Topiknyitó: Portfolio 2019. 05. 09. 17:11

Mérnökhiány is van, nem csak kõművesbõl van kevés  

Ugrás a cikkhez
Vészes az építõ mérnökök elvándorlása, de reformra szorul a felsõsokú képzés is. A szakmunkás utánpótlás egyáltalán nem megoldott, kevesen akarnak kõművesek, ácsok lenni - festettek nagyon borús, de reális képet a Portfolio
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 09. 25. 16:23
Törölt hozzászólás
#9
Broafka_Ottokar 2020. 08. 26. 22:56
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Csak promótálja a saját jószaki.hu konkurens oldalát, csak ezért a hozzászólásért regisztrált, természetesen uplta is. :)
Törölt felhasználó 2020. 08. 26. 16:55
Előzmény: #6  krriissz
#7
de ha kevés a szaki és aki normális az foglalt, akkor ennek az oldalnak a segítségével az a kevés szaki még jobban le lesz foglalva :))) csak gondolkoztam .
persze amúgy ez egy remek kezdeményezés. mondjuk sokkal jobb sokat várni,mint csalókba belefutni.
krriissz 2020. 08. 26. 16:48
#6
Valóban nagy a hiány szakemberek terén, most újítottam fel a lakásomat és egy szenvedés volt minden szaki megtalálása... aki normális foglalt, aki eljön pedig csak azt nézi, hogyan verhetne át... szerencsére megtaláltam ezt az oldalt: https://qjob.hu/  Először elég szkeptikus voltam az ilyen szaki kereső oldalakkal kapcsolatban, de itt pár nap alatt összeszedtem a szükséges embereket minden területre. Ráadásul értékelési rendszer működik az oldalon így szerencsére elég egyszerűen sikerült kiszűrni a kóklereket. Csak ajánlani tudom.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 09. 19:38
Előzmény: #2  _Macika_
#5
Mindenki kurrens szakmát akar.
Phylaxa 2019. 05. 09. 19:26
Előzmény: #2  _Macika_
#4
Egyébként csak nagyon kevesen akarnak. Az a baj, hogy a gyerekek nem kapnak tájékoztatást arról, hogy mi is az az informatika szak, a középiskolában találkoznak vele. De a felsőoktatásban is vannak még olyan jelentkezők, akik nem értik minek ennyi mindent tanulni, mikor ők csak mondjuk programozók akarnak lenni. :)
tatikaroly 2019. 05. 09. 17:17
Törölt hozzászólás
#3
_Macika_
_Macika_ 2019. 05. 09. 17:11
Előzmény: #1  portfolio
#2
Mindenki it-s akar lenni?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek