Topiknyitó: Portfolio 2012. 02. 28. 13:31

Nem is lesz itt IMF-megállapodás?  

Ugrás a cikkhez
Navracsics Tibor szerint benne van a lehetőségek között az is, hogy a bírák nyugdíjazásának ügye az Európai Bíróság elé kerül. A közigazgatási és igazságügyi miniszter erről az MTV kedd reggeli műsorában beszélt. Egyre nagyobb viharfelhők...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=163552
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 02. 28. 14:32
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#8
lesz megegyezés. csak már nem orbánnal/fidesszel. szerintem orbán nem érti, hogy csúnya lesz a játék vége. ő abban nőtt fel, hogy a politika nem más, mint kommunikáció. csak a piac előbb-utóbb ezt megunja.

sokakban felmerül a kérdés, miért nem akar a fidesz megállapodást. eddig sokan eljutnak. az igazi kérdés: képes-e orbán megállapodni. képesség alatt azt értem, képes-e hihető programot lerakni. nem képes.
bigyula 2012. 02. 28. 14:23
Előzmény: #6  bigyula
#7
Egyszerűen arra játszanak, hogy nemsokára egy kicsit javulni fog a gazdasági környezet. Csak, addig ki kell tartani...
bigyula 2012. 02. 28. 14:19
#6
Az már ősszel - az új IMF megállapodásra való törekvés bejelentésekor - is felmerült, hogy ez az egész egy kommunikációs trükk, és valójában csak az időt akarja húzni, a piacokat akarja egy kicsit nyugtatni a kormány.
Törölt felhasználó 2012. 02. 28. 14:07
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Én csak egyet nem értek.... Mire volt mindez jó, mert hogy csak saját magunknak köszönhetjük az biztos. Itt szó nem eshetett volna se IMFről se 320as euróról ha nem vagyunk olyan lúzerek hogy kér ünnep között a teljesen kiürült piac tér kellős közepén kezdünk kiabálni a nagy semmibe hogy kötvényt vegyenek..... bármi áron....
MNB nyomásgyakorlás...???
Törölt felhasználó 2012. 02. 28. 14:04
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Semmi meglepő nem lesz ebben, szerintem sem lesz megegyezés. Ezt csak a novemberi 315 Ft-os, majd a januári 325 Ft-os euró mondatta a kormánnyal.
Törölt felhasználó 2012. 02. 28. 14:01
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
nem is értem miért nem vágtunk ma kamatot... legalább egy 25ös kezdésnek simán meglehett volna
Törölt felhasználó 2012. 02. 28. 13:59
Előzmény: #1  portfolio
#2
nem tudom mi ezzel a gond, pláne hogy a forint nem csak hogy tovább erősödött de még benne is van egy még további erősödés.... ha reccsen a 288, akkor előbb 276 majd akár 262is lehet újra az euro, azaz ezek most megint bort isznak és vizet prédikálnak... london, ugyan már.... örülnének ha csak fele ilyen erős lenne a drachmájuk mint a mi forintunk.... :DDD

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek