Topiknyitó: Portfolio 2015. 02. 24. 08:07

Nagy bajban a Buda-Cash - Mi lesz az ügyfelek pénzével?  

Ugrás a cikkhez
A Buda-Cash Brókerháznál a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozati cselekményt hajtott végre - írja az Index. Lépett a felügyelet A tudomására jutott visszaélés-gyanús esetek miatt az MNB ma közzétett végzésében azonnali hatállyal...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=210546
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
noworf 2015. 07. 23. 21:23
Előzmény: #9157  farkasj41
#9160
Momentán nyugodtan lehet szidni a felszámolót, kuszaszeműt vagy vityát mert KI VAN FIZETVE! A pénzünk, az eddig ellopott és a jelenleg is általuk dézsmált vagyonunk jogosít fel erre minket!
Számomra az alá/ fölé rendeltségi viszonyok másodlagosak, bűnszervezetként működnek!
detto71
detto71 2015. 07. 23. 20:45
Előzmény: #9158  Törölt felhasználó
#9159
Ez most tanmese akart lenni?

Egyébként, lehet hogy a bc károsultak 85%-a 6 mft alatt tartott értéket számlánként. Nem minden pénzét van még neki, majd visszakapja. Volt esze, ellenben a q-kal, akik most éheznek és követelik a 30 milliát mert az neki jár és azonnal adják neki vissza. Ma beszélt egy beszédhibás fazon a hír tv-ben a q-sok képviselője és teljesen fel van háborodvba és ez türhetetlen.

Én legrosszabb esetben a tőkémnél egy kicsi levesebbet kapok vissza. Van még elég pénzem leszarom, szép lassan visszakapjuk. Persze az elvesztegetett időt és kieső profitot sajnálom, de ez van.

Ezt a tüntetést meg annyira szeretem, ez a egy réteg probléma, sosem lesz annyi ember kint mint az internet adónál.

A q-sok is tüntetnek a 30 Mft-ért, be vannak szarva, hogy az AB elmeszeli a tv-t. Szerintem elfogja és itt mef is áll a dolog, ők is csak 6 millát fognak kapni.
A kormány szétteszi a kezét, nem rajta múlt...

A tüntetéssel semmit sem fognak elérni, mert nincs rá politikai akarat.
Ők sem azért kaptak tv-t, mert tüntettek, hanem politikai okok miatt.

Törölt felhasználó 2015. 07. 23. 19:54
#9158
Elnézem itt egy jó ideje már a hozzászólásokat és azt látom,hogy egymást nyugtatgatják (talán a károsultak). De valahogyan nem értem!! Ezek után,hogy ellopták a pénzeket,megtakarításokat,befektetéseket! Lassan 6-dik hónapja ennek. Senki nem kapott vissza semmit!!!!! Továbbá nem tájékoztatják az ügyfeleket mi van a vagyonukkal! Ennek ellenére a károsultak töredéke,jelent meg a Buda cash-nél,Mnb-nél! Azóta sem kapta meg senki a pénzét. Hihetetlen,hogy a megkárosított,meglopott ügyfelek ki sem mennek az utcára,tiltakozva ezek a bűntettek elkövetői,társa,megbízói és (haszonélvezői) Ellen!!!!A birka türelem ehhez képest szinte láthatatlan,észrevehetetlen állapot! Azt is olvastam itt,hogy talán őszre,vagy jövő februárra lesz valami meg???? Ja és,hogy nincs pénz a kártalanításra? Ezt elhiszitek??? A Ti pénzeteket lopták el!! Nem egy új beruházásra kell előteremteni a pénzt,hanem a sajátotok vissza!!!!!!!!!!!!! Uram isten,megbocsásson,emberek több 10 ezrei bele nyugszanak,hogy addig is használják jogtalanul és visszatartják a milliárdjaikat... Na ezt,és még sok mást,Európa más Országaiban nem mernék,tudnák csak itt megtenni,mert már égne a fél kontinens. Nem akarok senkit megbántani,de csak bégessetek itt tovább,hisz ebben az Országban diplomatikus úton még semmit sem értek el az emberek a HATALMAK ellen.... Úgy látszik a mai kor Hősei,már külföldön élnek... Mehettek a pénzetek után,mert otthon ágyban,párnák közt réges régen vesztettetek!!!!! Ehhez hozzászólhattok nyugodtan,hisz Én nem sértődöm meg! De tisztán látok.
farkasj41 2015. 07. 23. 18:08
Előzmény: #9156  BudFox
#9157
Az a nagy probléma hogy a az agytröszt irányít : neve: ELTOLCSI, ne a felszámolót szidjátok ócsároljátok, mert azt kell csinálni neki amit az eltolcsi mond
BudFox
BudFox 2015. 07. 23. 17:58
Előzmény: #9145  Törölt felhasználó
#9156
Üdv...

tehát kb. ennyi a hiány..
és mit mondtak bennt miért nem nyilatkozhatnak ?

Csak mert nekünk Quaestorosoknak se mondanak az ég világon semmit.

Egyik fórumosnak sikerült valami OTP -s ügyintézővel beszélni és valahogy megnézette hogy megvannak -e az OTP -i, megvannak hiánytalanul és mindenki másé is....

de akkor miért nem nyilatkozik senki ?

És hogy lehet az hogy a quaestoros, jogos részvény tulajdonomat nem adják vissza ?

Ez egyértelműen felsőbb utasításra megy, felülről utasították az MNB illetéke osztályát, a PSFN -t hogy nem mondhatnak semmit.
különben már kiírták volna a honlapjukra a tényeket. az pofon egyszerű lett volna.
Törölt felhasználó 2015. 07. 23. 14:16
Előzmény: #9154  farkasj41
#9155
Portfóliókról nem is mondtak semmit sem neked,vagy te nem is kérdeztél rá realmadrid? És a külföldi részvényeket nem tudod,hogy megvannak e meg? És új egyenleget nem tudod,hogy mikor fognak nekünk megint kűlddeni mert ezeket jó lett volna megtudni nem tudsz ezekről valamit?
farkasj41 2015. 07. 23. 11:44
Előzmény: #9150  Törölt felhasználó
#9154
Alakulnak a dolgok, a külföldi - amcsi -kereskedések kel kapcsolatos kp. kifizetések , sajnos a szakszó bank miatt akadályba ütköznek, ütközhet mert........
Zsolt71 2015. 07. 22. 22:01
#9153
Ma kaptam iktatószámot és türelmet kértek még tart a feldolgozás.
Őszintén mondom , nem dobott fel a hír, mely szerint a teljes követelésünket visszakapjuk.
Hogy miért ? Már nem hiszek el semmit !!!
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 20:09
Előzmény: #9151  Törölt felhasználó
#9152
Jav.. elmúlt nyolcévezni.
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 20:08
Előzmény: #9149  filter
#9151
Vastagon benne ez a kormány is az egész brókerbotrányban. Nem baj lassan lehet majd elmúlt nyolcéves nő. Még 3 és fél év.......
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 20:05
Előzmény: #9149  filter
#9150
Szerintem október körül visszakapjuk a megmaradt blue chippeket meg a kp-t. BEVA kártalanítás meg jövőre február-március körül lesz.
filter 2015. 07. 22. 20:01
Előzmény: #9148  Törölt felhasználó
#9149
Csak egyszer lennénk túl rajta!
Össze vissza hazudnak a mi pénzünkből jotékonykodnak!
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 19:51
Előzmény: #9147  nick121
#9148
Azt csinálnak amit akarnak. Szerintem ez a mostani OTP alkotmánybírósági duma is csak időhúzás. Nincs pénz jelenleg a kártalanításra. Szerintem.....
nick121 2015. 07. 22. 18:13
#9147
Mindeközben az MNB 1,1 milliárd eurót / kb. 340 milliárd forint / tervez a bajbajutott autós devizahitelesek megsegítésére fordítani!!!
Vérlázító!!!
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 17:19
Előzmény: #9145  Törölt felhasználó
#9146
ja és rákérdeztem a 2015 március 05. előtti 180 napos átlagárakra a blueknál.
természeetesen nem tudták megmondani.
vicccccc............
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 17:16
Előzmény: #9140  BudFox
#9145
pletyka szinten.....

OTP 70%
MTel 90%
MOL 60%
Richter 10%

a hiány.
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 17:13
Előzmény: #9141  Törölt felhasználó
#9144
voltam ma bent.
eltranszferáltam a kispapírokat.
OTP,Mtel maradt mert állítólag még nincs pontosan meg, hogy mennyi is a hiány.
állítólag MTel több mint 90% hiányzik az OTP-nél pedig 70% körüli a hiány.
ezeket a papírokat néhány hétre mondták, hogy el lehet majd transzferálni.
osztalékot meg majd a meglévő papírok visszaadása után lehet majd igényelni.
készpénzt is majd akkor ha akkor megvannak a blue chippek pontos hiányával.
szerintem meg már tudják csak valamiért nem mondják......
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 15:17
Előzmény: #9140  BudFox
#9143
őszre ígérték hogy megmondják
noworf 2015. 07. 22. 15:13
Előzmény: #9140  BudFox
#9142
A férgek 5 hónapja tudják de a legpitibb hazugságok ( zárlat, adatvédelmi előírások stb) mögé bújnak és titkolják a törvényes tulajdonosok elől! Ez már önmagában szándékosan károkozó magatartás!!! Az ezzel okozott kár miatt külön is perelhetőek lesznek odakint!
Törölt felhasználó 2015. 07. 22. 15:10
Előzmény: #9140  BudFox
#9141
ma ment be vmelyik fórumtárs?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek