Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 10. 30. 21:16
#45760
"Mégsem mondott le a zsidózó, cigányozó polgármester"
link
dexter 2014. 10. 30. 10:52
Előzmény: #45758  Törölt felhasználó
#45759
Ezek nem tudnak válaszolni, értelmesen meg pláne nem. Egyre ostobáb trollokat küldenek a fórumokra.
Törölt felhasználó 2014. 10. 30. 10:22
Előzmény: #45756  saru
#45758
Várom a válaszaidat a kérdéseimre és a nekem szánt kérdéseidet.
Törölt felhasználó 2014. 10. 30. 10:16
Előzmény: #45756  saru
#45757
Nem nekem tetted fel a kérdéseket. Engem nem Goodfriendnek hívnak, ezek a kérdések pedig neki szólnak.

Majd, ha tőlem kérdezel, akkor válaszolok rá szívesen (miután te válaszoltál nekem).
saru 2014. 10. 30. 10:14
Előzmény: #45755  Törölt felhasználó
#45756
előbb válaszolj az általam feltett kérdésekre, hogy a lényegről lehessen beszélni...!!!
Törölt felhasználó 2014. 10. 30. 10:12
Előzmény: #45754  saru
#45755
Saru, látom a fórum szét barmolása megy neked. Válaszolni viszont még mindig nem válaszoltál:

Szerinted:
1. elfogadható-e az, hogy az adóhatóság elnöke ilyen súlyos vádakra nem reagál, helyette elmenekül az országból?
2. elfogadható-e, hogy a kormány reakciója az, hogy "nem kérdeztem meg" és nem vizsgálnak semmit?
3. egy jogállamban kellene-e, hogy mindezeknek legyen valamiféle személyi következménye?
saru 2014. 10. 30. 09:57
Előzmény: #45746  saru
#45754
Nekem is lennének kérdéseim Mr Goodfriendhez (is) !

"Tudja, hogy ki ölte meg Kennedy elnököt ? , emlékszik, hogy lelőtték M L Kinget ?, de pár hete két feketét is faji alapon hazájában ?

És az USA a partraszállás óta lényegében nem nyert háborút, csak kirobbantott többek között Vietnámban, Afganisztánban, Irakban, stb, ahonnan dicstelenül távozott és sok ember halálát okozták…?!

És tudja, hogy az USA-ban pár % kezében összpontosul minden és ők döntenek valamennyi kérdésben ? és tudja, hogy ez mit jelent ?

És tudja, hogy Obama elnök miért beszél és miről naponta B Netanjahuval ?

És tudja, hogy a mo-i ún rendszerváltáskor eltünt az országunk nemzeti vagyona és az kiknek és milyen módon került egyesek kezébe ?, mit tud a korrupciókról ?

És tudja, hogy az Antall kormány idejében mivel és miért zsarolták országunkat ?

És tudja e, hogy Medgyessy Péter volt miniszterelnök szerint is az SZDSZ tele volt korrupciós ügyekkel ?

És tudja e, hogy pár éve egy nem NATO ország, hanem izraeli repülőgépek szántották a magyar légteret ?

És miért akarják destabilizálni Mo-t ?, mit tud a 2006 évi eseményekről ? és a cigánygyilkosságokról ?, ki akart polgárháborút kirobbantani ?

És miért akarják folyamatosan támadni és megbuktatni a nemzeti elkötelezettségű kormányunkat ?, aki a szakadék széléről húzta vissza az Mo-t és elindult egy önálló és fejlődő úton, bírva az állampolgárok 2/3-ának a támogatottságát !

És miért nézik teljesen tétlenül a határon túli magyarokkal szembeni felháborító atrocitásokat, ha akkora demokratának tartják magukat ?!"
wgl 2014. 10. 29. 10:35
Előzmény: #45747  wgl
#45753
Na tessék, írom a rádió jobban hazudik mint a tv, azonnal jön a megerősítés.

Ocsmány gazemberek .
wgl 2014. 10. 29. 10:33
Előzmény: #45748  signal2
#45752
Kösög alávaló hazug csürhe.
néznek tükörbe?

Ha bukik a fidesz ezek a médiagecik hogy fognak állást találni, amikor tudják milyen ocsmányul viselkedtek, nem lesz normális média ami alkalmazza őket.
wgl 2014. 10. 29. 10:33
Előzmény: #45748  signal2
#45751
Kösög alávaló hazug csürhe.
néznek tükörbe?

Ha bukik a fidesz ezek a médiagecik hogy fognak állást találni, amikor tudják milyen ocsmányul viselkedtek, nem lesz normális média ami alkalmazza őket.
signal2
signal2 2014. 10. 29. 10:33
Előzmény: #45748  signal2
#45750
wgl 2014. 10. 29. 10:31
Előzmény: #45746  saru
#45749

Megkérdezhetem hol élsz?
Én itt MO-n és szarok arra mi van külfőldön!!

Lovas meg a másik tészta, nem is mondok semmit.
Brüsszelből kitíltva. elég?
signal2
signal2 2014. 10. 29. 10:30
Előzmény: #45745  _pampa
#45748
link

"A közszolgálati rádió sok jó hírről tudott beszámolni szerda reggel: tűzifaakció van, nő a családi adókedvezmény, csökkentek a várólisták a kórházakban, és még a dallasi ebolás ápolónő is meggyógyult, de a kedd esti tüntetésről nem számoltak be"
wgl 2014. 10. 29. 10:29
Előzmény: #45745  _pampa
#45747
Rádióból feltétlenül, és az jobban hazudik mint a tv.

RTL-nek nincs rádiója, a közmédiába a rádiók is beletartoznak.
saru 2014. 10. 29. 10:25
Előzmény: #45736  Törölt felhasználó
#45746
Tegnap a Hír TV-ben riport készült Lovas Istvánnal, aki a következőket adta elő :

A napokban Németo-ban megjelent Udo Ulfkotte könyve, amely a német médiaviszonyokról szól és ott mindenki ezt olvassa, miközben hivatalosan erről egy mondat nem hangzik el...!

Nemúgy a magyar tüntetésekről, amiről cca 200 publikáció keletkezett…!

Az ok rendkívül egyszerű, uis a német médiát korábban és most is a titkosszolgálatok, a NATO, a nagytőke (Bilderberg csoport, stb) irányítja, sőt többnyire ők írnak meg általában mindent, csak a német újságírók adják mindehhez a nevüket, persze pénzért…!

Végül is azt mondom, hogy ez egyáltalán nem lepett meg, hiszen ez nyilvánvaló volt számomra eddig is, legfeljebb annyit tennék tennék hozzá, hogy ez világjelenség, különös tekintettel pl az USA-ban, ahol a javak koncentrációja 3-5 % körüli és ez a szűk csoport irányít, dönt mindenben, tehát hazugságáradat, amivel manipulálják a világot és jelenleg különösen a magyar állampolgárokat is…!!!

Tehát nem birkanép a miénk, ahogy a fórumon egyesek írják, - hiszen ilyen alapon a föld lakói is azok, - hanem e szűk csoport játékszerei és mivel a nemzeti érdekeket is képviselő Orbán kormány valamelyest Mo érdekeit is próbálja megvalósítani, a megbuktatásukra törekszenek ismét…!
_pampa 2014. 10. 29. 10:07
Előzmény: #45744  wgl
#45745
"Ezt te komolyan gondolod amikor afél ország csak aközmédiából tájékozódik megszokásból? "

Ez az ami szerintem nem igaz. Szeretné csak, hogy ekkora nézettsége legyen.
Én sohasem nézem egy hír vagy politikai műsorát sem.

Az RTL a legnézettebb csatorna szerintem.
wgl 2014. 10. 29. 09:43
Előzmény: #45742  _pampa
#45744
"Annak szerintem minimális a jelentősége, hogy melyik csatornák felett van "hatalma"."

Ezt te komolyan gondolod amikor afél ország csak aközmédiából tájékozódik megszokásból?

Szólásszabadság az van, pláne az MNO-n, beírsz kormánykritikát fidesz aljasságot törlik, aztán kitíltanak.

A közmédia folyamatosan hazudik ez a felháborító!

Az ellenzéki média meg debil balfaszok gyülekezete akik nem merik a hazugságot hazugságnak nevezni, nem kérik naponta számon a fidesz legocsmányabb húzásait, soroljam?

Nem beszélva amilyen hülyék felolvasnak egy hazug mti hírt és nem fűznrek hozzá kommentet, nem mondják a hátteret nem mondják hogy hazugság, nem mindják mi az igazság.

A fideszmédia meg saját szarukaz csokinak mondja a fideszhívek meg beszopják, az ellenzékről meg folymaatosan hazdnak amit bizonyít a többszáz vesztett perük hazudozás miatt, persze arról kussolnak.
signal2
signal2 2014. 10. 29. 09:38
Előzmény: #45742  _pampa
#45743
Ettől még igaz, hogy a közmédia jelenleg nem tájékoztat szakszerűen és hitelesen. 80 mrd-ból.
_pampa 2014. 10. 29. 09:27
Előzmény: #45739  wgl
#45742
Annak szerintem minimális a jelentősége, hogy melyik csatornák felett van "hatalma".
Amennyiben a legnagyobbat nem birtokolja "rés" van a gáton.Ott van még a kistesó ATV ,rádiónak a KLUB, újság szintén van... a net-ről meg ne beszéljünk...ott az ellenzék tarol.

Ezek csak hangulatkeltések miszerint Magyarországon nincsen szólásszabadság.

szvsz
wgl 2014. 10. 29. 09:09
Előzmény: #45740  signal2
#45741
Ez már hónapok óta ismert, csak azt nem értem ezt is miért jegelik.

Ilyen hülye debil ellenzék mellett arathat a fidesz. Ha valami csoda folytán a helycsere lenne, a fidesz már rég kinyírta volna önmagát.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek