Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
qaspar 2018. 02. 19. 15:40
Előzmény: #98198  qaspar
#98200
Vettem 800-on oszt nem akarok veszíteni rajta, vagy mert szeretnék meggazdagodni a 80 részvényemmel. hát nem ilyen válaszokat, hanem megalapozottat  kérek
bohusek
bohusek 2018. 02. 19. 15:40
#98199
650-ről közben kiállt a 30k-s puffer...
qaspar 2018. 02. 19. 15:38
Előzmény: #98195  qaspar
#98198
ha a legnagyobb befektetőnek ez a 611 Ft volt a megfelelő, miért is bíráljátok felül? Milyen információtok van a társaságról, ami felülírja a legnagyobb magán befektető információit?
zsoltee77
zsoltee77 2018. 02. 19. 15:35
Előzmény: #98172  Clint
#98197
Poziban vagyok, van papírom nem is kevés. Nagy csalódás nekem az, hogy visszajöttünk ide. Pakkom nagy részét vissza is vettem még aznap. Egy dolog a várakozás és más dolog a piac. Én legalább belátom, hogy rosszul ítéltem meg a helyzetet. Remélem, hogy a réstöltés után megindul szépen lassan fel. Csak unom már, hogy mindig azt várjuk, hogy fel, aztán utána 5x lesz 10%-kal alcsonyabb is az ár.  Mi tulajdonosok azt szeretnénk látni, hogy 1000 legyen, de néha a nagy rózsaszín köd mögött meg kellene látnunk a vevők szempontjait. Mindig két irányból kell(ene) a saját pozíciónkat értékelni. Mit lát a vevő(jelölt)? Bekerülnek azok a cégek, amiket vártunk. Szuper!! Mennyin apportálják? 611Ft-on. Mit mondott Jászai? Fundásan ezután kerül helyre az árfolyam. Vagyis szerinte 611-et fog érni, ha bekerülnek a cégek. Ok, akkor beszállok én is, de 700at nem adok érte, hisz az új papírok 611en érkeznek. Ez racionális döntés. Korábban az eufória hajtotta fel az árfolyamot. Abban bíztam, hogy eztán is így lesz, de nem. A piac racionálisan dönt már ebben a papírban is. TA is működik. Jó lesz a cég és van Konzumom is. Béke!
Törölt felhasználó 2018. 02. 19. 15:35
Előzmény: #98193  1378
#98196
Made in Hungary. Mindig az rossz, ami van. Én nagyon örülök a történéseknek és nem érdekel, hogy 724-ről lementünk 6xx-ig. Hosszú távon nincs kérdés. Rövid távon pedig minden részvény szerencsejáték. Ennyi.
qaspar 2018. 02. 19. 15:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#98195
megmondaná az aki éppen 611 feletti árfolyamon vesz, az miért teszi?
1378 2018. 02. 19. 15:33
#98193
Próbáltam elolvasni mit irtatok délután. Nagyjából eljutottunk az óvodától a bölcsödéig.
elephant beírása viszi a pálmát. "Ezt jól bekenték szarral, csak kívülről csillog"
Hát én csillogó szart még nem láttam, mert ha bekenték vele akkor már nem igazán csillog.
Erre a hírre senki nem várta, hogy az emelkedést ilyen gyorsan visszakorrigálja. Viszont miután forgalom van rendesen, a hírre valószínű valaki most tud nagyban realizálni, mert most megveszik a mennyiséget.
Eddig ment a sírás, hogy a jól jövedelmező ML cégek nem itt vannak. Most itt lesznek 50%-ban, most azért megy a sírás, mert részvényt kapott érte. Jó, de a cégek jövőre is itt lesznek, új részvényt meg már nem fog kapni érte.
Akkor az a gondjuk, hogy a bejövő cégekkel hitel tartozások is bejönnek.
Bocs de melyik cég csinált most nálunk ekkora beruházásokat hitel vagy állami támogatás nélkül?
Itt az sem jó ha sapka van a nyúlon, az sem ha nincs rajta.
Törölt felhasználó 2018. 02. 19. 15:28
Előzmény: #98172  Clint
#98192
nem szoktam napizni ,nem is érek rá,most kapcsoltam be .kicsit visszaolvasva borzalom. akik régről vannak és 5x,10x... stb a papírjukat le a kalappal előttük,na nekik volt kockázat nem is kicsi.a papír, a helyzet is konszolidálódott,nem lesz újra rövidtávon 10x-ezés,nem is engedik el az árfolyamot,sokan lentről részben realizálnak és ez így rendben is van. a közkézhányd lecsökkent a bevitt apportal,valszeg ML -ék is adnak.  lesznek új akvizíciók és majd megint feljebb csúszik a sáv. Cint respect +++. Sic transit gloria mundi. És lehet venni kaparóst, ha az biztosabb.
nyomjadocsem 2018. 02. 19. 15:28
Törölt hozzászólás
#98191
butcher
butcher 2018. 02. 19. 15:27
Előzmény: #98187  butcher
#98190

Időt kell hagyni, hogy a tavaly nyári lufikat elfújja a szél.
Még nem is olyan rég, a PF is minden nap meg akart menteni, hogy vegyek ebből a papírból.
Törölt felhasználó 2018. 02. 19. 15:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#98189
2017. október 19-én az Opus árfolyam 279 Ft volt. Szóval szerinted azóta nem történt semmi, nincs mozgás. Aha. Oké.
marslako2
marslako2 2018. 02. 19. 15:19
Előzmény: #98170  zsoltee77
#98188
Már nem adják! megállt az esés! lassan a vevők jönnek!
butcher
butcher 2018. 02. 19. 15:18
#98187

Már megint biztos a "kis falu" lakossága szervezkedik ;)
R 648
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 02. 19. 15:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#98186
Szép jó napot! látom továbbra is sok poziból árfolyamot befolyásolni próbáló beírás van. Van akinek Ezért van a fórum.. van itt olyan aki mikor november 8-án esett családtagjának akart 500 alatt majd venni csak elmaradt. nehogy most is páran papír nélkül maradjanak a nagy várakozásban. úgy látom h.a tudat tisztaságának megőrzése okán is kell keveset itt olvasni. utsó 100 bejegyzést átpergetve is látszik h.mi lehetett 7végén:) nekem elég volt pénteken az is hogy megjelent egy bróker aki megmondta a "tutit".., hogy ezt intzéményik nem veszik. meg h.neki vagy meglátása szerint nem oké ez a papír. Egy_kezdőről van szó.. sanszos h.nem oda megy a piac ahová várják, de ezt lehet én gondolom így és így akarnak még pár befolyásolható embert "megnyerni". meg azóta páran még írtak erről. Miért tudja ezt oly biztosra bárki is, h.intézményi nem vesz?? Ott biztos hülye portfólió menedzserek ülnek és nem tudják h.az eddigi több 100 MRD értékű megbízásokat megnyerő cégek h.bekerülnek nem lenne jó üzenet? nekem jó, igaz csak saját magunk porfóliómenedzsere vagyok. A tutit tudóknak beszámoltak, vagy írtak az intézményiek? nem értem, de nem is akarok mindent érteni. elég ha szépen, komótosan nő a számlám. Van aki gyorsan akar meggazdagodni, de nem tud, így frusztrált. előfordul. brókerek olyan jókat mosolyognak itt és befolyásolgatják a még mindig papírt dobáló bajnokokat, hogy az is külön könyvet érne meg. Azonban olyan emberkéknek sem hiszek akiknek a minél több és gyakrabban kötés/köttetés az ügyféllel az érdekük. Azt sem hiszem, hogy nem vennék intézményiek. Fogják, ha netán még nem tették volna. Nem vonzó nekik.. ?:) ezt valaki kitalálta és tegyük fel érdekei mentén elhintette pénteken.. Konferencián meg pont azt mondták h.minél több intézményi befektető bevonása az érdekük. Ha nem is most egyből tolonganak, akkor majd jönnek később, vagy fokozatosan. Tudják a menedzsmentben a dolgukat. emiatt sem aggódok. egy dolog miatt lehetne aggódni.. azok miatt akik számos bevásárlási olcsó lehetőséget elszalasztottak és nincs papírjuk, de az meg nem az én dolgom. az én dolgom h.lentebb is bővítettem,bővítettünk és nőtt a darabszámom! intézményiekhez visszatérve.. biztos az is h.775ezer darabot nyitóban csak a kicsik vettek meg? kétlem, plusz utána is több tízezres pakkok fogytak. Nem hülyék ülnek a menedzsmentben! megvolt az oly sokak által áhítattal várt réstöltés is, tehát nincs itt gond. Megy a tőzsde ah.eddig. le fel. Időnk van. Sanszos, hogy mivel réstöltő epizód megvolt. mehet a mozgolódás tovább, de inkább fel várnám. Szépen megy tovább és még magasabbra. írhattok ide bármit ez a papír fóruma, de legyen annyi önkritika majd az emberben, hogy ha 500alá várja, de nyárra netán (júliusig) valami "csoda" folytán, vagy a CECE, BUX indexátsúlyozás okán, ahol már kötelesek venni az intézményiek, szóval veszik igenis az intézményiek, de felmenne 1000 fölé, plusz mert bomba lett a jelentés és a tőzsde a jövőt árazza alapon az addig bekerülő cégek jövőbeli profittermelő képessége mellé még a konferencián, éves eremdény értékelésekor is kapunk plusz infókat, meg jönne plusz cég még a cégbe/holdingba, akkor írjátok be azt is h.fúúú elb.sztuk.. tényleg venni kellett volna mikor OLCSÓÓ. mert most olcsó! így látom, de ez az én meglátásom, amivel nem kell egyetérteni. tele is lehet pakolni mínusszal, de se brókernek, se fórumon beírtaknak nem hiszek!!!! csak elolvasom és MAGAM HOZOM MEG A VÉGSŐ DÖNTÉST: VÉTELNÉL/ELADÁSNÁL A GOMB MEGNYOMÁSÁT(enélkül kár a csodát várni még egy ilyen csodás jövő előtt álló papírnál is) Szép napot/hetet nektek!
zola76 2018. 02. 19. 15:17
#98185
Évértékelő. Az elmúlt 8 év jól sikerült, a kormánynak (Uniós pénzek). Most a befektetők pénzét nyúlják le.
Törölt felhasználó 2018. 02. 19. 15:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#98184
Én személy szerint baromira örülök, hogy mindenki szerint 610-en a helye és mindenki lefelé várja.. Tisztán emlékszem a karácsonyi tippekre is :)
MANOPI
MANOPI 2018. 02. 19. 15:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#98183

  Ha észerevetted volna én soha nem, írok ilyen-olya szövegeket,hogy ma -holnap h-olnapután-jövő héten mennyi lesz !  Olyanokat írok,hogy nekem teljesen mindegy,hogy 500-ft vagy 800 forint,mert vanegy elgondolásom.
  Ha te is így gondolod(most az írtad,hosszú távra, akkor ne írjad,hogy 610 ft meg már megint 15 % minusz  )
 Leírom az elképzelésem és ennyi.  DE  nem   ...........
  INKÁBB hagyom az egészet.   Hülyítsétek csak egymást egymást   itt a fórumon.   
  Az én gyomrom ezt nem, veszi be.   
  Minek is irkálok,  én vagyok a hibás.
  Visszatérve azért rád .  Az Estnél miért nem irkálsz 10-20 forintról ?   Gondolom azért,mert ott már van részvényed , OPUSOD pedig most nincs csak írod,hogy van.  
  Aztán nagy ívben ......................  rá.
  Most egy időre megint LÉPTEM !   Homokozzatok csak !
nyomjadocsem 2018. 02. 19. 15:12
Törölt hozzászólás
#98182
Goldsegel 2018. 02. 19. 15:10
Előzmény: #98179  Goldsegel
#98181
Az áramtermelés pozitív dolog. Nincs negatív áram, csak negatív ember

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek