Topiknyitó: szivacs 2011. 01. 17. 16:33

Mi lesz veled Európa?  

Mi lesz veled Európa?



Mi lesz az ősi gyökereiddel, történelmeddel, hagyományaiddal, sokszínű kultúráddal, egymást maró, mégis "európai" népeiddel, köztük velünk, magyarokkal?

Megtalálják-e, kivívják-e gyermekeid múltadhoz méltó helyedet, szerepedet a világban?



Múltad van, jövőd lesz-e?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 06. 25. 08:50
Előzmény: #1039  pampa
#1040
Nem tudom.
Orbánt azért nem tartom alkalmasnak, mert jelenleg mindenhez az ő engedélye kell.
Gondolj csak a vasárnapi boltzárásra (Semjén: Orbán beleegyezett) vagy Adert nem fogja engedni újraválasztani stb.
Ezt nem lehet megcsinálni olyan országok mint Németország, Franciaország vezetőivel (bárki is az).

pampa 2016. 06. 25. 08:45
Előzmény: #1038  Törölt felhasználó
#1039
és kit tartaná alkalmasnak a most aktívak közül?
Törölt felhasználó 2016. 06. 25. 08:43
Előzmény: #1033  szivacs
#1038
"Idézőjelet láttad?
és tudod mit jelent? "

Nem volt mondanivalód, de kellett hsz-t gyártani?

"Akkor most olvasd el a cikk tartalmát is és vonatkoztass el attól, hogy utálod OV-t!"

Megtettem (tegnap is).
Megpróbálom a válaszom számodra is érthetően leírni:

„Az EU élén határozott vezetőre van szükség, olyanra, mint például Orbán Viktor,"

A válaszom továbbra is:

Orbán Viktort alkalmatlannak tartom ilyen feladatra.

pampa 2016. 06. 25. 08:33
#1037
"07:30 | A csalódott londoniak külön állammá válnának és az EU-ban maradnának"

a csalódott székelyek....
a csalódott katalának.....
a csalódott vallonok....
a csalódott flamandok....
a csalódott erdélyiek.....
a csalódott felvidékiek....
a csalódott délvidékiek...
a csalódott kárpátaljaiak....

stb....

mindenkinek külön államot?
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 16:07
Előzmény: #1035  szivacs
#1036
"A volt elnök szerint Hitler után Brüsszeltől is megvédtek minket a britek
CsehországminiszterelnökBrexit
Nagy-Britannia nem az európai integrációt választotta, de ez a súlyos és visszavonhatatlan döntés nem jelenti a világ, de még az unió végét sem - írta Facebook bejegyzésében Bohuslav Sobotka cseh kormányfő. Václav Klaus cseh exállamfő úgy vélte, a demokrácia és a kapitalizmus bölcsőjének tartott Nagy-Britannia az elmúlt két évszázad alatt már harmadszor védi meg Európát.

A politikus megjegyezte, hogy az EU-ban gyors és alapvető változásokra van szükség a következmények enyhítése, s még inkább a rugalmasabb és a polgárok elvárásait az eddiginél sokkal jobban figyelembe vevő uniós közösség megteremtése érdekében.

Andrej Babis minisztreelnök-helyettes lapunknak nyilatkozva a népszavazás végeredményét nagy pofonnak minősítette, amelyből az uniónak minél előbb fel kell tápászkodnia, mert a brit voksolásokat továbbiak is követhetik, amelyek akár az unió végét is jelenthetik. „Ezt a folyamatot az EU csak a polgárok által is érzékelhető reformokkal, többek között a brüsszeli bürokrácia felszámolásával lehet megakadályozni. Végzetes hiba lenne, ha az EU alapító tagjai a többi tagországot még átfogóbb integrációra kényszerítenék" - szögezte le a miniszterelnök-helyettes.

Lubos Zaorálek a CTK hírügynökségnek kifejtette: a Brexit egyik tanulsága mindenképpen az, hogy Brüsszel nem szakadhat el a tagállamoktól, a jelenleginél sokkal naprakészebben kell reagálnia a polgárok hétköznapi gondjaira.

Az ellenzéki cseh pártok vezetői felszólították a kabinetet, hogy mielőbb álljon elő olyan konkrét javaslatokkal, amelyek az EU reformjához szükségesek."
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 15:10
Előzmény: #1023  szivacs
#1035
"Kaczynski: új európai alapszerződésre van szükség 2016.06.24 14:57

A Brexitre adandó pozitív válasz az lenne, ha megreformálnák az Európai Uniót - jelentette ki pénteki varsói sajtóértekezletén Jaroslaw Kaczynski, a Lengyelországban kormányzó Jog és Igazságosság (PiS) párt elnöke, hozzátéve: új európai alapszerződés kidolgozására van szükség.

A PiS elnöke szerint az EU-ban szükséges reformok bevezetése - mely sokéves folyamat lenne - "egyfajta ajánlatot jelenthetne az Egyesült Királyság számára is".

A reformok után az uniós intézmények "nem önkényes módon működnének", újradefiniálnák az EU és a nemzetállamok közötti hatáskörmegosztást, szem előtt tartva mindenekelőtt a szubszidiaritás, vagyis az ügyközeli döntéshozatal elvét.

A PiS elnöke hangsúlyozta:
Lengyelországban nem merült fel az EU-ból távozás gondolata. Franciaországban azonban már igen, és beszélnek róla Hollandiában is - folytatta, rámutatva az Ausztriában és Csehországban is észlelhető nagyon erős unióellenes hangulatokra.

"Mindez a válság nagyon radikális elmélyüléséhez vezethet" - figyelmeztetett. (MTI)"
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 15:08
Előzmény: #1023  szivacs
#1034
"Ciprasz: Válságban van Európa 2016.06.24 14:55

Nagyobb társadalmi igazságosságot követelt pénteken az Európai Uniótól a görög kormányfő az előző napi brit népszavazás eredményére, vagyis az EU-ból való kilépést (Brexit) pártolók győzelmére reagálva.
Az Egyesült Európának új vízióra és újrakezdésre van szüksége

- vélekedett Alekszisz Ciprasz. Szerinte a cél egy társadalmilag igazságos és demokratikus Európa létrehozása.

A görög kormányfő rámutatott, hogy a brit választók döntése nem "derült égből villámcsapás" volt, hanem "az unió szerkezetében felfedezhető demokratikus hiányosságoknak", a kemény megszorító programoknak és a "lusta déliek - szorgos észak-európaiak" jellegű előítéleteknek a következménye.

"Az északi és déli országok közötti egyenlőtlenséget szélesítő rendkívüli megszorítások, a kerítések és a lezárt határok, valamint az adósságteher megosztásának elutasítása és a menekültválság mind azt jelzik, hogy kiterjedt válság van Európában" - mondta a baloldali politikus az állami televíziónak adott nyilatkozatában.

Ciprasz szerint a brit referendum eredménye csapás az európai egységre nézve, és "vagy felébreszti Európa alvajáróit, vagy pedig egy nagyon veszélyes folyamat kezdetét" jelenti. Ciprasz úgy véli, hogy sürgős "irányváltásra" és egy olyan haladó szövetségre van szükség, amely megfékezi az euroszkepticizmust és a szélsőjobbot.

A péntek reggeli hivatalos adatok szerint a brit népszavazáson a kilépésre több mint 17,4 millióan, a bennmaradásra 16,1 millióan voksoltak. (MTI)"
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 14:56
Előzmény: #1031  Törölt felhasználó
#1033
Idézőjelet láttad?
és tudod mit jelent?

Amint megláttad OV nevét, azonnal el is akadtál az olvasásban?
Akkor most olvasd el a cikk tartalmát is és vonatkoztass el attól, hogy utálod OV-t!
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 14:51
Előzmény: #1031  Törölt felhasználó
#1032
))))
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 14:50
Előzmény: #1030  szivacs
#1031
"Te is mindent anti-OV szemüvegen át nézel? "

Ez volt az első mondat az írásodban, amire válaszoltam:

"Brexit: Orbán kell, nem Merkel "

szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 13:46
Előzmény: #1028  Törölt felhasználó
#1030
Te is mindent anti-OV szemüvegen át nézel?
Az eu problémáiról, amit felvetett, azokról van-e véleményed? (mert azok attól függetlenül is léteznek, hogy ő éppen kit javasol a megoldásukra)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 06. 24. 13:03
Előzmény: #1025  szivacs
#1029
"Orbán kell, nem Merkel"

Halleluja, vigyék a faszba.
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 12:35
Előzmény: #1027  szivacs
#1028
Igen, hibásnak tartom. Orbán Viktort alkalmatlannak tartom ilyen feladatra.
Számomra már az is negatívum (az országra nézve), hogy ilyen beállítottságú kormány ilyesmit javasol.
Általában az jellemző hogy hasonló gondolkodású emberekre szavazunk.
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 12:26
Előzmény: #1026  Törölt felhasználó
#1027
Az.
és a most leírt véleményükről is van véleményed?
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 12:20
Előzmény: #1025  szivacs
#1026
Ugye jól tudom hogy ez ugyanaz a párt, aki hontalannak nyilvánította a Szlovákiában élő magyarokat?
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 12:09
Előzmény: #1024  szivacs
#1025
"Brexit: Orbán kell, nem Merkel

Egy szlovák kormánypárti politikus véleménye

Jean-Claud Junckernek, az Európai Bizottság elnökének le kellene mondani a nagy-britanniai népszavazás fatális következményei miatt – véli Ján Podmanický, a Robert Fico vezette legnagyobb szlovák kormánypárt, a Smer-SD parlamenti képviselője.

A syzlovák kormánypárti képviselő szerint Juncker tevékenysége hozzájárult ahhoz, hogy az Európai Unió elveszítette komolyságát.

„Az EU elhajlott az alapító atyák szándékától, akik ráadásul keresztény politikusok voltak, sőt, a keresztény hagyományoktól is elhajlott, amelyeken Európa létrejött. Az EU, éppen olyan embereknek köszönhetően, mint Juncker, a végtelen bürokrácia, és az emberek valós problémáitól való elszakadás szimbóluma lett, amely gátlástalanul szórja a pénzt kétséges projektekre” – nyilatkozta a SITA hirügynökségnek a kormánypárti honatya.

Podmanický szerint az uniót csak úgy lehet megmenteni, ha visszatér az alapjaihoz. „Az EU élén határozott vezetőre van szükség, olyanra, mint például Orbán Viktor, mert Angela Merkel tanácstalan arcának nézése, vagy az olyan sajnálatra méltó figurácska, mint Francois Hollande, inkább csak frusztráltságot kelt” – véli Ján Podmanický.

A britek a képviselő szerint racionális viselkednek. „ Gyorsan kiléptek abból a projektből, mely megszünt müködni. Ha meg akarjuk előzni hogy lavina-efektus induljon el más államokban új embereket kell juttatni az EÚ élére és sürgösen reformálni kel l az úniót – mondta a szlovák parlamenti képviselő a SITA hirügynökségnek."
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 12:07
Előzmény: #1023  szivacs
#1024
"Robert Fico szlovák miniszterelnök szerint tiszteletben kell tartani és nem kell kommentálni a brit népszavazás eredményét.
Fotó: AFP

A szlovák kormányfő a britek kilépésével kapcsolatban elmondta, hogy a Brexit nem tragédia, hanem olyan valóság, amire az unió többi országnak gyorsan reagálnia kell.

Robert Fico leszögezte, hogy óriási hiba lenne, ha az Európai Unió „maradó” 27 tagállamának a népszavazásra adott reakciója olyan lenne, mint az unió eddigi politikája. A szlovák miniszterelnök szerint az EU lakosságának óriási része elutasítja az unió migrációs politikáját, és nagy az elégedetlenség az Európai Unió gazdaságpolitikájával is.

Ezért csak rajtunk, az unió többi tagországán áll, találunk-e elég erőt annak kimondásához, hogy az EU politikájának alapvető változásokon kell átmennie.”

– tette hozzá Robert Fico, aki szerint a szlovák elnökségre hatalmas feladat hárul:

Attraktívabb hozzáállást kell tanúsítanunk azokhoz a témákhoz, amelyeket az állampolgárok negatívnak tartanak.”

(Új Szó)
"
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 11:59
Előzmény: #1021  _pampa
#1023
Tanulságos, hogy szinte mindegyik a saját nézeteivel összhangba hozható következtetést igyekszik levonni belőle a valós népakarat figyelembevétele helyett.
Most láthatjuk meg, mennyire is van demokrácia az eu-ban valójában.
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 11:30
Törölt hozzászólás
#1022
_pampa 2016. 06. 24. 11:26
Előzmény: #1020  szivacs
#1021
Ez egy nagyon egyértelmű figyelmeztetés volt az EU vezető politikusai számára!
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 11:05
Előzmény: #1019  szivacs
#1020
"Így reagálnak a vezető európai politikusok a Brexitre
MTI
2016. június 24. 09:41

Sajnáljuk, ugyanakkor tiszteletben tartjuk a brit szavazók döntését, amely mindazonáltal jelentős károkat fog okozni a briteknek és az uniónak is - hangsúlyozta Manfred Weber, az Európai Néppárt európai parlamenti (EP-) képviselőcsoportjának vezetője péntek reggel, miután egyértelművé vált, hogy a kilépés támogatói kerültek többségbe a Nagy-Britannia EU-tagságáról kiírt népszavazáson.

"A kiválási tárgyalásokat két éven belül le kell zárni, Nagy-Britanniának nem lehet része különleges bánásmódban. A távozás távozást jelent" - emelte ki Twitter-üzenetében a német politikus.

"Jobb és okosabb Európát szeretnénk" - közölte Manfred Weber, aki szerint kulcsfontosságú feladat lesz, hogy közelebb hozzák a lakossághoz az Európai Uniót és felvegyék a küzdelmet a nacionalizmus és a populizmus ellen.

Mint írta, ez a referendum nem Európáról, hanem Nagy-Britanniáról szólt, más tagállamokban határozott többségben vannak az európai projekt támogatói. "Az erős Európa életbiztosítás a tagországok mindegyike számára" - fogalmazott.

Sajnálatát fejezte ki a népszavazás eredménye miatt Gianni Pittella, az EP szociáldemokrata frakciójának vezetője is, mondván, hogy a "rémálom-forgatókönyv" vált valóra. Az olasz politikus történelmi hibának nevezte a történteket, amelyekért szerinte David Cameron brit miniszterelnök a felelős. Pittella mindemellett leszögezte, itt az ideje, hogy az uniópárti erők új lendületet adjanak az integrációs folyamatnak.

Ugyancsak péntek reggel Beatrix von Storch, az euroszkeptikus Szabadság és Közvetlen Demokrácia Európája frakció képviselője lemondásra szólította fel Martin Schulzot, az Európai Parlament és Jean-Claude Junckert, az Európai Bizottság elnökét.

Június 23-a történelmi nap. Megkérdezték az embereket, és ők döntöttek. Az Európai Unió kudarcot vallott politikai unióként. Junckernek és Schulznak választ kell adnia, le kell mondaniuk
- írta közleményében a képviselő.

Margarítisz Szkínász, az Európai Bizottság vezető szóvivője néhány nappal ezelőtt újságírói kérdésre válaszolva kijelentette, Jean-Claude Juncker akkor sem fog lemondani, ha a britek végül a kilépés mellett döntenek.

Syed Kamall, az Európai Konzervatívok és Reformerek nevű frakció képviselője kifejtette, hibás döntés lenne, ha az Európai Unió úgy akarná megakadályozni a brit példa terjedését, hogy megbünteti Nagy-Britanniát. "Remélem higgadt és értelmes válasz születik, amely figyelembe veszi annak a szükségességét, hogy Nagy-Britannia és Európa többi része továbbra is együttműködjön a kölcsönös érdekek mentén" - mondta. "Kelletlen lakótársak helyett barátságos szomszédokká kell válnunk" - tette hozzá.

Szanyi Tibor szocialista EP-képviselő közölte,
a drámai eredmény ismeretében most már bátran leszögezhetjük: Cameron részéről ez a kezdeményezés egy felelőtlen, szűk látókörű, saját hatalmon maradását nemzete jövője elé helyező, öncélú kalandorság volt, amelynek nyomán végeredményben csorbul a brit kormány tekintélye Európában és csökken nemzetközi mozgástere is.

Hozzátette, "ha a Brexit-drámától mégis valami pozitív európai hatást remélhetünk, az legfeljebb az lehet, hogy Cameron politikai bűne a jövőben több józanságra intheti Orbán Viktort vagy bármely olyan vezetőt, aki hasonlóképpen hajlamos lenne saját hatalmi szempontjait nemzete érdekei elé helyezve Európa-ellenes, nacionalista kalandokba taszítani országát".

A péntek reggeli hivatalos adatok szerint a brit választók 52 százaléka szavazott a kilépésre, 48 százaléka pedig a bennmaradásra." link
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 11:00
Előzmény: #1018  szivacs
#1019
"Mi hát a baj az EU-val?!" link
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 10:59
#1018
"Eldőlt: kiszavazták magukat a britek az Unióból! Percről-percre
2016. június 24. 10:40

Meglepetésre az Európai Unióból történő kilépés, vagyis a Brexit támogatói győztek a csütörtöki brit népszavazáson.

A vártnak megfelelően elképsztően izgalmas volt a népszavazás
A közvélemény-kutatókat meghazudtolva a britek kiszavazták magukat az EU-ból
Anglia és Wales a kilépésre szavazott, Skócia az EU-tagságra
Politikai, gazdasági, társadalmi, alkotmányos válságról beszélnek
Az EU vezetői már csütörtökön reformok szükségességéről beszéltek
A font zuhan a vártnál is szorosabb eredmények hírére, közben a dollár szárnyal" link
Törölt felhasználó 2016. 06. 12. 13:50
Törölt hozzászólás
#1017
Törölt felhasználó 2016. 06. 12. 11:26
Törölt hozzászólás
#1016
_pampa 2016. 06. 12. 08:55
Előzmény: #1014  Törölt felhasználó
#1015
"A neonácik azon élősködnek, hogy a politikusok nem képesek nevén nevezni korunk legfontosabb és égető problémáit. Harcolni kell ellenük, mert komoly veszélyt jelentenek a társadalomra, még ha ezt ma nem sokan látják is, vagy nem akarják is látni. – mondta. Mindkét, Milos Zeman által neonácinak minősített párt azonnal visszautasította az államfő kijelentéseit."

maci

ezért ki a felelős?

"A neonácik azon élősködnek, hogy a politikusok nem képesek nevén nevezni korunk legfontosabb és égető problémáit"

remélem válaszolsz,hiszen te hoztad ide ezt a cikket. mert ha nem akkor egyértelmű,hogy csak a " spam-olás" a célod itt a fórumon.
Törölt felhasználó 2016. 06. 12. 08:47
Előzmény: #1013  Törölt felhasználó
#1014
Zeman: Lopakodva terjed a neonácizmus

A cseh államfő szerint nagyon oda kell figyelni a neonácizmusra, amely "lopakodva" kezdi veszélyeztetni a cseh és a szlovák társadalmat.
“Ha valaki egy háborús bűnöst és gyilkost ünnepel a második világháború idejéből, az objektív módon maga is neonácivá válik” – jelentette ki Milos Zeman szombaton a közép-csehországi Lidicében a település fasiszták által történt megsemmisítésének 74. évfordulóján elmondott beszédében.

Zeman szerint ilyen “neonáci párt” a Marián Kotleba vezette Mi Szlovákiánk-Néppárt (LS-NS), amelynek parlamenti képviselői a közelmúltban Pozsonyban egyebek között fekete kitűzővel emlékeztek meg Jozef Tisóról, a fasiszta szlovák állam elnökéről, akit 1945 után háborús bűnösnek nyilvánítottak és kivégeztek.

Csehországban ehhez hasonló “neonáci párt” a Tomás Vandas által vezetett Szociális Igazságosság Munkáspártja (DSSS), amely nem tagja a parlamentnek – fejtette ki Milos Zeman, s hozzátette: értesülései szerint a két párt együttműködik. “Aki aktívan támogatja a neonácizmust, akár a szomszédos országban is, az objektív módon maga is neonácivá válik” – szögezte le a cseh elnök.

A neonácik azon élősködnek, hogy a politikusok nem képesek nevén nevezni korunk legfontosabb és égető problémáit. Harcolni kell ellenük, mert komoly veszélyt jelentenek a társadalomra, még ha ezt ma nem sokan látják is, vagy nem akarják is látni. – mondta. Mindkét, Milos Zeman által neonácinak minősített párt azonnal visszautasította az államfő kijelentéseit.
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 16:06
Előzmény: #1011  _pampa
#1013
erőszakos emberekkel nem tárgyalok
_pampa 2016. 06. 10. 15:58
Előzmény: #1009  Phylaxa
#1012
hogy nem látom a KÁOSZ értelmét"

már régen elkezdtem összerakni a darabkákat...lassan kezd összeállni a kép....sajnos úgy látom az "lesz" belőle amitől tartottam....
_pampa 2016. 06. 10. 15:56
Előzmény: #1010  Törölt felhasználó
#1011
szélsőségesek pedig vannak és lesznek is mindig, de az erőszak amit sokan hírdetnek
nem kellene puszilgatni "

ez amit írsz nem Európánban hanem a közel-keleten létezik! és már évtizedek óta!

és azt sem látod.....ahogyan mást sem!
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 15:43
Előzmény: #1008  Phylaxa
#1010
te láttál már olyat, hogy a törvények nem változnak? vagy a pártok nem változnak? zorbán a eu libispárt elnökségében? jah...
nem a feudalizmusban élünk, bár a törpe kormányzása felér azzal simán

szélsőségesek pedig vannak és lesznek is mindig, de az erőszak amit sokan hírdetnek
nem kellene puszilgatni

Phylaxa 2016. 06. 10. 15:41
Előzmény: #1007  _pampa
#1009
Ha ez igaz, akkor félelmetesen buták.

Nekem az a problémám ezzel az egésszel, hogy nem látom a KÁOSZ értelmét. Ezért nem is értem, hogy miért csinálják.
Phylaxa 2016. 06. 10. 15:38
Előzmény: #1006  Törölt felhasználó
#1008
"azért hozzák az új törvényeket, mert új helyzet van, olyan amilyen eddig nem volt
erre nem volt felkészülve "

Látod a régi semmitmondó recept: "Ki hitte volna!" Hát mindenki, csak a vezetés nem. :)

Szerinted miért szaporodnak? Mert hülyeséget csinál a vezetés. Eddig is azt csinálta, még mi is leírtuk itt páran, hogy tolják a szélsőjobb irányába a lakosságot. Nem érdekli őket. Ennyire nem lehetnek ostobák maci és nem is azok hidd el! Hogy miért csináljátok, azt továbbra sem értem. De biztosan nyomós okotok van. :)

Ki hitte volna? Hát azok akiknek a nyakára toljátok a szerencsétlen iszlám migráns tömegeket. Akik nap mint nap látják, szembesülnek a valósággal. De kit érdekel, hogy ők hogyan akarják élni a mindennapjaikat. A választásokon majd szavazhatnak a szélsőjobbra. Mindenki náci lesz, Ugye?

Ezért írtam neked, vigyázni kell ezzel a gyűlöletkeltés kifejezéssel. Ugyanis akármelyik ember az Unióból, aki tisztességgel élte az életét rengeteg generáción át és találkozik egy-két ilyen esettel, abból ki fog törni a "Ki a fenék ezek és mit keresnek itt?" kérdés. Nos őrá te nem fogod ráhúzni a Náci jelződet az tuti. :)
_pampa 2016. 06. 10. 15:11
Előzmény: #1004  Phylaxa
#1007
emlékszel már ősszel arról beszélgettünk,hogy meg fog erősödni a szélsőjobb!
erre most bekövetkezett...és láss csodát azoknak a "hibája" akik már akkor ez ellen (illegális migráció) emeltek szót!

félelmetesen jók kommunikációban!

Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 15:11
Előzmény: #1004  Phylaxa
#1006
azért hozzák az új törvényeket, mert új helyzet van, olyan amilyen eddig nem volt
erre nem volt felkészülve

arról nem is beszélve, hogy tömegével jelennek meg uszító kint is a fasiszta uszító weboldalak, amikből terjed a "hír" mint a pestis

terjesztik a patkányok , nálunk is szaporodnak rendesen
internetfigyelő
migráncs figyelő
irodalom"""
orielipista akármi stb stb

Phylaxa 2016. 06. 10. 15:07
Előzmény: #1002  _pampa
#1005
Nem. Szerintem ő egy ilyen topicfenntartó. De nem értek hálistennek az ilyesmihez. :)
Phylaxa 2016. 06. 10. 15:05
Előzmény: #1000  Törölt felhasználó
#1004
Általánosítani? Sorban hozzák az európai államok az új törvényeket. Ezerrel fékeznek. Úgy félnek a szavazásoktól mint a tűztől. :)
_pampa 2016. 06. 10. 14:56
Előzmény: #1000  Törölt felhasználó
#1003
letelepedési engedélyt kaptak?
nem
állampolgárságot kaptak
nem

.....

ki lehet őket Európából valaha is rakni?
NEM!

így pontos a felsorolás....

_pampa 2016. 06. 10. 14:54
Előzmény: #999  Phylaxa
#1002
na, véged.....mindjárt megkapod te is a "klónom" vagy :))))

látod, nem látja,hogy ő a fórum legnagyobb "gyűlölködője" :)))
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 14:53
Előzmény: #998  _pampa
#1001
erőszakos emberekkel nem beszélek

Topik gazda

szivacs
szivacs
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek