Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goldi 2019. 08. 13. 03:44
Törölt hozzászólás
#79580
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 08. 13. 01:49
Előzmény: #79526  pampa
#79579
Ebben speciel félig-meddig igazad van... a kutyabu..ik nagy része korlátolt és/vagy elfogult, netán egyenesen kretén. Csukják le azt a lelki nyomorék nőt, de az életveszélyes fenyegetések túlmennek minden határon. Ebből is látszik, milyen unterfaj az emberiség elég nagy része: ha "bánccsák a kedvencüket", akkor elvesztik azt a maradék (igen csekély) józan eszüket is, ami volt. Annyiban persze bonyolultabb az eset, hogy az olyan kretének, amik kiszolgáltatott állatokat ölnek ill. kínoznak, azok képesek lennének bárkit és bármit bántalmazni, ha gyengébb náluk és/vagy kiszolgáltatott. 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 08. 13. 01:33
Előzmény: #79535  pampa
#79578
Undorító vagy a ferdítéseiddel. A genetikai hulladék kopasz unterpatkány odament egy olyan párhoz, akik hozzá se szóltak, és inzultálta őket. Ez után öntötték le.  (Én nem leöntöttem volna, hanem tökön rúgom, és ha még mindig pofázik, akkor még kapott volna többet is az aljaféreg. Mondjuk egy széklábat lenyomtam volna a torkán, hogy érezze a törődést. Az ilyen genetikai hulladék selejt szart ki kell irtani. Pont. Senki sem szólt hozzá, csak meg akarta mutatni, hogy milyen erős: bele mer kötni egy gizda srác barátnőjébe... milyen bátor ez a selejtes hulladék szar"ember"...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 08. 13. 01:12
Előzmény: #79562  -pny
#79577
Nem mellesleg: megint egy ukrán sz..r bűnöző gyilkolt (levágta a nyomkövetőt magáról, majd megkéselte az exét Budapesten). Nem az első eset, hogy a maffiózók ukránjai jönnek, és nem tartják be a magyar törvényeket. Hány magyart is öltek meg terroristák, vagy akár muzulmánok? De ellenük többszáz milliárdból kampányt kellett folytatni + minden terrorcselekményt folyton tolnak a királyi TV-n (akkor is, ha öngól, csak elhallgatnak részleteket). Folytat kampányt a maffiakúrmány az ukrán bűnözők ellen, akik VALÓS veszélyt jelentenek  magyar emberekre?
-pny
-pny 2019. 08. 13. 01:10
#79576
Mindeközben Orbán migránsai:
.
"Beismerte a gyilkosságot az az ukrán állampolgár, akit azzal gyanúsítanak, hogy vasárnapra virradóra több késszúrással megölt egy férfit Rákospalotán - közölte a BRFK szóvivője hétfői budapesti sajtótájékoztatóján."
.
https://index.hu/belfold/2019/08/12/rakospalota_gyilkossag_ukran_beismeres/
-pny
-pny 2019. 08. 13. 01:07
Előzmény: #79574  -pny
#79575
Persze - ahogyan azt valaki írta nekem itt - min is csodálkozunk, amikor az ország miniszterelnöke helyeselte az erőszakot, a vandalizmust azzal a panzióssal szemben, aki MENEKÜLT gyerekeket akart néhány napra vendégül látni (olyan menekülteket, akiknek az Orbán kormány hivatala adta meg a menekült/oltalmazotti státuszt).
-pny
-pny 2019. 08. 13. 01:05
Előzmény: #79565  pampa
#79574
Pampa szerint ez rendben van... és persze visszafelé mutogat.
.
"Nyomoznak az arabnak nézett, és emiatt lefejelt cigány újságíró ügyében
.
Rézműves Benjamin Dániel terhes feleségével sétált a budapesti Árkád előtt pénteken, amikor állítása szerint két kopasz férfi megtámadta őket. A férfi Facebook-posztja szerint a támadók előbb agresszívan azt kiabálták: Mocskos arab bevándorlók vagytok, húzzál el a terhes asszonyoddal, mert csak szaporodni tudtok Rézműves azt írja, ezután ő a saját kezeivel próbálta védeni a mellette álló, síró terhes feleségét, és közben az egyik támadó belefejelt a szeme fölé, ahol fel is szakadt az arca, majd rögtön vérezni kezdett."
.
https://index.hu/belfold/2019/08/11/arkad_eroszak_veres_garazdasag_migransozas/
-pny
-pny 2019. 08. 12. 23:34
Előzmény: #79565  pampa
#79573
“ Te a  barátaid és a többiek keltetek gyűlöletet a Kormány, a FIDESZ és Orbán ellen már 9 éve!
 Ez a gyűlölet az ami visszahullik a "fejetekre" és ezért vagytok felháborodva!”
.
Miért hazudsz? Én nem vagyok se migráns, se roma, se zsidó, se meleg... nem vagyok ellenzéki politikus, aktivista, de még csak párttag sem... nem vagyok civil jogvédő se, bíró és akadémista se... (vegyük észre, hogy önmagában durva, hogy már ekkora a felsorolás...)
.
RÁM - egyelőre még - semmilyen gyűlölet nem hullott vissza. Főleg vissza nem...
.
A baj pedig pont az, hogy nem látod/érted, mi történik és a legnagyobb baj, hogy már magadat se veszed észre, miket produkálsz pl. itt.
.
Ja és én én vagyok, nincs olyan, hogy “ti”.
badsector1
badsector1 2019. 08. 12. 21:46
Előzmény: #79570  pampa
#79572
Tudod hány zseni van a cigánygyerkek között, akik nem kapják meg a lehetőséget a társadalomtól, maximum egy szegregált falusi oskolát.
goldi 2019. 08. 12. 16:41
Törölt hozzászólás
#79571
pampa 2019. 08. 12. 15:18
Előzmény: #79565  pampa
#79570
"MAGYAR BRONZÉRMEK A CSILLAGÁSZATI DIÁKOLIMPIÁN
A magyar fiatalok a Keszthelyen megrendezett 13. Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpián négy bronzérmet szereztek – tudatták a szervezők.
A szombaton véget ért verseny volt a magyar diákok eddigi legjobb szereplése, minden induló szerzett valamilyen elismerést: a négy bronzérem mellett hatan kiemelt dicséretet. A pontversenyen kívüli csapatversenyben az aranyérmes és az ezüstérmes csapatban is volt magyar diák.
Ezek az eredmények különösen azért értékesek, mert sok részt vevő országtól eltérően Magyarországon a csillagászat nem önálló iskolai tantárgy. Míg bizonyos országokban külön intézetek specializálódnak a csillagászati tehetséggondozásra, addig Magyarországon csak iskolai és egyesületi csillagászati szakkörökben és egyetemi oktatók, akadémiai kutatók, amatőrcsillagászok, egyetemi hallgatók által tartott felkészítőkön képezhetik magukat az érdeklődő diákok – tájékoztatták közleményükben a hirado.hu-t.
A vetélkedés jobbára mégis egyéni volt
A csillagászati diákolimpián összesen 17 aranyérmet, 52 ezüstérmet és 58 bronzérmet osztottak ki. Az augusztus 2-10. között megrendezett versenyre 46 országból több száz középiskolás érkezett Keszthelyre. A legtöbb pontot a vietnámi Quan Nguyen Manh érte el, ő az idei olimpia győztese."
.
.
 Újabb siker!
A diákok akik AKARNAK tanulni azok megkapják a lehetőséget a társadalomtól.
signal2
signal2 2019. 08. 12. 08:08
Előzmény: #79561  SeldonKuper
#79569
Már majdnem eljutottál odáig, hogy rájöjj, hogy az elejéről és a végéről hiányzik az idézőjel. Persze én értékelem a szarkazmust, ez itt egy jó féle volt most.
signal2
signal2 2019. 08. 12. 08:06
Előzmény: #79567  badsector1
#79568
Viszont ezt kiegészítve Kövér kövér mondásával, megállapíthatjuk, hogy az arabok jó magyarok.
badsector1
badsector1 2019. 08. 12. 08:02
Előzmény: #79562  -pny
#79567
":Mocskos arab bevándorlók vagytok, húzzál el a terhes asszonyoddal, mert csak szaporodni tudtok!”
  
Méghogy nem 1 bitesek a fidesz szavazók.
badsector1
badsector1 2019. 08. 12. 07:58
Előzmény: #79565  pampa
#79566
"Te a  barátaid és a többiek keltetek gyűlöletet a Kormány, a FIDESZ és Orbán ellen már 9 éve!"
  
Elmagyaráznád, hogy hogyan keltettek pny barátai gyűlöletet a 2/3-os, teljhatalmú orbán ellen.
Azzal, hogy lediktátorozták? :))
pampa 2019. 08. 12. 07:52
Előzmény: #79562  -pny
#79565
Orbán sikeresen szétmérgezte a társadalmat gyűlölettel. "
.
 Te a  barátaid és a többiek keltetek gyűlöletet a Kormány, a FIDESZ és Orbán ellen már 9 éve!
 Ez a gyűlölet az ami visszahullik a "fejetekre" és ezért vagytok felháborodva!
.
 Miből gondolod, hogy ezek a támadások az orbáni politika következménye?
Mert te annak véled?
Esetleg az ilyen támadást végrehajtók ( ami ELÍTÉLENDŐ !!!!! ) valamilyen más Európában történt támadásra reagálnak  a maguk módján ?
pl. egy gázolásos támadás, egy fegyveres mészárlás vagy egy vonat elé lökés is lehet a motiváció!
Nem lehet, hogy ezek az atrocitások "reakciók" egy akcióra?
.
 Nem kellene "0"-ra csökkenteni az akciók számát és akkor megvizsgálni a kérdést?
-pny
-pny 2019. 08. 11. 22:40
Előzmény: #79563  SeldonKuper
#79564
Fejezd be a trollkodást.
SeldonKuper 2019. 08. 11. 22:27
Előzmény: #79562  -pny
#79563
Szerinted "zotlán" volt?
A névazonosság nem egyezik, de ki mondott akkor igazat? A Rézműves vagy a "hazudós" nick?
-pny
-pny 2019. 08. 11. 22:19
#79562
Köszönjük Orbán és pampák...
.
“Rézműves Benjamin Dániel terhes feleségével sétált a budapesti Árkád előtt pénteken, amikor állítása szerint két kopasz férfi megtámadta őket. A férfi Facebook-posztja szerint a támadók előbb agresszívan azt kiabálták:Mocskos arab bevándorlók vagytok, húzzál el a terhes asszonyoddal, mert csak szaporodni tudtok!”
.
https://index.hu/belfold/2019/08/11/arkad_eroszak_veres_garazdasag_migransozas/
.
Orbán sikeresen szétmérgezte a társadalmat gyűlölettel. 
SeldonKuper 2019. 08. 11. 21:17
Előzmény: #79556  zotlan
#79561
Azt mondtad Spanyolországba költöztél. és nem is szándékozol ebbe az országba visszajönni. 
A többi mesédet nem tudom igazolni. Abszurd, ahogy leírtad.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek