Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 18:07

Mutyiország,mutyi emberekkel.....  

Na ami itt megy a tõzsdén az már egyenesen katasztrofális.....amikor emelkedhetnénk is esünk.

A portfólióról nem is beszélve.

Kitiltják DLPH-t meg mindenkit akik még próbálták tartani a színvonalat.

Ennyi Genesis károgó topikot.......

A portfólió persze hogy nem törli...

Ez lett a legolvasottabb fórum a sok idiótától.

Minden normális tõzsdés rajtunk röhög..

Na meg persze a portfólió sem egy genesis rajongó !!Gazdit meg egyenesen bírják!! Nem a genesis a lényeg...sokaknak meg van róla a véleménye amit meg is értek ,mégsem járnak be basztatni a topikba.

Elég benéznem a Phylaxiába,humetbe,STB...

Mindenhol károgók,nem csodálom hogy ithaggyák ezt a fórumot.

T.Portfólió ! Most engem is ki fognak tiltani?

Nem baj lehet jobban is járok.

Mutyi ország,mutyi emberek.

És mi ilyen emberekkel akarjuk valamire vinni....Nyugodtan írjatok ide ha bánatosak,idegesek,csalódottak vagytok,persze ha nem törlik hamarosan.

Kérdezem mi megy ebben az országban?

Megõrültek az emberek?

Én is kezdek a sok hülyétõl...

Mi lettünk a benfentes kereskedelem melegágya,a PSZÁF meg semmit nem tesz.

Lehet õk vezetik az egész Mutyisztáni maffiát...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 13:50
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
... de mintha olvastam volna máshol .
:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 13:49
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
Ez az első magvasabb gondolatsorod amivel majdnam egyet is értek ha nem olvastam volna már máshol ...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 13:43
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Korrekt vélemény.
Még mindíg nagyon sokan vannak(Közemberek),akik ezeket az elveket vallják.
Ez a generáció előbb-utóbb elfogy.
Csak addig mennyi kárt fog még elszenvedni az országunk?
Véleményem szerint a magyar politikai elit 90 %-át úgy ahogy van le kéne cserélni.
Ezt oldaltól függetlenül mondom.
De nem csak a politikusokkal van itt a baj.
Azt sem értem a Pszáf miért nem tesz semmit az olyan esetekben ,amiket az utóbbi időben látunk?Gondolok itt arra is hogy a cégvezetők megszegik a saját RV-vásárlásra vonatkozó TV-ket.Mi ez ha nem bennfentes kereskedelem?
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 13:34
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#97
Szerintem felesleges a Mutyizásért a mai embereket vagy a jelen politikát okolni, mikor a hiba a múltban keresendő. Azért az a 40 év nem múlik el egyszerűen. Most minden demagóg barátunk azt üvöltené, hogy "Persze, mert nem történt rendszerváltás, le a komikkal!". Pedig a rendszelváltásnak nem csak a politikai elit szintjén kell lezajlani (ott is persze), hanem a hétköznapi emberek szintjén is. A hiánygazdaságban abban nőttünk fel, hogy akkor van ajtó a szekrényen, ha csúsztatsz, akkor kapsz kék autót és nem amilyen van ha csúsztatsz, sőt az orvosnál alapból csúsztatsz...
Ezt a szigorú szabályozás mértékkel megtudja oldani, DE legfőképp az idő fogja megoldani mikor mi akik ebben nőttunk fel már nem leszünk. A következő generáció már ebben nő fel, beissza ezeket a szabályokat.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 12:42
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
Megint a Richter húzza az indexet.
Telekommal mutyiznak.
Otp még minuszba is kerülhet sajnos.
Mikor lesz már komolyabb emelkedés?
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:51
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
Innentől már csak az lenne durva ha beesnénk minuszba.
Sajnos Mutyisztánban már minden lehetséges.
Az OTP még mindíg nem akarja az igazságot....
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:45
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Kifejtenéd egy kicsit bővebben Valaki?
Mert aztán téged már tényleg nehéz értelmezni.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:29
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#93
Te meg az a másik (paraszt:jelentése földműves)mielőtt valaki félreérti, de "NGAY a BAJ"mikor már minden szó mellé értelmező szöveget kell irni a gyengébbek kedvéért.VAMZEr nOOb
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:19
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Mi a baj Broafka?
Csak nem te vagy a vállalkozó?
:-DD
Csak vicceltem ,nem kell komolyan venni.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:17
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#91
Na ugyan ki jelentett a moderátornak?
Amúgy meg megsúgom neked hogy a topikot Politikai ,ill. a károgók elleni harc céljából csináltam.Mert vannak itt egy páran Xenu klónok,meg rallyes gyerekek akikkel már kivan a f.....
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:16
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
m.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:16
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
xD, ne bántsd már csak őszinte akart lenni a lelke,.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:13
#88
Egész értelmes és szimpatikus vita tudna itt kialakulni, ha 1989 ostoba és demagóg beírásaival nem tarkítaná tele.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:01
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Mi nemrég építkeztünk.
Csak a gondatlan pénzkezelés,lopás miatt nekünk is lett kárunk rajta.
A vállalkozót,"Hála az én tanuvallomásomnak"mert rajta kaptam őket lopáson egy másik háznál,előzetesbe tudtuk
vágni.Nem viccelek !
Csak itt a környékünkön 45 millás sikkasztást tudhatnak magukénak kevesebb mint 1 év alatt.Összesen 60 mill.ról tudunk.
Amúgy meg ha KÓKA meg az APEH építkezéseken fekete munkásokat talnak....
Csak van ennél durvább is a környékünkön...
Mikor ki sem fizetnek egy egész munkásbrigádot...még ezt is lenyúlják.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:46
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#86
Kola47
Az idén is találkoztam ezzel a problémával amikor a családiházunkat újítottuk fel. Az építő iparról nem írtam szándékosan - félelmetes a csalások sorozata tarkítja ...
Amről nem kértem (kaptam) számlát annak a garanciáját buktam volna ha nem ismerős csinálja. De így is a jóindulatára vagyok utalva ha baj lesz ...
Viszont az anyagi lehetőségek még nálam is korlátozottak ...

Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:46
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
300 -as benzin ár mellett még az utakon is fizethetünk.....:-DD
Na ne röhögtessenek már,addig nem kizárt hogy a benzin sokkal drágább lesz...
Így hogy fogják elérni hogy lecsökkenjen a kamionos forgalom a kisvárosok,falvakban?
Ezzel csak növekedni fog...
Kinek az ötlete volt ez?
Kókáé lemerném fogadni....
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:42
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Én pont most kaptam figyelmeztetést egy tegnapi ,és egy pár perces hozzászólásomért.Pedig csak az igazságra világítottam....:-((
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:38
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
1989 !
Ezt inkább nem kommentálom mert kitiltanának ...
Sőt, magam nyomnám a gombot .
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:33
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
link
És ehez mit szóltok?
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 10:28
#81
GáborGábornak! Füstölgéseim teljeskörű kifejtésére sajnos a Topic korlátokat szab, de álljon itt egy-két konkrét példa! A szomszédos 4 lakásos társasházban/amely azonban jogilag mégsem társasház/ eldugult a közös szennyvizlefolyó. A hirdetési ujságból kiválasztott szakember jött , elháritott és közölte a félórai munka árát: számlával 30 ezer, anélkül 20. V.Ö. egy minimálbéres havi bérével, akikből hajh! de sok él szegény hazánkban! Szó sem volt itt áfáról,anyagköltségről stb. Néhány éve olvastam arról a szerencsétlen esetről, ahol Mátrafüreden leégett egy könnyüszerkezetes-Makovecz Imre tervezte-ház, ahol a tulajdonos sajnálatos módon áldozatul vált,mert visszaszaladt az égő házba az ékszereiért. Orvos volt, de nem menő sebész,vagy nőgyógyász! Szerinted adózott jövedelemből futná ilyesmire? Gondolom, a Te családi házad,paneled se Makovecz tervezésű,mint ahogy az enyém sem és sok millió másé sem. Más: Már irtam erről a fórumban:ellenőrzés a józsefvárosi piacon,ahol mindenki feketemunkás volt, számlát sehol sem adtak, az áruk eredetét sehol sem tudták igazolni. Nem bagatell dolog, mert a piac napi forgalma több százmilliós tétel. APEH székház épitése Budapesten feketemunkásokkal,körözött személyekkel, a Kóka -villa épitkezésén feketén foglalkoztatottak.. Ha ilyen frekventált helyeken ez megy, gondolhatni, mi van máshol? Felháborodott utasok a MÁV állomáson, a Metrónál, mert szigorodtt az ellenőrzés. Zaklatásnak fogják,fogjuk fel, de rövid dő alatt száz milliós plusz bevételek keletkeztek, amit az adókból befolyt költségvetési pénzekkel pótoltak eleddig. Morogva fizetünk vizitdijat, de a gyógyszerassza pozitivvá vált, mert többek között nehezebb az ingyen feliratott gyógyszerekkel üzletelni romániában vagy Ukrajnában...

Topik gazda

1989
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek