Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
matgab 2006. 10. 30. 13:01
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#200
Jules24
Csak nem azt akarod mondani, hogy gyf demokratikus?
Legfeljebb demokratikusan lett megválasztva egy választási csalás után...
Ezek azok akik a demokrácia gyengeségeit használják ki, mert a demokrácia feltételezi azt, hogy a játékszabályokat mindenki betartja...
Ezért tudta bármelyik diktátor bármilyen módszerrel megdöntetni a demokráciát.

A demokrácia nem működőképes...
Az USA-ban sincs demokrácia, mielőtt példálozna ezzel valaki, hogy ott az van...
Az alapítóatyák által megfogalmazott alkotmánynak ma már csak a csonkjai vannak meg...
BuySell 2006. 10. 30. 12:53
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
legalább ott nem a belvárost verik szét....
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:44
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#198
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:42
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#197
A viperából csak az a bátor forradalmár kaphatott, aki 2 méternél is közelebb merészkedett a rendőrök sorfalához az "oszolj!" felszólítás ellenére. Egyébként a bazaltkőzápor sokkal humánusabb! Nem tépi le az emberi húst.
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:34
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#196
Fade!
Igazad van! Az egyik kakas demokratikus, a másiknak meg csak a zászlójára van felírva: DEMOKRÁCIA? de semmi köze sincs hozzá!
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:34
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#195
VIPERA

"Miből is készül?
Fémből, amely az emberi csontnál is keményebb.
Mi a működésének a lényege?
Olyan mint hajdanán az ólmosbot, irtózatos lendületet ad az ütésnek.
Milyen sérülést okoz?
Szaggatja az emberi bőrt, roncsolja az izmokat, töri a csontot.

A viperáról jusson eszetekbe Mel Gibson Passiójában látható szenvedés....
Ez a film a vipera elleni tiltakozás is...

A gumibot a viperához képest egy humánus eszköz, mert csupán fájdalmat okoz, de csonttörést nem...

A vipera alkalmazása embertelen, nem véletlen, hogy tilos a határon behozni, mert a vámosok elkobozzák, forgalmazása illegális.

Aki képes vassal ütlegelni embertársát az egy szadista állat.

A rendőröknek az lenne a dolga, hogy a viperát elkobozzák mindenkitől... EZ A TÖRVÉNY !!!!

Ha maga az államhatalom alkalmaz viperát a polgárai ellen az a legnagyobb gyalázat.
Kínozni ugyanis még a legelvetemültebb gonosztevőt sem szabad...

KÉRLEK BENNETEKET, TILTAKOZZATOK AZ EMBERTELENSÉG ELLEN !!!!

Ez most független attól, hogy valaki a kormány vagy az ellenzéki oldalon áll. Ha nem teszitek, egyszer titeket fognak verni vassal, úgy, hogy fröcsög a véretek, törik a csontotok, szakad az izmotok...
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:24
Előzmény: #190  matgab
#194
imho a szovjet befolyás nem azért szünt meg met 56 vagy 68 hanem mert szu összeomlott.

Ehez nekünk sokközünk nemvolt.

Azmeghogy van 2 kakasunk aki veri magát a szemétdombon és az egyik most nagyon mérges mert úgygondolta majd 4évente cserélgetnek aztán kipróbálja hátha "forradalommal" ellehet kergetni a másik kakast.
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:23
Előzmény: #189  BuySell
#193
Rohamrendőrök "harcmodora"

Minimum tizen rárontanak egy olyan tüntetőre, (de ha békés járókelő, az se baj, fő a megfélemlítés) aki könnyelműen eltávolodik a tömegtől.
Földre viszik egy jól begyakorolt karate fogással, megbilincselik, és ezután a magatehetetlen embert félholtra rugdossák és ütik.
Akik éppen nem ütik, azok szorosan körbeállják, hogy eltakarják a kíváncsi kamerák elől a Törvényes Eljárást. Ha észreveszik a kamerát, akkor erre hangos szóval figyelmeztetik a társaikat. Amikor a tüntető már nem mozog, akkor vagy cserben hagyják a sérültet, vagy betuszkolják egy rabomobilba.
A rendőrségre bekerültek tortúrája tovább folytatódik, majd aláíratnak velük egy nyilatkozatot, hogy nem esett bántódásuk. Ez a kiszabadulásuk záloga, persze, hogy aláírják...
A zúzódásokat, kék, zöld foltokat pedig egy véletlen lépcsőn való legurulás okozta.
BuySell 2006. 10. 30. 12:22
Előzmény: #190  matgab
#192
"hosszú távon csak az ország és annak társadalmának jólétét és annak érdekeit képviselem nézetemmel"

én már csak halkan merem megkérdezni, hogy a kormány nem ezzel van éppen elfoglalva? konvergencia, NFT, hiánycsökkentés?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:21
Előzmény: #188  Törölt felhasználó
#191
rendőrség inkompetens volt. Pont mint MTVnél.

Akkor így most úgy. Nemistudom volt e magyar rendőrség kompetens ilyenben az elmúlt akáérmennyi időben.
matgab 2006. 10. 30. 12:18
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#190
Jules2!
Ha 1950 óta soha nem tettünk volna semmit, akkor te ma is egy sztalinista, vagy rákosiféle diktatúrában élnél...Ha egy kicsit nagyobb peched van, akkor meg már nem is élnél, vagy egy kényszermunkatáborban görcsölhetnél életed végéig...
A költségvetés kára néhány milliárd, amit az okoz, hogy a rendőrök folyamatosan készenlétben vannak, ahelyett, hogy a kormány rég lemondott volna és minden menne a maga normálisabb módján...
A kormány tudatos gazdaságelbénázása 100, sőt ezermilliárdokkal terhelte/terheli meg a költségvetést...
Én leszarom, hogy a tőzsdére betett pénzemmel mi lesz rövid távon, hosszú távon csak az ország és annak társadalmának jólétét és annak érdekeit képviselem nézetemmel...Persze valaki nem ért velem egyet, valaki meg tudatosan csapja be a többséget mert saját rövid távú előnyhöz jutását mindennél előbbre tartja...
Ezek a kakasok inkább királyok a szemétdombon, mint átlagos tagok egy egészséges jól működő szervezetben...
BuySell 2006. 10. 30. 12:05
Előzmény: #188  Törölt felhasználó
#189
Mokuka várom hogy elmagyarázd magasröptű állításodat
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:02
#188
bár a huligánokat meg kell keményen regulázni, egyáltalán nem fogadható el a több tucatnyi rendőri túlkapás!!!
beazonosíthatatlan verőlegények engedték ki a gőzt magukiból: ez volt a rendőrség 23.-án. nem a hangadó huligánokra utaztak, nem szakszerűen és nem törvényesen végezték az oszlatást, majd a begyűjtött emberek kihalgatását. éttermi vendégek, külföldiek, normális békés demonstrálók, egyetemisták is kárvallottjai voltak a rendőrterrornak. az egyértelmű felvételek és beszámolók mellett képes a rendőrfőkapitány azt nyilatkozni, hogy minden 100%-osan szakszerűen és törvényesen történt, és a fellépésre milyen büszke...

ha a félelmet akarták növelni, akkor sikerült: akinek nem tetszik valami, az kap a pofájára!!!

Kérlek benneteket, hogy a tényeket ne politikai hovatartozás szerint értékeljétek!!! vegyétek sorba a történéseket, az ok-okozati viszonyokat, stb. és ezután formáljatok véleményt!!! elszomorító, hogy mindkét politikai oldal mennyire elvakultan képes a tényeket a saját szemszögéből nézni, a tárgyilagosság teljes hiánya mellett...
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 12:00
#187
Matgab!
Jobb, ha sem Te sem más nem tesz semmit!
A közelmúltban látott tüntetések nem voltak békésnek nevezhetőek, amik a gazdasági labilitáshoz is vezettek. Nem lehet neked sem érdeked, hogy döglődjön a tőzsde. A költségvetés kára is sok-sok milliárdra tehető, amit az adónkból lehet csak visszahízlalni. Nem jó ez senkinek sem. Akkor meg minek gerjeszteni?
BuySell 2006. 10. 30. 11:48
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
gri huh nem tudom mert én rajtam "nem látszik rajtad az, hogy igaz tények ismeretében reálisan tudsz értékelni dolgokat" by mokuka.

Szerintem a kurucosokkal kéne megbeszélned hogy ők miért gondolják úgy hogy ők mentek a fideszhez, de mivel én nem vagyok kurucos fogalmam sincs.
ha érdekel a teljes cikkük:
link
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 11:44
Előzmény: #178  BuySell
#185
A filmmúzeum oldalán álltam, és valóban láttunk olyan alakokat, aki kettes-hármas csoportokban mászkáltak a tömegben, DE
a filmek tanusága szerint nem az volt, hogy az Alkotmány utcánál a rendőrök megálltak, és a tömeg átvonult az Astoriához!! Ha ez történt volna neked volna igazad. De a valóság az, amit még a kapitány is megerősített, hogy ők terelték arra a tömeget, akikről nem gondolták, hogy a nagy széles úton megy, hanem azt vélték, hog yszétoszlik a kis utcákban (...). Nem mellesleg a Fidesz gyűlés biztosításáért semmit sm tettek, hiszen akkor valóban elválasztották volna azt a néhány százat a sok tízezertől, és a tömegtől zárták volna el a közeledőket, és nem a mellékutcákba történő menekülés lehetőségétől. Eszükben sem volt, ez egy nagy véres revans volt... De ha még egy szemernyi igazságom sem volna, és tényleg belemenekültek a fideszes tömegbe, akkor miért nem várta meg a rendőrség, míg a fideszes tömeg hazamegy, és ottmaradnak ellenségeik?????????
BuySell 2006. 10. 30. 11:31
Előzmény: #183  BuySell
#184
kezdjük ott hogy nem is értékeltem semmit ! :))))
BuySell 2006. 10. 30. 11:31
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
megmagyaráznád? azt hiszem nem értem... ezt mire írtad? Mit nem értékeltem reálisan?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 11:30
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#182
"nem látszik rajtad az, hogy igaz tények ismeretében reálisan tudsz értékelni dolgokat"
BuySell 2006. 10. 30. 11:29
Előzmény: #180  BuySell
#181
ja lehet az "okulást" értetted félre?

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók