Topiknyitó: Portfolio 2018. 08. 15. 08:41

Megnyugodott a líra, 323 alatt az euró  

Ugrás a cikkhez
Megnyugvás, illetve brutális esés utáni felpattanás jelei mutatkoztak ma a török pénz- és tõkepiackon a tegnapi újabb vérfürdõ után, és ez a javuló hangulat világszerte éreztette hatását. A forint napközben többször is
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2018. 08. 21. 22:57
Előzmény: #2  airmax_2_0
#6
na igen
de, mintha, mostanában nem jönne az az 1200 milliárd...
ezt a rezsimet az eu pár hónap alatt bedönti ha akarja
simán törökország lehetne
azzal együtt 300 alatt kellene lenni
-bubu-
-bubu- 2018. 08. 15. 12:46
#5
324.40 
ASmas 2018. 08. 15. 12:41
Előzmény: #2  airmax_2_0
#4

Egy bolond százat csinál alapján próbálnak meglovagolni mindenféle random eseményt, azt a tudatlan tömeg mozgást generál.
Kész vicc amúgy... a következő mi lesz? valami random bennszülött az őserdőben meghal azt esik 10%-ot a bux rá?
Törölt felhasználó 2018. 08. 15. 12:37
Előzmény: #2  airmax_2_0
#3
gyanus ez a hsz hogy onmagan tulmutatva jol lesz idozitve egy eppen ellentetes trendhez...de majd megnezzuk, mit dont Matolcsy a forintrol :)
airmax_2_0 2018. 08. 15. 08:41
Előzmény: #1  portfolio
#2
Mondja meg már nekem valaki, hogy mi a franc indokolja, hogy a forint árfolyamát a török lírával összekötik?
A világon semmi közös nincs bennük leszámítva azt hogy önálló valuta mindkettő...
A mainstream pénzcsókák oldalvizén keresni akarók majd meglátják... nem fog bejönni a forint short, ez a gdp adatok függvényében ma mar egyre világosabb...
a gazdaság robog (s nem dollár hitelekből!!!! nem az egyensúly megbomlásával!!! ) az uniós lóvé is majd elkezd bejövögetni... MITŐL GYENGÜLNE A FORINT? Nyilván a nagycsókák mindent tudnak shortolni, de széllel szemben meg shortolni sem jó... 
Szóval sok sikert fiuk majd meglátjuk, de szerintem hamarosan , de legalábbis pár hónapon belül visszamegy a forint a 300-310 savba...
Ami szerintem meg igy is sok de ezt a Matolcsy fogja eldönteni...
2010-tol az van amit o kitalált, és nem tudom elképzelni hogy ez változzon az elkövetkező 5 évben.. 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek