Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 18:07

Mutyiország,mutyi emberekkel.....  

Na ami itt megy a tõzsdén az már egyenesen katasztrofális.....amikor emelkedhetnénk is esünk.

A portfólióról nem is beszélve.

Kitiltják DLPH-t meg mindenkit akik még próbálták tartani a színvonalat.

Ennyi Genesis károgó topikot.......

A portfólió persze hogy nem törli...

Ez lett a legolvasottabb fórum a sok idiótától.

Minden normális tõzsdés rajtunk röhög..

Na meg persze a portfólió sem egy genesis rajongó !!Gazdit meg egyenesen bírják!! Nem a genesis a lényeg...sokaknak meg van róla a véleménye amit meg is értek ,mégsem járnak be basztatni a topikba.

Elég benéznem a Phylaxiába,humetbe,STB...

Mindenhol károgók,nem csodálom hogy ithaggyák ezt a fórumot.

T.Portfólió ! Most engem is ki fognak tiltani?

Nem baj lehet jobban is járok.

Mutyi ország,mutyi emberek.

És mi ilyen emberekkel akarjuk valamire vinni....Nyugodtan írjatok ide ha bánatosak,idegesek,csalódottak vagytok,persze ha nem törlik hamarosan.

Kérdezem mi megy ebben az országban?

Megõrültek az emberek?

Én is kezdek a sok hülyétõl...

Mi lettünk a benfentes kereskedelem melegágya,a PSZÁF meg semmit nem tesz.

Lehet õk vezetik az egész Mutyisztáni maffiát...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:57
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#60
Igen...valami olyan adat kellene ami nem túl személyes de mégis jellemző.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:57
Előzmény: #58  Phylaxa
#59
Így legyen.:-))
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:53
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
Igen ez így igaz. Itt az üzlet az első....ez van. Viszont a károgók sem dobnák fel a közönséget, ha nem lennének fórumozók, akik beszélgetnének. Ha eltűnnek a fórumosok akkor eltűnik a másik oldal is. De azt hiszem, hogy most egy kicsit túl lőttek a célon. Mondjuk a piac is segíti őket. A phyl amikor elindul felfelé...ott már nem lesz terepük.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:53
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Köszönöm !
Csak ezzel a fránya Genesissel vagyok nagyon minuszba.
Amúgy februárban lesz 1 éve hogy tőzsdézek.
A genin kivül majdnem minden pozim nyerő volt. Eco rallyeról sem maradtam le,phylával is játszottam,most a Rycsin is jó nyerőm volt.
Meg nyúlkátam még 1-2 napra bele sokmindenbe.Genin is volt már jobb nyerőm,de most ez mit sem ér...:-((Humettől kaptam már jót is rosszat is.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:49
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Jó megoldás lenne szerintem ha a beregisztrálásnál Személyi igazolvány szám,illetve a lakcímkártya adatokat meg kéne adni.Így ha valakit kitiltottak,akkor más személyi számával nem túl könnyen jönne vissza..Véleményetek?
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:46
Előzmény: #53  Phylaxa
#55
Valami megoldást kell találni.
Bár azt nem tudom rá "tudnánk"-e kényszeríteni őket valami igazságosabb megoldásra....
Már többször a "Normális fél" lett kitiltva egy vita során.Nem hiszem -el hogy a károgókkal nem lehet mit csinálni....
Sajna ő miattuk olvassák ezt a fórumot rengetegen.Jókat nevetnek rajtuk,és a PF-nek a "Népszerűség miatt"eszük ágában sincs változtatni.
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:45
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#54
Ügyes voltál. Mindíg magadra halgass, mert Te döntesz. A fórum azért ok, mert össze tudjátok dobni az infokat ....megbeszélni a dolgokat stb. Ha jó a közösség, akkor nem maradsz le semmiről...de kommunikálni kell ez a nagyon fontos dolog.
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:41
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
Máshogy nem megy ...meg kell beszélni a dolgokat főleg, ha már kiborult a bili.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:33
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
link
Megy a szervezkedés....
Összefogás?
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:32
Előzmény: #50  Phylaxa
#51
Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt lesz ujra 40.
Mindenesetre nem bántam meg hogy eladtam közvetlen a negyedelés előtt.
Abból már tanultam hogy " Utána 60-meg 70 lesz"meg amiket tippeltek, fogalmazzunk úgy jó volt a megérzésem.
:-DD
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:25
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
Persze ez a bevezetés miatt van szerintem......huh....mennyit vívtam egy-két emberkével. De elismerem nekem is jól jött ....tudtam még venni. :)
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:17
Előzmény: #48  Phylaxa
#49
Tetszik a cég !
Én is sok fantáziát látok benne !
Volt már phyl részvényem de azt kidobtam negyedelés előtt..:-))
Hosszútávra megérné nekem is .
Jövőre én is 100 fölé várom.
Egyébként ha pánik lesz ,akkor 25-ft-on,illetve alatta bevásárolok.Persze nektek ez nem jó,de utána biztos UP.
:-DD 1 év múlva meglehet a 100.
Nem tudok még mindent a cégről de az utóbbi hírekre be se reagált .Pedig ezek jók.
Phylaxa 2007. 11. 22. 22:10
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#48
Soha ne vegyél egyszer papírt a pénzedért! Döntsd el a belépési pontot és kezd el a vásárlást. Az legyen a pont ahonnan mindenképpen feljebb várod. Így ha lefelé indul el, akkor nem tudsz zavarba jönni, hanem furcsa mód még örülhetsz is hiszen tudsz tovább vásárolni és mivel a belépési pont fölé várod ezért nagyobb lesz a nyerőd.
Személy szerint én a papírt már a jövő év folyamán 100 pont fölé várom. Hétfőtől szerintem felmegy 28 éa 30 közé és ott várja meg az LB döntést és a bevezetést. Szerintem nem lesz pánik és ezért miután ez kiderül ...gondolom pár nap....utána elindul felfelé. Így képzelem. Egyébként tényleg nagy szurkolójuk vagyok és sok jót remélek tőlük.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:54
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Áááá!
Környezettan szakos hallgat vagyok !
Mellé felveszem a közgazdaságtant keresztfélévbe.Legalábbis ezt tervezem.
Hát sose voltam egy jó helyesíró :-)))
De a magyarom 4-es lett (érettségi),
az osztály legjobb esszéjével..:-DD
Csak a szóbelit elcsesztem....:-((
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:51
Előzmény: #43  Phylaxa
#46
Igyekszem !
:-DD
Nem mintha a diploma már megoldás lenne .de még jól jöhet.
Nem tudom bele merjek fogni céges bulikba....ebben az országban nagyon meg kell gondolni...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:51
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
dipoma=diploma
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:50
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#44
Remélem nem magyar szakra jársz! Helyesírás elégtelen, ezért még érettségi sem jár, nem dipoma!
Phylaxa 2007. 11. 22. 21:43
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
Végezd el a fősulit vagy egyetemet nappalin....semmi sem pótolhatja.....később mindenki rájön erre csak megmagyarázza. Szerintem igen is a tanulásnak van értelme. A nyelv miatt viszont nem árt kimenni nyelvterületre......és ott sokkal könnyebben kapsz munkát, ha értesz valamihez igazából. Itthon viszont nyelvek kellenek....anélkül nagyon nehéz jó munkát kapni.Tehát összefüggenek a dolgok.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:42
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Phylaxa, te gondolom nagy Phylaxia fun vagy.
Hova várjátok?
Úgy érzem megvárom azt a napot amikor az új részvények bekerülnek a forgalomba,aztán az iránymutatás után belekóstolok.:-))
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:25
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Szia Csibe74
Értelek !
Fogjunk össze ,elvégezzük sokan a brókerképzőt,és csinálunk utána egy brókercéget..:-DD
Tőkére meg összeszedjük.
Vagy nyomhatunk még MÉh telepes bizniszt is.Abból biztos hogy megélnénk,csak jó helyen kell nyitni,sajna az engedélyek neccesek,meg ismeretség kell(mint mindenhez).:-)))

Topik gazda

1989
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek