Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
opkoapp 2018. 10. 20. 08:41
Törölt hozzászólás
#168500
Goldsegel 2018. 10. 20. 08:31
Előzmény: #168496  BigProfit
#168499
+
don_king
don_king 2018. 10. 20. 08:12
Előzmény: #168497  don_king
#168498
540 ft a jövő
don_king
don_king 2018. 10. 20. 08:07
Előzmény: #168485  Törölt felhasználó
#168497
Ha azon faék egyszerűségű logikából indulunk ki, hogy a tőzsde a jövőt árazza, ami egy fúzió utáni 350 mrd-os piaci kapitalizáció (most 163mrd), ennél tudjuk h minimum mennyivel nagyobb rv szammal kell azt majd számolni, akkot döntse el magaban mindenki h mekkora realitasa van az 1000 ft meg afeletti arfolyamoknak. Ez csak egy meglatas. Ettol meg persze barmi lehet, de illuzioi mar ne nagyon legyenek a kedves fentrol beragadt reszvenyeseknek.
BigProfit
BigProfit 2018. 10. 20. 08:05
Előzmény: #168491  53fok
#168496
Tisztelt 53 fok!
Tudja áldom azoknak az embereknek a nevét,akiknek a  bíztatására én 2 és fél éve ide befektettem komoly tőkét ide.Higgye el a számok ismeretében NEM tájékoztattak félre.Ön és én köztem óriási különbség van kockázatvállalás és stressztűrő képesség tekintetében.Én akkor fektettem be ide 10 m feletti összeget,amikor sokak az Opimus szó hallatán elsőre esetleg, valamilyen új védőoltás nevét vélték hallani.Ön az írásait olvasva még az áprilisi választási sikert sem előlegezte meg a kormánynak.Gondolom ez után vásárolt,700 vagy a feletti szinteken.Póriasan leírva,Ön 16-nál megállt,én 19-re húztam.....Próbáljon kicsit lazítani és megvárni,amíg az eladási kényszer alatt álló eladó megszabadul a pakkjától.Mint ahogy anno szabad elhatározás mellett tudott papírokat vásárolni,úgy ezeket el is tudja adni.Ha nem tudja kezelni a jelenlegi helyzetet,akkor el kell adni.A pakkliban benne van,hogy még esetleg esik az árfolyam.A fúzióra a nemzetközi porondra lépés miatt volt szükség,ahol finoman mondva is brutális projektek vannak előkészületben és akkor a hazai viszonyokat nem is említem.Mindenki a maga sikerének a kovácsa,higgyetek magatokban és bízzatok a sikerben!!Ez a papír az elmúlt hónapok történései ellenére továbbra is úgy gondolom,hogy 4 számjegyű lesz és nem 1-essel fog kezdődni.Én tartom a pakkom és eszem ágában sincs akár 1 darabot is eladni belőle.Aki hisz benne az maradjon a vonaton,akim nem az utazzon velünk a célig.Mindenki szabad döntése szerint kereskedjen.De egyszer szakítsunk már végre a híres magyar pesszimizmussal és MERJÜNK NAGYOK LENNI!!! Hajrá Magyarország?Hajrá Magyarok!!!!
santaffi 2018. 10. 20. 05:21
Törölt hozzászólás
#168495
53fok 2018. 10. 20. 04:35
Előzmény: #168492  Aldo
#168494

Tisztelt Aldo!
Lehet furcsa Önnek a másik fél felé nyújtott tisztelet. Úgy gondolom az enyémmel nem egyező vélekedés is tiszteletet érdemel. Mert valaki úgy véli igaznak.
Az "ökörségeket" mind vissza lehet keresni a média felületein. A többi megítélés kérdése.
Nem sokkal korábban Appeninben is volt kicsi kitettségem. Jelenleg Opus és Konzum papírjaim vannak.
A személyemet érintő minősítése számomra nem releváns.
Tisztelettel.
53fok 2018. 10. 20. 04:18
Előzmény: #168490  Aldo
#168493

Tisztelt Aldo!
Az elmúlt év októbere óta a z Ön nickjével gyakran találkoztam. Mindig bizakodó hsz-i voltak.Önnel együtt többen leírták már, a tőzsde a jövőt árazza.
Egy ma már 200 - nál több cégben rész ill teljes tulajdont birtokló cég, amely verseny nélkül tíz - száz  milliárdos, túlszámlázott megbízások garmadájával van kitömve egy vidéki sufnyival egyező féléves beszámolót tud felmutatni?
Ezek szerint a tőzsde tényleg a jövőt árazza!  Nem téved!
Vagy valaki szétlopja az eredményeket? Vagy csak szimplán tehetségtelen az egész bagázs?
Csekély forrásaimmal nem ehhez járultam hozzá!
De a büdös életbe! Akkor mi folyik itt!?  Ha meg Hiteles cég vagyok kiállok a cég értékei mellett akár szóval, akár interveniálással. Nem engedem a piacon a cég presztizsének megkérdőjelezését!
Bocsánat a szavakért, de gyalázat ami történik.
Tisztelettel.
Aldo
Aldo 2018. 10. 20. 03:55
Előzmény: #168491  53fok
#168492
Úgy kb. 53fokot fordulhatnál valamelyik irányba és oszthatnád akár ott az észt! Egész nagy ökörségeket tudsz írni így az éjszaka közepén! Az tisztán látszik, hogy nem igazán bírod az OPUST és ML-t. Bár ha jól emlékszem azt írtad, hogy rendelkezel részvénnyel, de  így ezt sajnos elég nehéz elhinni. Ez a túlzott tiszteletadás pedig nekem gyanús. Úgy gondolom egy régi "kedves" több névvel rendelkező troll bújik meg mögötte. Ezért inkább én nem is írnék neked többet, mivel a többi nickeddel sem tárgyalok egy ideje. Nem ML nyúlt s@rba, hanem te vagy az!
53fok 2018. 10. 20. 03:36
Előzmény: #168090  BigProfit
#168491

Tisztelt Big Profit!
Ön számára ez nem okozhat nehézséget. Kérdezze meg azokat az embereket akiktől annó a biztatást nyerte, hogy ide befektessen.
Igaz azokról már tudja, hogy valószínűleg félretájékoztatták Önt.
Az idei évben csak 99 cégben szerzett ML kisebb - nagyobb befolyást, vagy tulajdonlást.
Ez és a tavalyi kb 120 szerzeményének a teljesítménye sem hat pozitívan az árfolyamra.
Úgyis mondhatnám nagyot markolt, közben kiderült mindenütt s@rba nyúlt. Pancserek.
De ez nem fedi a valóságot.
Az egész azzal kezdődött, hogy ki kellett találni, miként legyenek átkozottul gazdagok.
Dolgozni, soha nem dolgoztak, nem is akarnak. Saját financiális erejükből az áhított gazdagságot soha nem fogják elérni.
És akkor kitalálták, a pénzt, ami tudjuk pénzt fial másoktól csatornázzák be.
Az nem lett volna snassz a kisemberektől direktben. Így megvették az állam (mi vagyunk) pénzén a legális pénzgyárat (tőzsdét) a sógoroktól.
Amnesztiát hirdettek. A töméntelen pénzt  10 % fejében hazahozhatják, legalizálhatják, saját javukra forgathatják ígérettel.
A NER szúk köre a Questorban fialtatta a nép által rájuk bízott állami pénzeszközöket. Ez titokban folyt volna, míg valaki a vályúnál éhes nem maradt volna.
Ekkor a svájci bank jóvoltából a Buda-Cahs megnyikkant és egy megbízható valaki 77 millió részvényhez jutott a felszámolási eljárás folytán, erősen nyomott áron (szaré-húgyé) az opimusban.
Ez a 77 m még mindig a birtokában van.
Akkor kiknél van még számolatlanul a nyomtatott fizetőeszközből? Biztos kitalálja! És akkor már csak a bizonyosság miatt kell rákérdeznie.
Tisztelettel.
Aldo
Aldo 2018. 10. 20. 01:37
Előzmény: #168489  53fok
#168490
A tőzsde a jövőt árazza. Amennyiben 3 év múlva ott tartunk, az OPI (bár hamarosan ki tudja milyen névvel megy tovább) nem fog addig 500 alatt maradni. Egyesülés után szerintem nem igazán maradnak kérdések és úgy kilövünk  mint egyszer. Ez az alacsony szint nem marad sokáig. Ahogy tiszta lesz a kép, határ a csillagos ég.
53fok 2018. 10. 20. 01:02
Előzmény: #168025  viborg6
#168489

Tisztelt Viborg 6!
Lehet itt, az élet főbb szegmenseiben 5 gyémántdiplomával rendelkező tudós ember, teljességgel felesleges.Történelmünkben az elitet megvizsgálva, magyarnak, magyar a farkasa.
Ha lesz!  Nem felkérésre! Figyelemre méltó! Nem hazai intézményi befektető! Becslésem szerint 3 év múlva érünk oda. Most húzni kell egy egyenest az  500 és az Ön által vizionált 370 pontokra. Az lesz a mi chartunk, szép lapos , +/- 20 forintos hullámokkal.
De az első feltétel, hogy leváljon az állami csecsekről.
Egy év óta van némi megszakítással, kisebb  - nagyobb érdekeltségem a cégben. Mostanra vált bizonyossá kikkel kötöttem üzletet.
Minősítheti bárhogyan a meglátásomat, de előbb nézzen mindenki őszintén a tükörbe.
Tisztelettel.
Istvan78 2018. 10. 19. 23:45
Előzmény: #168486  kreta
#168488

Ez elég erős kifejezés. Úgy is fogalmazhatnál, hogy véleményed szerint helytelen dolgokat mondtam, mégpedig azért, mert...és itt jönne az indoklás.
Szerintem meg parasztság ilyet írni, hogy baromság.
leslie8010 2018. 10. 19. 23:44
Előzmény: #168474  cikcak
#168487
De mennyire h egyetértek. De én inkább ráülök a két kezemre de nem adom. 
kreta
kreta 2018. 10. 19. 23:35
Előzmény: #168484  Istvan78
#168486
Baromság 
Törölt felhasználó 2018. 10. 19. 23:06
Előzmény: #168481  Hathor
#168485
Ezt mondta manopi 20 ftnál. Miért adtad el? Ráértél volna itt adni vagy e felett bármikor 800ig. Erre most izgulhatsz hogy működjön a csártod. De itt nem fog ha úgy akarják.
Istvan78 2018. 10. 19. 22:30
Előzmény: #168480  ZM
#168484
Nézd, ez a buli nem egycélú, persze, szól a lopásról is (mások úgy mondják, hogy az új MAGYAR nagytőkés osztály megteremtéséről van szó, plusz a jobboldali politikát - FIDESZT - támogató körről). Szól viszont arról is, hogy Viktor a saját presztízsét is növelni akarja a Közép-Európai jelentőségű vállalat megteremtésével ill. Magyarország súlyának növelésével. Lássuk be: ezen célok többnyire azért az ország, az emberek érdekeit is szolgálja ha áttételesen is. Lehet, nem a leghatékonyabban és lehetne sokkal másképp is csinálni, de most így csinálják.
Istvan78 2018. 10. 19. 22:20
Előzmény: #168408  Törölt felhasználó
#168483
Igen, össze-vissza beszélnek. Persze, vannak már, akiknél lezárult a tranzakció, de a java még hátra van. A másik: persze, adhatják ezek az újsütetű rv tulajdonosok is, meg sokan mások is, de ami tény, hogy legnagyobb tételben a KPE adja és módszeresen, robottal, egy előre meghatározott ütemben (lépcsőzetesen, lassan, hogy a pánikoltatást elkerülje). Egy sortoló bróker vagy bárki más így adná hónapokon keresztül? Még egyszer a lényeg: sokan utánanéztek, a KPE sok milliót adott el. Dühítő, amikor sokan a tényeket nem akarják akceptálni.
istvansogor 2018. 10. 19. 22:10
Előzmény: #168481  Hathor
#168482
Hosszú hétvége, péntek délután.
A dobáló már nem volt internet közelében.
.
Ha bejönne a hetes jóslásod akkor a hónapos is jól nézne ki.
A naposat ne nézzük
Hathor
Hathor 2018. 10. 19. 21:54
#168481
Zaroban bejott 19000 feletti vevo 473.5re es csak 2800db korul kapott, es bent maradt 17.000darab vetel 473.5re.
Itt nalam 61.8as korrekcios szint van a 440-540koruli par napos emelkedes idealis korrekcios szintje. Napos par napja volt doji lent 440korulrol, hetes most lett a het utulso napjan doji. Jovoheten magasabban kene zarni, mint a mai szint. December 3. Kozgyulesi meghivo a fuzios kozgyulesre. Jaszai ur kozolte, szerinte meglesz szavazva minden a kozgyulesen. Persze, mert egyeduli tobbsegben vannak es az eddigi kozgyulesek is rendre ugy voltak, ahogy kiirtak.
Epitik a holding tarsasagot, ami nemzetkozi vizekre evez. 30mrdos ebitda varhato es 1milliard euro lesz a ceg erteke, 4.blue chip akar lenni. Ezzel a tervvel nem ertekelodhet le az arfolyam, mert leertekelodne a ceg kapitalizacioja, es jelenleg kapitalizacio noveles a cel. Jaszai ur megjegyezte a riportban, hogy sajnalatosan elozo merlegbe meg nem kerultek be az apportalt cegek bevetelei. 
Tul sokat sirankozik a csapat, es kicsavarjak a kezekbol a papirokat, pedig TA es funda is kepes innen emelkedni. Szerintem a levezetesem miatt. Ha a sirankozok nem dobaltak volna a pakkjukat, nyilvan nem esett volna ekkorat. Ott allt 20-30k egesz nap 470en,a ceg ratarazhatott volna ha akar. Volt ott vevo, meg zaroban is a 19ks vevore. Itt mar nem erte meg eladni, csak a majres dobalok a felelem miatt dobalgattak.

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek