Topiknyitó: Portfolio 2017. 06. 30. 09:24

Merkeléknek összejött az, amirõl Orbán Viktor álmodik  

Ugrás a cikkhez
Kétezer milliárd euró alá süllyedt Németország államadóssága, annak köszönhetõen, hogy folyamatosan csökken a nominális adóssága Európa vezetõ gazdaságának. Mindez azt jelenti, hogy a németek könnyedén teljesítik Orbán
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2017. 06. 30. 11:17
Előzmény: #5  Vazsmegyei
#7
nem AKAR tönkremenni. persze. ez nyilvánvaló. Béla sem AKAR a fának menni, amikor túl gyorsan érkezik a kanyarba. csak rosszul méri fel a helyzetet és a környezetet, az autójának a korlátait, és ezért a cselekedetének a KÖVETKEZMÉNYE az lesz, hogy kisodródik és fának megy.
elemes
elemes 2017. 06. 30. 11:15
#6
"Vagyis az egyre hevesebb nemzetközi tiltakozás ellenére a német kormány ragaszkodik az egyensúlyi költségvetés állapotához. " ezt tökre nem értem, miért tiltakozik a nemzetköz az egyensúlyi költségvetés ellen? az eurozóna működési szabályai szerint "normális" gazdasági viszonyok (mérsékelt növekedés) közepette nullszaldós költségvetés az elvárás, dinamikus növekedés esetén szufficit, recesszió idején megengedett max 3% deficit.
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 11:03
Előzmény: #4  elemes
#5
De ez nem akar tönkre menni! Igaz, hogy majd!!erre fogják az utódok! Nem véletlenül szapulják, legyen mire hivatkozni, mint anno a "kommunizmusra" .89 után.
elemes
elemes 2017. 06. 30. 10:53
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#4
nem lőrinc barát 100 milliárdja az, ami gondot okoz a költségvetésben, hanem az, hogy a korrupció az egész gazdaság számára olyan, mintha homokot szórnánk a motorolajba. csikorog, lassan jár, és elég rövid idő alatt tönkremegy.
airmax_2_0 2017. 06. 30. 10:05
#3
Egyetértek... Tényleg az lenne a kívánatos állapot...Nem is értem Vargáék miért nem tesznek többet ez ügyben...illetve értem...
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 06. 30. 09:24
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ez azért addig nem fog menni, amíg "valaki" magánvagyona éves szinten 100 milliárd forinttal nő, szóval nem szabad Orbán Viktortól lehetetlent várni!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek