Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
loliense 2017. 02. 07. 18:07
#58360
lyo-bódalielvtársaim!
miközben a budapesti hazaárulók olimilyáról szóló népszavazás eléréséért gyűjtenek aláírást,addig a feddhetetlen erkülcsű nagyon keresztényalpolgármesterelvtársunkat báncsák a vidéken!

link

oszt,nem haggyuk!
ts3 2017. 02. 06. 21:13
#58359
"Tömeges verekedés, vagyis úgynevezett ustawka volt a futballhuligánok között a hétvégén. A Ferencváros és a Diósgyőr ultrái estek egymásnak a IV. kerületben, írta a 24.hu.

Az FTC ultrái – minden bizonnyal azok, akik ellenzik a szkennert, ezért nem járnak bajnokira – csaptak össze a diósgyőriekkel, akik csak ezért utaztak fel Budapestre. A diósgyőriek úgy tettek, mintha a vasárnapi FTC-DVTK mérkőzésre jöttek volna.

A Fradi ultári ugyanakkor a lap szerint felrúgták az íratlan szabályokat, amely szerint a felek egyenlő létszámban vesznek részt a verekedésben. A 40 diósgyőri végül nem ugyanannyi, hanem sokkal több, 55 zöld-fehér ultrával verekedett.
Rendőrök állítottak meg egy buszt Újpesten csoportos garázdaság miatt

Amikor a rendőrség kiérkezett a helyszínre, a Fradi ultrái elrohantak, a diósgyőriek a buszukra menekültek fel. Ezt a buszt állította meg a rendőrség vasárnap este Újpesten az Erdősor út–Pálya utca kereszteződésében.

A rendőrség akkor a történekről annyit írt annyit írt, hogy 18 óra 25 perckor a BRFK munkatársai egy csoportosan elkövetett garázdaság miatt intézkedtek. A rendőrök összesen 13 főt állítottak elő, akik közül 12 főt gyanúsítottként hallgattak ki."

Ha már a legfelsőbb szinten is azt látják a birkafejek, hogy ellenfeleid ellen bármilyen eszköz megengedett, akkor miért pont a fradisták lennének tisztességesek a diósgyőriekkel szemben?
saru 2017. 02. 05. 11:02
Előzmény: #58357  ts3
#58358
Nézőpont Intézet: Népszerűbb a baloldal a Jobbiknál
MSZP, Jobbik, baloldal, Nézőpont Intézet, közvélemény-kutatás.
2017. február 5. 09:48

A baloldal a teljes felnőtt népesség körében és a legvalószínűbb listás eredményeket nézve is népszerűbb, mint a Jobbik – derül ki a Nézőpont Intézet Magyar Idők számára készült közvélemény-kutatásából. A kormánypártokat háromszor annyian támogatják, mint a Jobbikot.

A kormánypártokat januárban a teljes felnőtt népesség 34 százaléka támogatta. Azonos bázison a Jobbikkal 11, az MSZP-vel 7, a DK-val 4, az Együttel és a Fodor Gábor által vezetett Liberálisokkal, 1-1, az LMP-vel 3, míg a Kétfarkú Kutya Párttal 2 százalék szimpatizál.

A legvalószínűbb listás eredményeket nézve a kormánypártok 47 százalékon állnak, míg a Jobbik 18, az MSZP 14, a DK 7, az Együtt és a Liberálisok 2-2, a Párbeszéd 1, az LMP 5, a Kétfarkú Kutya Párt pedig 3 százalékon.

Érdekesség, hogy a legvalószínűbb listás eredmények alapján a Jobbik támogatottsága 3 százalékponttal elmarad a párt 2014-es választáson elért 21 százalékos belföldi listás eredményétől. A felmérés továbbá arra is rámutat, hogy ugyan az MSZP önállóan nem, de a baloldali pártok együtt a teljes felnőtt népesség körében (13 százalék) és a legvalószínűbb listás eredményeket nézve is (26 százalék) népszerűbbek, mint a Jobbik (11, illetve 18 százalék).

Nézőpont Intézet Az MSZP nem előzi a Jobbikot, de a baloldal igen
ts3 2017. 02. 04. 09:32
Előzmény: #58356  ts3
#58357
\..//
.\//
../
ts3 2017. 02. 04. 09:13
Előzmény: #58348  Törölt felhasználó
#58356
Ehun van ni:
||
||
||
||
../
/
szivacs
szivacs 2017. 02. 04. 08:22
Előzmény: #58348  Törölt felhasználó
#58355
Írt is utánad a másik kettő.
ts3 2017. 02. 03. 23:31
#58354
" „(...) nagyon magas azon gyerekek aránya, akik azért nem jól teljesítenek a méréseken, mert a családi háttérindexük alacsony. Vagyis ezekben a családokban nem a tanulás az első”

Ezt Palkovics László oktatási államtitkár mondta pár napja.

Amikor az államtitkár azt mondja, hogy "alacsony családi háttérindex", akkor a szegényekről beszél. A PISA-ban és az ahhoz hasonló oktatási felmérésekben számon tartják, hogy a tanulóknak milyen háttere van, pont azért, hogy minél pontosabb képet kapjanak egy ország oktatási rendszeréről. Ha a felméréseket csak a belpesti elitgimnáziumokban töltenék ki, akkor jobbnak tűnne a magyar közoktatás, ha csak vidéki kisiskolák hátrányos helyzetű tanulói csinálnák meg, akkor rosszabbnak.

Hogy Palkovics miből gondolja, hogy a szegényebb családokban nem a tanulás az első, azt sajnos nem fejti ki. Ezzel szemben az elmúlt évek változásaiból azt elég pontosan lehet látni, hogy mit gondol az állam a szerényebb körülmények között élő családok gyerekeinek tanításáról.

2012-ben 18-ról 16 éves korra szállította le a tanköteles korhatárt a kormány.

„Feleslegesen hosszan, és sokszor rossz irányba képezzük gyermekeinket. Az oktatási kötelezettséget a jelenlegi 18‐ról 15 éves korra szállítjuk le. A fiatalok választhassanak: folytatják tanulmányaikat, vagy inkább munkába állnak.”

Ez a három mondat Orbán Viktor miniszterelnök által készített Széll Kálmán Tervben, a Fidesz 2011-es kormányprogramjában szerepelt. (A nemzetközi trend egyébként pont a tanköteles korhatár emelése.)"

A fidesz keményen építi le, Magyarország 21. századi jövőjét.
ts3 2017. 02. 03. 22:13
#58353
"Tarlós elnézést kért a budapestiektől, amiért napokig csak a szerencsétlenkedés ment a jég eltakarítása helyett

Tarlós István főpolgármester pénteki sajtótájékoztatóján

elnézést kért a budapestiektől, amiért a fővárosban sok helyen késett a jég és a hó eltakarítása.

„Személyesen intézkedtem, amikor észrevettem, hogy az ónos eső és a hó miatt eljegesedtek a villamos- és buszmegállók. Felhívtam az Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. és a BKV vezérigazgatóit, s csak annyit mondtam: Takarítsanak, a továbbiakat később megbeszéljük.”

Tarlós ehhez hozzátette, hogy megdöbbent, mikor megtudta, hogy a BKV alvállalkozót alkalmaz a megállók takarítására, mikor ezt a munkát maga a közlekedési cég is el tudná végezni. A főpolgármester szerint hatott az utasítása, néhány óra múlva ugyanis javult a jéghelyzet Budapesten.

A 444 is részletesen beszámolt róla, hogy az utóbbi napok hideg, esős időjárása miatt csúszóssá váló járdákat és megállókat nem nagyon takarították azok az önkormányzati cégek, amiknek ez lett volna a feladata. Napokig csak az egymásra mutogatás ment, közben százezrek bukdácsoltak a korcsolyapályákká váló utcákon és a jéggé fagyott lépcsőkön. A Fővárosi Közterület-fenntartó közben annyit mondott, hogy a létszámhiány és az influenzajárvány miatt nem tudtak takarítani."

Ilyen szakszerűtlen vezetést érdemelnek a fidesz szavazók.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 18:12
Előzmény: #58350  Törölt felhasználó
#58352
Az nem baj, ha hiszel magadban, de nem kell túlzásba vinni és nem kell ismételni, amit nem tudsz hitelt érdemlően bizonyítani.
Oszo 2017. 02. 03. 18:03
Előzmény: #58350  Törölt felhasználó
#58351
Te viselkedsz hülyébben, csak szólok!
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 14:48
Előzmény: #58346  Vazsmegyei
#58350
Pampa haverod szerint is megbuktál evatavival...
exmnbs1 2017. 02. 03. 11:27
Előzmény: #58348  Törölt felhasználó
#58349
Kutyasokat ugy torolgetik valami jobbos fórumról mint ahogy norbi szokta))))
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 11:21
#58348
az összes topik tele van sz@rva
ezektől - 3 troll rombol mindent
szomorú ez
exmnbs1 2017. 02. 03. 11:21
Előzmény: #58338  Törölt felhasználó
#58347
Ezen nincs mit magyarázni, elszólta magat a fizetett troll.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 11:14
Előzmény: #58345  Törölt felhasználó
#58346
Szóra sem érdemes, hisz ezt magadnak írogatod.

Lesz olyan hsz. amiben majd megválaszolod.

Csak ki kell várni.
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 11:08
Előzmény: #58344  Vazsmegyei
#58345
Ehhez mit szólsz?

"minek ez a sok szar templom? van már elég..
INKÁBB KÖLTSÜNK OLIMPIÁRA, MINT ERRE ..SZSÁGRA!!
qvazi500"

1. Teljes mértékben nem értesz egyet.
2. Inkább nem értesz egyet.
3. Közömbös számodra az olimpia és a templom is.
4. Inkább egyetértesz.
5. Teljes mértékben egyetértesz.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 10:54
Előzmény: #58343  Törölt felhasználó
#58344
Mondtam: nem értesz te semmit amit NEKED "mondtam", írtam!

Pampának adok igazat veled kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 10:50
Előzmény: #58342  Vazsmegyei
#58343
Lásd #58341
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 10:47
Előzmény: #58341  Törölt felhasználó
#58342
Hazudsz éjjel, hazudsz nappal, hazudsz szemérmetlenül, most is a szemembe.

Arra másoltam amit másoltál hazugságként!

A mellébeszélésedet meg küld el a megbízóidnak, hogy továbbra is a saját szavaiddal illesselek.

Nincs szükségem a hülyeségeidet rendbe rakni, vedd elő az értelmed, ami már alig pislákol a beírásaidban.
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 10:32
Előzmény: #58339  Vazsmegyei
#58341
Ez nagyon gyenge ahhoz, hogy mindenhová bemásold. Persze értem én a görcsösséged, kínos elszólásod igen kellemetlen lehet a pártközpontban. Ezért szerintem az egész havi béred ugrik. Örülj neki, hogy február van és nem szökőév, így csak 28 napot dolgozol ingyen. Amúgy is a kedvenceid védelméről van szó, menni fog ez neked ingyen is, ebben biztos vagyok:)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek