Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 10:38

NUTEX RALI INDULT  

Már +10%-on a papír, és emelkedik.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2017. 09. 04. 22:32
Előzmény: #5960  Lastdeposit
#5961
A törvényszerű majd az lesz, amikor a filléres hígításokkal helyére kerül az árfolyam. Mert az is törvényszerű. Ahogyan a hosszú távú chartján világosan látszik...
-pny
-pny 2017. 09. 04. 22:34
Előzmény: #5961  -pny
#5962
Csak az ilyen törvényszerűségeket egy giga bull és a kapzsiság átmenetileg felülírhatja, de hosszú távon elkerülhetetlen.
Törölt felhasználó 2017. 09. 04. 23:19
Előzmény: #5956  Hathor
#5963
Egyre nagyobb árakkal jössz! Volt 90; majd 120 most meg már évek múlva lehet 261 akár....Nem értem mit kínlódsz ilyen piti gyerekrajzokkal meg célárakkal. Mond azt hogy 1200 lesz :)
Hathor
Hathor 2017. 09. 04. 23:22
Előzmény: #5962  -pny
#5964
No persze! Ismerni kene a folyamatokat! Gazdasag le, godor!! (Ezen tul vagyunk) Gazdasag fel, godorbol ki, konjunktura! (Ebben haladunk fel most). Aki nem ismerte fel,melle ott a chart is! Nutex is dupla aljjal fordult hetes, havi charton. Ez trendfordito alakzaz. Tobb eves lejtmenetet forditott! Most tobb eves fel van. Minden topikban varjak a forumosok az osszeomlast, de nem jon mitol is jonne egy gazdasagi valsagbol kilabalva. Aki nem erti, az nem ert a tozsdehez. Itt 28-117volt. Ez negyszerezes. Es ez semmi a trolloknak. Ok jobbat tudnak ennel. Persze, es 4szerezest kiult ott is ugye?! Annyira okosak ezek az emberek! Utolag megmondjak miben lehetett keresni. En elore mondom meg, es azt is, hogy vettem is! Nem utolag okoskodom!! Elore tervezek! Ennel szebb dupla aljas, fulescseszes chart nemigen van,mint amit Nutex muvelt! Yo8!
Hathor
Hathor 2017. 09. 04. 23:27
Előzmény: #5963  Törölt felhasználó
#5965
Reálisat mondok mindig! Minek mondjak, ha 161.8as fibo utan 261.8%os fibo celar jon? Majd utana nezem 361.8%ot, ha 261.8 teljesult. Nem bonya ez. Ezekben a fel hullamokban lesz hullamzas is. Kettot elore, egyet vissza a haladasi irany kb
Hathor
Hathor 2017. 09. 04. 23:35
Előzmény: #5929  Törölt felhasználó
#5966
"A tőkealap befektetőként extra keresletet tud generálni, másrészt kockázat megosztási eszközt biztosít a magánbefektetők számára. Emellett forrást biztosít a vállalkozásoknak, illetve kilépési lehetőséget a jelenlegi tulajdonosok számára."
Hathor
Hathor 2017. 09. 04. 23:39
#5967
A kormány tőzsdére vinné a vállalkozásokat 2017. 08. 28. 11:39 VG KKV | KKV Hírek A sikeres működést látva a kormány úgy határozott, hogy a Széchenyi Tőkebefektetési Alap tőkéjét 8 milliárd forinttal megemeli, befektetési időszakát 2025 végéig, futamidejét pedig 2030. december közepéig meghosszabbítja.HirdetésA kormány meghosszabbította a Széchenyi Tőkebefektetési Alap futamidejét és 8 milliárd forinttal megemelte annak tőkéjét, valamint döntött két új tőkealap indításáról, amelyek közép-magyarországi és határmenti vállalkozások fejlesztését segítik szeptembertől – jelentette be Varga Mihály budapesti sajtótájékoztatóján. A nemzetgazdasági miniszter kiemelte: a magyar vállalkozók igényeire épülő tőkeprogram középpontjában azok a termelő, illetve innovatív kis- és középvállalkozások állnak, amelyek képesek a fejlődésre, a magas hozzáadott értékű termékek előállítására. Az alap befektetési időszakát 2025 végéig, futamidejét pedig 2030. december közepéig hosszabbítják meg.Forrás: MWVarga Mihály szólt arról is, fontos cél, hogy a hazai kis- és középvállalatok egyre nagyobb számban tudjanak megjelenni a Budapesti Értéktőzsdén, szélesítve ezzel pénzügyi hátterüket. Ezért egy új tőkealap felállításáról is döntött a kormány, amely a Nemzeti Tőzsdefejlesztési Alap nevet viseli. Az alap összesen 20 milliárd forintos keretösszeggel működik majd, az alapkezelő kiválasztásáról szóló pályázati felhívás várhatóan szeptemberben jelenik meg – mondta el a tárcavezető. A miniszter felhívta a figyelmet a hazai kis- és középvállalkozások pénzügyi, tőzsdei ismereteinek növelését segítő kiemelt felhívásra is, amely a napokban nyílt meg 1 milliárd forintos keretösszeggel a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program (GINOP) keretében.Rákossy Balázs európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkár a sajtótájékoztatón hangsúlyozta, hogy a tőkebefektetéseken keresztül a tőkealapok célja, hogy minél nagyobb mértékben hozzájáruljon a kormány hosszú távú nemzetgazdasági célkitűzéseihez, a magyar gazdaság növekedéséhez, megújulásához, a kis- és középvállalkozások versenyképességének növeléséhez. A fejlett tőkepiac és tőzsde az egyik alappillére a versenyképes, innovatív gazdaságnak – tette hozzá a politikus"
Hathor
Hathor 2017. 09. 05. 12:02
#5968
84! Haladunk! Ezt a papírt simán felrakhatnák a spekik, de nem merik..
-pny
-pny 2017. 09. 05. 13:38
Előzmény: #5968  Hathor
#5969
Nem nem merik, hanem nem veszik. Akit meg sikerült bepaliznod, az 80 és 110 közöttről beragadva várja a csodát.
Törölt felhasználó 2017. 09. 05. 17:22
Előzmény: #5968  Hathor
#5970
Ha az EST tudott nagy forgalommal 14 szerezni...akkor ezt miért ne mernék? Azért nem rakják fel spekik mert ebben nincs speki! 1-2 millióval van mozgatva.
croker
croker 2017. 09. 05. 17:27
Előzmény: #5969  -pny
#5971
Üdv -pny! Vártam a chartot, amit szűk egy napja beszéltünk. Tudod. Jah hogy te csak a kitiltásokhoz és a felfüggesztésekhez értesz, s a pénzfeldobáshoz. De nincs harag. Tudod. "A hozzá nem értők" üdvözölnek! :-D
-pny
-pny 2017. 09. 05. 17:34
Előzmény: #5971  croker
#5972
"Beszéltünk"? Te beszéltél róla és jelentetted ki, hogy küldjek neked. Ne osszd be légyszi az időmet és saját egyoldalú kinyilatkozásodat ne kérd rajtam számon. Köszi.
Hathor
Hathor 2017. 09. 05. 17:41
#5973
83as záró! Nem rossz!
croker
croker 2017. 09. 05. 17:42
Előzmény: #5972  -pny
#5974
"De mivel TE tapasztaltabb vagy így szívesen venném, ha esetleg technikai elemzést küldenél az email címemre a megadott devizapárra." Igen így szólt, mint ahogy fent leírtam. Egy kérés volt. Szívesen vennék tőled bármilyen chartot akármelyik fórumon. Vagy akár itt is mint ellenérv, hogy ez a papír technikailag sz*r. Mert egyenlőre csak a tetteid beszélnek (kitiltás felfüggesztés). S azzal hiteltelen leszel 1-2 ember szemében. Bár tudom nagy ívben teszel rá s rám is. ;-) De nincs harag "mint hozzá nem értő", mert te aztán biztos tudod.
-pny
-pny 2017. 09. 05. 18:07
Előzmény: #5974  croker
#5975
1. Nem foglalkozom olyan szinten azzal a devizapárral, hogy ajánlást fogalmazzak meg. 2. Alapvetően egyébként sem TA alapján, hanem funda mentén kereskedem.
-pny
-pny 2017. 09. 05. 18:08
Előzmény: #5974  croker
#5976
És megjegyzem: ez a Nutex topicja.
croker
croker 2017. 09. 05. 18:25
Előzmény: #5976  -pny
#5977
Köszönöm a válaszod! Egy teljes korrekt hozzászólás volt az előző. Elmondtad TE mivel foglalkozol, s mihez értesz ezt tiszteletbe tartom. Tudom minek a topicja.Viszont máshol nem tudtam volna megkérni Hathor véleményét. S erre volt egy válaszreakciód, mellyel te ismeretlenül valaminek tituláltál. Pedig nem voltam rá kíváncsi, hogy mi a véleményed. Mindenesetre továbbiakban is adva van, hogy fundamentálisan értékeld a dolgokat. Én azt látom két év eltelt s valahonnan elindult a Nutex árfolyama, s valahol tart TA alapon. S lássuk be TA alapon valamit elemezni, mindig egyszerűbb volt, mint Funda alapon (ezzel mindig rengeteg munka van - lásd. Pomperj írásait). S elnézést ha úgy érzed " be akartam osztani az idődet". Én kérek elnézést. ;-)
Hathor
Hathor 2017. 09. 06. 08:47
Előzmény: #5977  croker
#5978
Bét adata szerint Nutex 180napos átlaga 79Ft. 360napos átlaga 76 már. Penznyelo 50-60ota orjong itt, azota duplazott a papir. Estmedia kiadott egy hirt, hogy senki nem targyal veluk, nincs megallapodas csa. alatt, befekteto nincs, es hameg is menekulne a ceg, akkor is 0.78Fton jonne nem tudom hany millio reszveny. Erre a hirre 55%ot emelkedett tegnap. 1.5tol pont tizszerezett. Megelozte visonka csod alatti 7szeres emelkedeset. Itt meg ki vannak akadva egy duplazastol.. nem semmi
Hathor
Hathor 2017. 09. 06. 08:53
#5979
Mas konzekvenciat nem tudok levonni, mint hogy itt is kene egy csod hir, es oriasi kereslet lenne legalabb 7szeres arfolyam emelkedessel. Ez a rosszabb verzio. A masik, hogy a ceg uj strategiaval felall, befektetot hoz, termeles indul, novekedes, es arra fog tizszerezni. Nekem minden jo. Harmadik kivezetes es az 1.3mrdos vagyont szetosztjuk, ami 420Ft/reszveny most. Barmi johet nekem, amugy is kis papir nyeresegem van a cegben. Mozgoatlagok csak felfele mennek, meg a trend is, ahogy a konjunktura is.
-pny
-pny 2017. 09. 06. 08:58
Előzmény: #5979  Hathor
#5980
Jó nagy szamárságokat írtál. De legalább ismét elárultad, hogy az alapokkal sem vagy tisztában.

Topik gazda

kifekteto
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek