Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 03. 12. 19:53
Előzmény: #29756  pampa
#29760
Szebb Jövőért Polgárőrség=Kommunizmusért Munkásórség
Törölt felhasználó 2011. 03. 12. 14:26
Előzmény: #29758  pampa
#29759
Cigány bűnöző kölkek azzal fenyegették az időseket, hogy éjszaka meglátogaták őket kifeszítik (feltételezem kiszögelik az ajtóra, falra) és megerőszakolják megkínozzák.
pampa 2011. 03. 12. 12:04
Előzmény: #29757  Törölt felhasználó
#29758
Nem onnét tájékozódom most sem. Csak az írta meg az esetet. Mert a többi média nem akar állást foglani ebben az ügyben.
Ettől sokkal rosszabb volt a helyzet arrafelé. Ismerősök mesélték, hogy 5-10 év közötti gyermekek azzal voltam megbízva, hogy az ABC-ből kijövő egyedül lévő idős emberek kezéből szakítsák ki a szatyrot.
Én nemm láttam ezért vagy igaz vagy nem ez az infó.
De amióta ott van ez a polgárőr csapat csak falopási ügyek vannak és a településen visszatért a nyugalom.

Nem vagyok Jobbikos, de még szavazhatok rájuk 2014-ben.
Törölt felhasználó 2011. 03. 12. 10:07
Előzmény: #29756  pampa
#29757
Pampa, jól éreztem én, hogy már Jobbokis vagy.

Gyorsan váltogatod a pártokat.

1 éve még a Jobbik, Vona, meg a fröcsögő radikális lapok, mint kurucinfó, barikád, mind hiteltelenek voltak számodra.

Vagy nem mondtál igazat?
pampa 2011. 03. 12. 09:57
Előzmény: #29730  pampa
#29756
"A téli esti szürkületben pedig csapatostól vonultak baltás emberek (szedett vedett ruhákban) a kiskertek irányába, ők nem pattogtattak ostort inkább csendbe maradtak...

Na ugye....

""A vidéken mérhetetlen támogatottságú, a kistelepülések problémáit hírből sem ismerő belvárosi rétegpárt képviselőinek azt javasoljuk, ne csak egyszer, néhány órára mozduljanak ki Budapest közigazgatási területéről, hanem költözzenek le a gyöngyöspatai cigánysor közepére néhány hétre. Akkor ők is be fogják látni, miért van szükség a Szebb Jövőért Polgárőrség munkájára, akik tegnap fatolvaj cigányokat juttattak a rendőrök kezére, bár utóbbiak csak kutyáik segítségével tudták megfékezni a falu lakosságát terrorizáló bűnözőket és családtagjaikat" - olvasható a közleményben.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 23:29
Előzmény: #29750  Törölt felhasználó
#29755
Vér(narancs)vonal
barikad.hu
2011, március 11 - 12:43

* Belföld
* Friss hírek

Bevezető:

Vitézy Tamás, Vitézy László, Vitézy Dávid, Vitézy Zsófia, Hankiss Ágnes, Sipos Erzsébet, Orbán Győző, Orbán Viktor. Ismerős nevek? Vajon mi köti össze őket?
Cikk Front kép - 280x185:

Vitézy Tamás, Vitézy László, Vitézy Dávid, Vitézy Zsófia, Hankiss Ágnes, Sipos Erzsébet, Orbán Győző, Orbán Viktor. Ismerős nevek? Vajon mi köti össze őket? Spiró György után szabadon, akár érettségi tétel is lehetne: Találjon összefüggést a fent említett nevek között, majd fejtse ki minimum három oldalban! Elsőre nem tűnik egyszerűnek, de kis utána olvasással elég könnyen megoldható.

Mintha lapozgatnánk a történelemkönyvet, vagy históriás énekeket olvasnánk, és egyszer csak rábukkannánk egy királyi családfára. Uralkodók, hercegek, grófok, nemesek és leszármazottaik. Ugyan csak az elsőszülött fiú örökölheti a trónt, de a kistestvérek és rokonok sem maradhatnak szegényen. Az uralkodó beveszi őket az irányításba, kapnak bőven földet, aranyat, szolgákat. Az elsődleges cél, hogy a család uralja az egész birodalmat. Ha ez megvalósult, akkor már csak egy problémával kell szembenézni: előbb-utóbb mindenki király akar lenni. Ádáz küzdelem folyik a hatalomért, mindenki a saját pozícióéhségével van elfoglalva, miközben a nép érdekeit senki nem nézi. Számtalan példát lehetne hozni, hogyan hullottak így szét birodalmak, országok. Közhely, mégis igaz: a történelem ismétli önmagát.

Lássunk akkor neki a feladatnak, keressük azokat a kapcsolódó pontokat! Nézzük, hogy is áll össze a „kis” családfa. Orbán Viktort nem kell bemutatni, ezért kezdjük Vitézy Dáviddal, aki a miniszterelnök úr után, a felsorolásban a legmagasabb pozíciót tölti be. Vitézy Dávid a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Zrt. 25 éves vezérigazgatója. Az ifjú Dávid a Lauder Javne zsidó közösségi szakiskolában végzett, majd a Budapesti Műszaki Egyetemen szerzett közgazdász diplomát. Állítólag már gyerekként rajongott a tömegközlekedésért, menetrendeket készített, buszsofőrökkel beszélgetett, és 15 éves korára ismerte a BKV működését. A kis Dávidka érdekes hobbit választott magának, ritkán foglalja el így magát egy 15 éves gyerek. Mindenesetre a Figyelő szerint „nem a jobboldalon jól csengő családneve, hanem szakmai tudása segítette a fővárosi közlekedés elsőszámú pozíciójába.” És itt jön képbe a családi háttér.

Dávidka apukája Vitézy László, aki Orbán Viktor édesanyjának, Sipos Erzsébet nővérének első férje. Egyébként filmes producer, az első Orbán-kormány alatt az MTV egyik nagybeszállítója volt, és tanácsadásért is komoly összegeket kapott. Filmes karrierje is ekkor ért a csúcsra, és csak érdekesség, hogy a Jani házhoz megy című műsorával ő futtatta fel azt a Betlen Jánost, akit már Vona Gábor is elküldött Izraelbe.

A cikk folytatása elolvasható a barikád hetilap legfrissebb, tegnap megjelent számából.

barikad.hu

Az orrpiszkálós fiatalember:)
link
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 23:15
Előzmény: #29751  exley
#29754
és akkor megjelent a pintyér süni és odalopakodott a bölcsőhöz....
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 23:03
Előzmény: #29750  Törölt felhasználó
#29753
Egyetértek az elit estén nagyon nagyon igaz:)
exley 2011. 03. 11. 21:56
Előzmény: #29734  johai
#29752
Orbán arra kényszeríti őket, hogy sepregessenek a putrik környékén, kimegy egy hívatalnok megállapítja, hogy a rend van, aztán akkor is szvpni fognak hiába söprögetnek, ha megfeszülnek se tudnak hivatalosan 30 nap munkaban töltött időt igazolni, így aztán hiába söprögetik a portájukat. Mindenféleképpen megyszívták, orbi eszén a cigók sem tudnak túljárni. Aztán kijelenti egy kormány tisztviselő személyesen az orbi, hogy mindenkire jut csecsmőtől az aggastyánig, 2 milka, szemétség és pofátlanság ne továbbja akkor amikor valaki a putriba stületik még nem látott a pusztán kívül semmit,nyömorog mint ahogy kell azt mondani , hogy 2 milkával tarozik valakinek, na ekkor kellen, hogy jöjjön a győzö bácsi és letekerjen neki egy akkora nyaklevest, hogy a fal a nagyobbat adja. Persze amikor elmentek nyjorkba kuncsorogni azt igérték a kapitalistáknak, hogy mindenkinek jut ebből a sok pízbű, aztán magukra kötötték, mivel möirigyőte ez sok f@szkalap az usa nívót, hát neki is kő ház ingyé, mög audimög mindön, csodálkozom, hogy a cigók még nem töttek igazságot, még nem csaptak szét a nivós elit között.
exley 2011. 03. 11. 21:47
Előzmény: #29741  Törölt felhasználó
#29751
Pintyér zsoldosok? Azokra még a kutyámat sem bíznám.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:46
Előzmény: #29744  Törölt felhasználó
#29750
"Az elit jól védett házakban lakik és a gyerekeik sem közösködnek cigány bűnöző kölkökkel."

Az elit gyermeke fehérbűnöző kölkökkel és szüleikkel közösködik és így lesz pl. 20 évesen BKV vezető, meg mutyista cégtulaj..

A bőrszín nem a bűnözési hajlamot, inkább a lehetőségeket határozza meg.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:36
Előzmény: #29748  Törölt felhasználó
#29749
Pongyolán fogalmaztam . Azoknak az embereknek az ostoba gőgjétől , amit a külvilág felé tanúsítanak, majdnem úgy undorodom, mint a tárgyalt bűnözöktől.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:30
Előzmény: #29747  Törölt felhasználó
#29748
"nacionalizmus zászlaja alatt ellenszenvesen pöffeszkedő meleg motorosoktól kérjek segítséget."

Ez butaság most nem vagyok vicces kedvemben, majd máskor. Közösségek nélkül nincs hatékony önvédelem sem, meglehet egyénileg próbálni, de nem sokra megy vele.
Fegyvert pedig nem olyan könnyű szerezni.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:27
Előzmény: #29746  Törölt felhasználó
#29747
Remélem így van. Példának okáért, ha nagyon meg kéne védenem magam, hamarabb vennék egy Kalasnyikovot, mint mondjuk a nacionalizmus zászlaja alatt ellenszenvesen pöffeszkedő meleg motorosoktól kérjek segítséget.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:15
Előzmény: #29745  Törölt felhasználó
#29746
Az Ön által felsorolt izmusok kora remélem lejárt. Az elithez nem tudnak hozzáférni higgye el.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:12
Előzmény: #29744  Törölt felhasználó
#29745
Ön talán nem lakott budai kerületben . A legjobb rózsadombi iskolákat sem védi a kutya sem. Az említett férgeket sajnos nem lehetne simán elintézni , de véráldozattal nyilván, én nem kívánnám .
Itt ezen a ponton valószínű nem fogunk egyet érteni , az mindenkori hatalom ,mely nem tudja megvédeni állampolgárait, az semmire nem méltó. Viszont nácizmus, kommunizmus, nacionalizmus, bigott vallásosság csak erőszakhoz és félelemhez vezet.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 21:01
Előzmény: #29743  Törölt felhasználó
#29744
Az elit jól védett házakban lakik és a gyerekeik sem közösködnek cigány bűnöző kölkökkel. Ők biztonságban érzik magukat jó messze a problémától.
Sajnos ha az önkéntesek elrendeznék ezeket a férgeket pillanatok alatt börtönbe találnák magukat sok sok évre. Max néha egy egy gazembert lehet lerendezni fű alatt.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 20:55
Előzmény: #29741  Törölt felhasználó
#29743
Nem úgy támadják meg őket, "csak" a gyerekeiket , házaikat kirabolják, stb.
Amúgy gyöngyösön a fő cigány bűnözök tízen éve sérthetetlenek, tisztesség ne essék szólva, a gárdát ugyanúgy leszarják, mint a rendőrséget. Joggal, egyik sem mer hozzájuk nyúlni. Vona úr bizonyára sokat tudna erről mesélni.
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 20:48
Előzmény: #29739  Törölt felhasználó
#29742
A barikad.hu által csak az SZDSZ utódpártjaként emlegetett, liberális törpepárt, az LMP napok óta azt hazudja, hogy Tóth Józsi bácsi súlyos betegsége miatt lett öngyilkos. Bár a szomszédjai világosan kijelentették, hogy a gyöngyöspatai idős bácsi azért választotta ezt a tragikus utat, mert nem bírta elviselni a cigánybűnözők évek óta tartó terrorját, a Szabó Tímea félék csak mondják a magukét. A tragédia okát mi nyilvánosságra hoztuk, ám a kormány és vele karöltve az ultraliberálisok képviselői azt mondják, hogy mi egy idős ember halálát felhasználva manipulálunk. Sőt, Horváth László, fideszes kormánymegbízott attól sem riadt vissza, hogy a szemünkre vesse: gerjesztjük a feszültséget a helyi magyarok és cigányok között.

Egy, a barikádTV birtokába került dokumentum azonban a mi igazunkat támasztja alá. Józsi bácsi ugyanis már 2006-ban beszámolt arról, hogyan tartják rettegésben a helyi cigánybűnözők. Az általa elmondottakat pedig aláírásával is igazolta.

Tóth József kálváriája 2004 októberében kezdődött, azóta pedig egyre elviselhetetlenebbé vált. 2006. június 1-i dokumentum arról ad tanúbizonyságot, hogy ő már akkor azt kérte: a faluban nagyobb rendőri létszámmal vigyázzanak a közbiztonságra és hathatósabb büntetési tételeket hozzanak az elkövetőkkel szemben.

2006 nyarán Józsi bácsi ezt mondta: „A Kecskekő lábánál pince van a tulajdonunkba, 2004 októberében a felségem 3 zsák krumplit vásárolt, melyet a pincénkbe helyeztem el. Ez egy szombati nap volt. Másnap kimentem, hogy megnézzem a pincét, ekkor már nem találtam a krumplit, azt valaki ellopta. A rendőrséget értesítettem, a helyszínen a rendőrrel megállapítottuk, hogy az elkövető a tetőn keresztül, a cserepet elmozdítva jutott be és lopta el a krumplit.”

Azonban még a hónap sem múlhatott el anélkül, hogy ismét ne károsítsák meg az idős házaspárt. Józsi bácsi akkor így folytatta: „Ugyanebben a hónapban ismét kimentem a pincéhez, hogy a benne levő boromat ellenőrizzem, amikor a pince közelébe értem, láttam, hogy a tetőről 30 db cserepet valaki leszedett és azt a földre dobálta és összetörte, letépett 2 tetőlécet. Az ajtót nem feszítették ki, de a belső faajtóról a lakatot leszakították. A pincéből elloptak 60 literes fekete műanyagballont, tele fehér borral, egy 80 literes fahordót legördítettek a fáról abból kb. a fele mennyiséget leszívták. A pincében minden hordó dugóját kiütötték, ezekből szerencsére nem vittek el semmit. Az előkészítő részben és a pincében is amit tudtak összetörtek.”

A Tóth családnak ezért nem volt más választása: a tetőlejárati részt vasbetondróttal lezárták. Józsi bácsi 2006 nyarán elmondta: az esetet követően nem sokkal ismét ellenőrizte a pincéjét, akkor arra lett figyelmes, hogy a tetőcserepet valaki megint felszedte, de le, már nem tudott lejutni. Tehát csak egy család esetében egy hónapon belül három lopás történt.

Tóth József a dokumentum szerint így folytatta: „Amikor a napokban a pincémhez mentem, a M. nevezetű cigány fia, a M. Márk amikor elmentem mellette odaszólt nekem, hogy „sz.pd ki a f.szom”. Az apja ott állt mellette, de nem szólt neki”.

Ismételjük, ez 2006-os dokumentum. Akkor még nem volt barikád.hu, sem barikádTV, hogy maniupulálni tudja az idős urat vagy – ahogy a cigányok hazudják – „megvegyük jó pénzért a parasztok nyilatkozatát”. Józsi bácsi már 5 évvel ezelőtt elkeseredett volt és szomorú. Akkor jegyzőkönyvbe mondta azt, hogy már azon gondolkodik, egyedül érdemes-e elmenni a pincéjéhez, mert félő, hogy esetleg megtámadják vagy belekötnek.

Egy idős házaspár életébe nyertünk most egy kis bepillantást. Szomorú, hogy 2006 óta senki nem tett semmit értük. Senki nem emelte fel a hangját értük és senki nem hallotta meg segélykiáltásukat. Senki sem védte meg őket. Így Tóth József 2011-ben feladta a harcot a cigányterrorral szemben. Aki pedig ezek után is azt meri mondani, hogy minden hazugság, politikai manipuláció és feszültségkeltés, az hazudik vagy szemet huny Magyarország egyik legnagyobb problémája felett.

Kassai Eszter

barikad.hu

link
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 20:43
Előzmény: #29737  Törölt felhasználó
#29741
A védett negyedeket jól felfegyverzett magánhadseregek védik, illetve a rendőrség, ha megtámadnák őket a támadókat zárótűz fogadná és órákon belül olyan megtorlás következne amivel elvennék a támadók kedvét minden további próbálkozástól.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek