Topiknyitó: Portfolio 2012. 01. 21. 21:46

Nagy tüntetés a kormány mellett  

Ugrás a cikkhez
Egy Európának szánt, "Nem leszünk gyarmat" feliratú tábla mögött vonultak a Hősök teréről a Parlamenthez a kormány mellett tüntetők szombaton délután. Az Index becslése szerint százezer ember vett részt a Békemenet Magyarországért névvel...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=161762
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 21:42
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#100
lássuk az adatokat, ha ennyire elborzasztó az az összeg... lehetőleg forrással...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 21:36
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#99
"ez itten egy magyar internetes fórum"

még hogy magyar, cöcöcö... az összes modi nemzetáruló cionista libsibolsi :) akik haifában élnek... nem hallottad, hogy már megvették Magyarországot? :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 21:32
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
Akkor megerősítem neked, mert tele volt a Kossuth tér, és az Alkotás utca, és annak a végétől az Oktogonig állt a tömeg, ebben az opera egy kis díszlet volt csak.

Háát ez bizony többszörös létszám. :)

A külföldi rendszámú buszokkal határon túli magyarok jöttek. Hogy-hogy mit akartak? Egy nemzethez tartozunk. Az a legnagyobb baj, h. egy ilyen kérdés egyáltalán megfogalmazódik.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 21:27
Előzmény: #95  ts3
#97
A fidesz a 16%-os, egykulcsos adóval az eddig egy rahedli adót fizető középosztályt szeretné megerősíteni. Mivel az erős középosztály nélkülözhetetlen.

Az adósságállomány változásába beleszámoltad az árfoyam-változást is? Az vagy 30 Ft/eur.

Továbbá megvették a molt, és vagy 400 mrd ment el a bkv-ra meg a mávra. A többit hadd ne soroljam...
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 21:23
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#96
Bennem valamiért Zala maradt meg.......
.......
Gazdasági végzettséggel,nézettel, benne élve dolgozva, bizonyos háttérinfók ismeretében nem tudom fordítva látni a szitut.
Számomra döbbenetes látvány volt a rengeteg külföldi busz a felvonulási téren. MIT AKARNAK ITT?
Mindezek mellett kíváncsi lennék mit mondanának a létszámról akkor amikor monjuk csak 1félházas népstadion szembenézne?
Nem voltak többszörösen többen mint 2hete, okt230ról nem is beszélve!
ts3 2012. 01. 22. 21:20
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#95
"Tudod, csak annyit tennék hozzá, most is, mint mindig, miért tartunk itt, h. áfát kellett emelni, stb...
Véleményem szerint azért, mert az maszop 82% adóssággal adta át a kasszát (és 5-6%-os hiánnyal)."

A 16%-os egykulcsos adóval a FIDESZ csökkentette a költségvetési bevételeket, talán ezért is kellett az áfát növelni,jövedéki adókat növelni,chipsadót bevezetni,tandíjat bevezetni,stb.

"A maszop + 6000 mrd adósságot halmozott fel 8 év alatt, miközben eladták a malévet, a máv cargót, a közműveket, stb., ami még megmaradt."

Az AKK honlapja alapján, 2010 májusában 18614 millárd volt az államadósság, míg 2011 decemberében 20473 millárd Ft volt. Ez azért 1,5 év alatt 1800 milliárd adósság növekedést jelent.
Időarányosan a FIDESZ is hozta az MSZP átlagát,sőt.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 21:02
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Szia, tényleg rég volt, most is csak benéztem :)

Nem távolodtunk el nézőpontilag, ez valószínű igy is volt. Csak Virág Úr erősítése hiányzik :)

Egyébként az a durva, h. szerintetek az ominózus 8 évről, és a mostani 1,5 évről is a fidesz tehet. Ez számomra totális ellentmondás.

Ill. elég meggyőző volt tegnap az a majd félmillió ember, ami minden bármikor történt tüntetést felülmúlt.

De a nézőpontunk miatt nem fogunk összeveszni.

Egyébként fővárosi vagyok:)

Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:50
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#93
Szia! Már nagyon régen nem nem beszéltünk (mióta a kocsma kiürült). Azt hiszen messzire kerültünk álláspontilag. Úgy látom hogy távol a fővárostól mintha más világ lenne és egy speciális szemüveget kaptatok volna.
A 8évnek volt előzménye is ami jelentős kihatással volt a 8évre nem éppen +. Valamint jelentősen közrejátszottak a fiúk teljes ellenzéki idejük alatt gyönyörű aknamunkával, minden terepen.
Ha csak a szájukat zárva tartva teszik ugyanazt amit vettek hatalomra kerülésük óta, most nem lenne 3xx ft az eur, nem kéne végtörlesztés, nem kellene foltozni, a költségvetést,és akkor nem lenne 16%on a népszerűségük sem. Persze akkor lehet hogy nem lehetne viharban ellenséget keresni ,nem kéne az oktatást tovább zülleszteni , elődeikhez hasonlóan.cserébe a koalíció fenntartásáért............
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:41
Előzmény: #91  upgrayeddAKS
#92
Nem benéztem, mondom h. nem hallgattam.
A műsorok alapján ez a benyomáson. Sarkítottam, mert így inkább érthető.

Mivel :Já nye gávárjú paruski, nem értjük meg egymást. Hát ez van. :)

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 20:36
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#91
nyet! já nye gávárjú pá vengerszkij! :)
já kommunyiszty, já hácsú mászkvú i tel-aviv! (sajnos tel-aviv nemét nem tudom, így a tárgyas ragot elcseszhettem :) de majd bayerzsótti kisegít :) etc.)

azért ezt a klubrádiós dolgot rendesen benézted... valahányszor odatévedtem, mindig valami vacak zene ment... esetleg reklám

elég szelektíven válogattál a műsorokból... iciri-picirit talán ? :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#90
:D
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:27
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#89
jav: úgysem
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:26
Előzmény: #83  upgrayeddAKS
#88
Ja, akkor tessék megtanulni, hamár homár és ez itten egy magyar internetes fórum. :)

Ránézésre ez nem egy zenei rádió, mint mondjuk az mr2...(ránézésre mondom, mert nem hallgatom, maradok a gazdasági rádiónál.:)

Műsorok: pénzklub, eurozóna, borklub, ingatlanpiac...szóval nekem ez nem hiteles klubrádiót hallgató közönség. Egy-egy ember még csak-csak meglephet, de a többség???
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:19
Törölt hozzászólás
#87
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 20:18
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#86
ebben mondjuk van valami, de ugye nem akarod beetetni a jónéppel, hogy ha akkora biznisz lenne, akkor nem vágott volna bele egy csányi-féle a dologba? tényleg nem kell hozzá nagy know-how, sőt semmi wasistdas, de valahogy csak nem akadt tőkeerős konkurencia... vagy ez is az állambá feladata? hogy konkurenciát hozzon létre ilyen piszlicsáré területeken? inkább a biztosítások, megtakarítások terén figyelt volna a piac tisztaságára, a transzparenciára, a versenyre... meg a hiteleknél...

de lássuk az adatokat, ha ennyire elborzasztó az az összeg... lehetőleg forrással...
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:17
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#85
Sajnos ezt rosszul értelmezed...de erről úgy sem vagy meggyőzhető :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:16
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#84
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 20:13
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
én sokat felejteni magyar... itt kint beszélni héber :)
ezt a klubrádiós témát nem értem... mert ilyen emberek nem hallgathatnak olyan zenét? én ismerek egy olyan metallicás fickót, akiről meg nem mondanád, hogy szereti ill. nagy fan...
vagy pl. olyan buddhistát, akiről szintén nem mondanám meg, hogy buddhista
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:13
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
Ha esetleg volt még egynéhány honpolgár a zordon Kárpátok öblében, aki elhitte, hogy ez a hatalom csupa normális emberekből áll, az most végképp megbizonyosodhatik arról, hogy ezt az országot a Lipót bezárása után elszabadult elmeháborodottak vezetik. Könyörgöm, ha egy kormánynak annyira megerősödött az ellenzéke, hogy a saját hatalma másként nem manifesztálható, csak kormánypárti tömeggyűlésekkel, akkor az a kormány egy meggyengült, társadalmi bázisát vesztett kormány, és az önmagát éltető tüntetések megszervezése csak a saját gyengeségét igazolja. Ha viszont ez a kormány egy erős, széles és mély társadalmi bázissal rendelkező kormány, akkor az önmaga magasztalására és a nemzet, irányában megnyilvánuló imádatának és a belé vetett hitének a demonstrálására rendezett össznemzeti eszméletvesztés nem több, mint a diktátor bizantinus önfényezése. Tudják ezek, hogy mit csinálnak?
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 20:05
Előzmény: #74  upgrayeddAKS
#81
Egyébként meg pont a klubrádiós arcok árulkodnak arról, h. pont úgy toborozták őket...
miért nem magyarul beszélünk? "home made"

Nem azért mert nem értem, de erre van megfelelő magyar kifejezés is. :)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek