Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:54
#340
na ez itt a szocik menedék topikja ! :)))

csak ki ne szabaduljanak inenn! :)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:34
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#339
Üdv minden ultrának!
Hátha valaki nem olvasta...

link
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:23
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#338
Barnuska56!
Ne mindig csak az elfogult tv-t nézd!
Hasonló történetem van nekem is:
Leszálltam a metróról, a családommal- hazafelé igyekeztünk. Feljőve az aluljáróból látjuk ám, hogy egy lovasosztag pont felénk rohan. Apám már nem bírt elugrani... A bátyám odaszaladt segíteni a vérben fetrengő cserbenhagyott magatehetetlen apámnak, amikor gumilövedékkel ötször szétlőtték a fejét. A francia nagybácsim beszaladt egy étterembe segítséget hívni, rendőrök utána.... Még most is gipszben van. Anyámmal egy komplett gránátot nyelettek le, Ő azóta sír. A terhes nővéremet megkardlapozták, a passió ahhoz képest smafu. Én meg úgy nézek ki a sok rám locsolt festéktől mint egy nemzeti lobogó! Hogy melyik nemzeté?...azt nem tudom!
Láttam...tanúsítom!:-)))

mezuska
mezuska 2006. 11. 01. 10:21
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#337
barnuska,
ha érted is amit olvasol, akkor itt be is fejezheted, mert hogy a topiknak az a neve>
EGY TOPIKOZO CSAK EGY VÉLEMÉNYT IRJON---érted???
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:19
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#336
barnuska

Te azért vagy barnuska, mert leszartak a szociszok?
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:13
#335
komeda_ az első szocis aki belemagyaráz!!!

komeda????virágot viszel majd ahová mondták neked??

de nekem tetszik ez a fajta megemlékezés :))
nem mernek az utcára menni a szocik és így virágot visznek majd gyorsan távoznak,csak hogy azt a látszatot keltség amit Feri mondót a médián keresztül.
"nem szabad hogy egy kisebb csoport megbénítsa a fővárost" :)))
jaja és ti lesztek a nagyobb csoport a virággal :)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 10:04
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
32 dik perctöl érdekes az orbán video!! :))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:57
Előzmény: #318  saru
#333
"Magyarország rendőrállam!
"
Ettől még messze vagyunk.Neked valószínűleg fogalmad sincs milyen volt a történelem egyéb rendörállammal megáldott népei élete.

"De talán ilyen példátlan aljasságot még a kommunisták sem tettek soha, hogy
miközben nemzeti ünnepen magukat ünneplik, aközben a vétlen népet véresre
verik az utcán!
"

valószínűleg a történelemkönyvekben nem fog az állni ,hogy 2006-ban keményebb diktatúra volt,mint 56ban.

"És még valamit.
Sokan azt mondják majd, véletlen volt.
Nem.
Nem volt véletlen.
A rendőrség napokkal ezelőtt jelezte a mentőszolgálatnak, hogy ma estére
nagy mennyiségű, különböző vércsoportú vérplazma álljon készenlétben az
ügyeletes kórházakban!
"

Még a hülye is tudta,hogy 23-án akármi megtörténhet,ezért indokolt volt az elővigyázatosság.Független attól,hogy ki a vétkes.
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:47
#332
én azt szeretem ha az emberekröl beszélnek és nem gyurcsányrol!:))))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:46
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#331
dehogynem !

nézzd meg a videot!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:43
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
barnuska unalmas már ez a gyurcsány téma.
orbánról nem szeretnél mondani valamit?
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:41
Előzmény: #328  Törölt felhasználó
#329
mi van nem tetszik a videó???

és ki vagy te,moderátor ???ne bennem keresd a hibát ,hanem magadban!

mi van leseset a jelvényed??? :)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:34
Előzmény: #325  Törölt felhasználó
#328
Na barnuska, sikerült pár sorban egy rakás durva hibát írnod. Szerintem hasznosabb ha tanulással töltöd inkább az időd.
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:15
#327
link

nos gyurcsánytol is lehetne igazságot belinkkelni
de hát ő már hazug marad élete végéig!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:13
#326
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 09:06
#325
na szociszok elhalgatak!!!!

mindjárt elöjönek valami másik témával!!!

mondjuk hogy orbán mit mondot!!! :)))
Knight Tyris 2006. 11. 01. 00:50
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#324
Ilysmi tényleg történt.
Szombathelyről is mentek emberek és nagyon hasonlókról számoltak be. Elindultak a többi emberrel a helyszínről, ők a buszukhoz igyekeztek, hogy minél előbb hazaérjenek, aztán elkapta őket a lovasroham, meg a könnygázt lövöldöző rendőrök ahogyan békésen mentek az uticéljuk felé.

Sikerült bemenekülniük egy udvarra, ahonnan aztán nem mertek kijönni több mint egy órán át, mert szinte halálfélelmük volt a történtek miatt.
A buszonlévők meg nem tudták mi történt, mért nem érkezik meg a csoport egy része a megbeszélt időpontra. Mért késnek ilyen rengeteget.
Elég döbbenet.
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 23:47
Előzmény: #322  saru
#323
egyetlen dolgot nem értek...
Hol van buxer?
saru 2006. 10. 31. 21:45
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#322
köszönöm a javaslatodat, nem blogról, dehogy !
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 21:14
Előzmény: #318  saru
#321
nagyon sok civil szervezet van, ami tud ebben segíteni: felveszik a tanúvallomásokat több embertől is, és pert indítanak (asszem, ezen a fórumon is akadt pár "említésre méltó"). nicht beszáren - lehet, sunyi diktatúrában élünk, de a megfelelően dokumentált eseteket a civil szervezetek kivizsgáltatják, csak fel kell keresni őket... biztosan garantálják az anonymitást is, no para.

javaslom, bátorítsd ismerősödet (ha nem Magadról írtál) jogai gyakorlásában. mindent ki kell vizsgáltatni - a szenzációhajhász média úgyis lehozza, ha van egy csepp realitásalapja, akkor is. (egyébként a tördelésből copypaste-re következtetek - ugye nem blogról nyomtad be? mert ha ugyanolyan hiteles, mint a NyPU-nál levő cigánytámadás esete...)

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek