Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2019. 01. 16. 14:12
Előzmény: #15798  pampa
#15799
Pert vesztett, fizetnie kell Bayer Zsoltnak, amiért trágár kifejezésekkel illette Hadházyt
szerző:hvg.hu5
5
Igen, a most igencsak elterjedt kifejezést használta a független képviselőre, de azt blogján publikálta is, továbbá "egy utolsó, szemét, becstelen gazembernek" is hívta egy másik írásában.
Másodfokon is megnyerte a pert Hadházy Ákos Bayer Zsolt ellen, melyet személyiségi jog megsértése miatt indított, írja az Index. Az elsőfokú ítélet 2018 márciusában született, a másodfokú döntést hagyta helyben a bíróság, így az jogerőre emelkedett.
A perköltségen túl Bayer Zsoltnak 300 ezer forintot kell fizetnie Hadházynak, levélben is bocsánatot kell kérnie, azt pedig 30 napon át elérhetővé kell tennie blogján, ahol a kifogásolt írás korábban megjelent.
A két kifogásolt bejegyzés egyikében 2017. októberében Bayer Zsolt a Simicska-féle szó elterjedésére reagálva azt írta, "akkor át lehet vonulni a városon egy transzparenssel, amire az van írva: Hadházy geci, Szél Detti nyeli". Egy hónappal később pedig azt írta, "Hadházy egy utolsó, szemét, becstelen gazember", mivel szerinte nem igaz, amit Hadházy állított, hogy a kormány nem mond igazat a nemzeti konzultáció visszaküldött íveinek számáról.
pampa 2019. 01. 16. 14:07
Előzmény: #15797  Peterbond
#15798
Egy közírót és nyilatkozatait, véleményeit  hasonlítasz egy 18 éves fiatal munkásságához?

???????
.
Azt hittem érthető.
Hibázott és kiáll a hibája mellett!
Megismételte, nem bánta meg, újra megtenné!
Beleállt keményen... valamibe amiről semmi tapasztalata....
.
 miért kellene vele kivételesen bánni ezek után?
önként keveredett korpa közé.....
.
 én nem csak zsóti néhány,  hanem Orbán egyes kijelentéseivel sem értek egyet.
ahogyan még vagy több száz politikus vagy újságírójával sem.
ugyanúgy egyetértek politikusok és újságírók véleményével ha nekem is az a véleményem abban a témában.
.
nálam nem a személy számít hanem az amit abban a témában nyilatkozik.
Peterbond 2019. 01. 16. 13:48
Előzmény: #15795  pampa
#15797
Ok csak akkor kerdem ha ez zavar a 18 eves csajnal miert nem zavar Bayernel aki mar akkor igy tolta m8kor a csaj meg meg se szuletett.
Mellesleg latom tovabbra is nehezedre esik legalabb egy szoval megmondani hogy amugy te a lenti Bayer kijelentessel nem ertesz egyet. Szamodra akkor az egy olyan politikai kijelentes amit kapcsolhatunk a Fideszhez es te azzal tudsz azonosulni?
pampa 2019. 01. 16. 13:45
Előzmény: #15795  pampa
#15796
"Hadházy azt mondja, azért éjszakázik bent, hogyha Papp hajnalban megy le - "ellenőrizni a kameramanokat, akik a lyukas zokniját veszik, esetleg azt, hogy horkol vagy alvás közben szellent, ami szintén előfordulhat -, akkor is tudjon vele beszélni."
.
2019 Független Országgyűlési Képviselő Magyarország!
NO COMMENT!
.
pampa 2019. 01. 16. 12:52
Előzmény: #15793  Peterbond
#15795
Hibázott, valószínűleg szólta neki, hogy ezt fejezze be.
Ő újra és újra beleállt!
Most pedig még lenyilatkozta, hogy újra megtenné!
.
Miről beszélünk?
Úgy érzi, hogy ő már tud hozni felelős döntést... lement a disznók elé szánt korpa közé ....és remélem  azt tudod, hogy annak mi szokott a vége lenni....
Peterbond 2019. 01. 16. 12:49
Előzmény: #15793  Peterbond
#15794
Amugy meg en erre reagaltam
"Nagyon sajnálom a szüleit!Ők valószínűleg nem egy ilyen életet gondoltak a gyermeküknek."
Szoval Bayer szulei is ilyen eletet szantak gyerekuknek aki 55 evesen is ugy viselkedik mint egy hisztis 18 eves proli kislany. Bocs nem tudom Bayer osszes jelzojet itt idezni.
Peterbond 2019. 01. 16. 12:47
Előzmény: #15792  pampa
#15793
Ehhez kepest ott kritizalod aki meg szerinted is fiatal es komolytalan azert viselkedik igy. De az elvileg felnot es tetteit atgobdolni tudo ugyanugy viselkedo Bayernel ez nem zavar.
pampa 2019. 01. 16. 12:35
Előzmény: #15791  Peterbond
#15792
Miért kellene egy 50 év körüli ember szüleit sajnálni?
Valószínűleg már fel tudja mérni a tettei súlyát és következményét.
.
erről a lányról én még ezt nem feltételezem fel....
Peterbond 2019. 01. 16. 12:28
Előzmény: #15789  pampa
#15791
Bayer Usolt szuleit nem kellene sajnalni akkor?
pampa 2019. 01. 16. 12:26
Előzmény: #15789  pampa
#15790
"megpróbálják a rettegő vezérigazgató dolgát megkönnyíteni, hogy ne féljen olyan nagyon találkozni két országgyűlési képviselővel."
.
.
"Hétfő délután néhány percre lement ugyan hozzájuk, de kérdéseiket nem volt hajlandó meghallgatni, csak annyit mondott, hogy az ellenzéki politikusok erőszakoskodtak a kollégáival, inzultáltak őket, és a két politikust arra kérte, hogy írjanak levelet a kérdéseikkel, amelyeket majd választ kapnak."

Ennyire lehet őket komolyan venni!
Szánalmas!
Saját maguk ismerik el, hogy hazudnak!
pampa 2019. 01. 16. 12:18
Előzmény: #15788  pampa
#15789
"Nagy Blanka határozott lány, nem sikerült őt megfélemlíteni, mert most szombaton a budapesti tüntetésen is felszólal majd."
 (Klubrádió)
Hosszú azoknak a listája akik nem vették észre, hogy a ballib oldal maga előtt tolja, kihasználja őket  az utolsó csepp vérükig.....majd sorsukra maradnak....
.
Nagyon sajnálom a szüleit!
Ők valószínűleg nem egy ilyen életet gondoltak a gyermeküknek.
pampa 2019. 01. 16. 10:18
Előzmény: #15787  Sehmet
#15788
Eleve azt állítja, hogy nem áll velük szóba.....
és ott a bizonyíték, hogy ez nem igaz...

ezután,hogyan lehet bármit is elhinni tőlük?
olyan mint a sergentini jelentés.
több megállapításánál kiderült, hogy alaptalan rágalmazás.
Sehmet
Sehmet 2019. 01. 16. 10:11
Előzmény: #15783  pampa
#15787
Provokatív idióta kérdésekre nem lehet válaszolni.  Az mennyiben normális, hogy az országgyűlési képviselők hátizsákkal és túratáskával érkeznek a tévészékházhoz, és az, hogyha az MTVA a politikusok mindkét követelését teljesítette, Hadházy Ákos és Szél Bernadett mégsem hagyta el az épületet, és ott éjszakázik? És az mennyiben elfogadható, hogy Szél Bernadett azt mondta, az üzemi területen lévő mosdóba szeretne menni, ezért be kell engedni őket, annak ellenére, hogy a közmédia kijelölt területén erre lett volna lehetősége? Közben pedig azt kérdezgette, hogy ha engedély nélkül bemegy, akkor kidobják-e, tehát botrányt akart. Úgy hallottam, hogy ennek a két, ellenzéki pártokból is kipenderített képviselőnek az akcióit már az ellenzéki pártok sem nézik jó-szemmel.
pampa 2019. 01. 16. 10:05
Előzmény: #15785  pampa
#15786
felmerült egy kérdés, én nem tudom a választ.
.
Pártlistán bejutott képviselőt kizárja a pártja a pártból, frakcióból.
Független képviselő lesz. 
Valamiért elveszti a mandátumát. pl. meghal
Kinek osztják ki újra a mandátumot?
pampa 2019. 01. 16. 10:03
Előzmény: #15784  signal2
#15785
igen, én a rendelkezésemre álló minta alapján merek általánosítani.
.
signal2
signal2 2019. 01. 16. 10:01
Előzmény: #15782  pampa
#15784
Hozzá tettem, hogy én ebből nem általánosítok. Ellentétben veled.
pampa 2019. 01. 16. 09:57
Előzmény: #15782  pampa
#15783
"Hadházyék erre a 11 kérdésre várnak választ az MTVA vezérigazgatójától
Herczeg MárkPOLITIKAma 9:34 46 21
.
.10. Mi a magyarázat arra, hogy az MTVA vezérigazgatója nem hajlandó személyesen találkozni az országgyűlési képviselőkkel, és hogyan képzeli, hogy biztonsági őrökkel dobatja ki őket az épületből?
.
.
"Órákig várakoztak az épületben, szinte végig Facebook Live-on közvetítve az akciót. Délután végül előkerült Papp Dániel vezérigazgató. Elmondott egy nyilatkozatszerű szöveget, mely szerint a képviselők inzultálták és megfélemlítették a kollégáit és őt magát, továbbá visszaéltek személyes adataikkal is.
Papp ez esetben sem válaszolt érdemben Hadházy és Szél kérdésére, helyette arról beszélt, hogy ha a képviselők választ szeretnének kapni a kérdéseikre, akkor küldjék el neki azokat írásban, vagy tegyenek fel kérdéseket a parlament kulturális bizottságában."
.
.
Őket kellene komolyan venni?
pampa 2019. 01. 16. 08:32
Előzmény: #15781  signal2
#15782
úgy értettem, hogy családi és baráti köröd véleménye alapján írsz véleményt.
signal2
signal2 2019. 01. 16. 08:21
Előzmény: #15780  pampa
#15781
Nem mondtam, hány ismerősömről van szó, így nem tudom mire vélni ezt a hozzászólást. Egyébként az öcsém is hazajönne, ha majd sexybb lesz itthon a helyzet.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek