signal2 signal2
4
5
5
2018. december 29. | 20:11

Orbán barátjaként 8 év alatt lehetsz a leggazdagabb magyar, burjánzik a korrupció  

Gratulálunk Mészáros Lőrinc úrnak az elsőséghez a leggazdagabb magyarok listáján! Azoknak is, akik ezt lehetővé tették neki!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
február 23. | 12:47
"Biztosan lesz vádemelés Alstom-ügyben, mondta még el a legfőbb ügyész.
Hozzátette, azt még nem döntötték el, hogy ki, illetve kik ellen, sem azt, hogy miért."
https://nepszava.hu/3026675_polt-vademeles-lesz-alstom-ugyben-es-minden-rendben-az-elios-korul
Viszont az ítéletet én már láttam - tette még hozzá. :)
február 01. | 16:24

A képviselői vagyonnyilatkozatoktól az intézményes strómanságon át a magántőkealapokig.
"A valódi tulajdonosokat magántőkealapok és bizalmi vagyonkezelők rejtik, az elmúlt 9 évben kiépült rendszer egyetlen nagy holdingba fonódik, amelynek tulajdonosát vagy tulajdonosait nem ismerjük, nem ismerhetjük. Csak erős sejtéseink lehetnek."
https://b1.blog.hu/2019/02/01/egy_nagy_polip_fonja_be_a_magyar_gazdasagot
február 01. | 13:38
Törölt hozzászólás!
február 01. | 13:22
előzmény: törölt hozzászólás

Sajnos nincs tovább. Megbuktál.
Mint ahogy az előző cég, és a többi hasonló is meg fog bukni valós piaci viszonyok között.
február 01. | 13:02
Törölt hozzászólás!
február 01. | 12:54

Egyszerűsítem a feladatot. Belépő szint.
Takard le a cég- és személynevet, az árbevétel görbét is figyelmen kívül hagyhatod.
Így mit tudsz mondani a cégről?
Próbáld meg szabatos magyarsággal, politikát lehetőleg mellőzve, különösen figyelembe véve azt, hogy osztalékot rendszeresen fizet, sőt az utóbbi években annak mértéke meghaladja az adózott eredményt.
(Egy segítséget azért adok: a 2017 évi osztalékot  2018-ban, a választások előtt fizették).
február 01. | 12:00
Törölt hozzászólás!
február 01. | 11:44

Vajon hány ilyen cég van még Magyarországon? (a "mészáros" cégeken felül).
Érdemes az osztalék és az adózott eredmény viszonyát és tendenciáját figyelni:
https://nepszava.hu/i/10/12/0/1222458.jpg
január 21. | 11:49
Törölt hozzászólás!
január 13. | 20:26
előzmény: #78  euler
Oscar-dijas!
január 13. | 20:17
előzmény: #77  zotlan

Nem az első kiváló kordokumentum a Direkt36-tól.
(emlékeztetőül: őket sem engedték be orbán "sajtótájékoztatójára"
+ a A Klubrádió, a Magyar Hang, az Azonnali, a Mérce, az Alfahír  - rájuk érdemes figyelni).
január 13. | 16:53
január 11. | 19:16
Törölt hozzászólás!
január 09. | 01:16
előzmény: #52  Simeone
Az oreg egy alkalommal nagyon rossz helyre fektette be a penzet... Megpedig akkor, amikor kitanittatta a mi patkany vezerunket! Egyebkent meg van azert par olyan ember a vilagban, aki a tozsden tenyleg nagy vagyonokra tett szert es bizony sok jo dologra adomanyozott. Ezzel szemben probaltam rakeresni, hogy mikor es mennyit adomanyozott Orban a sajat vagyonabol, de nem talaltam ilyenrol egy irast sem a neten. Lôrinc pedig ha jol tudom, 2016-van vagy 17-ben adomanyozott 75 milliot. Nos, en vegeztem egy gyors szamitast, mikor ezt olvastam es arra jutottam, hogy az o es az en kereseteink es adomanyaink ugy aranylottak egymashoz, hogy en maganemberkent a duplajat adomanyoztam abban az evben, mint a Karpatok geniusza vallalkozokent... Elgondolkodtato, nem??? Amugy meg melyesegesen szomorunak tartom, hogy egy orszagot latszolag sakkban lehet tartani egyetlen embernek a nevenek az emlitesevel is. Sokat elarul azon tarsadalomrol, amelyik igy sakkban tarthato. Meg mielott elkezdenel frocsogni, nem vagyok Soros berenc vagy hasonlo. Egy egyszeru atlagember vagyok, aki bar nem el otthon 10 eve, de nagyon szivesen hazaterne, ha nem egy ilyen rablo, diktatorikus csurhe lenne hatalmon, mit a fidesz!
január 08. | 19:47
előzmény: #70  Lujoska
Csak ő nem olyan okos, nyílvanvalóan a gázszerelő csak egy báb, stróman!
január 08. | 18:28
Törölt hozzászólás!
január 07. | 08:12
előzmény: #64  badsector1
Borz:))
január 07. | 08:09
Tovább terjeszkedik - ezúttal üzemeltetőként - Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester, Orbán Viktor kormányfő közeli barátja szállodabirodalma. Lezárult ugyanis a nyíregyházi önkormányzat és a Sóstó Gyógyfürdő Zrt. közös közbeszerzési eljárása, amelyet a tervek szerint novemberben nyíló Sóstó Resort Spa & Conference Hotel üzemeltetésére írtak ki. A város és a nyíregyházi élményfürdőt üzemeltető önkormányzati vállalat közös beruházásában összesen 4 milliárd forintból épülő, superior besorolású szálloda, 10+5 évre szóló üzemeltetési jogát a Hunguest Hotel Zrt. nyerte el, tette közzé a Konzum Befektetési és Vagyonkezelő Nyrt.  A 9 ezer négyzetméter alapterületű, 122 szobás hotel Nyíregyháza legkomplexebb szolgáltatást nyújtó szállodája lesz. Az épületben 195 férőhelyes, teraszos étterem és 200 fő befogadóképességű konferenciaterem lesz. A már megkezdett beruházás részeként kerékpártárolót, 90 férőhelyes mélygarázst és 63 felszíni parkolót is kialakítanak. Előzetes számítások szerint a wellness szálloda éves szinten 50 ezer vendégéjszakával járul majd hozzá a szállodalánc, illetve Nyíregyháza turisztikai bevételeihez.
január 04. | 21:37
Törölt hozzászólás!
január 04. | 21:25
Aki NER, az nyer. :)
január 04. | 20:23
En ideztem.
Te ezt irtad :
"Aki nem a fideszre szavazott azok sem a fidesz ellen, hanem más lehetőségre gondoltak.Hogyan cáfolnád? "
Ezzel probaltal valamit a szamba adni amit nem mondtam.
Nekem csak megvan a velemenyem a Bekemenet vezetojerol es ezt emlitettem meg. Egy ilyen ember mar az is vicc hogy BEKEMENET cimszo alatt vezet egy szervezetet. De hogy nem 500 millios allami penzt erdemelne az is biztos.
január 04. | 20:22
Torkos?
január 04. | 20:20
Törölt hozzászólás!
január 04. | 20:17
Törölt hozzászólás!
január 04. | 20:16
Küzdjél csak a szellemeiddel. :))

Topik gazda

signal2