Topiknyitó: joco100 2019. 05. 02. 13:19

Mi Hazánk Mozgalom a harmadik út - Se Gyurcsány Se Orbán  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 12:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#2400
Értenek hozzá hogyan kell külföldieket integrálni
@
Kanadába több millió bevándorló érkezik évente, Torontó pedig az ország egyik leginkább multikulturális városa, egy igazi mozaik-társadalom. Az iskolának ebben a környezetben fontos funkciója van: a lehető leggyorsabban beilleszteni a bevándorló gyerekeket a kanadai társadalomba. Ilyen téren hosszú évtizedek tapasztalatai vannak az oktatási intézményekben dolgozók mögött.
@
“15-25 százalék a roma diákok aránya jelenleg az egyenként nagyjából 20-25 fős osztályainkban, és a legtöbbjük már beszél angolul, de ez nem volt mindig így. Volt olyan, hogy az iskola diákjainak 50-60 százaléka volt roma származású. Akkoriban, nagyjából 8-10 évvel ezelőtt annyi új roma diák érkezett hozzánk és a másik Parkdale-i általános iskolába, hogy emlékszem, a folyosón is kellett órát tartanunk. Nem volt elég terem”
https://index.hu/kulfold/2019/11/06/kanada_roma_integracio_toronto_abcug_riport_oktatas/
sungir 2020. 02. 19. 11:29
Törölt hozzászólás
#2399
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 11:22
Előzmény: #2394  ufo500
#2398
A torontói romák annak ellenére ragaszkodnak kanadai életükhöz, hogy nagyon valószínű, majd csak gyerekeik vagy unokáik profitálnak igazán az országváltásból, az ő jövőjük viszont százszor fényesebbnek tűnik Kanadában. 
@
A nyugat-torontói Parkdale városrész az a környék, ahol a legtöbb roma menedékkérő a városba érkezése után letelepszik.
https://index.hu/kulfold/2019/10/15/abcug_kanada_toronto_roman_menekultek_integracio/
Törölt felhasználó 2020. 02. 19. 11:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#2397
Gondolom,azért mert a nem romák önként mentek át másik iskolába a roma gyerekeket meg lezavarták a földszintre,persze Dórika ehhez nem elég okos,hogy megértse,hogy mi a kettő között a különbség.
De az tény,hogy töketlen a kormány a balhés romákkal szemben,pedig csak a hangadókat kellene kiemelni,mert a többség nem bűnöző,mégis bűnhődik miattuk.
Dórika és a fideszes Mihazánk Mozgalom,persze,most sem Orbánon kéri számon,hogy miért nem csináltak rendet ,és emelték,ki a garázda személyeket az iskolákból,inkább a romák ellen hergelik a közvéleményt,Orbán akaratának megfelelően.
"Szavazz a Mi Hazánk Mozgalomra,Orbán csicska pártjára,szavazz a diktatúrára "
Tagore
Tagore 2020. 02. 19. 11:20
Előzmény: #2395  euler
#2396
.....az elvetett magvak be fognak érni........
euler 2020. 02. 19. 11:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#2395
De megjött a hangjuk mostanában Orbán csahos kutyáinak...
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 11:17
Előzmény: #2393  ufo500
#2394
Itthon büdös cigányozták és leköpték, Kanadában mosolyognak rá
@
Itt kedvesek az emberek. Még akkor is, amikor az utcán sétálunk, mosolyognak ránk. Amikor Magyarországon sétáltunk az utcán, volt, hogy leköptek minket.
@
https://24.hu/kozelet/2018/02/08/itthon-budos-ciganyoztak-es-lekoptek-kanadaban-mosolyognak-ra/
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 11:06
Előzmény: #2390  pitcairn2
#2393
A romáknak mondom,h szép hely Kanada ott sok lehetőség van.
@
Érdemes tanulmányozni,h mennyi Kínai és indiai megy külföldre évente.
Ebből jut ide iss.
Törölt felhasználó 2020. 02. 19. 10:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#2392
A cigányságot hergelő uszító csoportok betiltása abszolút helyén való,így be kell tiltania Toroczkai uszító fasiszta pártját,
Tiltsák be az állkeresztény Mi hazánk Mozgalmat !
Sungir elvtárs csatlakozz a felhíváshoz,persze előtte beszéld meg a főnököddel Putyin elvtárssal :)
sungir 2020. 02. 19. 10:54
Törölt hozzászólás
#2391
pitcairn2 2020. 02. 19. 10:42
Előzmény: #2384  ufo500
#2390
a többség meg kínai és bantu:)
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 10:42
Előzmény: #2384  ufo500
#2389
Megfigyelhető a cigányság növekvő urbanizáltsága, vagyis hogy egyre nagyobb részük él Budapesten és az 50 ezer főt meghaladó városokban, ahol számuk abszolút értékben is legalább kétszeresére gyarapodott.
pitcairn2 2020. 02. 19. 10:41
Előzmény: #2385  Törölt felhasználó
#2388
ez vmi "egyperces novella" szájt lesz?:)
pitcairn2 2020. 02. 19. 10:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#2387
a kiváltó okokkal kéne foglalkozni a tünetek helyett...
sungir 2020. 02. 19. 10:37
Törölt hozzászólás
#2386
Törölt felhasználó 2020. 02. 19. 10:32
#2385
Hattyúk, vadkacsák, ludak úszkálnak a sályi út mentén lévő tavon, odébb egy férfi pecáz, lassú mozdulatokkal. Fűrész hangja zúg fel valamelyik udvarról, idős asszonyok topognak a kapuk előtt, műanyag ételhordóval. A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sályon vagyunk, azután, hogy vasárnap a Torockai László-féle Mi Hazánk Mozgalom a Betyársereggel és a hajdani Magyar Gárda megmaradt erőivel közösen előbb Miskolcon demonstrált az úgynevezett cigány-bűnözés ellen, no-go zónákat emlegetve és rendet követelve, majd az onnan harminc kilométerre lévő faluba vonultak, hogy gyertyagyújtással emlékezzenek meg egy januárban meggyilkolt helybéli asszonyra, akit egy huszonegy éves itteni roma vert agyon, ittasan, benyugtatózva. – A jobboldali szomszédomban cigány család lakik, két éve költöztek ide. Átellenben szintén romák élnek, abban a kicsike házban, soha nem volt senkivel semmi baj, tiszteljük egymást, ők is dolgoznak, mi is dolgozunk, élünk együtt, ahogy egy ilyen faluban élni szokás – mondja egy ötvenes éveiben járó kőműves, aki a vasárnapi vonulás idején nem volt otthon. Nem mintha megijedt volna: a lányát kísérte el egy egri rendezvényre, másfél óráig tartott, amíg a rendőrök gyűrűjében kiértek a bükkábrányi főútra. – Sok hűhó semmiért – legyint aztán, de rendőröket azért dicséri, szavai szerint legalább háromszázan vigyáztak arra, hogy ne történjen semmi baj. Majd megjegyzi: ahogy később visszanézte a felvonulók arcát a tévében, úgy látta, több volt az idős, mint a fiatal, úgy tűnt, leginkább „nosztalgiázni” jöttek el a hajdani bakancsosok, gárdista-egyenruhások. Huszonéves cigány lány ballag testvérével a járdán, ők is csak az interneten nézték, mi történik a falujukban, mintha csak valami filmet vetítettek volna. – Azt tanácsolták nekünk, hogy az asszonyok, gyerekek menjenek el rokonokhoz a távolabbi utcákba, nekem is csak az uram volt kint a többiekkel, ha valami történne mégis, én az anyámnál töltöttem az időt a négy éves lányommal – idézi fel a vasárnapot az idősebbik, aki Klaudiaként mutatkozik be. Párja a jászberényi Electroluxban dolgozik, így a gyári járattal órákat utazik oda és vissza, hogy a család megélhetését biztosítani tudja, s nagyon reménykedik benne, állása az itt bejelentett több száz fős létszámleépítés után is megmarad. Az asszony felidézi, 2002-ben egy helyi nem roma nő ölt meg szerelemféltésből egy roma férfit: – Akkor hol maradtak a felvonulók, a cigány élete tán kevésbé fontos, mint a nem cigányé? – Itt mindenki dolgos, nemigen lát olyan cigányt, aki a kocsmában nyújtogatja a tenyerét, hogy tegyen bele kétszáz forintot! Nehéz munkával, de igyekszik mindenki megkeresni a kenyérre valót – mondja Szamkó Jenő, a Sályi Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke, aki szerint helyben is van legalább tíz olyan vállalkozó, főleg a fakitermelés területén, aki reggelente brigádostul viszi el a helyi cigányokat dolgozni. – Mi is elítéljük a gyilkosságot, nekünk is fáj, ha rossz hírét keltik a falunak, de nem lehet egy egész közösséget megbélyegezni egy bűnügy miatt. Ráadásul a Toroczkai-féle vonulás olyan sebeket ejtett a helyieken, köztük főképp a gyerekeken, amit nehéz lesz begyógyítani. – A gyerekeink azt látták, hogy jön egy csapat ember, aki ismeretlenül gyűlöli őket, ebből azt a következtetést vonják le, hogy akkor nekik is viszont kell gyűlölni azokat. Ez így van a nem cigány gyerekek oldaláról is: ha a felnőttek utálják a cigányokat, én is utálom őket. És így nő fel egy nemzedék, ilyen kettősségben – mondja Szamkó Jenő. Anélkül, hogy a januári gyilkosság tettesét mentegetnék, sokan felidézik a faluban, hogy az áldozatot az utóbbi hónapokban épp a romák segítették a leginkább. A hatvanegy éves nő egy neves győri néprajzkutató lánya volt, maga is ebben a szakmában dolgozott, előbb a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeumban, az Országos Levéltárban, az MTA Zenetörténeti Múzeumában majd a Népi Iparművészeti Tanácsban, később édesapja munkáját segítette. Saját gyerekei nem lévén szülei halála nagyon megviselte őt, egyedül maradt, befelé fordult, a környezetét egyre inkább elhanyagolta. – Volt, hogy a cigány asszonyok mostak rá, azok vittek neki meleg ételt anélkül, hogy pénzt kértek volna érte – mondja egy helyi férfi. Azt asszony gyilkosát, T. Dávidot sokan zűrös figuraként festették le, aki alkalmi munkákból tartotta el két gyerekét, de gyakran nyúlt az italhoz, drogokhoz: áldozatát ismerte, a nő többször s kisegítette pénzzel. Vélhetően január 31-én is emiatt ment be hozzá, benyugtatózva, ittasan pénzt követelve, majd amikor nem kapott, egy karóval agyonverte őt. Mindez okot adott Toroczkai Lászlónak és mozgalmának, hogy a „cigánybűnözés” ellen masírozzanak Sályon. A helyiek szerint a Mi Hazánk helyi aktivistája volt az ötletgazda, aki a tavaly őszi önkormányzati választáson függetlenként ringbe szállt a falut 1983 óta folyamatosan irányító, szintén független Fekete Jánosnéval szemben a polgármesteri címért, de jócskán alulmaradt. 208 szavazatot szerzett a győztes 537 szavazatával szemben. Kerestük őt is, de nem sikerült elérnünk. Fekete Jánosné polgármesternek azonban a rendről más a véleménye: az energikus, szikár, ősz kontyával, elegáns öltözékével és járását segítő botjával feltűnő jelenségnek számító asszonnyal a faluban, az utcán találkoztunk, épp a cigány nemzetiségi önkormányzat elnökével egyeztetett arról, hogyan kellene megnyugtatni az óvodásokat és a kisiskolásokat a vasárnapi események után. Először ódzkodott attól, hogy válaszoljon – mert szerinte az újságírók mostanában kiferdítik a szavait –, de aztán meglehetős vehemenciával és itt-ott keresetlen szavakkal kel ki a falujában grasszáló szélsőjobboldali tüntetők ellen. Ítélkezni azonban, teszi hozzá, csak a Jóistennek van lehetősége, ezért ő maga udvarias hangulatú levélben fogalmazta meg véleményét, amelyet úriasszony módjára nem a Facebookon kürtölt világgá, hanem postán küldött el Toroczkai Lászlónak, miheztartás végett.
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 10:32
#2384
Magyarország elcigányosodása mi lesz 2050-ben? Mi vár a mai fiatalokra és az ezután születőkre?
@
−Napjainkban áll elő az a helyzet, hogy a foglalkoztatottak arányát meghaladja a nyugdíjasok száma −Magyarország lakossága 2050-ben 6,5-7 millió lesz 
−2050-ben kétharmadnyi időskorú jut majd egyharmadnyi munkában állóra 
@
−A ma közel 1 milliós cigány népesség a születések közel felét adja 
−2050-ben a 7 milliós lakosság közel 1/3-át a cigányság teszi majd ki −A munkaképes egyharmad nagyrészt fiatal cigány lesz, az eltartandó kétharmad nagyrészt idős magyar lesz
https://docplayer.hu/21167945-Magyarorszag-elciganyosodasa-mi-lesz-2050-ben-mi-var-a-mai-fiatalokra-es-az-ezutan-szuletokre.html
Törölt felhasználó 2020. 02. 19. 10:29
Előzmény: #2380  pitcairn2
#2383
Elég fura történet, a Moszkva tér felé ritkán járok, de a Keleti és Józsefváros sűrűn megvan, általában egymással szoktak ordibálni, olyat meg hogy lefognak egy lányt még nem is láttam.
sungir 2020. 02. 19. 10:23
Törölt hozzászólás
#2382
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 10:22
Előzmény: #2380  pitcairn2
#2381
A nagyszerű tanulmány számunkra fontos adatai a következők: a Cigányügyi Koordinációs Bizottság 1984–87 között lebonyolított, alaposnak tekinthető felmérése és a tanulmány alapjául szolgáló 2010-13 közt készült felmérés összehasonlításából kiolvasható, hogy a cigányság létszáma a vizsgált szűk harminc év alatt 2,2-szeresére nőtt, és napjainkban bizonyosan több, mint 900 ezer, könnyen lehet, hogy a 950 ezret is felülmúlja..
@
2034-ben szinte bizonyosan több cigány kisbaba fog születni, mint nem cigány.
.
https://azonnali.hu/cikk/20190815_igy-fog-kinezni-magyarorszag-2034-ben-ha-nem-lepunk-valamit
pitcairn2 2020. 02. 19. 10:20
Előzmény: #2379  ufo500
#2380
ezek direkt szerepelni akartak a rendőrségre bekötött térfigyelő kamerákon?!
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 10:13
#2379
Tegnap este 20 óra 20 perckor jöttem ki a Széll Kálmán téri 2-es metróból. Egy lány sikítására kaptam fel a fejem; "Ne! Hagyjál már, takarodj!" Azonnal a hang irányába siettem.
Bandába verődött 4-5 cigány fiút láttam, akik közül az egyik a karja alá fogta a lány fejét,és a hasát ütötte.Elhatároztam, hogy szétkergetem az összeset, és lesz ami lesz, amelyiket érem azt ütöm. Ilyet nem hogy egy nővel, de senkivel nem tehetnek.
Ahogy közelebb értem egy másik lány fordult oda hozzám, akit közrefogott két srác. Én nem szoktam így beszélni, de a hitelesség miatt pontosan idézem. Így szólt; "Mi a f*szt bámulsz?! Kopasz g*ci k*rva! Húzz a k*rva anyádba!"
Mivel az összes kanja rám szegeződött, szerencsére az addig bántalmazott lány elfutott - megmenekült.
Én magam teljesen leblokkoltam. Nem szoktam meg, hogy így beszél hozzám egy ember, akinek az égadta világon nem ártottam életem során.Beletörődtem, hogy ezek már csak ilyen emberek lesznek, és azért meg senkinek nem verem be az arcát, mert "csúnyát mondott". Sarkon fordultam, és elmentem a buszom felé, miközben tovább szidalmazták édesanyámat.Ezzel párhuzamosan szállt le a villamosról, és mielőtt Budakeszi felé vettük az irányt, elmentünk a még ott lévő Sparba bevásárolni. Már sajnos nem kevésszer ordítottak velem így az ilyen emberek - negyed órával előtte két másik cigány srác küldött el az édes anyámba a Keleti pályaudvar metró aluljárójában, és amikor eléggé feltüzelték egymást (annak ellenére, hogy egy szót nem szóltam hozzájuk) megindultak felém. Hozzájuk elég volt elővenni a gázsprét, egyből más zaklatnivaló után néztek...
A kedvesem is megszokta, hogy ilyenkor befeszülök, és folyamatosan a körülöttünk lévőket pásztázom, nehogy baj érjen minket.
10 perc alatt letudtuk a vásárlást, mindeközben elmeséltem a páromnak a történteket. Mit sem sejtve mentünk a buszhoz.Ekkor láttuk meg, hogy a két cigány banda összeverődött, és kerestek engem. Az addigra 7-8 fős csoport egyike rám mutatott, "Ott van! Ott a kopasz k*rva!".A kedvesemet áttereltem a másik oldalamra, és azonnal odasiettünk a buszunkhoz. Pontosan tudtam, hogy 7-8 olyan patkány, aki nyilvános helyen rátámad és megver egy védtelen nőt, az az én szerelmemet minden további nélkül bántani fogja. Semmi kétségem nem volt afelől, hogyha nem érünk fel a buszra, akkor verekedés lesz, mert az szent, hogy nem hagyom az ilyen férgeknek, hogy bántsák a kedvesemet. Komolyabb célszerszámért nyúltam - mindeközben meg voltunk pakolva az imént vásárolt élelmiszerekkel.Az ordibáló banda fele átszaladt egy induló villamos előtt, a másik fele nem volt ilyen bátor. Szerencsére sikerült felmenekülnünk a buszra, köszöntöttük a buszsofőrt, aztán leültünk. A busz nem indult, így beértek minket a kanok. Ledobtam mindent, és védőfalként felálltam a párom és a horda közé. Ő egyből szólt; "Kicsim ülj le, ne nézz rájuk, az csak hergeli az ilyet!" Erre hangosan válaszoltam; "Nem akarok ülve fogadni hét verekedő cigányt." Mindeközben kintről ordítottak; "Gyere ki kopasz k*rva! Gyere b*szd meg!"Senkinek nem kívánom azt a megvető, haragos bámulást, amit a többi utastól kaptam. Egy srácnak elmondtam, hogy már vertek egy lányt, közbe akartam lépni, és azóta keresnek. Ő beállt az egyik ajtóba fogadni őket, így azon ritka esetek egyike állt fel, amikor nem egyedül áll szembe az ember egy ilyen haragtól fűtött primitív csürhével.Szerencsére a buszsofőr felismerte a helyzetet, és mielőtt nagyobb lett volna a baj, elindult. /Megmenekültünk./Ameddig haza nem értünk, egyenesen tartottam magam, de bevallom, otthon összeomlottam. Féltem. Féltettem a kedvesemet, magamat. Nem akartam verekedni. De istenemre, menekülni se akarok bandák elől. Szörnyen megalázó. Az ilyen férgek pedig még inkább tökösnek érzik magukat, hiszen megint elriasztottak valakit.Mindenki olyan következtetést von le rólam, amilyet csak jól esik. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok rasszista - nekem ennyi elég - nem fogok semmivel sem mentegetőzni, magyarázkodni.
Azt tudom, hogy mind Budapesten, mind vidéken rendszeresen vannak ilyenek. Gyakran hangzik ugye "hívjál rendőrt!".1) Volt már, leginkább kiröhögtek.
2) Amikor nem röhögtek ki, akkor elmondtak, hogy utána mennek az elkövetőnek, akire konkrétan RÁMUTATTAM, majd elmentek a másik irányba.
3) Mikor hívjak rendőrt? Menekülés közben, miközben leszúrnak, vagy amikor már van nyílt sebem?A magyar közbiztonság szar. Az adatok nem ezt mutatják, hiszen az emberek már nem tesznek feljelentéseket ilyenek után - minek? A papírmunkáért és lenézésért tegyek feljelentést - köszönöm, abból nem kérek, mert eredménye nem lesz.Nem a rendőrt hibáztatom, mert egy agyonhajtott, bőven bőven bőven alulfizetett hivatás az övék, és rohadtul nem hálás. Ha helyreraknak egy ilyen csürhét, akkor még a minket megvédő rendőrt veszik elő.Nem megoldás arcon verni minden ilyet. A megoldás reformprogram lenne, oktatással, munkalehetőségekkel, ifjúsági szervezetekkel és családvédelmi szervekkel, hogy ne az utcán torzuljon az ilyen kölyök kora óta.Lehet álszentkedni, de én pontosan tudom, hogy tényleges fizikai fenyegetést rám eddig kizárólag cigányokból álló bandák jelentettek. Egyszer vert szarrá egy nálam két évvel idősebb srác - agyrázkódásom lett, feldagadt 6 helyen a fejem, és cipőnyommal az arcomban töltöttem két napot. Ő is ebbe a kultúrkörbe tartozott.
Abból rendőrségi ügy lett, de én kértem, hogy mediációval zárjuk le, mert még ÉN nem akartam, hogy rossz legyen később a srácnak.Nem vagyok se balhés, se verekedős. Kultúr ember nem verekszik. De az hétszentség, hogy én nem vagyok hajlandó félelemben élni. Nem vagyok hajlandó menekülni. Nem akarom bújtatni a kedvesemet, nehogy megfogdossa, vagy megverje egy ilyen patkány.Csodálkozunk, hogy miért veszik az emberek a saját kezükbe a biztonságukat? Csodálkozunk, hogy az emberek önvédelmi csoportokat, milíciákat szerveznek? Csodálkozunk, hogy egyre aktívabbak az olyan csoportok, mint az Új Magyar Gárda és a Betyár Sereg?
Ha továbbra se tesz semmit az állam, akkor jegyezzék le a szavaimat: Ez el fog fajulni. Vér fog folyni. Magyar vér, és cigány vér. Az emberek maguktól nem tudják helyrehozni ezt. Az emberek megvédeni tudják magukat, és ez az ördögi kör mindkét oldal szélsőségének bőven fog hajtani új jelentkezőket a csatatérre.Biztos vagyok benne, hogy ez az írás sokaknál ki fogja verni a biztosítékot. Erre van szükség. Ha nincs senkiben harag, tenni akarás, utálat (akár az én irányomba is), akkor semmi nem fog változni. Ha letiltanak, vagy törlik ezt a posztot, akkor az is csupán engem igazol. Tehetünk úgy, mintha semmi baj nem lenne, vagy tehetünk azért, hogy ezt megoldjuk. A közember beszélni tud, semmi többet.Ha nem vagyok szimpatikus,vagy ronda a pofám, akkor legyek elküldve a büdös p*csába. De senki ne fenyegessen se engem, se a családomat, mert igen; pórul jár.Továbbra sem fogok arcoskodni senkivel, nem "ugatok". Nem az a fajta kutya vagyok, aki ugat, de nem harap.
Egy dolog egészen biztos; Én meguntam a menekülést. Magyar emberként nem vagyok hajlandó rettegve élni a Hazámban, aminek az életemet szenteltem.Nem leszek áldozat.
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 10:12
#2378
Rékasi Zsigmond@Tegnap este 20 óra 20 perckor jöttem ki a Széll Kálmán téri 2-es metróból. Egy lány sikítására kaptam fel a fejem; "Ne! Hagyjál már, takarodj!" Azonnal a hang irányába siettem.
Bandába verődött 4-5 cigány fiút láttam, akik közül az egyik a karja alá fogta a lány fejét,és a hasát ütötte.
@
Elhatároztam, hogy szétkergetem az összeset, és lesz ami lesz, amelyiket érem azt ütöm. Ilyet nem hogy egy nővel, de senkivel nem tehetnek.
Ahogy közelebb értem egy másik lány fordult oda hozzám, akit közrefogott két srác. Én nem szoktam így beszélni, de a hitelesség miatt pontosan idézem. Így szólt; "Mi a f*szt bámulsz?! Kopasz g*ci k*rva! Húzz a k*rva anyádba!"
Mivel az összes kanja rám szegeződött, szerencsére az addig bántalmazott lány elfutott - megmenekült.
Én magam teljesen leblokkoltam. Nem szoktam meg, hogy így beszél hozzám egy ember, akinek az égadta világon nem ártottam életem során.Beletörődtem, hogy ezek már csak ilyen emberek lesznek, és azért meg senkinek nem verem be az arcát, mert "csúnyát mondott". Sarkon fordultam, és elmentem a buszom felé, miközben tovább szidalmazták édesanyámat.Ezzel párhuzamosan szállt le a villamosról, és mielőtt Budakeszi felé vettük az irányt, elmentünk a még ott lévő Sparba bevásárolni. Már sajnos nem kevésszer ordítottak velem így az ilyen emberek - negyed órával előtte két másik cigány srác küldött el az édes anyámba a Keleti pályaudvar metró aluljárójában, és amikor eléggé feltüzelték egymást (annak ellenére, hogy egy szót nem szóltam hozzájuk) megindultak felém. Hozzájuk elég volt elővenni a gázsprét, egyből más zaklatnivaló után néztek...
A kedvesem is megszokta, hogy ilyenkor befeszülök, és folyamatosan a körülöttünk lévőket pásztázom, nehogy baj érjen minket.
10 perc alatt letudtuk a vásárlást, mindeközben elmeséltem a páromnak a történteket. Mit sem sejtve mentünk a buszhoz.Ekkor láttuk meg, hogy a két cigány banda összeverődött, és kerestek engem. Az addigra 7-8 fős csoport egyike rám mutatott, "Ott van! Ott a kopasz k*rva!".A kedvesemet áttereltem a másik oldalamra, és azonnal odasiettünk a buszunkhoz. Pontosan tudtam, hogy 7-8 olyan patkány, aki nyilvános helyen rátámad és megver egy védtelen nőt, az az én szerelmemet minden további nélkül bántani fogja. Semmi kétségem nem volt afelől, hogyha nem érünk fel a buszra, akkor verekedés lesz, mert az szent, hogy nem hagyom az ilyen férgeknek, hogy bántsák a kedvesemet. Komolyabb célszerszámért nyúltam - mindeközben meg voltunk pakolva az imént vásárolt élelmiszerekkel.Az ordibáló banda fele átszaladt egy induló villamos előtt, a másik fele nem volt ilyen bátor. Szerencsére sikerült felmenekülnünk a buszra, köszöntöttük a buszsofőrt, aztán leültünk. A busz nem indult, így beértek minket a kanok. Ledobtam mindent, és védőfalként felálltam a párom és a horda közé. Ő egyből szólt; "Kicsim ülj le, ne nézz rájuk, az csak hergeli az ilyet!" Erre hangosan válaszoltam; "Nem akarok ülve fogadni hét verekedő cigányt." Mindeközben kintről ordítottak; "Gyere ki kopasz k*rva! Gyere b*szd meg!"Senkinek nem kívánom azt a megvető, haragos bámulást, amit a többi utastól kaptam. Egy srácnak elmondtam, hogy már vertek egy lányt, közbe akartam lépni, és azóta keresnek. Ő beállt az egyik ajtóba fogadni őket, így azon ritka esetek egyike állt fel, amikor nem egyedül áll szembe az ember egy ilyen haragtól fűtött primitív csürhével.Szerencsére a buszsofőr felismerte a helyzetet, és mielőtt nagyobb lett volna a baj, elindult. /Megmenekültünk./Ameddig haza nem értünk, egyenesen tartottam magam, de bevallom, otthon összeomlottam. Féltem. Féltettem a kedvesemet, magamat. Nem akartam verekedni. De istenemre, menekülni se akarok bandák elől. Szörnyen megalázó. Az ilyen férgek pedig még inkább tökösnek érzik magukat, hiszen megint elriasztottak valakit.Mindenki olyan következtetést von le rólam, amilyet csak jól esik. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok rasszista - nekem ennyi elég - nem fogok semmivel sem mentegetőzni, magyarázkodni.
Azt tudom, hogy mind Budapesten, mind vidéken rendszeresen vannak ilyenek. Gyakran hangzik ugye "hívjál rendőrt!".1) Volt már, leginkább kiröhögtek.
2) Amikor nem röhögtek ki, akkor elmondtak, hogy utána mennek az elkövetőnek, akire konkrétan RÁMUTATTAM, majd elmentek a másik irányba.
3) Mikor hívjak rendőrt? Menekülés közben, miközben leszúrnak, vagy amikor már van nyílt sebem?A magyar közbiztonság szar. Az adatok nem ezt mutatják, hiszen az emberek már nem tesznek feljelentéseket ilyenek után - minek? A papírmunkáért és lenézésért tegyek feljelentést - köszönöm, abból nem kérek, mert eredménye nem lesz.Nem a rendőrt hibáztatom, mert egy agyonhajtott, bőven bőven bőven alulfizetett hivatás az övék, és rohadtul nem hálás. Ha helyreraknak egy ilyen csürhét, akkor még a minket megvédő rendőrt veszik elő.Nem megoldás arcon verni minden ilyet. A megoldás reformprogram lenne, oktatással, munkalehetőségekkel, ifjúsági szervezetekkel és családvédelmi szervekkel, hogy ne az utcán torzuljon az ilyen kölyök kora óta.Lehet álszentkedni, de én pontosan tudom, hogy tényleges fizikai fenyegetést rám eddig kizárólag cigányokból álló bandák jelentettek. Egyszer vert szarrá egy nálam két évvel idősebb srác - agyrázkódásom lett, feldagadt 6 helyen a fejem, és cipőnyommal az arcomban töltöttem két napot. Ő is ebbe a kultúrkörbe tartozott.
Abból rendőrségi ügy lett, de én kértem, hogy mediációval zárjuk le, mert még ÉN nem akartam, hogy rossz legyen később a srácnak.Nem vagyok se balhés, se verekedős. Kultúr ember nem verekszik. De az hétszentség, hogy én nem vagyok hajlandó félelemben élni. Nem vagyok hajlandó menekülni. Nem akarom bújtatni a kedvesemet, nehogy megfogdossa, vagy megverje egy ilyen patkány.Csodálkozunk, hogy miért veszik az emberek a saját kezükbe a biztonságukat? Csodálkozunk, hogy az emberek önvédelmi csoportokat, milíciákat szerveznek? Csodálkozunk, hogy egyre aktívabbak az olyan csoportok, mint az Új Magyar Gárda és a Betyár Sereg?
Ha továbbra se tesz semmit az állam, akkor jegyezzék le a szavaimat: Ez el fog fajulni. Vér fog folyni. Magyar vér, és cigány vér. Az emberek maguktól nem tudják helyrehozni ezt. Az emberek megvédeni tudják magukat, és ez az ördögi kör mindkét oldal szélsőségének bőven fog hajtani új jelentkezőket a csatatérre.Biztos vagyok benne, hogy ez az írás sokaknál ki fogja verni a biztosítékot. Erre van szükség. Ha nincs senkiben harag, tenni akarás, utálat (akár az én irányomba is), akkor semmi nem fog változni. Ha letiltanak, vagy törlik ezt a posztot, akkor az is csupán engem igazol. Tehetünk úgy, mintha semmi baj nem lenne, vagy tehetünk azért, hogy ezt megoldjuk. A közember beszélni tud, semmi többet.Ha nem vagyok szimpatikus,vagy ronda a pofám, akkor legyek elküldve a büdös p*csába. De senki ne fenyegessen se engem, se a családomat, mert igen; pórul jár.Továbbra sem fogok arcoskodni senkivel, nem "ugatok". Nem az a fajta kutya vagyok, aki ugat, de nem harap.
Egy dolog egészen biztos; Én meguntam a menekülést. Magyar emberként nem vagyok hajlandó rettegve élni a Hazámban, aminek az életemet szenteltem.Nem leszek áldozat.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/posts/2722482097788583
pitcairn2 2020. 02. 19. 10:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#2377
nem az elrettentés hanem a kikerülhetetlenség a lényeg...
sungir 2020. 02. 19. 09:37
Törölt hozzászólás
#2376
pitcairn2 2020. 02. 19. 09:31
Előzmény: #2373  Tagore
#2375
és persze "önzetlen" megélhetési világjobbítókra se...
sungir 2020. 02. 19. 09:30
Törölt hozzászólás
#2374
Tagore
Tagore 2020. 02. 19. 09:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#2373

Óriási igény lenne jó tanárokra, fizetett...(nem önkéntes) szociális munkásokra, kommunikátorokra, akik a helyi közösséggel szót értenek......mert ott is vannak "vezérek"......
Viszont kurvára nincs szükség gyűlöletkeltőkre, hazafit játszó kisnyilasokra......
Dehát erre még várni kell....
pitcairn2 2020. 02. 19. 09:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#2372
egyszerűbb lenne eltörölni a tankötelezettséget:)
Tagore
Tagore 2020. 02. 19. 09:12
#2371

Gondolom: a kérdések is rosszak ...... ahol az "együttműködést" csak fekete szerkóban képzelik........ Katasztrófa!
https://www.facebook.com/avakmajom/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCXIkoaHEEwPgU9Owo15INoUJKU8cKHedGdSyjjHtIBUSC1csUlnY7m39viLpQuQ8eS20kcxvcuebAO
sungir 2020. 02. 19. 09:09
Törölt hozzászólás
#2370
pitcairn2 2020. 02. 19. 08:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#2369
demagógia helyett értelmes programot!:)
pitcairn2 2020. 02. 19. 08:57
Előzmény: #2340  Törölt felhasználó
#2368
majd a britek idedelegálták nekünk:)
pitcairn2 2020. 02. 19. 08:56
Előzmény: #2342  Törölt felhasználó
#2367
"Miki" bá félelmetes rajongói tábort gyűjtött a Budapestre akkreditált amerikai nagykövetek között:)
azok kb. George Washington-hoz hasonlították:)
pitcairn2 2020. 02. 19. 08:54
Előzmény: #2346  signal2
#2366
a XX. század történelmében semmi sem magától értetődő, kb. az egész egy komplett politika sújtotta terület
sungir 2020. 02. 19. 08:53
Törölt hozzászólás
#2365
Törölt felhasználó 2020. 02. 19. 08:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#2364
Lószart.
sungir 2020. 02. 19. 08:38
Törölt hozzászólás
#2363
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 19:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#2362
A határon túli magyaroknak nem lehet segíteni,ha saját magukért sem tudtak kiállni,hol voltak az elmúlt 30 évben amikor kialakultak a nemzet államok a szomszédos országokban,hol volt Antal,Orbán ????
Egymást lőtték a Jugoszláv háborúban a magyarok,az idióta Antal,meg a semmiért támogatta a horvátokat
mezga_geza 2020. 02. 18. 19:00
Törölt hozzászólás
#2361
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 17:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#2360
sok okosságot nem mondott Dúró Dóra,legalább azt kinyöghette volna,hogy stadionok helyett börtönöket kellett volna építeni,azok legalább tele lennének,és akkor kártérítéseket sem kellene fizetni,ilyen egyszerű lett volna
sungir 2020. 02. 18. 17:26
Törölt hozzászólás
#2359
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 17:12
Előzmény: #2356  Törölt felhasználó
#2358
Mondjuk,érdekes lesz amikor egy fehér szamáron bevonul Toroczkai a nemzetmentő vezér :)
Legalább egy okos lesz a párosban,mert a szamár legalább tudja,hogy hova tart :)
sungir 2020. 02. 18. 17:10
Törölt hozzászólás
#2357
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 17:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#2356
A "nemzetmentő" Szálasira mikor emlékeztek meg ?
sungir 2020. 02. 18. 17:03
Törölt hozzászólás
#2355
signal2
signal2 2020. 02. 18. 17:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#2354
Végtelenül szánalmas csávó vagy. 
Viszlát!
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 16:55
#2353
Szavazz a Mi Hazánk Mozgalomra.ha szeretnéd.hogy végre egy "nemzetmentő" kormányunk legyen,és biztos lehetsz abban,hogy amint sungir kifejtette,az ország egyik része háborúban a másik része koncentrációs táborokban fog elpusztulni.
Szavazz a Mi hazánk Mozgalomra ,és Horthyra,és a haza újra vérbe borul.............
sungir 2020. 02. 18. 16:36
Törölt hozzászólás
#2352
signal2
signal2 2020. 02. 18. 14:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#2351
Amennyiben?
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 14:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#2350
Lószart.
sungir 2020. 02. 18. 14:26
Törölt hozzászólás
#2349
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 13:21
Előzmény: #2346  signal2
#2348
Nekem egyértelmű, mivel én patrióta vagyok (kicsit nacionalista inkább), aki a megszálló román csapatok hátán kapaszkodik fel a hatalomba és nem harcol ellenük, az nálam már eleve rosszul indul, ha ehhez hozzárakjuk az általa kiépített féldiktatórikus rendszert és a II. világháborús szereplését, akkor meg a legalja kategória. (Könyörgöm, még a szaros románok is simán ki tudtak ugrani, ez a hülye meg még azt is elbénázta, a deportálásokban játszott szerepe meg szégyenletes.)
sungir 2020. 02. 18. 13:19
Törölt hozzászólás
#2347
signal2
signal2 2020. 02. 18. 13:13
Előzmény: #2342  Törölt felhasználó
#2346
Pedig nem magától értetődő a megítélése.
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 13:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#2345
Ez az a Novák Előd aki bekokózva belerongyolt a kocsijával egy rendőrbe?
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 02. 18. 13:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#2344
Félezer. Az magyarul ötszáz. De azt is mondhatjuk hogy kétezred millió. Úgy filipesebb.
sungir 2020. 02. 18. 13:04
Törölt hozzászólás
#2343
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 13:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#2342
Kösz, de nem, nagyon sok olyan alakja van a magyar történelemnek aki méltó a megemlékezésre, de Miki bá nem tartozik közéjük.
sungir 2020. 02. 18. 12:57
Törölt hozzászólás
#2341
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 12:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#2340
Őfőökörsége (bocsánat őfőméltósága) meg is érdemli a megemlékezést, hisz amikor a román hadsereg megszállta a hazánkat, akkor ő a különítményeseivel bátran elbújt Szegeden, igazi hősként viselkedett.
sungir 2020. 02. 18. 12:47
Törölt hozzászólás
#2339
mezga_geza 2020. 02. 18. 12:34
Törölt hozzászólás
#2338
sungir 2020. 02. 18. 12:28
Törölt hozzászólás
#2337
sanka 2020. 02. 18. 12:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#2336
Pl.?
mezga_geza 2020. 02. 18. 12:26
Törölt hozzászólás
#2335
sungir 2020. 02. 18. 12:25
Törölt hozzászólás
#2334
mezga_geza 2020. 02. 18. 12:17
Törölt hozzászólás
#2333
sungir 2020. 02. 18. 12:15
Törölt hozzászólás
#2332
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 12:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#2331
Magyarra lefordítva,tudatosan hazudsz,és kereszténynek vallod magad,ez a szégyen,mert lejáratod a hazugságaiddal a kereszténységet.
Szégyelld magad !!!
sungir 2020. 02. 18. 12:05
Törölt hozzászólás
#2330
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 12:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#2329
Jó,akkor definiáld,hogy szerinted,mit jelent az a szó,hogy nyilas !
sungir 2020. 02. 18. 10:24
Törölt hozzászólás
#2328
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 10:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#2327
:):):)
Érdekes amikor a nyilas párt szószólója,másokat nyilasozik :)
Magyarországon  jelenleg egy nyilas párt van,az pedig a Mi Hazánk Mozgalom,A Fidesz által létrehozott kamu párt.
Mi Hazánk Mozgalom az egyenes út a pokolba !
Törölt felhasználó 2020. 02. 18. 10:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#2326
Mihasznák 1% alatt Dunaújvárosban... csak így tovább...
sungir 2020. 02. 18. 10:00
Törölt hozzászólás
#2325
euler 2020. 02. 17. 21:22
Előzmény: #2323  Törölt felhasználó
#2324
A kormánypárt nyilas tagozata. (TGM)
Törölt felhasználó 2020. 02. 17. 20:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#2323
Se Gyurcsány se Orbán? Hahaha! A Mi Hazánk egy Fidesz által pénzelt szélsőjobbos szervezet.
mezga_geza 2020. 02. 17. 20:15
Törölt hozzászólás
#2322
signal2
signal2 2020. 02. 17. 20:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#2321
Győrkös István, hungarista ölt meg egy nyomozót gépkarabéllyal. Az ilyenek ellen tüntessetek!
Ha mertek.

Topik gazda

joco100
4 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek