Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
loliense 2017. 02. 08. 14:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#58380
Elnézést elvtárskolléga,hogy belevágok a beszélgetésetekbe,-de én is odavagyok teljesen a népnemzeti demagóg,korrupt lyobódalielvtárs kormányért 2010.óta

oszt komolyan,bambaelvtárstól való a Sándor Máriás bemásolás,aztán tényleg a cinizmus csimborasszójának a csimborasszója!
bigyula 2017. 02. 08. 14:18
Előzmény: #58375  _pampa
#58379
"A magyarok 2010 ősze óta nem voltak annyira elégedettek a sorsukkal, a kormánnyal és Orbán Viktorral, mint most."

Főleg, mióta minden csatornán folyamatosan súlykolják beléjük, hogy minden milyen szép, minden milyen jó. Én pl. már leszoktam a TV nézésről, és a rádióhallgatásról is, mert rosszul vagyok a kúrmánypropagandától. Tehát nekem - főleg emiatt - nem jobb...
Törölt felhasználó 2017. 02. 08. 14:12
Törölt hozzászólás
#58378
Törölt felhasználó 2017. 02. 08. 14:12
Törölt hozzászólás
#58377
_pampa 2017. 02. 08. 13:05
#58376
"aztán rájövök, mások csak saját céljaikra akarnak felhasználni. Azt hittem, az emberek jók. Rájöttem, nem azok."

"Öngyilkosságot kísérelt meg Sándor Mária, a fekete ruhás nővér. Sokat nem lehet ehhez hozzátenni, csak gondolkodni néma csöndben a közös dolgainkon. A volt nővérrel a 168 Óra készített interjút:

Fotó: MTI/Balogh Zoltán
Nincs munkája Sándor Máriának, a fekete ruhás nővérnek. Már a felvételi beszélgetéseken jelzik neki, hogy nem értenek egyet vele, és aztán nem hívják többet. Társai elmaradtak tőle, ahogy az egészségügyi dolgozók sem állnak mögötte – derül ki a csütörtökön megjelenő 168 Órából.

Sándor Mária nem ment fel a Tanítanék Mozgalom vasárnapi tüntetésének színpadára, nem működteti honlapját, egyesületét, nem járja a vidéket. Állandósuló konfliktusai miatt öngyilkosságot kísérelt meg, felvágta az ereit, de megmentették. Azt mondja, békében szeretne élni, emelt fővel kilépni a közéletből. Egyszer már abba akarta hagyni, mégis maradt. Kár volt, ráment az egészsége.

– Nem vagyok alkalmas vezetőnek. Mindenkinek hiszek, aztán rájövök, mások csak saját céljaikra akarnak felhasználni. Azt hittem, az emberek jók. Rájöttem, nem azok. A legtöbben önzők, épp a nyomor miatt, amiben élnek: az állandó nélkülözés, az állandó igazságtalanságok miatt. Csalódtak bennem, csalódtam bennük – mondta Sándor Mária a lapnak."

_pampa 2017. 02. 08. 12:36
Előzmény: #58358  saru
#58375
"Medián: Már mérhető, 2 százalékon áll a Momentum Mozgalom

HVG

A magyarok 2010 ősze óta nem voltak annyira elégedettek a sorsukkal, a kormánnyal és Orbán Viktorral, mint most.

Az év első Medián-felmérése továbbra is a Fidesz elsöprő fölényét mutatja: bár a kormánypárt a teljes szavazókorú népességben november óta csak hibahatáron belüli mértékben erősödött (36-ról 37 százalékra), a választani tudó "biztos" szavazók körében 60 százalékos támogatottságra tett szert.

Új szereplő a Medián politikai felmérésében a Momentum Mozgalom, amely pár héttel a színre lépése után a teljes népesség egy százalékát, illetve a választani tudó "biztos" szavazók 2 százalékát tudhatja maga mögött.

Január utolsó hetében a válaszadók 46 százaléka érezte úgy, hogy az országban jó irányba mennek a dolgok. A derülátók aránya utoljára 2010 őszén állt ilyen magasan, igaz, jelenleg is hajszálnyival többen (48 százalék) vannak azok, akik pesszimistán látják Magyarország helyzetét.

Szintén először fordul elő 2010 ősze óta, hogy minden második válaszadó jónak vagy nagyon jónak értékelte az Orbán-kormány munkáját, ami összefüggésben van Orbán Viktor személyes népszerűségével – 5 százalékos erősödét követően 49 százalékon áll.

Botka László 34 százalékos támogatottságával jelenleg a második legnépszerűbb ellenzéki politikus, Szél Bernadett LMP-társelnök (38 százalék) mögött."
bigyula 2017. 02. 08. 12:22
Előzmény: #58373  rockmaster
#58374
"Megint külföldi jelzés kell, hogy ez kitudódjon."

Hát nem mutat túl jól, hogy a segítségünnkel jutott több ezer orosz ügynök az EU-ba...
rockmaster 2017. 02. 08. 12:20
#58373
Súlyos visszaélések voltak a moszkvai magyar konzulátuson:

Több ezer schengeni vízumot adtak ki a moszkvai magyar nagykövetség konzuli osztályán olyan orosz állampolgároknak, akikről valójában azt se tudták, kicsodák, az oroszok feltüntetett úti célja kamu volt.
A "visa shoppingban" Kiss Szilárd volt agrárdiplomata játszott kulcsszerepet, de feltűnt a később bebukott Quaestor is.
A konzulokat fenyegetéssel, nyomásgyakorlattal bírták rá, hogy ne akadályozzák a törvénysértő rendszer működését.
Annyi orosz jutott így jogosulatlanul vízumhoz, hogy az már több EU-tagállamnak is feltűnt.
Mindez egy olyan külügyi vizsgálati anyagból derül ki, amit a Külgazdasági- és Külügyminisztérium el akart titkolni a közvélemény elől, de az LMP-s Szél Bernadettnek sikerült azt kiperelnie a tárcától. A dokumentumban foglalt súlyos állítások ellenére a külügy még csak feljelentést sem tett az ügyben.

link

Miért nem lepődök meg ezen?
Megint külföldi jelzés kell, hogy ez kitudódjon.
ts3 2017. 02. 07. 21:19
#58372
"Az adatfelvétel 2014 október és december között történt, szóval jó régen (és mivel az első magyar felmérés, ezért a korábbi számokkal nem is lehet összevetni), de cserébe rengeteg magánháztartást kérdeztek meg, akik saját becsléseket adtak a vagyonuk méretére. A felmérést az Európai Központi Bank koordinálja, az eurózónában már 2006 óta végeznek hasonló, összehasonlítható kutatásokat. Néhány ország, például Magyarország és Lengyelország önszántából csatlakozott.

Az összehasonlításból rögtön kiderül, hogy

a magyarok iszonyatosan csórók az európai átlaghoz képest, de a szlovákoknál is szegényebbek vagyunk.

Magyarországon ötvenezer nyolcszáz euró jut egy átlagháztartásra (mai árfolyam mellett ez 15,7 millió forint), ez éppen a 22,7 százaléka az eurózóna átlagháztartásai nettó vagyonának. Szóval 440 százalékot kellene gyarapodnunk, hogy beérjük az európai átlagot, de mondjuk az osztrákok beéréséhez már meg kellene ötszörözni a vagyont.

A szlovák átlagháztartások csak 30 százalékkal gazdagabbak a magyaroknál, a lengyelek viszont majdnem kétszer.

(A szinte kizárólag pénzügyi szektorban dolgozókól álló miniállam, Luxemburg értelemszerűen kiemelkedik a listán.)"

Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 21:05
Törölt hozzászólás
#58371
loliense 2017. 02. 07. 20:33
Előzmény: #58369  loliense
#58370
természetesen úgy hejjes,hotty:
kormánypártikeresztényalpolgármesterelvtárs
loliense 2017. 02. 07. 20:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#58369
köszi a lyogi összefoglalót, igazságosnak tűnik az eljárás!

a lyótrollelvtárs nem tudom hol a rákban lehet,-általában ahová írok ott megjelenik
egy picit meglepődnék,ha ő lenne a kormánypártialpolgármesterelvtárs!
a trollelvtársak nem saját nemükhöz vonződnak általában,itt meg,nem egy kislány volt a felbújtó?
Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 19:19
Törölt hozzászólás
#58368
Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 19:17
Törölt hozzászólás
#58367
loliense 2017. 02. 07. 18:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#58366
szeretnélek megkérdezni,mivel úgy tudom értesz a diktatúrajoghoz

az nem úgy van egy magyarországhoz hasonló normális országban mint pl:
(szovjet,török,észak-kórea,azerbajdzsán)

ilyen esetben,mikor egy kománypártikeresztényalpolgármesterelvtársat megvádolnak,akkor a nyomozás érdekében nem szokták letartóztatni a vádeemelésig a kislányt és szüleit?

annyira furcsa,hogy még meg van a lakásuk is

Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 18:46
Törölt hozzászólás
#58365
Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 18:44
Törölt hozzászólás
#58364
loliense 2017. 02. 07. 18:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#58363
elnézést elvtárs,most látom,hogy már 1 órája belinkelted ezt,egy másik topicsba!
loliense 2017. 02. 07. 18:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#58362
elvtárskolléga

te úgye úgy voltál vele,mint én,-hogy mikor megláttad kiről szól a cikk,már tudtad,ez csak egy lejárató kampány az keresztényalpolgármesterelvtárs ellen???
Törölt felhasználó 2017. 02. 07. 18:11
Törölt hozzászólás
#58361

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek