Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:26
Előzmény: #29657  pampa
#29660
neked is minden hülyeség eszedbe jut csakhogy kerüld a téma lényegét ..

nem mi lenne ha ..és ennek 1000 féle verziója ,hanem mi volt és mi van
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:19
#29659
Ifjabbak kedvéért, az anti világban az ember kiballagott a egy Fradi -Dózsa hoki meccsre, ha elénekelte a rendőröknek a " menyből az angyal eljött hozzátok, parasztok "c. dalocskát, akkor jött a lovas rendőr, és futás volt. Ha nem parasztoztunk, nem volt futás.Volt olyan, hogy terhes anyát sodort el a ló vágtában, szörnyű látvány volt, viszont ki mondta a sötét arcú férjének, hogy balhés Fradi meccsre vigye szerencsétlen asszonykát?!

Ki magyarázta be az ágyba vizelőknek, hogy az a demokrácia, mikor büntetlenül lehet rendőrökre támadni , és sértegetni? Bezzeg ha a derék demokratát valaki pofán vágja az aluljáróban, akkor kemény rendőri fellépést sürget, lehetőleg a halálbüntetés visszaállítását, ott helyben , azonnal.

Amúgy meg ne legyetek már verebek, a politika a saját céljai szerint szórakozik Veletek,pl. Morvai Katalin szíve mélyén annyi szánalmat érez, mint én a mongol kék hangyák ritkulásával kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:18
Előzmény: #29657  pampa
#29658
nem azt vitatom , hogy meg se történt ..

hanem azt hogy agyon van politizálva , és az összes megvert erre van felhasználva ..

magyarán: le vannak szarva a megvert emberek , lényeg az hogy gyurcsányt vagy gergényit börtönbe dugjuk /vagy legalább is ellehetetlenítsük .

ehhez meg felhasználják a talpasokat/titeket is .

amit kivizsgálnak és jogos , az ellen eljárás induljon és büntetést szabjanak ki rá ..

de ne felejts el közel 400 rendőr is megsérült - azt is valakik csinálták vagy pedig egymást taposták le - de ez nem valószínű ..

láttam amit a te tv-d nem mutatott/ én azokat is megnéztem / :

a rendősorfal előtt közvetlenül meglóbálta a tömeg hórukkozása közepette egy kopasz a betontalpas útelzáró cölöpöt erőből (van mi a fenét) és a bedobta a rendőrök közé nagy hurrázások közepette.. mivel ez egy későbbi visszajátszás volt a sok közül , a riporter a lóbáláskor már megjegyezte: a következő pillanatban ez a cselekmény 2 rendőr lábát törte el - köztük egy 25 éves rendőrnőjét ..

nos ha én ott lettem volna a sorfalban , utána egy ilyennek vagy bármelyiknek minden bordáját eltörtem volna az összes lapockájával együtt - úgy abban a felhevült állapotban .. és nekem is mutogathattak a szemem előtt ilyen olyan igazolványt - na annak is a kurva anyját - és lefejelném de még csak azután sem kösszönnék neki illendően .. az tuti hogy adnék neki ami belefér

mit akarsz ?
egy rohamrendőr akció közben joviálisan paskolja meg a tüntető randalirozó seggét és " békés tüntetést vagy randalirozást kívánok önnek !" köszöntéssel csókolja őket egyenként és egymás után nyakon őket ?

pampa 2011. 03. 10. 09:58
Előzmény: #29656  Törölt felhasználó
#29657
Lassan te is vitatod,
hogy végül lehet, hogy meg sem történt....

Vagy ha megtörtént ő verte meg magát ennyire....

1998-2002 között vertek volna meg egy ellenzéki képviselőt mi lett volna a nemzetközi reakció? talán így jobban érted.
Pláne, ha SZDSZ -es.

Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:50
Előzmény: #29655  pampa
#29656
honnan a fenéből veszed hogy rendőr aki elverte máriuszt az fideszes vagy maszopos volt ?

vagy netalán külön hátbaverős fideszes és eltángálós maszopos rohamrendőr bandák vannak ?

vagy netalán a maszopos verte , a fideszes meg nézte ?

114 pályázat közül kiszemeltek 6 db-t .

szdsz-ek nem tartanak tömegpszichózis dumákat az astoria beachen , következésképpen a randalírozók között nemigen találhatsz aki igazolványaikkal itt is visszaélnek .

mit mondhatot , mit csinálhatot, hogy a r.rendőrök ennyire felbőszültek , hogy nekiestek ?

kétkedem most már ebbe a lapocka meg bordatörésben is -és mindenben ami megjelent és elhangzott ezzel az egész cuccal kapcsolatosan akár a mindig egyoldalúan vezényelt bizottságok előtt is.
láttam ilyen bizottságosdit a youtubon , hát az minden volt de nem tényszerű feltáró vizsgálat .. tudnák erről írni.
pampa 2011. 03. 10. 08:35
Előzmény: #29654  Törölt felhasználó
#29655
Borda törés lapocka csont törés.
és egyet ne feledjél, Országgyűlési képviselőként oda mehet és kérdést tehet fel.
És conqui összefoglalata a lényeget ahogyan te is....

"gondolom hogy előzetesen volt egy eszmecsere közöttük, és ott olyasmi is elhangozhatott máriuszunktól , ami kiváltotta azt a reakciót hogy nekiálltak megdolgozni egy kicsit -

A Fidesz alatt ezt csinálták volna.... a tudósok ellen folyó vizsgálat miatt máris fellázadt a fél Világ ...és ha megvertek volna SZDSZ-es Országgyűlési képviselőt???

részemről lezárva.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 08:22
Előzmény: #29638  pampa
#29654
ha valakit brutálisan megvernek , az nem áll még aznap a tv képernyője elé nyilatkozgatni .

tisztázzuk: mit jelent nálad a brutális verés ?

sztem akit brutálisan , akkor az nem megy el a saját lábán olyan egyszerűen .

egy randalír közepén mán ne menjen a rendőrsorfalhoz igazolványokat mutogatni .. minek?
egy rendősorfal azon a helyen nem a szemétgyűjtögetés miatt állt fel ott .
ha meg a randalírozók között volt máriuszunk , akkor meg mit kereset ott ?

gondolom hogy előzetesen volt egy eszmecsere közöttük, és ott olyasmi is elhangozhatott máriuszunktól , ami kiváltotta azt a reakciót hogy nekiálltak megdolgozni egy kicsit -
máriuszunk nem éppen egy kulturált fazon egyébként is olyan szemétül tud dumálni mint egy piaci légy /ha dumálna a légy /.

lezavartak két makarenkoi taslit neki , utána megigazitották a nyakkendőjét és hazazavarták, miután egy kis beszédmodorra és alázatra tanitották ami meg bőven ráférne még most is időnként -és majd mindre ( mondjuk két tasli ennek a fazonnak télleg brutalitásnak számíthat) most már csak a húsboltban friss pacalért rántja elő nagy bőszen az igazolványát az tuti .

r.máriusz legyen a legnagyobb baj az egészhez képest ..

sztem ezek minden este előveszik a "gőgös gunár gedeon"-t a párnájuk alól minden este

aliben 2011. 03. 10. 07:59
#29653
mindig voltak, és mindig lesznek idegileg fusztrált emberek, aki alig várják, hogy balhézhassanak. akik ezeket felbujtották, ma ott ülnek a parlamentbe és természetesen megszavazzák a semmisségi törvényt. ennyivel tartoznak nekik. most meg hoznak olyan törvényeket, hogy velük szemben nehogy felbujtsa valaki ujra ezeket az embereket. bármennyire féltik a hatalmukat büneikért nekik is felelni kell majd.
szivacs
szivacs 2011. 03. 10. 00:58
Előzmény: #29648  pampa
#29652
Szvsz a bíró hibázott, amennyiben bűncselekmény történt. Ugyanis ha a jelenlévők személye bizonyított, akkor aki azt állítja, hogy nem ő volt az elkövető és a többi jelenlévő sem, akkor az hamisan vall. Elítélhető tehát a bíróság félrevezetéséért, hamis tanuzásért, bűnpártolásért, szolgálati szabályzat megsértéséért, hatalommal való visszaélés megakadályozásának elmulasztásáért, bejelentési kötelezettség elmulasztásáért és még biztosan lehet több tényállást is felsorolni. Ezekért halmazatban akár többet is kaphat, mintha feltáró vallomást tesz.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 21:29
#29651
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:56
Előzmény: #29648  pampa
#29650
Rossz törvény nem létezik. Fogalmilag kizárt.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:56
Előzmény: #29644  Törölt felhasználó
#29649
Nem ellenedre írtam csak az írásod kapcsán.
Amúgy persze , hogy parasztvakítás az egész, senkit nem érdekel szánalomból.
Én meg nem hallottam a sok humanistától, hogy mit élt át lelkileg az a sok százezer ember, aki rettegve nézte , mi történik szeretett fővárosával.
pampa 2011. 03. 09. 20:54
Előzmény: #29640  Törölt felhasználó
#29648
Az nem hiba volt hanem bűncselekmény és a bűnösök nem lettek megbüntetve mert rossz a törvény. A bíró nem hibázott.

Ezért írtam, hogy a roma gyilkosságok esetében is születhetne ilyen döntés.
Mekkora felháborodás lenne akkor....
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:53
#29647
Íme az én véleményem:

"1. A lenti hírben szereplők (őrjöngő romák) rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM.
2. A zavargók 2006-ban szintén rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM."

A tiéd pedig:
1. elítéled,
2. nem ítéled el.

Ez pontosan az a kettős mérce, amiről beszélek.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:52
Előzmény: #29635  pampa
#29646
Megint szegény révész, aki máris usz vagy már usz de révész?
Szóval csak megismételni tudom korábbi gondolatkísérletemet: nem kapott eleget.
Rendőri berkekben ilyenre azt szokták mondani: csak a fejét, hogy meg ne sántuljon.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:49
Előzmény: #29643  Törölt felhasználó
#29645
ezzel is csontra egyetértek

de én ennél is tovább megyek

minden a nagy "eszme" alá van rendelve itt is , holott ez is legalább akkora aljasság - illetve köze sincs a megvert emberek szolidarításához csak simán fel vannak használva ezek a megvert emberek erre..

morvai kriszti sem egy teréz anyának néz ki és a természete sem olyan -világosan látható .
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:48
Előzmény: #29643  Törölt felhasználó
#29644
Teljesen egyetértek. Ne nekem írd ezt, hanem az itteni radikálisoknak.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:40
Előzmény: #29637  Törölt felhasználó
#29643
Szeretném leszögezni, hogy a világ legjobban képzett rendőrsége sem képes a szelektív tömegoszlatásra . Ehhez képest ott volt egy felkészületlen , összezavarodott társulat, ami ráadásul helytelen módon nem kapott határozott parancsokat. Külön kérdés , hogy ellentétben a mai ostoba " gyurcsány gyilkos" dumákkal, pont az volt a pali legnagyobb bűne akkor, hogy a szokásos hatalom féltésébe nem adott határozott utasításokat. Amennyiben ezt megteszi,akkor a pöcsöket idejében leverték volna, és az emberek sem tévesztették volna össze az utcán történteket valami izgalmas előadással.
Amúgy a békés polgári lakosság egy része -NEM A GYÚJTOGATÓK -, számtalan esetben lehazaárulózta, köcsögözte, nem egyszer rángatta a rendőröket. Tehát , amikor valakit a vádlottak padjára ültettünk, mert dühében vagy félelmében jogtalanul járt el , nyilván felelnie kell érte, de ott kéne ücsörögni annak a sok féregnek is, akik sokat tettek azért, hogy a helyzet odáig fajuljon. Akit megvertek igazságtalanul, annak az emlékezetéből kitörölni nem lehet, a rendőr bűnhődik, ezek meg büntetlenül fröcsögik a baromságaikat a mai napig .
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:34
Előzmény: #29638  pampa
#29642
ok... lehetőségnek tartom , hogy pont a képviselői ig. felmutatásával öntött balf@szunk a tűzre .. hiszen ki nem utálja a képviselőket , és adva volt egy jó alkalom arra hogy eltángáljanak egyet belőlük .

azzal együtt el kellett volna ítélni ezeket a rendőröket . majd most módosíthatja pápaszem ezt a törvényt is .. mindegy ki volt - az összes jelenlevőt ! slussz .. le kell egyszerűsíteni minden cuccot .. aki bűnős aki nem -üljön ! tuti hogy ott van akkor az is aki bűnös -aki meg nem bűnzött akkor annak meg pechje van / de az meg kit érdekel ?

mindenkit nem vertek azé el, mit keresett ott a máriuszunk ? éppen ott fagyizott a randalir közepette ?

de mi köze máriuszunk esetében (is) bármilyen politikai vonulatnak ehhez , vagy az avh-nak / vagy esetleg még a törököknek ?

Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:34
Előzmény: #29638  pampa
#29641
Mégegyszer:
"2. Egy sok 1000, 10000-es tömegből kiválasztani a teljesen ártatlan, csak hangoskodó, kicsit zavargó, durván garázda embereket NEM LEHET HIBA NÉLKÜL."
ill.
"1. A Fidesz előzetes rendőri figyelmeztetések ellenére ragaszkodott a súlyosan felelőtlenül megválasztott helyszínhez."

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek