Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 04. 25. 09:02
Előzmény: #207136  betgyuri
#207140
Hát furdulhatna már az irány igazán!
betgyuri
betgyuri 2019. 04. 25. 09:02
Előzmény: #207138  gpeti
#207139
Szia Gpeti :) 
Ez nagyon nagyon kedves tőled, s remélem ez vicc vót :) 
Amiket írók nem épp befektetésre ajánlott :) 
Betgyuri 
gpeti
gpeti 2019. 04. 25. 09:01
Előzmény: #207136  betgyuri
#207138
A "hited" annyira átjött, hogy magamba szálltam, és megtértem. A múltkori célárad miatt én is célárat emeltem.. :)
betgyuri
betgyuri 2019. 04. 25. 09:00
#207137
Indi nem volt ma.. 
nyitóra várok
betgyuri
betgyuri 2019. 04. 25. 08:57
Előzmény: #207131  Törölt felhasználó
#207136
Sok területet érinthet a Kínai megállapodás. 
továbbá aláírtak egy, a magyar baromfi kínai kivitelét lehetővé tevő kétoldalú megállapodást.
Itt gondolom a Csabatáj érintett nem a 4IG. 
A Kínai működő tőke képes nagyon durva felvásárlásokra a tőkepiacon. 
Az OPUS pedig vonzó célpont :) 
A 4IG tevékenysége véleményem szerint jelzésértékű mert a fő tevékenység számítógép szerelés lett :( 
és egyéb tevékenységi köre sem azonos azzal, hogy telekommonukációs tevékenységbe kezdenének. 
Az árfolyam egekben van, de a cég valós teljesítménye bőven alatta. 
Sok sikert aki vett eladta jelentős nyereséggel, vagy tartja ilyen magasan. 
Jelenleg OPUSBAN ülök, várva a fordulatot. ERŐS hitben :) 
gpeti
gpeti 2019. 04. 25. 08:56
Előzmény: #207123  Törölt felhasználó
#207135
Opusunk szerintem -jelenleg -  független bármilyen más külföldi/belföldi piac mozgásától, arra megy, amerre irányítva van. Ezért azt gondolnám, hogy medve piacnál is tudnánk széllel szemben menni, ha az az érdek.
HoStrucc
HoStrucc 2019. 04. 25. 08:55
Előzmény: #207112  Törölt felhasználó
#207134
Jobb mintha egy opi chartot tolt volna az orrod alá p. Howard izé, p. János tollából! ;) 
gpeti
gpeti 2019. 04. 25. 08:54
Előzmény: #207126  Maximova
#207133
Bele sem gondoltam, ha föld körüli útra megy az ember, elég csak "oda" megvenni a jegyet nem?? ;) Hazahoznak úgy is... :)
Maximova
Maximova 2019. 04. 25. 08:54
Előzmény: #207121  opamacska666
#207132
A Tesla meg a 3 évvel ezelőtti árfolyamát közelíti.
https://i.imgur.com/PqcogzP.png ;
Ugyan ebben a leghosszabb bull időszakban a nemzetközi és itthoni piacon.
Csak utol ne érjük!
Törölt felhasználó 2019. 04. 25. 08:50
Előzmény: #207128  betgyuri
#207131
Szia Gyuri!
Ez inkább 4ig érinti, a digitalizációs beruházások sztem!
Opus hiába tulaj x % ha az megy ez meg nem!
Maximova
Maximova 2019. 04. 25. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#207130
Csak szólni kéne neki, hogy helyesen Jávor Pál, csak nézze meg a híres bajuszát. :D 
Macilacilong
Macilacilong 2019. 04. 25. 08:49
#207129
Járt Kazahsztánban is,Borattal barátkozott :D
betgyuri
betgyuri 2019. 04. 25. 08:47
#207127
indi még nincs, de a reggeli hírek szerint a Csabatájnak üzlete lehet : 
Pekingben jár a magyar kormányfő, tett pár érdekes kijelentést.Kína Egy övezet, egy út elnevezésű kezdeményezése teljes egészében egybeesik a magyar nemzeti érdekekkel, jelentette ki Orbán Viktor kormányfő csütörtökön Pekingben, a Li Ko-csiang kínai miniszterelnökkel folytatott megbeszélésen. "A szabadkereskedelemnek és a világgazdaság szabadságának a rendjét fenntartani komoly feladat, és az Egy övezet, egy út együttműködés egy fontos garancia" – mondta Orbán az MTI tudósítása szerint az állami vendégházban tartott tárgyalás elején.Nekünk, magyaroknak egy nyitott világgazdaság kell, ezért Magyarország a jövőben is szeretne részt venni ebben az együttműködésben, és ezzel kapcsolatosan semmifajta ideológiai, külső nyomást nem fogad el, a magyar kormány mindig is a nemzeti érdekeket fogja követniA kormányfő megtiszteltetésnek és fontosnak nevezte az Egy övezet, egy út kezdeményezés második nemzetközi fórumára szóló meghívást.Orbán arról is beszélt, hogy a kínai vállalatok jelentősen hozzájárulnak a magyar gazdaság korszerűsítéséhez, a kínai beruházások 4,5 milliárd dollárnyi értéket képviselnek Magyarországon. Egyúttal kérte, hogy a tőkeberuházások növekedésének ütemét tartsák fenn a jövőben is.
Orbán Viktor az állami vendégházban tartott tárgyalás elején azt mondta: a szabadkereskedelemnek és a világgazdaság szabadságának a rendjét fenntartani komoly feladat, és az Egy övezet, egy út együttműködés egy fontos garancia.
Nekünk, magyaroknak egy nyitott világgazdaság kell
- folytatta -, ezért Magyarország a jövőben is szeretne részt venni ebben az együttműködésben, és ezzel kapcsolatosan "semmifajta ideológiai, külső nyomást" nem fogad el, a magyar kormány mindig is a nemzeti érdekeket fogja követni. A kormányfő megtiszteltetésnek és fontosnak nevezte a Egy övezet, egy út kezdeményezés második nemzetközi fórumára szóló meghívást.
A miniszterelnök arról is beszélt, hogy a kínai vállalatok jelentősen hozzájárulnak a magyar gazdaság korszerűsítéséhez, a kínai beruházások 4,5 milliárd dollárnyi értéket képviselnek Magyarországon. Egyúttal kérte, hogy a tőkeberuházások növekedésének ütemét tartsák fenn a jövőben is.
Li Ko-csiang a magyar kormányzati delegációt köszöntve a szoros kínai-magyar kapcsolatokat és együttműködést méltatta, amely - mondta - új területekre is kiterjedhet, például a digitalizációban. Hozzátette, a már eddig is kézzelfogható eredményeket hozó együttműködésben további óriási lehetőségek vannak nemcsak a nagyvállalatok, hanem a két ország kis és közepes cégei között is. A kínai miniszterelnök beszélt a szabadkereskedelem és a gazdasági fellendülés fontosságáról is, ami szerinte megerősíti a világbékét.
A tárgyalás után a magyar és a kínai miniszterelnök jelenlétében több kétoldalú megállapodást is kötött a két ország, magyar részről Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, valamint Palkovics László innovációs és technológiai miniszter írta alá az egyezményeket. Ezek egy magyar-kínai együttműködési központ létrehozásáról, a sport területén folytatott együttműködésről, a "digitális selyemútról", valamint az akadálymentes kereskedelmet elősegítő munkacsoport létrehozásáról szólnak, továbbá aláírtak egy, a magyar baromfi kínai kivitelét lehetővé tevő kétoldalú megállapodást.
Privát Megjegyzésem : Baromfi kivitelben az OPUS is érdekellt link: http://opusglobal.hu/portfolio/mezogazdasag/
folytatás ... 
Pekingi látogatása folytatásaként Orbán Viktor tárgyal majd Hszi Csin-ping elnökkel, pénteken és szombaton pedig részt vesz a második Egy övezet, egy út fórumon, amelyen 37 kormány- és államfő, valamint egyéb világvezető lesz jelen. A fórum a 2013-ban meghirdetett, világméretű gazdasági-infrastrukturális Egy övezet, egy út kezdeményezéshez kapcsolódó legmagasabb szintű nemzetközi esemény, egyúttal Kína idei legfontosabb rendezvénye. Az Új Selyemútként is emlegetett elképzelés eddigi eredményeivel kapcsolatban Vang Ji kínai külügyminiszter nemrégiben úgy nyilatkozott: mostanra összesen 126 ország és 29 nemzetközi szervezet írt alá együttműködési megállapodást Kínával az Egy övezet, egy út keretein belül.
Hajrá Magyarország :) 
Betgyuri 
u.i
A tőkebefeketés és az OPUS kapcsolatát még keresem hol lehet a kapocs :) 
Maximova
Maximova 2019. 04. 25. 08:45
Előzmény: #207115  gpeti
#207126
Gondolom one way ticket járhatott a fejedben. ;) 
Smile62 2019. 04. 25. 08:43
Előzmény: #207105  Törölt felhasználó
#207125
 De hát nem én mondtam, hogy az összes részvénynek részt kell vennie a piacon. Csak azt akartam mondani , én úgy gondolom, hogy folyamatosa óvatosan adogatják a saját részvényüket. Nem tudom mi ezzel a probléma. Igen ezáltal több az eladó mindig mint a vevő! Nem hiszem , hogy folyamatosan bukóban adná bér ki is. Akik meg lent vették, talán.
betgyuri
betgyuri 2019. 04. 25. 06:55
#207124
Jó reggelt OPUS részvényesek!
Betgyuri
Törölt felhasználó 2019. 04. 25. 00:11
Előzmény: #207121  opamacska666
#207123
Hát ez az?!
Jön a medve piac akkor 200 vagy 100 lesz? És jönni fog hamar sztem!
Plettyka is van bőven, reptér,telekom,vasút,kisfaszom. Mennie kéne ha hirre, jelentésre csorgott! Ami jó volt!
Törölt felhasználó 2019. 04. 24. 23:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#207122
Szánalmas
opamacska666 2019. 04. 24. 23:50
#207121
Most olvasgatom a kommenteket az investing oldalán az opusról és az egyik azt írja sajnos 100%-ig jogosan:Milyen papír ez amikor a leghosszabb bullmarket van a nemzetközi és itthoni piacon ,csak jobbnál jobb híreket közölgetnek a papírról és folyamatosan esik már egy éve.Itt valami búzlik Dániában.

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek