Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ohnetatto 2019. 11. 28. 20:52
Előzmény: #28398  ohnetatto
#28400
Inkább azon elmélkedjunk mit hoz a holnap. Kis korrekciót tehát piros napot? Vagy pár százalékos emelkedést? 5 százalékos emelkedést holnapra már jónak tartanék. A mai napon ez a kiöntés ami délután volt óvatosságra int. Holnap is jöhet az Iceberg hogy öntsön. Mindenesetre a reggeli első óra forgalma és az ár alakulása már irányt mutathat. 
butykos 2019. 11. 28. 20:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#28399

Kinai ( és társai) 600 óta folyamatosan mondja, hogy kitörés, TA van. És ha most is csak egy pár napos fals kitörés lesz, akkor is veregeted a vállát?
Elég gyorsan visszajött a kedves Kinai112, BlackPeter, Malinovszkij, TAmececenas, és a többi nick...
ohnetatto 2019. 11. 28. 20:47
Előzmény: #28396  gpeti
#28398
Persze miért ne. Egy ilyen tárgyalásra a Külügyminisztért 40-50 fő gazdasági szakember és cégvezető kíséri. Beleférhetett O is. 
Ziger 2019. 11. 28. 20:47
Törölt hozzászólás
#28397
gpeti
gpeti 2019. 11. 28. 20:40
#28396
Bocsánat, hogy beleszólok az egymásotok basztatásába..mingyá' folytathatjátok...
 
Du. beszéltem itt a szombathelyi Schaeffler egyik pénzügyi vezetőjével és szóba keveredett, hogy nem mos kezet 1 napja, mert Hende+Szijjártóval fogott kezet TEGNAP DÉLUTÁN. Akkor kapcsoltam, hogy az akkor lehetséges e, hogy ma reggel már Kínában tárgyalt? Vagy megint ez egy olyan hö-hö-hö - átb@szás... Csak érdekesség képpen írtam..
  
Na basztassátok tovább egymást.
Ekinszu_Ocsa
Ekinszu_Ocsa 2019. 11. 28. 20:30
#28395
Sziasztok!
A mai opus-cig hir kapcsán mit gondoltok a már sokat emlegetett "höhöhö... az árfolyam a befektetök problémája..." interjúról?
Remélem holnap tovább zöldülünk.
 Üdv (majdnem) minden bizakodónak  ;)
Törölt felhasználó 2019. 11. 28. 20:27
Előzmény: #28377  BUXopoly
#28394
Te meg nézz körül hány kisbüfi idegeit nyírták ki, hogy úgy legyen a CIG deal, ahogy nekik megfelelő.  Jól mondta Dákó, hogy az árfolyam csak a kisbefektetőket izgatja, höhöhö. Így értelmet nyert ez a mondat is. Miért azokra haragszol, akik elvesztették a türelmüket és a pénzüket? Szerinted ez így rendben van, hogy a saját céljaik szerint döngölik földbe vagy emelik égbe az árfolyamot? 
Én be is fejeztem, sok szerencsét mindenkinek, aki kitart a papírban.
Nemtomicsináljak 2019. 11. 28. 20:21
Előzmény: #28390  Nemtomicsináljak
#28393
Nem bedagadva ,hanem beragadva!!
butykos 2019. 11. 28. 20:20
Előzmény: #28381  1378
#28392

Nagy az öröm, fröccsent belőle ma mindenhova, de vajon hány napig tart ki?
Volt egy yardos nap a blue chip-nek nevezett Opusban, miközben előtte időszakban 1-2 százmilliós nap is kirívó volt? Na bumm.
Én szurkolok a papírnak, hogy maradjon meg a forgalom, de vajon hány napig sikerül fenntartani az érdeklődést? Amint kicsit is lankad a lendület, azonnal jönnek megint az eladók,. Minél feljebb leszünk, annál többen. Vajon lesz örök muníció? Cheat-kódok nélkül nehezen. ;)
Amikor legutóbb Pompásjé azt mondta (vhol 4-500 körül talán), hogy beszállt, mert nagyon longos az irány, sokan hittek neki. Most meg a 300-tól is el...vez mindenki. Hogy mekkorát tud fordulni a világ!
Továbbra is azt mondom, nézze meg mindenki a jelentést, könyvvizsgálói elemzést, hogy mennyit ér az Opus, és ha felette vagyunk, majd akkor dőljön hátra. Addig trolloktól mentes kereskedést, fórumozást mindenkinek!
Livermoree
Livermoree 2019. 11. 28. 20:20
Előzmény: #28366  BUXopoly
#28391
310-re? PEdig lesz ez még 300 alatt.. Tavaly is volt ilyen nap novemberbe.. Reggel kaptuk a hírt, hogy végbe ment a tőkeemelés majd megindult 468ról 538-ig. Aztán másnap ment még 10%ot 591.. Végül visszaverték az egészet :)
Nemtomicsináljak 2019. 11. 28. 20:19
Előzmény: #28386  ohnetatto
#28390
Ez a mai nap nem normális hogy felhúzták limitre, előtte hónapokig óvatosan öntötték 300 alá!!
Az lesz a normális, ha pár százalékokkal szép forgalommal folyamatosan emelkedik minimum 500 ig és az meg is tartja!!
Még az is gyenge árfolyam nagyon, hisz rengetegen lesznek még ott is bedagadva!!!
Basszus , a jelenlegi árfolyam fényében az még kibaszott messze lesz!!!
Smile62 2019. 11. 28. 20:17
Előzmény: #28386  ohnetatto
#28389
A heteket leszükítetted. 1.5 év kb. Itt kettő csoport van. A beragadtak mert bíztak ezekben. Nem minősítem. A másik aki még mindig nyerőben, és biznak bennük. Bár a bizalom elszáll. Most rajtuk a sor. magyarázni ezt a részvényt nem lehet. Ta alapon se. Remélem a kitartók haszonnal , vagy nem bukóval zárják a végén.
BUXopoly
BUXopoly 2019. 11. 28. 20:12
Előzmény: #28385  butykos
#28388
Azért mert többször hangot adtam annak, hogy nem lehet úgy beszélni egy ilyen forumon ahogy egypáran ezt megteszik a lámpavasazással, kiszorítással, 40Ft-al, meg minden baromsággal? Érdekes mind eltűntek ma. 
Ha fellengzős ha nem, ez igaz. 
De közel nem élveztem el a 300-tól. Mindenkinek jót tett lelkileg a mai nap, aki érdekelt az árfolyam emelkedésében. Nekem az eddigi erőltetett lenyomások nem normális napok voltak, ez az apró korrekció meg normális. De én már csak ilyen furán gondolkodom, hogy a zöldet jobban szeretem mint a pirost. Ha ez így marad, kisebb  megszakításokkal, de több zölddel mint eddig, én jól fogom érezni magam. Más meg nem. 
KKR13
KKR13 2019. 11. 28. 20:11
#28387

Az életben nem gondoltam volna, hogy egy hazai gazdasági csúcs (közvetítő) piaccal kapcsolatos fórumon ennyire aktívan szeretnek egyesek dezinformálni, mert annak hatása van esetlegesen az adásvételi folyamatokra.
Szerintem a fejekben ott van a baj, hogy nagyon sokan az árfolyam szempontjából közelítik meg a dolgokat és nem az az első, hogy mi történik, történhet a céggel, pedig az fontosabb faktor, mert hosszú távon majd ahhoz igazodik az árazás is.
Természetesen nagyon rossz érzés ilyen mélységeket átélni egy befektetéssel kapcsolatban, de ha nincs olyan rövidtávú váratlan esemény az ember életében, ami miatt realizálni szükséges ezt a negatív árazási folyamatot, akkor nem szabad ennyire belemerülni a félelmekbe. Persze, azon lehet jogosan bosszankodni, hogy miért nem később - alacsonyabb árfolyamon - vásárolt az ember:), de ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor beállna az árfolyam egy szintre és az csak a cég eseményeivel mozogna szinkronban sokkal kisebb volatilitásban.
Úgy gondolom, hogy egy történet kezdeténél a rajtvonalon állni stratégiai időtávban sokkal nagyobb eséllyel kecsegtet egy komolyabb pozitív forgatókönyv zárást illetően, mint ha egy évtizedek óta piacon lévő cégnél tenné meg ezt a lépést az ember, ahol már kiforrott szinte minden. A kisbefektetők lenyúlása faktort én most sem gondolom prioritásnak részükről, azt viszont el tudom képzelni, hogy tényleg nem aggódnak túlzottan a jelen miatt, hanem inkább a jövőben élnek és ehhez keresik a kitartó társakat. Ettől függetlenül az ilyen szinten való lapítás részükről nekem sem szimpatikus.
Az árfolyamot illetően rövid távon én még mindig szkeptikus vagyok, viszont hosszabb távon sokkal kisebb esélyt adok arra, hogy jelen pillanatban bárkinek is érdemes lenne feladnia azt a reményt, hogy - beleszámítva a pénz időértékét is - egyszer pozitívan tudjon kiszállni, persze ha egyáltalán ez a célja, és nem egy "tartós kapcsolat".
ohnetatto 2019. 11. 28. 20:09
Előzmény: #28381  1378
#28386
igen az a normális ha napokon keresztül pár százalékkal emelkedik. De kérdem én az mennyire volt normális hogy hetek óta folyamatosan esik pár százalékkal? Most egy nap alatt visszahoztuk legalább azt amit egy hete esett. Ennyivel vagyunk kinntebb a vízből. ennyi
butykos 2019. 11. 28. 20:05
Előzmény: #28383  BUXopoly
#28385
Gondolom arra, amire én is válaszoltam... Abban azért eléggé fellengzős stílusban írtál másokról. ;)
BUXopoly
BUXopoly 2019. 11. 28. 20:04
Előzmény: #28381  1378
#28384
Erre gondolsz?
"Azért még örömtüzet nem kell rakni. Jó a forgalom, emelkedünk. Visszakaptuk a tegnapi esést. Az amcsi párhuzam több kérdést felvet..."
Vagy erre:
"Volt 3 hasonló, amire mind azt hittük az alja volt.
08. hó 358 ---- 400
10. hó 300 ----- 330
és most ez a 260-tól fel 300-ig.
Szerintem mindenki tudja, hogy Opus párti vagyok (azaz sokak szerint felbeszélő). Holnap is van nap, és ma is van délután. Viszont tegnap ahogy írtam is olyan RSI volt, ami után ez várható esemény. Ha csak azt nézzük, bár ennél a papírnál nem számít. Ha holnap is itt marad (+/- néhány Ft) 300 körül, akkor hétfőn lehet tüzijáték. Nagyon kellene... 400 felett van szvsz fordulat."
BUXopoly
BUXopoly 2019. 11. 28. 20:01
Előzmény: #28381  1378
#28383
Én már csak ilyen vicces vagyok. Hol élveztem el mond már el...
Metis_papa
Metis_papa 2019. 11. 28. 20:00
Előzmény: #28379  Pojáca
#28382
Vsz már nagyon régen.
1378 2019. 11. 28. 19:58
Előzmény: #28377  BUXopoly
#28381

Kedves Bux.
Ne röhögtesd már ki magad. Majdnem elélvezel itt a fórumon, hogy sikerült 300, kiemelem HÁROMSZÁZ forint felett zárnunk.
Ráadásul azt a marhaságot írod le, hogy a mai nap egész normális volt. Egy frászt volt normális. Nem a 15% limit emelkedés hír nélkül a normális, hanem az ha napokon keresztül tartósan pár százalékokkal emelkedik.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek