saru
4
4
1
2007. február 03. | 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 13. | 08:07
előzmény: #71547  Simeone
",DE a legelső MNB vizsgálatnál (ami már a Fidesz alatt volt) feltárták a csalást!"
A lebukás előtt 2013-ban volt vizsgálat és még csak bírságot sem kaptak.
Rengeteg ilyen információval próbálod megtéveszteni az embereket.
január 13. | 08:04
előzmény: #71562  andare
Jó jó Keressed csak a svájci számlát MIÓTA ERRE GYÚRNAK (nálatok)NA AZ LENNE EGY NAGY TERHELŐ BIZONYÍTÉK!!!!! szia egyébként...
január 13. | 07:47
előzmény: #71561  HPeter76
A saját készlet már régen Ausztriában van, úgyhogy a kancsinak már nincs köze hozzá.
január 13. | 07:41
előzmény: #71560  HPeter76
Hol a lényeg(hatékonyság) pontosabban közel egyszerre SOKKAL TÖBBEN LEKÉRDEZHETIK A SAJÁT KÉSZLETÉT
 AZ MNB-nél!!
január 13. | 07:33
előzmény: #71559  HPeter76
-Na nézzük,hogy MA ez mennnyivel hatékonyabb, na én ügyfélszempontot veszem górcsó alá.
Akár 10(köremiles) ügyfél  LEKÉRDEZHETI online(azonnali bekapcsolási mód) AZONNALI ADATSZOLGÁLTATÁSSAL A NETEN,  A  MEGLÉVŐ/KIMUTATHATÓ KÉSZLETÉT,ÁLLOMÁNYÁT AZ MNB ILLETÉKES OSZTÁLYÁTÓL!!
január 13. | 07:30
előzmény: #71558  HPeter76
CSAK röviden úgy szeretem a vítát,ha később kihoz belőlem némi következtetést...
 -na meg azonnali reagálás az némi elfogultságot szűl... jó hát nem minden esetben!!! :):):)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*
De azt azé engedjtek már meg nekem mostani Pézügyi Rendszer elemei a pénzintézetek ügyfél között SOKKAL STABILABBB!!
Állítsuk már szembe a régivel!!
Állomány(készlet más néven) lekérdezés RÉGEN megkellett kérni pénzintézet,brókercéget rajtuk keresztül történtek/zajlottak a dolgok bonyolítása!! -Úgye 1 emberrel tudtak egy azonos napon foglalkzni vélhetően
 persze ítt is a dátum visszaköszön!!! Az az,hogy nem sok ügyfél járta/járhatta ezt az útat ez kézenfekvő, hamarabb kiderült volna a turpisság!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*
-Na nézzük,hogy MA ez mennnyivel hatékonyabb, na én ügyfélszempontot veszem górcsó alá.
Akár 10(köremiles) ügyfél   online(azonnali bekapcsolási mód) AZONNALI ADATSZOLGÁLTATÁSSAL A NETEN,  A  MEGLÉVŐ/KIMUTATHATÓ KÉSZLETÉT,ÁLLOMÁNYÁT AZ MNB ILLETÉKES OSZTÁLYÁTÓL!!
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*
-Mostani rendszer ügyfél ÖNELLENŐRZÉS CSAK STABILABB LÁBAKON ÁLL,MINT A RÉGI!!
január 13. | 01:40
előzmény: #71557  HPeter76
Az is érdekes ahogy bedölt a Brókercég azonnal LEIGAZOLTÁK ENNYI MARADT A KELERNÉL na látod hol csináltak ilyet ELŐTTE... igaz mondhatom én neked na csősztök...Na már akkor jött a CÍmzés MNB FELÜGYELETI BIZTOS!!
Nézd már Istrumentum még ilyet...::))) Milyen hamar megnézték a KELERNÉL!!!
január 13. | 01:26
Hungáriánál voltam ott,ha részvényt eladtam volna ott dekkol a Ft.. hát nézhettem volna,, na Ft-int alig maradt amit vissza szolgáltak Pénz ilyetén mit eszköz ELVÁLIK A RÉSZVÉNYTŐL(hátrébb sorolják) nagyon nehéz díó!!!
Felszámoló... na nézzük csak Bróker Alapszerződés mi áll benne!!!(erre mi vonatkozik, arra mi vonatkozik) ajjaj... nem jó ebbe belegondolni!!!
január 13. | 01:24
előzmény: #71555  Simeone
Így hazudik Simeone (itt visszakereshető mind):
.
#193 "Simeone ma, 00:05
.
Nem érted,túlnyomórészt keresztényeket fogadtak be"
.
15 perccel (!!) később:
.
#201 "Simeone ma, 00:20
.
Én azt állítottam: korábban azt nyilatkozták,hogy túlnyomórészt keresztényeket fogadunk be,ha befogadunk."
január 13. | 01:22
előzmény: #71554  -pny
Szerinted mindig hazudok,de alátámasztani nem tudod,ez még a kocsmában sem megy el :) Ott keményen számon kérnének,ha valaki képébe azt mondod hazudik,de alátámasztani képtelen vagy!
január 13. | 01:20
előzmény: #71553  Simeone
Megint hazudtál, de úgy tűnik nálad ez alap.
január 13. | 01:19
előzmény: #71549  -pny
"Az a baj, hogy te kizárólag a kormánypropagandából informálódsz."
.
Ez pedig nem igaz,rengeteg ballib propagandát olvasok: index,444,24.hu
Rólad ez fordítva nem mondható el,nem is vagy kiegyensúlyozott!
január 13. | 01:19
előzmény: #71551  Simeone
Szerinted... De hidd el, ezt már ismerem. Ha bemész egy kocsmába, ott is mindenki okosabb. Hidd csak te is így. Jó éjt.
január 13. | 01:17
előzmény: #71549  -pny
És az a durva,hogy még így is vitaképesebb vagyok nálad! :)
január 13. | 01:16
előzmény: #71545  -pny
Jóhát gondoltam ezzel jössz  Francba már le se tudom írni Qvestor csontra megkapta Na miben kételkedsz Tesszék meg keresni bocs. visszakeresne a KELERNÉR,HA GONDOLOD MERT AZT SEJLIK KI TŐLED NEM VOLT MEG 100%-RA BOCS. NEM MARADT MEG!!! Keller azé évekig tárol!!!
Tessék visszakeresni EZEKNEK NEM VOLT MEG, CSONTRA MÉGIS VISSZAKAPTÁK na egyszer!!!
 jó fogást találnál akár bele is köthetnél a kormányba,,, Opusz az meg halott cég volt nem úgy támasztották fel!!
Franba másképpen értesz mindent!!!  na értem már!!!!
 na hagyjuk nem adol igazat, jószót se...Bc-nél csődjelentés előtt éjszaka kilopták a Bizonyító megmaradt íratokat,,,
 Brókercégtől nem volt mít összevetni a KELLERNÉL Ott igen kevésnek maradt meg 100%-ra...
Na meg arról nem beszélve Brókercég ALAPÍTÓ SZERZŐDÉS MIRÓL SZÓL Maga a cég nem vállal felelőséget a Pénzletétért.. Ott maradt a pénzed,hát még nem is felel érte még felszámolás esetén se Sajnos ez vol mondjam akkor kollektív SZERZŐDÉSNEK!! HOSSZÚ EZ...Áperten ott leírták pénzrért nem válllalunk felelőséget!!
 na ennek az alapjaiít ki rakta le mért nem azt keresik Hogyan, ilyen lazán lehet venni egy Brókercégnek...
jaj hosszú ez... na feküdjünk már!!!
január 13. | 01:15
Az a baj, hogy te kizárólag a kormánypropagandából informálódsz. Ehhez társul egy közepes alatti alaptájékozottság és egy kérdőjeles, de inkább közepes iskolázottság.
január 13. | 01:13
"Tarsoly mindkét oldalhoz ügyesen tudott dörgölőzni"
.
Tarsoly főleg Fideszes volt. Te is tudod... Még együtt is fotózkodott pl. a Győri stadion megnyitón a Fidesz vezérkarral...
január 13. | 01:04
előzmény: #71545  -pny
Tarsoly mindkét oldalhoz ügyesen tudott dörgölőzni.Az is beszédes,hogy 15 évig működtek,ebből 10-et a szocik alatt,5-öt a Fidesz,DE a legelső MNB vizsgálatnál (ami már a Fidesz alatt volt) feltárták a csalást! Ezek után azt mondani,hogy Orbánék tehetnek erről is,finoman fogalmazva erős túlzás.
A BC is inkább baloldali kötődésű tulajokból állt,szóval vigyázz kit ítélnél halálra,így is szét van apródozva az ellenzék.
január 13. | 00:56
előzmény: #71544  _Bekre_Pal_
A magyar macerás nyelv, nagyon szarul fordít a gugli. De abban igazad van, hogy angolra pl. egész tűrhető. (lehet, hogy azért, mert azokat se angol anyanyelvűek írták, így aztán kevesebbet hibázik az oda-vissza automata translate:)).
január 13. | 00:53
előzmény: #71543  HPeter76
"Most is mondom ez a kormány sokat segítet akik befürödtek a Brókercégekkel"
.
Tényleg?
.
A Questor Fidesz botrány, hiszen Tarsoly Csaba Fidesz haver volt, máskülönben Szíjjártó minisztériuma hogyan vehetett volna ki közel 4 milliárd Ft-ot (!!!) 1 nappal a csőd előtt onnan?
.
A BC-ben volt szoci és Fidesz érintettség is, de az mindennél beszédesebb, hogy a sok esetben elvileg VAGYONI ZÁR ALATT álló tulajdonokat valahogy MÉSZÁROS LŐRINC szerezte meg. Itt a BC által összelopott Opimusra gondolok.
.
Szóval a brókerbotrányokkal inkább ne gyere, mert ezekért halálos bünti járna Kínában - és éppen az érintett Fideszeseknek.

Topik gazda

saru
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE