Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2019. 03. 18. 15:46
Előzmény: #18959  pampa
#18960

Nem csak a migrációról van szó:
.
"Itt van Weber új terve: sokaknak nem fog tetszeni
.
Tekintélyes jogászokból, a tagállami legfelső bíróságok és alkotmánybíróságok, és az Európai Unió Bírósága egykori tagjaiból álló független testületnek kellene ellenőriznie a jogállami elvek érvényesülését az Európai Unió tagállamaiban Manfred Weber, az Európai Néppárt európai parlamenti (EP-) választási csúcsjelöltje szerint. "
.
https://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/itt-van-weber-uj-terve-sokaknak-nem-fog-tetszeni.680634.html?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
pampa 2019. 03. 18. 15:41
Előzmény: #18956  bigyula
#18959
Mondták, hogy maradnának, de tartják magukat az irányhoz.
Így a döntés náluk!
Nem enged a FIDESZ a migráció kérdéskörben.
pampa 2019. 03. 18. 15:39
Előzmény: #18955  Peterbond
#18958
Sohasem írtak ezeket!   :)))))

nyugodtam keresgélj, én még az eredeti nevemen írok!
ezen regisztráltam! :)
.
 Előbb írtam, továbbra is tartom, hogy jár a Palesztinoknak a saját ország.
Van is erről érvényes ENSZ határozat.

Izraelt bírálni antiszemitizmus?
Peterbond 2019. 03. 18. 15:27
Előzmény: #18950  Peterbond
#18957
A válasz továbbra se jött arra mi a véleményed a  másik 3 idézett beszéddel?
.
Azokról nem ugyanaz a véleményed mint az általad linkelt Vona idézetről? Itt már ez nem gond? Pedig ezek a beszédek sokkal frissebbek a 2013-as linkedtől.
bigyula 2019. 03. 18. 15:26
Előzmény: #18954  pampa
#18956
Szerintem megy a kuncsorgás, hogy a fityesz maradna... Erősen visszvettek a miráncsozásból/sorosozásból...
Peterbond 2019. 03. 18. 15:24
Előzmény: #18951  pampa
#18955
"A "cigányozás" és a "zsidózás" volt az a két probléma amit el kellett volna hagynia"
.
Dehogy kerülte el a figyelmem. Azóta is ezen nevetek. Csak próbaképp visszakerestem most is hogy miket írtál 2013 és 2014-ben illetve elötte. Hát palesztinokról cigánybűnözésről a Gárdáról.....
.
bocs sokmindent elhiszek hogy miért ábrándultál ki a jobbikból de azt hogy a cigány és a zsidó krdés volt neked sok azt meséld be másnak légyszives :). Mégha azt mondod hogy nem maradtak elég radikálisak a kérdésben el is hinném de hogy fordítva.... :D. Na ne jó ezt ne.
.
Amikor először írtad akkor is jeleztem hogy bocs de pont te vagy az aki Izrael-es témában többet linkeltél és írtál mint az egész fórum együtt valaha. És ez most még csak nem is költői túllzás.
pampa 2019. 03. 18. 15:23
Előzmény: #18952  salve
#18954
AZ EURÓPAI NÉPPÁRT POLITIKAI GYŰLÉSE SZERDÁN TÁRGYAL A FIDESZ TAGSÁGÁRÓL BRÜSSZELBEN, AZ EURÓPAI PARLAMENTBEN. INFORMÁCIÓINK SZERINT AZ ÜLÉSEN JELEN LESZ ORBÁN VIKTOR MINISZTERELNÖK IS.
Egyelőre nem világos, hogy milyen javaslatot terjesztenek a küldöttek elé, a hírek szerint Joseph Daul, a Néppárt elnöke egy kompromisszumos megoldáson dolgozik, kérdés, hogy sikerül-e többsége állítania a javaslata mögé. Az előterjesztés tartalmára vonatkozóan azonban egyelőre csak találgatások léteznek. A legtöbbször azt lehet hallani, hogy a Néppárt adna még egy esélyt a Fidesznek, de egy véleményező testület ellenőrizné, hogy visszakerül-e Magyarország a demokrácia és a jogállamiság útjára."
.
.
Ejnye-bejnye.....még egy kizárást sem tudtok végrehajtani?
Hogyan akarja akkor megállítani az illegális migrációt az EPP?
euler 2019. 03. 18. 15:22
#18953

Putyin aláírt egy migrációs akciótervet, melynek egyik eleme a migránsok odacsábítása. Ennek elősegítésére könnyíteni fogják az állampolgárság megszerzését és enyhítenek a bevándorlásra vonatkozó törvényeken.
.
Szakértők, mi erre a magyarázat?
salve 2019. 03. 18. 14:57
Előzmény: #18942  pampa
#18952

bizony, jól beszélsz, elnézést kérek!
hát hogy a fenébe' ne lenne veszélyben az élete, hiszen itt barna eső (is) szokott esni rendszeresen  :-)
pampa 2019. 03. 18. 14:28
Előzmény: #18950  Peterbond
#18951
Látom a részletek elkerülték a figyelmedet....   :)
A "cigányozás" és a "zsidózás" volt az a két probléma amit el kellett volna hagynia és erősíteni még inkább a nemzeti vonalat és az elcsatolt területek visszacsatolásáért harcolni.
Palesztinát én továbbra is pártolom, létre kell hozni. Van erről egy érvényes ENSZ határozat.
Peterbond 2019. 03. 18. 14:21
Előzmény: #18948  pampa
#18950
Á akkkor te erre gondoltál. Tudod ez 2013. Ekkor még Szimpatikus volt neked a jobbik. Pont az ilyen palesztinát pártoló Izraelt nyugatot támadó narratíva miatt. Tudod ebben a beszédében büszkélkedik a palesztin esküvői tanujáról is.
.
Többi lenti beszédekkel is akkkor problémáid vannak?
Peterbond 2019. 03. 18. 14:13
Előzmény: #18947  Peterbond
#18949
Amúgy nem tudom mi baj van ezekkel a beszédekkel. Szerintem teljesen vállahatóak. Én egyet tudok érteni velük. Különösen az elsővel.
pampa 2019. 03. 18. 14:12
Előzmény: #18944  Peterbond
#18948
 „Vona: »Az iszlám az emberiség utolsó reménye«” molinót rögzítettek. A Jobbik elnöke 2013-as törökországi körútján tette az iszlámot dicsérő kijelentését. Hogy ki szervezte az ellendemonstrációt, a fotókból nem derül ki."
Peterbond 2019. 03. 18. 14:11
Előzmény: #18944  Peterbond
#18947
De lehet inkább erre:
.
"Mi hiszünk a kulturális diverzitásban. Mi hiszünk abban, hogy a kultúrák közötti különbözőség a Jóisten adománya, maga a sokszínűség, amit tiszteletben kell tartani, ezért amikor egy másik ország, egy másik kultúrához, mondjuk, az iszlám kultúrához tartozó országról beszélünk, akkor mindig a tisztelet hangján beszélünk"
.
Vagy erre:
.
.A dolog úgy áll, hogy a magyarok sosem felejtik el, hogy keletről származnak, ezért mi jól érezzük magunkat keleten, és jól érezzük magunkat keletről jött emberek társaságában, könnyen építünk ki lelki barátságokat. Értjük azt a világot, és értjük az onnan jött embereket"
.
"Önök egy másik civilizációból, egy másik kultúrából érkeznek, és nem mindegy, hogy egy más kultúrából érkező üzletember delegációt, befektetőt, vagy csak idelátogató családot hogyan fogadnak. Én szeretném Önöket megnyugtatni és biztosítani afelől, hogy itt mindenkit tisztelettel fogadnak, az iszlám világból érkezetteket is tisztelettel fogadják"
pampa 2019. 03. 18. 14:10
Előzmény: #18941  Peterbond
#18946
bocsi de ezt is benézted!  :)
,
 sohasem voltam sem szoci
sem JOBBIK-os 
és nem vagyok FIDESZ-es sem!

Járok szavazni rendszeresen és szavazok egy politikai erőre.
eldöntöm kire, mert MEGTEHETEM! :)

és jól láttad, láttam lehetőséget a JOBBIK-ban arra, hogy a FIDESZ helyébe lépjen!
le is írtam még akkor, hogy min kell ehhez változtatnia, látom az már nem ragadt meg benned!  :)

Megtörtént a váltás, de nem abba az irányba amit én gondoltam.... most már csak el kell fogadtatnia a szavazóival is....
signal2
signal2 2019. 03. 18. 14:09
Előzmény: #18928  pampa
#18945
De most tényleg, miért ne menjen? Nem tudok olyanról, hogy a Jobbik ne támogatná teljes mellszélességgel a határon túli magyarokat. Sőt igazából egyik párt esetében sem tudok ilyenről.
Peterbond 2019. 03. 18. 14:08
Előzmény: #18939  pampa
#18944
Szerinem erre gondolsz:
.
"A muzulmán hit, amit tisztelünk és becsülünk, nem felelős ebben a tömeges migrációs mozgásban. Arra kérlek benneteket, hogy csatlakozzatok az erőfeszítéseinkhez, hogy megelőzzük a muszlim-ellenes érzelmek terjesztését."
Peterbond 2019. 03. 18. 14:05
Előzmény: #18940  salve
#18943
Hát Hollanndia és Magyarország közül előbbiben messze nagyobb a demokrácia. A korrupcióról meg ne is beszéljünk. És hogy melyik főváros az élhetőbb? Hát ha nem lenne legális a fű Hollandiába messze ők nyernének mé nálam is pedig én szeretem Budapestet.
pampa 2019. 03. 18. 14:04
Előzmény: #18940  salve
#18942
kihagytad, hogy itt VESZÉLYBEN LENNE AZ ÉLETE! :)
Peterbond 2019. 03. 18. 14:03
Előzmény: #18937  pampa
#18941
Én azt mondtam neked célod azt terjeszteni hogy a jobbik nem tartja magyarnak a határontúli magyarokat. pont úgy mint amikor a fidesz sajtó szerint Muzulmán imát mondanak Jobbik rendezvényen, ahogy Allah Akbar feliratot ragasztottak Vona kocsijára vagy azt terjsztették hogy a jobbik szímerben az nem is magyar címer hanm elrejtett vörös félhold.
.
Sose voltam jobbik szimopatizáns ( ellenben veled ahogy állítólag Szoci is voltál, alig várom pár év múlva afideszről majd miket fogsz terjeszteni ...) de azért a képtelen hazugságok még nekem is zavaróak velük kapcsolatban. Úgy hogy én remélem Se a dK se ajobbik nem lesz 5% felett az EU szavazáson. Ebből a DK-nál még ez be is jöhet. Jobbiknál nem reális hogy 5% alá essenek.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek