Topiknyitó: Portfolio 2019. 02. 18. 10:09

Nagyobb gyõzelmet aratott Magyarország, mint eddig reméltük  

Ugrás a cikkhez
A vártnál nagyobb mértékben esett vissza Magyarország bruttó államadóssága, ami 2018 végén a GDP 70,9 százaléka volt - derül ki a pénzügyi számlák elõzetes adataiból, melyeket hétfõ reggel tett közzé az MNB. Az
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 02. 24. 06:58
#66
"az adósság 29 032 milliárd forintos összege 1600 milliárd forintos emelkedést jelent az egy évvel korábbihoz képest."
Hurrá győztünk! Megint nőtt az államadósság.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 23. 23:27
#65
ma este arra autóztam haza a nogozónából, hogy ismét felminősültünk, most már biztos itt a kánaán. a lepukkantságot amit láttam menet közben nyilván a soros intézte, úgyhogy azt nem hittem el, de az összhangolt hírblokkok beszámolója zene volt füleimnek
gambadoro 2019. 02. 18. 19:43
Előzmény: #54  qwrtzq
#64
ez konkrétan hazugság
a négerek dolgozni jönnek
az arab az más
eleve egy muszlim nem nagyon hajlandó nem muszlimnak dolgozni
de a négerek hangsúlyozom dolgozni jönnek
ezt abszolút tapasztalatból mondom
pl. olaszországban keményen dolgoznak a negrók - éhbérért persze
Phylaxa 2019. 02. 18. 19:07
Előzmény: #61  sanka
#63
Azt tudod, hogy a kontinensen régóta csökken a talajvízszint? Még ott is, ahol baromi sok csapadék van. Meg tudod oldani, hogy megálljon a csökkenés? De azért jöjjenek amenyien csak akarnak ugye? Timmermans urat sem érdekli. Semmi baj. :)
Phylaxa 2019. 02. 18. 19:02
Előzmény: #61  sanka
#62
Semmit sem építenek, a szaporodással pedig lerabolják azt a természetet is ami még van. Nem kell ehhez semmiféle jövőbe látás. A valóságot kell észrevenni és ami következik belőle. Ha nem hívnák őket, akkor is jönnének. A természet nagy úr és reagál a hülyeségre. :)
sanka 2019. 02. 18. 18:42
Előzmény: #60  Phylaxa
#61
"jönni fognak"
Mi vagy te jövőbelátó?!
Phylaxa 2019. 02. 18. 18:40
Előzmény: #45  gambadoro
#60
AZért nem zavar amit írsz, mert Svédországban konkrétan adót emeltek, hogy el tudják tartani őket ( a konjunktúra csúcsán). A családegyesítés pedig zajlik. Ezenkívül figyelem, hogy miket javasolnak Brüsszelben. Egyértelmű. 
     
Az hogy te azt írod hogy éppen csökkennek az érkezők és közben letojod, hogy az olaszok nem engedik be őket, az is beszédes. Jönni fognak és baromi sokan. EZ pedig független attól, hogy a pillanatemberek éppen mit állítanak. :)
signal2
signal2 2019. 02. 18. 18:26
Előzmény: #58  signal2
#59
Mert ugye O1G-zni megágyaz a 4/5-nek, Bangónét tahózni meg... az is?
signal2
signal2 2019. 02. 18. 18:24
Előzmény: #55  qwrtzq
#58
Nem a demagógiára céloztam, hanem a stílusra. 
signal2
signal2 2019. 02. 18. 18:24
Előzmény: #54  qwrtzq
#57
Ez világos, de én még nem láttam olyan eu-s dokumentumot, amiből arra lehet következtetni, hogy képzetlen tömegeket szeretnének ide hozni. Olyat viszont igen, hogy erősíteni kell a határvédelmet, a kibocsátó országokban javítani kell a körülményeket, hogy ne induljanak útnak, illetve vissza kell szorítani az illegális migrációt. Ezek miért nem számítanak, szemben kormányunk propagandájával, amit sokan feltétel nélkül elfogadnak? Szerintem az írott dokumentumok erősebb bizonyítékok, mint kormányunk nyilatkozatai.Ellentmondás van ott is, hogy vétózzuk a frontex létszámának és hatáskörének bővítését, az eu külképviseletein történő vízumkiadást és olyan nemzetközi egyezményeket, amelyek mind az illegális migráció visszaszorítását célozzák.Továbbá a "nem leszünk bevándorlóország" és hogy "nem bevándorlással akarjuk megoldani a demográfiai problémánkat" 1/1 azt jelenti, hogy semmilyen bevándorlót nem akarnak. És egyébként messze nem csak ukránokról és munkavállalási célú bevándorlásról van szó. Meg lehet nézni a ksh és a bmbah oladalain, többször lettek már linkelve.Szóval ott tartunk, hogy az eu effektíve az ellenkezőjét próbálja tenni a kormány állításainak, a kormány a saját mondásának ellentmondóan cselekszik, az ellenzék meg semleges a kérdésben, mert ennél fontosabb dolgok érdeklik.Fidesz hívőknek meg a sok ellentmondás és elérhető adat és dokumentum ellenére elég a kormány mond, még úgy is, hogy azzal ellentételesen cselekszik.
sanka 2019. 02. 18. 18:01
Előzmény: #55  qwrtzq
#56
Nem, nőről így beszélni tahóság!
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:55
Előzmény: #52  signal2
#55
na ne szívass már, hogy bangó ildikót bunkónak hívni demagógia
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:52
Előzmény: #51  signal2
#54

Ha nem dolgoznak a migránsok, akkor megette az egészet a fene.
Az ukránok addig maradhatnak amíg dolgoznak. Nem az van, hogy optimista becslések szerint 7 év egy afrikai integrációja.
Törölt felhasználó 2019. 02. 18. 17:49
Előzmény: #48  qwrtzq
#53
signal2
signal2 2019. 02. 18. 17:47
Előzmény: #47  qwrtzq
#52
Nézd meg ezt a hozzászólásodat...
signal2
signal2 2019. 02. 18. 17:46
Előzmény: #48  qwrtzq
#51
Te biztos tudod, hisz megmondták neked, nem?
Mutass olyan komoly eu kezdeményezést, amely szubszaharai képzetlen tömegek behozását célozza.
Az a baj, hogy egyszer azt látom érvnek, hogy Németország migránsokkal oldja meg a gazdaság fenntartását, majd ha leírom, hogy mi is, akkor jön az, hogy képzetlen tömegeket várnak.
Nagy lófaszt várnak ilyeneket. Kormányunk politikai hazugsága.
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:44
Előzmény: #49  qwrtzq
#50
hogy a fidesznek kevesebb szavazata volt, mintha együtt számoltuk volna a jobbikot az komplett baloldalt meg a kamupártokat?
egyébként is a legesélyesebb jelöltre szólította fel a választókat a két nagy KÜLÖNÁLLÓ ellenzéki tömb, tehát kijelenthető, hogy ezek a számok nem összeadhatóak
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:42
Előzmény: #28  festina88
#49
lol, csak nem azt akarod kihozni már megint, hogy fidesz
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:34
Előzmény: #40  signal2
#48
ugyan mi közük van egymáshoz azoknak az ukrán vendégmunkásoknak, akik kész munkahelyre érkeznek, és a szubszaharai képzetlen embertömegeknek?
azt egyébként pontosan tudjuk, hogy ha a nyugatnak kellemetlen elemeket marhára kézenfekvő lenne ide deportálni, és bizony vigyázba vágná magát a sok baller, hogy kedvére tegyen az elvbarátoknak
qwrtzq 2019. 02. 18. 17:30
Előzmény: #27  gambadoro
#47
nézz meg egy bangóné tahó ildikó nyilatkozatot...
signal2
signal2 2019. 02. 18. 17:07
Előzmény: #44  Phylaxa
#46
"Gyertek bátran és eltartunk benneteket" - irományok
.
Linkelnéd ezeket az előterjesztéseket? - lehet kiderül, hogy nem is voltak ilyen szavazások? Vagy nem is az volt a lényegük, hogy "gyertek csak"? Én egyelőre a magyar kormány részéről tudok olyan vétőket mutatni, amelyek az illegális migráció visszaszorítását célozták. 
.
Nem reagálták arra, hogy a kormány mást tesz, mint amit mond. Tízezrével enged be migránsokat + akadályozza az illegális migráció nemzetközi kezelését. Neked tényleg csak az számít, amit mond? Minél többször, minél erőszakosabban mondja, annál jobban elhiszed? 
.
+ vannak hatszor fontosabb ügyeink itt, kishazánkban. Érthetetlen, hogy miért érdekel jobban a kommunikációban feltupírozott és démonizált migráció egy olyan országban, ahova nem akarnak jönni.
gambadoro 2019. 02. 18. 17:05
Előzmény: #44  Phylaxa
#45
te, az nem zavar, hogy a far right még 30 százalékra sem képes nyugaton?
az sem, hogy senki nem mondta, senkinek, hogy eltartunk, gyere
és végül, kínos, de tökéletesen visszaesett a migráció éppen
ezek a tények, amik makacs dolgok
tovább a migránssimogató ausztriában, még mindig sokkal de sokkal jobban lehet élni
hát ez is kellemetlen tudom
sőt, ez kb minden nyugati országra igaz
Phylaxa 2019. 02. 18. 16:57
Előzmény: #40  signal2
#44
Részemről elég annyi, hogy 3 év alatt sem sikerült nyilatkoznia az ellenzéknek, hogy mi az elképzelése az UNIO-n kívülről érkező migránstömegekkel. Ezért komolytalannak tartom őket. Amit tudok, hogy mindent megszavaznak, amit Brüsszelben a "Gyertek bátran és eltartunk benneteket" internacionalisták benyújtanak. Márpedig ez egyértelmű álláspont., melyszerint igenis egyetértenek velük. Ebből pedig adódik az, hogy eszembe sem jutna valamelyikre is szavazni. 
    
Ezzel kapcsolatban írtam azt, hogy én az MSZDP-t éleszteném fel, ha jogilag lehetne. De mit érnék el vele Brüsszelben, ahol is pont az ellenkezőjét állítaná, mint az összes szocdem. "Köszi szépen, de nem kérünk a muszlim tömegekből!". Esélytelen. 
signal2
signal2 2019. 02. 18. 16:45
Előzmény: #42  gambadoro
#43
Megvannak a hiányszakmák, nem tudom, nekik milyen szaktudásuk van. A 45 éves ráadásul a saját szakmájában már szeniornak számít, azoknak a pozícióknak a száma azért jóval szűkebb, mint a junior vagy sima szakértő állások.
Nyilván nem találkozik a kereslet és kínálat, ezt hívják strukturális munkanélküliségnek.
gambadoro 2019. 02. 18. 16:35
Előzmény: #40  signal2
#42
van több magyar ismerősöm, akik egy éve nem kapnak munkát
ez hogy lehet?
az igaz, hogy 45 felettiek
komolyan nem értem
szerintem nem munkaerőhiány van, hanem azért a fizetésért és korcsoportban van hiány
gambadoro 2019. 02. 18. 16:34
Előzmény: #37  bigyula
#41
orbán a pénzért egészen mélyre fog hajolni
a szavazóik meg úgy sem értik
orbán a börtönt kockáztatja egy vereséggel
ezért kezdem azt hinni, hogy örökké marad mert egyszerűen nem tehet mást
ha holnap majd migráns barátnak kell ehhez lenni, a szavazói simán letorkozzák, ez teljesen nyilvánvaló 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek