Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 07:13

MERKEL TAKARODJ !!!  

MERKEL TAKARODJ !!!

MERKEL TAKARODJ !!!

MERKEL TAKARODJ !!!



Legyen már ilyen is. Ha már mindenkinek takarodnia kell, Merkel mama rászolgált.



link



"Nehéz napot okoztak a német Kereszténydemokrata Uniónak (CDU) a vasárnapi tartományi választások, amelyek eredményét ugyan nagyban meghatározta az európai menekültválság megoldatlansága, de ez nem jelenti azt, hogy irányváltásra van szükség a válságkezelésében - mondta hétfőn Berlinben Angela Merkel német kancellár, a CDU elnöke."



Szóval a ribanc nem érti hogy változtatnia kellene vagy további károkozás nélkül sürgősen lemondania. Nem érti, és el akar menni a falig.



MERKEL TAKARODJ !!!

MERKEL TAKARODJ !!!

MERKEL TAKARODJ !!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 08. 26. 21:01
Előzmény: #439  Törölt felhasználó
#440
Támadnak a migráncsok!

link
Törölt felhasználó 2016. 08. 26. 15:07
Előzmény: #438  Törölt felhasználó
#439
Törölt felhasználó 2016. 08. 26. 14:24
Előzmény: #437  Törölt felhasználó
#438
Törölt felhasználó 2016. 08. 26. 11:20
Előzmény: #436  Törölt felhasználó
#437
link
Migráncsbűnözés
Törölt felhasználó 2016. 08. 26. 09:19
Előzmény: #435  sanka
#436
Facebookról másoltam.
sanka 2016. 08. 26. 06:07
Előzmény: #429  Törölt felhasználó
#435
link?
sanka 2016. 08. 26. 06:06
Előzmény: #430  Törölt felhasználó
#434
link?
SREd 2016. 08. 25. 19:33
Előzmény: #421  Törölt felhasználó
#433
MegaLOL :DDD
De legalább szemérmesen csinálta, törülköző alatt, ez már a környezet hatása, bezzeg otthon Irakban, hajaj :)
Gyerekkori versike jut eszembe: Bagdadban ma nagy nap van,
B@cnak az arabok az ablakban :)
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 18:44
Előzmény: #431  Phylaxa
#432
Phylaxa 2016. 08. 25. 16:01
Előzmény: #430  Törölt felhasználó
#431
Korrekt.
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 15:02
Előzmény: #429  Törölt felhasználó
#430
“Amit kaptunk, azt meg kell becsülni, örülök, hogy gondoltak rám egyáltalán. És hogy ki kap még rajtam kívül, nem érdekel. Egyébként jobb előre gondolkodni. Mondják azt, hogy ne haragudj, tőled nem kell semmi. De ha már átveszem, ne várjak az alkalmas pillanatra, hogy visszaadhassam. Ha megtiszteltetésnek éreztem, amikor kaptam, érezzem annak mindig, függetlenül attól, hogy kinek adták még oda. És különben is, mit adnék vissza, az csak egy dísz a lelkemen”.
Nagy Feró
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 13:18
Előzmény: #428  Törölt felhasználó
#429
Ne azt kérdezd, mit tehet érted a hazád, hanem hogy mit tehetsz te a hazádért.
John F. Kennedy
Ha magyar állampolgár lennék, népszavaznék, hogy védjem az országot. Én, mint itt élő külföldi önkéntesként segítem a kormányt ebben az ügyben, mert láttam, hogy nálunk Németországban, vagy a franciáknál, belgáknál, briteknél,… mit okozott a migráció. Párhuzamos társadalmak, becsületgyilkosságok, nyílt utcán lövöldöző arab kábítószerbandák, szexuális zaklatások, sharia-rendőrség,… Nem a becsületesen itt élő és dolgozó külföldieket támadom, vagy akik a háború borzalmai elől menekültek,hanem azokat utasítom el, akik csak haszonlesés céljából akarnak Európába jönni.
Nem szeretném, hogy Magyarországon is félve keljen kimenni sötétedés után, vagy a nők ne merjenek uszodába járni, hogy még több drog legyen az utcákon és nőjön a terrorveszély. Az úgynevezett menedékkérők megmutatták igazi arcukat Röszkénél, Párizsban, Ansbachban, Reutlingenben,…
Nem értem azokat a weboldalakat (szándékosan nem írok hírportált) és azokat az embereket (itt sem használom tudatosan az újságíró szót), akik a magyar népet ellenségnek tekintik. Akik csak gyalázzák a nemzetet, a kormányt és mindenkit, aki szívügyének tekinti az ország védelmét.
Akik csak gyűlöletet szítanak, ócsárolnak, de soha nincs konstruktív ötletük, akik meg akarják osztani a nemzetet nem pedig eggyé kovácsolni.
Vitázni jó, ha konstruktív, szeretem az ésszerű ellenvéleményt, a más szemszögű nézőpontot, mert nálam sincs a bölcsek köve. Vitatkozzunk okosan, soroljunk fel érveket és találkozzunk félúton, mert az közelebb visz a probléma megoldásához.
A hazudozás, a „fikázás”, a mindenki lenácizása, csak mert nem áll be a sor(os)ba, amelyet ők alkotnak az a legegyszerűbb, az olcsó. Ahhoz nem kell észérv, csak rosszindulat.
Önkéntesen, minden anyagiaktól mentesen kiállni egy eszméért, dolgozni egy ügyért, ami nekünk fontos, hazafinak lenni és képviselni azt az országot ahol élünk, amelyet szeretünk az nehezebb, mert azzal dolog van és lemondásokkal jár.
Felháborít, ha gyalázzák a magyar embereket, és nem tartják őket elég intelligensnek, hogy döntsenek az ország jövőjéről, függetlenül a pártállástól. Magyarnak lenni az nem politika az szívügy, az érzés, az életforma, sőt szenvedély.
Most az országért kell harcolni és nem ellene. Szívet melengető, amikor 70 éves önkéntesek osztanak szórólapot, gyűjtenek aláírást és tesznek valamit az országért. Semmit nem becsülök annyira, mint azokat a pillanatokat, amikor velük vagyok és érzem a szeretetet, amely erőt ad nekik. Szeptembertől én is önkénteskedem majd az ország számos városában, erre tartogattam a szabadságom, mert fontos nekem Magyarország.
Tudom, hogy minden igaz magyar ember élni fog a demokrácia adta lehetőséggel és a kormány belénk vetett bizalmával, amely egy hatalmas dolog, és elmegy szavazni.
Hajrá Magyarország!!!

Georg Spöttle
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 12:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#428
Jó étvágyat! :))))
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 11:09
Törölt hozzászólás
#427
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 11:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#426
Megette!
Állítólag zugenzeg, sanka és ts3 be akarta fogadni, de ő továbbment, mert ezek az iszlamofób magyarok korlátozni akarták őt és nem biztosították az ő kultúrájának megfelelő étkezést!
Kap ezeöccá euró segélyt, abból csak erre futja ;)
Nyami-nyami
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 08:51
Törölt hozzászólás
#425
Törölt felhasználó 2016. 08. 25. 08:43
Törölt hozzászólás
#424
_pampa 2016. 08. 25. 08:18
Előzmény: #422  Törölt felhasználó
#423
jönnek a nemzetállami válaszlépések!

"Németországban visszaállíthatják a sorkötelezettséget a kormány új vészhelyzeti terve szerint
szükség esetén visszaállíthatják a sorkatonai szolgálati kötelezettséget a kormány szerdán elfogadandó vészhelyzeti védelmi terve alapján – mondta a szövetségi parlament (Bundestag) belügyi bizottságának elnöke egy interjúban."
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 18:51
Előzmény: #419  _pampa
#422
"Nem tétlenkednek a szerb vadászok: egyikük elejtett egy afgán betolakodót :-D :-D :-D
Megöltek egy húszéves afganisztáni migránst az éjszaka Szerbiában, a férfit feltehetően egy vadász lőtte le - közölte a szerbiai belügyminisztérium szerdán."
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 15:06
Előzmény: #418  Bekre_Pal
#421
Ezektől minden kitelik, még az is, hogy a strandon reggeliznek:
link

Topik gazda

pbettina21
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek