Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
megmon 2018. 11. 06. 20:32
Törölt hozzászólás
#12720
Phylaxa 2018. 11. 06. 20:29
Előzmény: #12718  Törölt felhasználó
#12719
Kibeszéltük, nem egyezik a véleményünk. Újat nem tudok mondani. :)
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 20:19
Előzmény: #12717  Phylaxa
#12718
Most nem a Petra tette a téma?
Phylaxa 2018. 11. 06. 20:17
Előzmény: #12716  Törölt felhasználó
#12717
Semmiféle indokot nem kell keresni, azt kell megérteni amit írtam. Őrült emberek érkeztek gyermekekkel többedik ország határára és kiabálták, hogy nem érdekli őket semmi. Na ez ám a súlyos eset, ha már a súlyos eseteket említetted. Ne hidd, hogy nem fogják megtenni a jövőben is. Amíg ez a hozzáállás Brüsszelben, addig fogják csinálni. :)
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 19:49
Előzmény: #12715  Phylaxa
#12716
"A továbbiakban pedig, aki betör egy szuverén állam területére illegálisan ( főleg, ha kisgyermekekkel), az ott tartózkodó rendőri erőkkel dacolva, az az egyik legsúlyosabb eset nálam."
.
Nálam is. És ez szerinted indok arra, hogy egy magánszemély a jelen lévő rendőrök helyett intézkedjen? Mellesleg a rendőrtől sem fogadnám el a egy gyerek megrúgását. Nem is csináltak ilyet.
Phylaxa 2018. 11. 06. 19:44
Előzmény: #12712  Törölt felhasználó
#12715
Ez a "fülbesúgós" módszer? A végén kijön valami, aminek semmi köze az alapállításhoz? Nemcsak a gyermekek bántalmazása súlyos nálam, hanem mindenféle erőszak, az önvédelmen kívül. Tehát a lincselés is. Mégegyszer, ami történt attól a pillanattól, az köszönő viszonyban sincs azzal ami akkor történt. Ezért minden tiszteletem a Kúriáé, hogy véget vetett ennek a hülyeségnek. A továbbiakban pedig, aki betör egy szuverén állam területére illegálisan ( főleg, ha kisgyermekekkel), az ott tartózkodó rendőri erőkkel dacolva, az az egyik legsúlyosabb eset nálam. Soha nem kockáztatnám gyermekek életét, testi épségét. Főleg nem, ha média megrendelésre alakul ki egy ilyen helyzet. "Nem érdekel az országotok, nem érdekelnek a törvényeitek." És ezek az emberek "menekülnek. EZt a hülyeséget! Na jó éjt. :) 
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 19:37
Előzmény: #12711  Vazsmegyei
#12714
Ha nem tudsz 4-5 hsz visszaolvasni, hogy miért ítélték el, akkor inkább ne írj semmit.
Így csak égeted magad.
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 19:35
Előzmény: #12710  Phylaxa
#12713
Még egyszer tömörebben:
Nem értek egyet azzal, hogy egy gyerek megrúgása szabálysértés és nem bűncselekmény.
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 19:31
Előzmény: #12710  Phylaxa
#12712
"Ez így ok neked?"
.
Nem . A Kúria is elfogadta. Az indoklás az volt hogy  a vádlott cselekménye nem valósított meg garázdaság vétségét, ám olyan jogtalan, erkölcsileg is helyteleníthető és törvény által szankcionált magatartás volt, amely a rendzavarás szabálysértési tényállását merítette ki.
.
"Tudom, hogy nem egyezik a véleményünk,"
.
Így igaz. Szerintem a gyerekek bántalmazása (rugdosása) az egyik legsúlyosabb bűncselekmény.
Vazsmegyei 2018. 11. 06. 19:31
Előzmény: #12708  Törölt felhasználó
#12711
Már mindenki tudja, hogy ezt a témát egyszer lezártuk! Van két felvétel L. Petráról. Egy olyan amit a nyugati majnstrém média összevágott és van egy olyan amelyen a vágatlan felvétel van. A vágatlan felvételen egyértelműen látszik, hogy NEM L. Petra rúgta fel a rohanó férfit a gyermekkel, hanem egy rendfenntartó mellett elhaladva botlott meg! A rögtönítélő Pártatlan? Bíróság először a vágott felvétel alapján "ítélte" el. Jellemző, amikor kiderült, hogy meghamisított felvétel alapján született az ítélet, azonnal nem történt meg a felmentése L. Petrának, csak a perújítás után született meg a "felmentő" ítélet. 
Aki meg ezzel akarja továbbra is L. Petrát bűnösnek látni, az koncepciós, rajongói tévedéssel  lóg egy káros bíró ítéleten. Uff!
Phylaxa 2018. 11. 06. 19:22
Előzmény: #12708  Törölt felhasználó
#12710
Vádiratot? A vádiratot két bíróság is elfogadta, majd a Kúria pedig nem. Tehát amit én láttam és az imént is leírtam, az köszönő viszonyban van a Kúria álláspontjával. A lincseléssel, pedig ami azóta is zajlik nincs. Ez így ok neked? Tudom, hogy nem egyezik a véleményünk, de nekem nem változott és örülök, hogy rajtam kívül legalább a Kúria hasonlóan látja. :)
signal2
signal2 2018. 11. 06. 19:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#12709
Köszönöm neked is, hogy a milliárdokért terjesztett, végtelenül egyszerű kormányzati kommunikáció mögé odaköltöd a magyarázatot. Úgy tűnik, sok milliárd Ft kampánypénz, és 80 milliárdból működő közszolgálati média nem elég arra, hogy logikusan elmagyarázzanak valamit.
Valójában meg rogyásig a lenti buktatókkal és hiányosságokkal a kormányzati kommunikáció, amiből nem tudok másra következtetni, minthogy szándékosan félrekommunikálnak.
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 18:55
Előzmény: #12707  Phylaxa
#12708
Akkor nem fogadod el a vádiratot?
Abban ez állt:
"A felvételek készítése közben az N1TV operatőre egy fiatal férfit jobb lábbal, gyors mozdulattal, talppal lábszáron rúgott, majd egy kislányt is jobb lábbal, térdmagasságban megrúgott. Röviddel ezután egy gyermeket a kezében tartó férfi felé is rúgott egyet, és bár a rúgás nem érte el, a férfi ennek ellenére elesett a gyermekkel a kezében, mert egy őt visszatartani igyekvő rendőr fogásából szabadulva elvesztette egyensúlyát"
Phylaxa 2018. 11. 06. 18:54
Előzmény: #12706  Törölt felhasználó
#12707
Több esetben próbálta megállítani a beáramlást. Láttam a felvételeket. Egyszer sem rúgott fel senkit és nem verte be senki fejét. Az pedig, hogy a lábával kellett akadályoznia, az következik abból, hogy a kezei foglaltak voltak. Kibeszéltük ezt már számtalanszor. Amit műveltek a Petrával azóta, az köszönő viszonyban sincs azzal, amit csinált. Ezt hívom lincselésnek. Nem kívánom senkinek és mégegyszer minden tiszteletem a Kúriáé, hogy véget vet ennek a hülyeségnek.
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 18:40
Előzmény: #12705  Phylaxa
#12706
Ez akkor lenne igaz, ha csak ez az egy eset lett volna. Egy eset történhet véletlenül, rossz reakció stb. hatására. De itt 3 esetről van videó felvétel.
Phylaxa 2018. 11. 06. 18:28
Előzmény: #12674  sanya10
#12705
Egyrészt meg kellene értened, amit írtam. Tehát minden tiszteletem a Kúriáé. A másik pedig: mivel semmivel sem bizonyítható az állításod, ezért az elmúlt 3 év egyszerűen lincselés volt. Te most éppen ezt folytatod. OK? :)
Törölt felhasználó 2018. 11. 06. 17:52
Előzmény: #12696  pampa
#12704
„. Nagyon sajnálom a történteket és családanyaként külön sajnálom, hogy a sors pont egy gyereket sodort az utamba, ezt akkor nem is észleltem. Pánikba estem, ahogy látom magam a felvételeken, mintha nem is én lennék. Tettemet őszintén megbántam, és vállalom érte a felelősséget”
.
https://hu.budapestbeacon.com/politika/es-akkor-elpattant-bennem-valami-felig-meddig-bocsanatot-kert-laszlo-petra-az-n1tv-volt-operatore/
Peterbond 2018. 11. 06. 17:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#12703
Melyik resze az elso mondatnak nem ertheto?
"Hozza nem is. Ezt az elso itelet is kimondta "
A felvetelt meg te egyaltalan megnezted?
megmon 2018. 11. 06. 17:13
Törölt hozzászólás
#12702
Peterbond 2018. 11. 06. 17:12
#12701
Ha ts3-al bajod van tiltsd ki a topicbol. Mert ez a folyamatos torolgetes aztan semmire nem jo. Semmi torolnivalo nem volt a legtobb hozzaszolasaba amiket meg lattam.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek