Topiknyitó: upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 12:52

Műszaki cikkek és témák topikja  

1
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 12:52
#2
érdemes lenne ennek is külön topikot szentelni...

(folyt. köv.)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 12:58
#3
Per pill. az érdekelne, hogy melyik a jobb termék ezek közül (papíron az Intel alaposan ráver a Kingstonra):

Intel Solid State Drive (SSD) 520 Series meghajtó

vs.

Kingston V300 SSD meghajtó

Előbbi paraméterei jobbak (ezért írtam, hogy papíron jobb) az olvasási- és írási sebesség tekintetében. (Tudom, hogy ez elsősorban gazdasági fórum, de műszaki fórumhoz nincs loginom, és ma el akarom dönteni... :) meg aztán van itt elég "kocka" :) úgyhogy hajrá...)
Nergal
Nergal 2021. 04. 10. 14:08
#4
Jó lenne, ha nem próbálnád meg előírni, hogy ki mit gondoljon másokról. "Bazmegelni" sem kellene, meg csendőrködni sem. Ha nem megy a bocsánatkérés publikusan, akkor jöhet ide is:    edwardwitten  @citromail   .hu      Várom. Egyébként Egely lehet, hogy ért azokhoz, amikről beszélni szokott, csak üzletet csinál belőle. Értem a párhuzamodat, de pont a zárójeles megjegyzéseddel ismerted el, hogy gőzöd sincs, Algore-t mi motiválja. Egelyt biztosan a haszonszerzés, bár az is lehet, hogy hisz is benne, de ez nem teszi kóklerré, csak kétes hitelességűvé, de nem szakmai értelemben. Végső soron senki sem tudja, hogy kit mikor mi motivál, azt csak feltételezik sokan, aztán vagy igaz, vagy nem. Sokszor egyszerűbb utánajárni annak, hogy mi igaz abból, amit mond. Nem? De megkönnyítem a dolgodat... tessék, bekopiztam ide is. Ne OFF-oljuk szét a COVID-témát.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 04. 15. 18:43
#5
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH
Glo67 2021. 06. 29. 14:29
#6

2 kérdés bárkihez:
1. windows 10 2004-es verzióval kinek miylen tapasztalatai vannak? (eddig a 1909-es verzió fut még), érdemes váltani rá?
3.  okostelefonon, -ról hogyan lehet törölni egy alkalmazást ami már nem kell? (mert nem mindenki születi úgy hogy magától tudja, a jobb egérgomb pl. hogy működik ezeken)?
köszi előre is a válaszokat

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek