saru
4
4
1
2007. február 03. | 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 12. | 23:01
előzmény: #71480  zajec
Na erről beszéltem.
január 12. | 23:00
előzmény: #71479  -pny
mire?
január 12. | 22:59
előzmény: #71475  _Bekre_Pal_
kiscserkész.. én tizenéve ezen a nicken voltam itt évekig..ezért hoztam vissza.. anno kizárt egy vasutas..kb hasonló kaliber veled..
Maga a név egy becenév ami elkisért az életem egy szakaszában..  egyik szép szakaszában.. és ez alakult Zajeccá zajcsikká.. és ez is egy szép történet.. de több nem tartozik rád..
igen..kispályásoknál ha nincsenek érvek marad a személyeskedés.. nyugi nem kell félni a bácsitól nem bánt..
Ha értelmes gondolataid vannak akkor bármikor szivesen..ha nincs akkor igy jártál..ha frusztrál akkor dolgozd fel.
január 12. | 22:56
előzmény: #71476  zajec
Nem válaszoltál...
január 12. | 22:55
előzmény: #71474  zajec
"nincsenek meg a fogalmaid..megszállottság rögeszme és küldetéstudat.."
.
Kivételesen egyetértek. Már, ha Orbánra vonatkoztattad mindhármat, ugyanis ráillik:
.
- megszállott hatalom- és focimániás,
.
- a rögeszméje az ellenség,
.
a küldetése (annak hiszi) a lenyúlás és saját cezaromániás önmegvalósító mindenekfeletti hatalma.
január 12. | 22:52
előzmény: #71472  Oszo
Bizony. Egy miniszterelnök inkább legyen technokrata és profi, mint egy erős küldetéstudattal és frusztrációkkal megáldott hatalommániás barom...
január 12. | 22:51
előzmény: #71473  -pny
ez pont a neolibsiktől jött te...téged kihagytak a napi parancsból? 
január 12. | 22:50
előzmény: #71466  zajec
Szovjet nyuszi,
.
tudod régi megfigyelés, hogy az ostobák baromi agygépnek tartják magukat. merj kicsit kételkedni a szellemi képességeidben. közelebb fogsz kerülni a realitáshoz. addig is köszönd meg a felnőtt bácsik visszajelzéseit.
január 12. | 22:49
előzmény: #71470  -pny
nincsenek meg a fogalmaid..megszállottság rögeszme és küldetéstudat..
előzmény: #71468  zajec
Ezzel pedig mindent elárultál:
.
“nem is jó ez a demokrácia..mert mindenféle népek szavazhatnak”
.
Írásaid alapján vagy nem vagy se tájékozott, se iskolázott, vagy 20 se vagy még. Gondolatkísérletként javaslom, hogy a fenti dumádat gondold végig úgy, hogy tőled vonják meg a szavazati jogot. Biztos, hogy ugyanezt mondanád?
előzmény: #71470  -pny
Sőt!
január 12. | 22:48
Elárulok egy eszeveszett nagy titkot: Mindenkit minősítenek a megnyilvánulásai! Mind! Csak van aki ezt magától felfogja és van aki azt hiszi, hogy csak az, akit figyelmeztetnek erre!
január 12. | 22:46
előzmény: #71468  zajec
“pont ez fáj nektek.. orbánban van egy küldetéstudat”
.
Bűnözőkben, terroristákban és pszichopatákban is van. Ez önmagában nem érték.
január 12. | 22:45
előzmény: #71467  -pny
:) cuki..mint vona.
január 12. | 22:44
előzmény: #71464  -pny
pont ez fáj nektek.. orbánban van egy küldetéstudat.. ezért nem fog rajta a sárdobálás..
de tök  egyszerű..hamarosan kiderül ki kivel van..
igen már hallottam..nem is jó ez a demokrácia..mert mindenféle népek szavazhatnak..
január 12. | 22:43
Vicc, amit itt nyomsz. Teljesen komolytalan. Amikor egy kisgyerek egy játékban egy pillanatra elhiszi, hogy erősebb és okosabb a felnőtteknél.
január 12. | 22:42
előzmény: #71463  Oszo
a válaszod téged minősit.. téged shortolni kell  annyiért kell eladni amennyire tartja magát és és ennyiért venni amennyit ér :)
január 12. | 22:40
előzmény: #71429  zajec
Most én is elolvastam a produktumodat. Ne haragudj, de ez egy gimis fogalmazás szintű politikai pamflet, ami kb. abból áll, amit otthon, meg a királyi tévében hallottál... Vitaképtelen írás egy gazdasági fórumon.
január 12. | 22:36
előzmény: #71463  Oszo
Már az elején megalapozta a hosszú hozzászólásában, hogy teljes zagyvaság következik, Vazsmegyeinél éppencsak 1 szinttel feljebb:
.
"az ellenzék nem  alternativa, mert valami ellen mennek..."
.
Csúcs:) Bezzeg a fenséges Orbán, ő világéletében miniszterelnöknek született:) Ez már Mao imádat szint.
január 12. | 22:32
előzmény: #71429  zajec
Fú baszki! Ebbe aztán beleadtál apait-anyait! Hihetetlen mennyiségű baromságot hordtál össze! És mondhatod, hogy ez nem válasz, mert bizonyítsam be, hogy miért nem igaz bármelyik állításod, de ebbe az erdőbe már többször belementem, tudom, hogy mi következne: Semmire nem válaszolnál értelmesen, bármelyik állításodat próbálnám korrektül kiértékelni, ha nyilvánvalóvá válna hogy nem tudod igazolni, kitérnél és előkapnál egy rakás más dolgot, ami ugyanúgy pongyola, hamis, és ostoba. Ne felejtsd el, ide is úgy jutottunk, hogy Pny fölvetett néhány szempontot, miszerint az az állítás, hogy a fidesz csökkentette az államadósságot kiegészítve a nemzeti tartalékok alakulásával messze nem mutat olyan kedvező képet (Mindezt hivatalos adatokból, számokkal igazolva.) Ez annyira fájt a fideszes lelkednek, hogy rögtön kifogásoltad, hogy ötletszerűen összehordott számok, meg a nemzeti vagyon alakulása. De egyetlen kibaszott példát sem voltál képes bemutatni, ami legalább tendenciájában igazolta volna az állításodat. Ezzel szemben elkezdted fikázni az ellenzéket, a szavazóikat. Szóval ehhez én nem vagyok partner! Legyél te boldog a kurvahiteles  Ruszkik hazaputyinbarát -liberális konzervatív-térdreimáhozkatolikus-neminyerjükalegtöbbet-azértkellelsőosztályúcsapathogyazakadémitákafelnőttekközöttfejlődjenek-énsohasemhazudok Viktoroddal!
.

Topik gazda

saru
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE