Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 12. 07:33
Előzmény: #12819  -pny
#12820
Nem kellett hozzá sok látnoki képesség, természetesen megtörtént.
-pny
-pny 2018. 11. 11. 22:35
Előzmény: #12815  Phylaxa
#12819
Most látom, hogy pampa topicban vagyunk, ahonnan reggel törölgetve leszek (+ modiknak feljelentés). Ezért itt nem válaszolok. A kérdéseidet máshol tedd fel, olyan helyen, ahol nincs politikai alapú cenzúra.
signal2
signal2 2018. 11. 11. 21:18
Előzmény: #12810  Phylaxa
#12818
Úgy gondolom, elég sokszor belinkeltem az EU-s migrációs politikával kapcsolatos tudnivalókat. Hogy sok mindenről nem tudsz, azért lehet, mert nem olvastad el.Az EU ( melynek legfőbb döntéshozó szerve a tagállamok kormánytagjaiból álló tanács, azaz nem egy független valami) pont olyan eszközökkel és akkora pénzzel kezeli a mográciót, ahogy arra felhatalmazása van. Ennek keretében pl. minden fórumon és dokumentumban fellelhető módon ellenzi az illegális migrációt, és küzd ellene. Így:https://ec.europa.eu/home-affairs/what-we-do/policies/irregular-migration-return-policy_en
A Frontexet meg találhatod handabandának, de jelenleg ennek a szervnek a feladata a külső határvédelem segítése. Mi pontosan milyen javaslatot nyújtottunk be helyette?https://www.google.hu/amp/s/amp.theguardian.com/world/2018/jun/12/eu-5bn-a-year-targeting-illegal-migration-border-infrastructure
Peterbond 2018. 11. 11. 20:31
Előzmény: #12814  Phylaxa
#12817
2016-t ara írtam hogy azóta vagyunk minden elosztás ellen. Csak mert szeretitek úgy beállítani először hogy mi sose akartunk migránsokat aztán meg hogy a migrációs válság óta vagyunk ellen. Nem-nem. 2014-ben is már többen jöttek illegálisan a magyar határon mint most 2018-ban. 2015-ben pedig a 400.000 java már átkelt a határon mikor Orbán a globális kvótáról beszélt az ENSZ-nél. Persze akkor ő úgy gondolta hogy tőlünk majd el kell vinni abból ami itt van ezért lesz jobb a kvóta alpú szétosztás.
Akkor a Frontex erősítése is jó ötletnek tűnt. És az is volt. 
Most is csak azért támadjuk mert valamibe bele kell kötni mert különben nincs harci helyzet. Ezért kell Bosnyák hírekről beszélni ahol leghet 10.000 ember is felgyülemlett. Mert itt még 200 sincs a határnál. A Szükségállapot meg a harci helyzet viszont kell mert akkor más dolgokról menne a téma.
Peterbond 2018. 11. 11. 20:27
Előzmény: #12814  Phylaxa
#12816
"Semmi bajom a muszlim hittel"
Persze hogy nincs. Ezért muszlim hordázol egyfolytában. Azok se rasszisták akik egyfolytában fekete hordákról beszélnek. Nekem mondjuk s tök mindegy csak nagyon nem értem hogy váltogatod a véleményed mindig hogy megfeleljen annak hogy Orbán épp hiogy nyiltakozott.
Nekem pl nem okoz gondot leírni hogy az ENSZ-ben elmondott beszéde teljesen tökéletes felvetés volt a probléma megoldására és semmi bajom azon javaslataival se amikor a bevándorlást komoly ellenőrzéshez akarja kötni.
Ti meg egyszer épp szörnyülködtök a muszlimokon máskor meg amúgy semmi bajunk a muszlim hittel, de azért Vona hatalmas veszély mert ő Törökországban nyarralt és bement egy mecsetbe turistaként. vagy Szél Bernadett tanácsadója nemzetbiztonséági kockázat mert csak 4 éves korától él magyarországon de amúgy afganisztáni.
Phylaxa 2018. 11. 11. 19:33
Előzmény: #12813  -pny
#12815
Ugyanmár. Te tök mindegy, hogy mikortól írod magad, sosem fogsz véleményt nyilvánítani ezekről a dolgokról, most sem teszed és a jövőben sem fogod, tehát tök mindegy, hogy kit bírálsz és miért. :)
     
De csak neked leírom, hogy mindig is migráns párti voltam és az is maradok. Leírom még azt is, hogy sosem akartam, hogy muszlim tömegek érkezzenek hazánkba és a jövőben sem akarom. Talán észrevetted, hogy nem neked írom, mert téged ez nem érdekel. De mások azért még megrthetik.  :)
Phylaxa 2018. 11. 11. 19:28
Előzmény: #12811  Peterbond
#12814
Semmi bajom a muszlim hittel, több mint egy milliárd ember gyakorolja a hazájában. Tiszteletben tartom őket, az ő országaik, az ő ügyük. Biztosan érted, hogy nem az ő országaikkal foglalkozok, hanem a sajátunkkal? :)
   
2016? Érdekes. Még az idén is csak ezt hallottam Brüsszelből, amikor elolvastam őket, vagy megnéztem a meg nem választottak közleményeit. :)
     
Merkel bukását sem érted biztosan. Talán szerinted még meg sem bukott. Vagy ha igen, akkor csak valami szokásos pártharcok miatt nem? Nem igazán kell vele foglalkozni, jön az utóda, aki folytatja, amit ő akart. Ugye?   :)
-pny
-pny 2018. 11. 11. 19:28
Előzmény: #12812  Phylaxa
#12813
“Írd le hogy mindig is egyetértettél a kerítéssel, védted az ellenzők ellen és ma is így gondolod! Ugye, hog nem fog menni?”
.
Emlékeztető: kb. másfél évig (kb. 2015 nyár - 2017 év eleje) nem voltam jelen a fórumon. 
.
Így alaposan mellé rúgtál. A te 180 fokos pálfordulatodat pedig bemásoltam már sokszor. Most nem teszem, mert a múltbeli hozzászólásokkal való szembesítést az “elfogulatlan”, “pártsemleges” moderáció egy - a házirendben amúgy nem létező - egyedi kategóriaként, kizárólag rám alkalmazva “piszkálódás”-nak minősíti és letilt.
Phylaxa 2018. 11. 11. 19:18
Előzmény: #12802  -pny
#12812
Írd le hogy mindig is egyetértettél a kerítéssel, védted az ellenzők ellen és ma is így gondolod! Ugye, hog nem fog menni? :)
    
Írd le 3 év után, hogy te mit gondolsz az illegális muszlim migráns tömegek szabad beáramlásáról és hogyan szabályoznád. Megtudhatjuk? Ha nem, akkor milyen jogon kérsz bármit is számon bárkin, aki nyilatkozik erről? :)
Peterbond 2018. 11. 11. 19:17
Előzmény: #12798  Phylaxa
#12811
"A Jobbik amikor megalakult, azóta nem érdekelt. A baloldal hozta létre a szélsőségesek ellenőrzésére."
Na jó hallottam elég összeesküvés elméletet de ez eddig a legjobb :). Mármint az a vona gábor aki Orbán Polgári körébe járt az a Bal oldal által használt báb :).
"Orbán Viktor a Magyar Köztársaság miniszterelnöke és örülök, hogy az illegális muszlim migráció ellen foglalt állást, valamint, hogy kitart ezen állásfoglalása mellett."
Az illegálissal szemben MINDENKI állást foglalt.
Orbánnak meg a muszlim hitel semmi problémája nincsen a saját elmondása szerint se. Ha gondolod halgas vissza pár kijelentését a témában 2015-től mostanáig. Csak hogy ne kelljen túl messzire menned.
"Tehát semmiféle szétosztás"
Pontosan. Mármint 2016-tól. Ami mondjuk nincs is terítéken most se de azért harcolunk ellene mert mindenki aki csak meg mer kérddőjelezni BÁRMIT az mocskos migránssimogató Euróopa vesztére törő liberál bolsevik. Vagy nem tudom Megmon épp melyik jelzőcsoportot használja.
Phylaxa 2018. 11. 11. 19:15
Előzmény: #12801  signal2
#12810
Tehát Brüsszel támogatja a külső határvédelmet anyagilag és technikával? Nem tudok róla. Legalábbis minket biztosan nem. A Frontex handabanda nem érdekel. A tagállamok szuverén jogát a befogadásról szintén támogatja? Szintén nem tudok róla. Az érdekel, hogy a valóságban mi megy 3 év után. Egy nagy semmi egy kivétellel: sokan lezárták a belső határaikat és ellenőrzik. :)
rubini 2018. 11. 11. 19:13
Törölt hozzászólás
#12809
Vazsmegyei 2018. 11. 11. 18:54
Előzmény: #12803  -pny
#12808
Nekem az a feltűnő, hogy rajtad kívül senkinek nem tűnik úgy fel, ahogy szeretnéd látni. Azt látom beveszed az orbáni dumát, de nem tudod megmagyarázni, rendesen kiköpni sem, mint a Molnár lányka a Nemzeti Konzultáció papírját.
Vazsmegyei 2018. 11. 11. 18:37
Előzmény: #12805  -pny
#12807
Nem tudom mit értesz trollkodáson. Hogyan magyaráznád a trollkodás fogalmát a saját értelmezéseden kívül? Érdekelné a "hallgatóságot".
Vazsmegyei 2018. 11. 11. 18:34
Előzmény: #12799  -pny
#12806
Nem semmi, amikor valaki ennyire tájékozatlan a politikában. Ilyen kijelentéseknek se fülesefarka. Semmi tényszerű, csak negligálás és konspirációs meggondolatlan kijelentés. 
-pny
-pny 2018. 11. 11. 18:31
Előzmény: #12804  Vazsmegyei
#12805
Talán, ha befejeznéd a trollkodást, az értelmesebb lenne.
Vazsmegyei 2018. 11. 11. 18:29
Előzmény: #12797  -pny
#12804
Talán, ha az ókorból hoznál példát a politikusi  vénára, az hitelesebb lehetne.
-pny
-pny 2018. 11. 11. 18:29
Előzmény: #12801  signal2
#12803
Bizony. Itthon Sorosozik, Brüsszelezik (a mi adó tízmilliárdjainkból), kint meg gyakorlatilag azt nyomja, ami ellen itthon tiltakozik. És a döbbenetes nem ez, mert gazemberek mindenhol vannak. Hanem hogy itthon ennyi buta be is veszi.
-pny
-pny 2018. 11. 11. 18:26
Előzmény: #12800  Phylaxa
#12802
1. Légyszíves ne kamuzz.
.
2. Hol migráns ellenes, hol migráns párti vagy, szóval pálfordulást magadnál keress (meg Orbánéknál).
signal2
signal2 2018. 11. 11. 18:23
Előzmény: #12798  Phylaxa
#12801
Csakhogy amit Orbán Viktor képvisel, azt képviseli az országok és politikusok többsége is, leszámítva az elosztás, bár most már ott is. És akkor az orbáni kommunikációban itt jön be a handa-banda.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek