Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 22:13
Előzmény: #30158  Törölt felhasználó
#30160
nem utál itt senki se. de ugy néz ki a dolog hogy magad akarod megutáltatni magad (?)
ez ugyanis tőzsde
és válság van, illetve az már elmúlt közgazdasági értelemben, de a gödör fenekén vagyunk még kb.
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 22:09
Előzmény: #30157  Törölt felhasználó
#30159
Hát logika és cél nincsen benne egy deka sem.

Tényleg nem tudom mitől lehet cél a céltalanság.

Nem akarom bántani, hiszen itt ez a fórum azért van, hogy mindenki lehetőleg nyugodtan hozzá tudjon szólni a dolgokhoz, talán kicsit értelmesebben, mint az Otp tocsikban.
Viszont akkor ez a közeg feltételez annyit, hogy elvárható az egyéntől, hogy ne csak betűk sokaságát írja le, hanem hordozzon szavainak döntő többsége némi gondolatot is, hiszen minek sulykolni valamit százszor ezerszer.
Talán mind tudjuk már te mint gondolsz, de ezen a tényen még nem nyerünk, talán majd ha megtaláljuk az alját, bár attól tartok az még egyenlőre jócskán nem itt van, talán valahol 600 alatt.
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 22:07
Előzmény: #30153  apoca1
#30158
hihetetlen hogy minden estét arra fordítotok, hogy engem szapuljatok...

1. úgysem hagyom magam

2. már többen szóltak, hogy hagyjátok abba

3. minden tőletek van tele a fórum a worf-utálattal

...unalmas...
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 22:02
Előzmény: #30150  johai
#30157
Moderáld magad
--- Miért is pontosan? Talán neked kellene, mehetek sz@rni hozzátok?

, itt szolásszabadság van
--- Ki állította az ellenkezőjét?

,arról lehet beszélni hogy tul sokat ir,
--- Már hetek óta arról beszélünk...

hipotéziseket lehet gyártani,ugyan már mi lehet a célja?
--- Mint mondtam, van tippem. Tipikusan nem tűnsz vevőnek rá....

Lehet beragadt munkanélküli kisbefektető.
--- És ez már elég ok arra, hogy tönkretegyen egy viszonylag "jól menő" fórumot?

Sokan ugygondolják hogy bérenc,akinek az a munkája hogy demoralizálja, elbizonytalanitsa a kisbefektetőket.....ennek elentmond hogy a részvény árát nem a kisbüfik határozzák meg,bármennyire igyekeznek egyesek le vegy felbeszélni a pozijuktól függően.Ebben nem különböznek a nagyoktól

--- Gondolkozz el rajta, hogy melyikünknek van ideje ide 3 percenként beírni munka mellett. Meg arról, hogy kit érdekel az árfolyam ha nincs részvénye és nem is tervez sem venni, sem shortolni, úgy egyáltalán semmit sem....
johai 2010. 05. 13. 22:01
Előzmény: #30144  kispangit
#30156
Igazad van akkor vegyél humetet.
Csak vicc volt,de tényleg nagyon ugy láttatják hogy a telkó hiperszar,ez a céljuk:)
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 22:01
Előzmény: #30154  Törölt felhasználó
#30155
Legalább már tudjuk a holnapi irányt.
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:59
Előzmény: #30151  Törölt felhasználó
#30154
Miközben állatságról megy a duma, közben csak most nézem, az Usakokat szépen betaszították, ez nem túl sok pozitív energiát közvetít a jövőre nézve, főleg úgy, hogy közben ma eléggé megingott az eddig "Egon szerint" a bullnak kikiáltott Mol.
apoca1 2010. 05. 13. 21:58
Előzmény: #30147  Törölt felhasználó
#30153
Worf ma már kétszer nem válaszoltál (nem véletlenül, a nem válasz is sokat mond, sőt) ezekből a jó pár ember által és az itt léted kezdete óta tartó rád vonatkozó beírásokból MAGADRA nézve nem tudsz levonni következtetést? totál semmit?
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:57
Előzmény: #30144  kispangit
#30152
Ez butaság ))
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:56
Előzmény: #30149  Törölt felhasználó
#30151
Sűrűn nézek be napközben is de veled ellentétben én nem sok dolgot látok, lassan úgy is nyakunkon az uborkaszezon, majd az eldönti ki marad meg a fórumban.
johai 2010. 05. 13. 21:54
Előzmény: #30143  Törölt felhasználó
#30150
Moderáld magad, itt szolásszabadság van,arról lehet beszélni hogy tul sokat ir, hipotéziseket lehet gyártani,ugyan már mi lehet a célja?

Lehet beragadt munkanélküli kisbefektető.
Sokan ugygondolják hogy bérenc,akinek az a munkája hogy demoralizálja, elbizonytalanitsa a kisbefektetőket.....ennek elentmond hogy a részvény árát nem a kisbüfik határozzák meg,bármennyire igyekeznek egyesek le vegy felbeszélni a pozijuktól függően.Ebben nem különböznek a nagyoktól
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:53
Előzmény: #30147  Törölt felhasználó
#30149
csak az első két sort olvastam, de elég volt, te is beálltál a többi közé úgy látom...ezért te lettél ugyanolyan....már bocs, de ha ócsárolnak egy bizonyos ponton azért hadd védjem magam...soha nem én kezdem...normális értelmes hozzászólások vannak nap közben, erre jön egy noworf...és a többi birka utána..és semmi értelmeset nem írnak ezt magad is olvashattad...csalódtam benned...
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:50
Előzmény: #30146  Törölt felhasználó
#30148
E.T.A Hoffmann - tudom ajánlani szemfelnyitásnak, míg nem késő. Főleg a Homokember c. művét. Csao!
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:45
Előzmény: #30145  Törölt felhasználó
#30147
Na akkor most ez külön neked Worf.

Gratulálok az iménti hozzászólásodhoz, azzal, hogy ilyeneket írsz te sem vagy különb, mint bírálóid, sőt sokkal rosszabb sajnos, hiszen az a valóságos probléma, hogy nap mint nap írsz a semmiről.
Borzasztó, régen tényleg jó volt ez a Telko tocsik, csak sajnos ezzel a semmitmondó öntőpajtás szövegeddel tényleg tönkreteszed a fórumot, hiszen ez a napi kurva sok hozzászólás mögött elvész, ha bárki is értelmeset próbálna beírni.
Tényleg egyáltalán van egy db részvényed is?
Vagy csak hobbiból vagy itt? Gondolom jó szórakozás, mindegy te tudod.
Nem bántani akarlak, csupán felnyitni próbálom a szemed, az a tény, hogy lassan senki sem díjazza semmitmondó hozzászólásaid javát, talán ösztönözhetne néminemű változtatásra kommunikációdat tekintve.
Szerintem sose baj az önkritika, hiszen mások véleményéből mindig érdemes tanulni, persze csak akkor, ha nem vagyunk túl önelégültek hozzá, és nem azt gondoljuk, hogy mi magunk vagyunk a világ közepe ugye.
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:38
Előzmény: #30145  Törölt felhasználó
#30146
ezért teljesen felesleges volt beleszólni...szép kis bandátok van már....és már képzelődtök is....
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:36
Előzmény: #30143  Törölt felhasználó
#30145
ha ekkora "állat" vagy ma se kellett volna ideírni...nélküled is volt elég ócsárlás...
kispangit 2010. 05. 13. 21:34
Előzmény: #30125  Törölt felhasználó
#30144
Hamarabb lesz a Humet 100-on, mint ez 900 felett. A bét leglúzerebb blue-ja. Ha nem adna osztalékot, a kutya se venné.
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:33
Előzmény: #30142  Törölt felhasználó
#30143
Kábé egy éve olvasom a fórumokat, ma szóltam először hozzá. Tényszerűen azt, hogy worfika paranoiás. Telkóban ülök egy ideje, levettem az osztalékot és még egy 85Ft-ra van az átlagáramtól. Mégsem irogatok ide 3 percenként egy nem létező pajtásról aki "öntöget", hogy velünk, akik ülünk benne kib@sszon. Tekintve, hogy ennek az állatnak rv-je sincs, nem sok értelme van, hogy ideírogat, bár van tippem nekem is miért teszi. És tőlem ne védje senki, ha azt írod, hogy ugorjam át, az kábé olyan, mintha odasz@rok a szobád közepére és ha nem tetszik, akkor közlöm: lépd át, ne törődj vele...
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:32
Előzmény: #30140  Törölt felhasználó
#30142
Na ezekért van a
noworf
Törölt felhasználó 2010. 05. 13. 21:28
Előzmény: #30138  Törölt felhasználó
#30141
Hi to all!

Gondolom sokan láttátok ma is a "nagy beöntést"

:---))))))))

Szóval én inkább a tocsik jelenlegi szarságaival nem foglalkoznék, arra majd csak akkor fecsérlek időt, mikor már tényleg nem lesz más dolgom, gyanús volt tegnap az a nulla 1,2Mrd-os forgalom, meg mellé az a fene nagy emelkedés.
Egészen jól látszik a Matika sikeresen lefordult arról az el sem ért 675-ről.
A tegnapi nap csupán egy csel volt, ma jött a megerősítés, mikor délután elkezdték szórni a pakkokat, továbbra is tartom, hogy bizony ez be fog nézni 600 alá, bár az Oti jelentés esetleg változtathat a hangulaton, de ettől még egyenlőre úgy tűnik barátunk ismét célbaveszi a 639-et.
Szerintem a Mol bullizálódása is csupán egy nagy szarkavarás, mely csupán buxmanipuláció.
Lassan de biztosan ha eltelik a május jöhet a jól megérdemelt lecsorgás, de ha a Fidesz kicsit megerőlteti magát, akkor akár még hamarabb is.

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók