Topiknyitó: joco100 2019. 05. 02. 13:19

Mi Hazánk Mozgalom a harmadik út - Se Gyurcsány Se Orbán  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kiegyezo 2019. 06. 16. 22:33
Előzmény: #699  -pny
Valójában a topikot kéne ignorálnom. Ez is csak egy politikai LB... felvonaglás :-)
rock_n_troll 2019. 06. 16. 22:41
Előzmény: #698  kiegyezo
Az én egyetememet, akadémiámat, trafikomat ugyan el nem veszik. :D Konkrétan a vonulgatásra értettem, leszarom, h milyen jogokat kapnak, amíg másokat se erkölcsileg, se másfèle módon nem zavarnak vele. Letelepedhetsz, igen, de az a cél, h kiürüljön az ország, ugye nem? Rabszolgatartó társadalom nyugatról, az inkább..nem célja a franciának, h 3000 eurókat keress. innovációra qrva keveset költött ezidáig akárki is volt kurmányon, ez a gond. Ja, beszéljünk erkölcsökről, kölcsönös tiszteletről 1 olyan nép esetében, aki története során folyamatosan hazudott, csalt, lopott, hamisított, ja és nem utolsó sorban saját szövetségeseit támadta hátba. Jó8!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 06. 16. 22:42
Előzmény: #702  rock_n_troll
“Az én egyetememet, akadémiámat, trafikomat ugyan el nem veszik”

Az első kettő ügyében szerintem senkinek se ölt kétsége.
rock_n_troll 2019. 06. 16. 22:47
Előzmény: #703  Bekre_Pal
8 általánosnál kicsit többet végeztem, de látom a szádba kell rágnom: nem érdekel a CEU-d, és nem érdekel az alapítása óta Habsburgok (és egyéb magyarellenes felforgatók) által kézivezérelt Akadèmiád sem. Trafikom meg nem is volt és nem is lesz. Jó8 neked is.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 06. 16. 22:50
Előzmény: #704  rock_n_troll
Az évismétlést nem szokás 9 általánosnak számolni.
rock_n_troll 2019. 06. 16. 22:51
Előzmény: #705  Bekre_Pal
Hehehihii. Na jól van Palika, ülj le, egyes.
euler
euler 2019. 06. 16. 22:53
Előzmény: #705  Bekre_Pal

Engedd már el! Jelenése van az ezeréves határokon. :)
(Kb ennyi jött át tőle, mióta elköszöntünk).
algore 2019. 06. 16. 22:54
felesegemet a francia havi 8000-errel fizeti. Elmondod mi a francia celja?
rock_n_troll 2019. 06. 16. 23:00
Előzmény: #707  euler
Csak én köszöntem el, bennetek még annyi tisztelet sincs, hogy viszonozzátok. :D. Szerintem megyek is, vannak nagyon jó túraútvonalak arrafelé. Neked jó utat Brüsszelbe! Üdvözlöm Szanyit, ja ès vigyél magadddal néhány üveg fütyülőst is, annak örülni fog!
kiegyezo 2019. 06. 16. 23:14
Elgondolkoztatott az "Ja, beszéljünk ..." mondatod. Vajon melyik népről beszélhettél? Amelyik az örök barátsági szerződés megkötése után több, mint három hónapig képes volt  meg-nem-támadni a szomszédját? Vagy arról, amelyik addig civakodott magával, míg végre a be nem jött a patak Csele? Vagy amelyik saját maga veri vagy lövi agyon a saját Radnótiját meg Szerb Antalát? 
.
Szerintem érdemes nagyon  óvatosan bánni a felsőbbrendűségünkkel.
.
A franciák 3000 tallérja: nem céljuk, ahogy Lőrincnek sem célja. Pontosan annyit fizetnek, amennyit kénytelenek. Ha kell megadják, ha nem: nem. Gondolom, te sem járnál el másképp.
.
"hogy kiürüljön az ország ..."  - nem cél, gondolom. Vonzóvá kellene tenni a menyecskét. Jelenleg sokan úgy vélik (pl. a fél Unió), hogy a menyecske ugyan kívánatos, csak büdös a szája, kerüli a munkát, kizsebeli a családot, és utána még ki is plakátolja, hogy kevés pénz volt a bukszában. És mindennek tetejében még a muszka tiszttel is összeszűri a levet.
.
Guten8, tózse.
kiegyezo 2019. 06. 16. 23:17
Előzmény: #708  algore
Bele sem merek gondolni! :-) Jól nézz a körmére!
.
Bon nuit!
rock_n_troll 2019. 06. 16. 23:55
Előzmény: #710  kiegyezo
Egyik nép sem feddhetetlen, de árnyalatnyi, vagy több árnyalatnyi különbségek azért csak vannak. Nyilván a keleti szomszédról beszéltem, és semmi célzás nem volt holmi felsőbbrendűsègre. Haynautól Benesen át Ceausescuig csak a legújabb korban mi is "megkaptuk a magunkét". A partizánok se éppen humánus módon vègeztek a magyarokkal, amikor beásták őket a földbe - úgy, h csak a fejük látszott ki, - ès átmentek rajtuk tankkal. ..èn máskèpp járok el, a betanított munkás is megkapja a szakmunkás bért, a szakmunkás pedig jóval többet a minimálisnál.. Az únió se a 2 szép szemedért fizet, a legtöbb pénzt saját érdekeltségeinek osztja le, nemegy esetben előre beszedi a dolgozók 4-5 éves komplett munkabérét támogatásként..meg ugye megnyitottuk a piacokat, lemondtunk a vámokról, stb. Szerintem a gépezetben van 1 csomó eu bürokrata is, aki èrdekelt az ilyen jellegű kifizetésekben, és csak csurran-cseppen oda is valami. Szerinted Nyugaton nincs korrupcio? :D :D. Büdös a munka? Szerintem te max a magad nevében nyilatkozz így, èn akiket ismerek mind dolgos emberek, én se kevès 10-12 órát húztam már le többfèle beosztàsban, és nem 3 műszakos idomított munkában. Elhiszem, hogy az ide irkálók közül csak hírből ismerik a munkát, én nem az a fajta vagyok. Velem biztosan jól jár az állam, több ember egész életére szóló szja-ját befizettem már a kasszába.
TAmecenas 2019. 06. 17. 04:51
Törölt hozzászólás
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 11. 10:14

Jé, ez a topic is tele lett mostanra törölt hozzászólásokkal, de voltak benne olyan jóslatok, hogy a miha tarolni fog az ep választásokon és mostani önkormányzatin is. Nem látok bele a miha boszorkánykonyhájába, de a mi kerületünkben még jelöltje sincs a mihának. Ebből arra következtetek, hogy tőlünk nem fog túl sok szavazatot besöpörni. Nem vagyok spindoktor, de szerintem rossz stratégia jelöltek nélkül szavazatokat várni.
sungir csütörtök, 18:35
Részletes elemzés a választási eredményekről az Indextől, amelyből kiderül, hogy nekünk volt igazunk, hiszen pártelnökünk már két éve arról beszélt, hogy újra Gyurcsány válthatja Orbánt, és a Momentum lesz a legerősebb a balliberális oldalon, köszönhetően a mögötte álló nemzetközi erőknek. A jóslatunk sajnos bevált, de a Mi Hazánk minden elnyomás és pénztelenség ellenére folyamatosan erősödik, így van remény. Rólunk ezt írja az elemzésében a balliberális portál:
"A Mi Hazánk sem szomorkodhat, ők lényegében az önkormányzati választásokon debütáltak élesben, és rögtön 12 helyen sikerült listát állítaniuk, és ahol állítottak, ott rendre 4-5 százalék között szerepeltek sőt, inkább 5-6%-ot, és a párt fellegvárának számító Ásotthalomnak (ahol a pártvezető lett ismét a polgármester) otthont adó Csongrád megyében 9,06 százalékot értek el."
sungir csütörtök, 18:38
Részletes elemzés a választási eredményekről az Indextől, amelyből kiderül, hogy nekünk volt igazunk, hiszen pártelnökünk már két éve arról beszélt, hogy újra Gyurcsány válthatja Orbánt, és a Momentum lesz a legerősebb a balliberális oldalon, köszönhetően a mögötte álló nemzetközi erőknek. A jóslatunk sajnos bevált, de a Mi Hazánk minden elnyomás és pénztelenség ellenére folyamatosan erősödik, így van remény. Rólunk ezt írja az elemzésében a balliberális portál:
"A Mi Hazánk sem szomorkodhat, ők lényegében az önkormányzati választásokon debütáltak élesben, és rögtön 12 megyében sikerült listát állítaniuk, és ahol állítottak, ott rendre 4-5 százalék között szerepeltek sőt, inkább 5-6%-ot, és a párt fellegvárának számító Ásotthalomnak (ahol a pártvezető lett ismét a polgármester) otthont adó Csongrád megyében 9,06 százalékot értek el."
sungir péntek, 09:38
El a kezekkel Wass Alberttől!
Karácsony Gergely ma az index.hu élő adásában lenácizta Wass Albertet. Szégyenteljes, hogy 2019-ben a magyar fővárost vezető politikus nácinak meri nevezni az egyik legnagyobb erdélyi magyar írót.Követeljük, hogy Karácsony vonja vissza kijelentését és haladéktalanul kérjen bocsánatot!
Az Országgyűlésben Fülöp Erik képviselőnk, Újbudán pedig önkormányzati képviselőként kezdeményezni fogom, hogy az író születésének napján legyen Wass Albert-emléknap kulturális műsorokkal, színházi bemutatóval.
https://mihazank.hu/el-a-kezekkel-wass-alberttol/
Bekre_Pal
Bekre_Pal péntek, 09:41
Előzmény: #719  sungir
végre valaki nevén nevezte a szart

Topik gazda

joco100
4 3 5

aktív fórumozók

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza