Topiknyitó: user01 2018. 09. 07. 11:30

Megakrán Nyrt.  

2017-es adatok:
 
Bevétel: 1.452M Forint
Adózott eredmény: 10,5M Forint
Saját tőke: 798M Forint
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
emeric41
emeric41 szerda, 10:44
#6500

Vételi
(2026.06.03. 09:10:03)

Eladási
    (2026.06.03. 08:30:01)

Ár
Mennyiség
Ár     
Mennyiség
3,56 110 276 3,75 937 195
3,55 200 000 3,80 120 000
3,51 50 000 3,89 133 168
3,50 920 000 3,90 19 350
3,40 23 700 3,99 263 341
emeric41
emeric41 kedd, 15:07
#6499
r 3,75
Vicus2000 kedd, 13:48
Előzmény: #6497  Vica71
#6498
jön a nyári nihi
Vica71 kedd, 13:35
Előzmény: #6496  Vicus2000
#6497
Megy a kifárasztás rendesen már hetek óta itt is....
Vicus2000 kedd, 13:32
Előzmény: #6493  Vica71
#6496
csak a mai napot itt megnézed! 
oxylant
oxylant kedd, 13:30
Előzmény: #6494  Vicus2000
#6495
😊👍😉
Vicus2000 kedd, 13:20
Előzmény: #6493  Vica71
#6494
Béten is? az egész Bét az!
Vica71 kedd, 13:16
Előzmény: #6491  oxylant
#6493
Majd mikor már alacsony áron feltankolnak a bennfentesek az ilyen "olcsó" részvényekből, megindul a Béten is a "mutyisztán"...
12345 kedd, 13:09
Előzmény: #6491  oxylant
#6492
Nyári pihi hamarosan beköszönt!
oxylant
oxylant kedd, 10:38
Előzmény: #6490  VT24
#6491

...meg az egész bagázs.....
(Kis kivételtől eltekintve, pedig a 'nagyok  OV távozásával a Bét glob.fellendülését ígérték....)
VT24
VT24 kedd, 10:36
Előzmény: #6489  oxylant
#6490
Halott a papír 
oxylant
oxylant kedd, 10:34
#6489
3.65...
oxylant
oxylant kedd, 10:23
#6488

A 'jó fene se tudja, h. mi megy itt...🤣
[ ...itt is...😉]
12345 kedd, 10:11
Előzmény: #6485  oxylant
#6487
Még nincs itt az ideje?
Vicus2000 kedd, 10:08
Előzmény: #6485  oxylant
#6486
az elmúlt 1 hónapban nem volt 1m db forgalom, mi ez ha nem piacbefolyásolás?
oxylant
oxylant kedd, 10:06
Előzmény: #6484  Vicus2000
#6485
...korán van még!
Vicus2000 kedd, 10:04
Előzmény: #6483  oxylant
#6484
mára ennyi volt valószínűleg!
oxylant
oxylant kedd, 10:02
#6483
3.75
Vicus2000 kedd, 09:55
Előzmény: #6481  Vicus2000
#6482
fotó készült csináljátok csak!
Vicus2000 kedd, 09:53
#6481
kinek lett oda készítve 1M db 3,75 re?
Vicus2000 kedd, 09:20
Előzmény: #6477  Jocek
#6480
3,89! ha így maradna akkor kilépett!
Vicus2000 2026. 05. 28. 08:51
Előzmény: #6477  Jocek
#6479
most nézem hogy közben meg egy fül csészét rajzolt?
Vicus2000 2026. 05. 26. 20:22
Előzmény: #6477  Jocek
#6478
Mit kell nézni?
Jocek 2026. 05. 26. 19:33
Előzmény: #6475  Vicus2000
#6477
oxylant
oxylant 2026. 05. 22. 16:58
Előzmény: #6475  Vicus2000
#6476
250K kicsikét kicsi, de majd megnő!
Vicus2000 2026. 05. 22. 16:51
Előzmény: #6472  12345
#6475
3,89 több mint 200k vétel, mocorog!
12345 2026. 05. 19. 13:25
Előzmény: #6473  emeric41
#6474
Ez mit jelent? Semmit
emeric41
emeric41 2026. 05. 19. 13:16
Előzmény: #6472  12345
#6473

Történelmi maximum: 11    2021-08-31
12345 2026. 05. 19. 10:45
Előzmény: #6469  Nora
#6472
Mitől lenne 6? Mire alapozod?
Vicus2000 2026. 05. 19. 10:21
Előzmény: #6466  Jocek
#6471
ez sem jött össze?  XD 3,56
12345 2026. 05. 19. 09:54
Előzmény: #6468  Jocek
#6470
Mutathatnál egy párat, mert nem találok egyet se
Nora
Nora 2026. 05. 18. 21:52
Előzmény: #6466  Jocek
#6469
Biztos lesz annyi de azért jobb lenne a 6 🙂
Jocek 2026. 05. 18. 19:52
Előzmény: #6467  12345
#6468
Jók sok összejött már
12345 2026. 05. 18. 19:41
Előzmény: #6466  Jocek
#6467
Neked még nem igazán sikerült az elemzésed 🤣
Jocek 2026. 05. 18. 19:39
Előzmény: #6465  Nora
#6466
Nora
Nora 2026. 05. 18. 11:35
#6465
Tudna valaki adni egy célárat a Megakránra?🙂
Jocek 2026. 05. 14. 18:42
#6464
Alsó szintek már tesztelve most jöhetne a felső is változatosság kedvéért :=)
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_e5e65b6d0080ec5f2d0debc12a6d68e0.png
emeric41
emeric41 2026. 05. 14. 15:02
#6463
r 3,90
Vicus2000 2026. 05. 14. 12:59
Előzmény: #6457  12345
#6462
3,95
12345 2026. 05. 14. 11:20
Előzmény: #6460  Vicus2000
#6461
Mindenki másként kereskedik!
Vicus2000 2026. 05. 14. 10:59
Előzmény: #6457  12345
#6460
én meg 4 felett nem veszek már XD
omaha 2026. 05. 14. 10:54
Előzmény: #6439  Yoakedvem
#6459
Ez komoly? Valamit ittál?
Vicus2000 2026. 05. 14. 10:52
Előzmény: #6457  12345
#6458
készülj !
12345 2026. 05. 14. 10:48
Előzmény: #6454  emeric41
#6457
Akkor veszek ebből ha 4 ft átviszi
Vicus2000 2026. 05. 14. 10:11
Előzmény: #6454  emeric41
#6456
épduferr színtén veszteséges 2025 évet zárt nem sokkal kevesebb papírral, 6 felett kereskednek vele!
Vicus2000 2026. 05. 14. 10:02
Előzmény: #6454  emeric41
#6455
az 4 alatt van :)
emeric41
emeric41 2026. 05. 14. 09:58
#6454
r 3,9
Vicus2000 2026. 05. 14. 09:54
Előzmény: #6452  emeric41
#6453
most még csak 4 alattXD
emeric41
emeric41 2026. 05. 14. 09:10
Előzmény: #6451  Vicus2000
#6452
akkor már 5 felett leszünk
Vicus2000 2026. 05. 14. 09:08
Előzmény: #6450  emeric41
#6451
majd ha több száz k vételek-eladások lesznek!
emeric41
emeric41 2026. 05. 14. 09:06
#6450
r 3,86
Vicus2000 2026. 05. 13. 14:44
Előzmény: #6446  Yoakedvem
#6448
a nagyok nem szeretik ha a kicsik mint mi, belepíszkítunk a játékukba!
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:42
Előzmény: #6445  Vicus2000
#6447
ok, centes papírként kezelem
Yoakedvem 2026. 05. 13. 14:42
Előzmény: #6445  Vicus2000
#6446
De ott van! Ne sz@rakodjunk már!!!
Vicus2000 2026. 05. 13. 14:37
Előzmény: #6444  emeric41
#6445
nem azt mondtam hogy tömés! Nincs még ott az idő hogy induljon!
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:36
Előzmény: #6442  Vicus2000
#6444

Összforgalom  317.300  ez nem öntés
12345 2026. 05. 13. 14:35
Előzmény: #6442  Vicus2000
#6443
Ugyan azt csinálják mint a Deltába
Vicus2000 2026. 05. 13. 14:34
Előzmény: #6441  emeric41
#6442
nem engedik feljebb !Amint emelkedne azonnal öntik le!
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:33
#6441
r 3,70
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:31
Előzmény: #6439  Yoakedvem
#6440

adózza meg az ingatlan bérbeadókat /sávosan/  Miattuk ilyen magasak az ingatlan árak.
sok a szürke gazdaságból élnek
Yoakedvem 2026. 05. 13. 14:27
Előzmény: #6438  emeric41
#6439
Lehetne egy sáv, hogy meddig adómentes. Pl 5 millió ft, felette pedig 9%.
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:25
Előzmény: #6437  Yoakedvem
#6438
ne legyen adó. Fizetünk így is a banknak a brokiknak stb.
Yoakedvem 2026. 05. 13. 14:22
Előzmény: #6430  emeric41
#6437
Sztem kezedetnek jó lenne a 9% is, mint amennyit a minimálbér után kell majd fizetni...
Vicus2000 2026. 05. 13. 14:17
Előzmény: #6431  emeric41
#6436
én se!
oxylant
oxylant 2026. 05. 13. 14:17
Előzmény: #6433  emeric41
#6435
Fekete sas útcában? Te is??🤣
Vicus2000 2026. 05. 13. 14:16
Előzmény: #6430  emeric41
#6434
ezért törölik el hogy többen hozzák ide a megtakarításaikat,abból több adó folyik be:)
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:16
Előzmény: #6432  oxylant
#6433
Én még a Tvk , Graboplast korszakból vagyok. Az Mszp alatt nem volt adó
oxylant
oxylant 2026. 05. 13. 14:14
Előzmény: #6430  emeric41
#6432

Nagyon igazad van!👍
Becsületükre válna, mert így a Bét- re nem jön senki!😪
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:14
#6431
r 3,90  nem én voltam
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 14:06
Előzmény: #6429  oxylant
#6430
az adót is töröljék el !
oxylant
oxylant 2026. 05. 13. 14:04
Előzmény: #6428  Vicus2000
#6429

Váu!
Ezt ug@@@tam már évek óta...🤣
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 13:50
Előzmény: #6426  Vicus2000
#6427
nem ma kezdtem
Vicus2000 2026. 05. 13. 13:48
Előzmény: #6422  emeric41
#6426
túl sokat nem sikerült XD
Vicus2000 2026. 05. 13. 13:47
Előzmény: #6424  emeric41
#6425
3,8 on már van vevő igaz nem sok. 
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 13:44
#6424
r 3,70
Vicus2000 2026. 05. 13. 13:38
#6423
épduferrt se vette színte senki 4ft alatt, majd 20ft felett  vették mint ha nem lenne holnap XD
emeric41
emeric41 2026. 05. 13. 13:37
Előzmény: #6421  Vicus2000
#6422

ezért is gyűjtögetem 
Vicus2000 2026. 05. 13. 13:15
Előzmény: #6418  VT24
#6421
4ft ig kikapnák lenne kapkodás utána XD
Vicus2000 2026. 05. 13. 12:37
Előzmény: #6418  VT24
#6420
4 alatti vételekkel nem hiszem hogy nagy kockázatott vállal aki veszi!
Vicus2000 2026. 05. 13. 12:30
Előzmény: #6418  VT24
#6419
majd ezt is megtalálják
VT24
VT24 2026. 05. 13. 12:08
Előzmény: #6417  emeric41
#6418
Éves csúcs, 5.9 ft
Alja 3.04 ft
Történhetne végre valamelyik irányba egy nagyobbacska elmozdulás 
emeric41
emeric41 2026. 05. 11. 11:33
#6417
r 3,65
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:56
Előzmény: #6414  Vicus2000
#6416
No- no,  a vak tyúk is talál szemet.....
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:55
Előzmény: #6413  Vicus2000
#6415
Értek mindent.
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:55
Előzmény: #6412  oxylant
#6414
nekem  erre a papírra se pénzem se kedvem nincs többet áldozni!
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:53
Előzmény: #6412  oxylant
#6413
csak szeretném, de az irányítóban dől el XD
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:50
Előzmény: #6411  Vicus2000
#6412

Lehet..
1 hete is azt mondtad...😪
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:47
Előzmény: #6410  oxylant
#6411
lehet 4 felett zárunk?
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:44
Előzmény: #6409  oxylant
#6410
1000 K!
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:43
Előzmény: #6408  Vicus2000
#6409

1000 felett?😉
[Én a zöldhasús USA kötvényekbe jobban bízok!🤣, de diverzifikálok....]
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:36
Előzmény: #6407  oxylant
#6408
ha nem lennék az, akkor nem vettem volna 4 ft alatt ilyen mennyiséget
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:29
Előzmény: #6406  Vicus2000
#6407

Tehát bizakodón optimista vagy.
Oxy!
Remélem, h.a realitás talaján figyelgetünk!!
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:21
Előzmény: #6405  oxylant
#6406
én úgy gondolom hogy az európai uniós pénzesőig egy lassú felmenetel majd onnan a kánaán
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:18
Előzmény: #6403  Vicus2000
#6405
És Te, hogy látod a pénzpiacot, és a   rv,  piacot??
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 16:12
Előzmény: #6403  Vicus2000
#6404

Kijózanodást.
Szombati buli után.....
/No nem nekem,mert én absztin./
Hónapok kellenek még itt, hogy a zsák megtalálja a foltját....
Ha OV elmegy, azt suttogták itt  a nagyok, hogy majd Ő után jön a kánaán a Béten...
Majd, ha lemegy a nap!!!
Vicus2000 2026. 05. 08. 16:02
Előzmény: #6399  oxylant
#6403
mit vársz a hétfőtől?
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 15:35
Előzmény: #6400  Vicus2000
#6402
Megyen,  megyen, csak fáj a bokája.....
oxylant
oxylant 2026. 05. 08. 14:57
Előzmény: #6400  Vicus2000
#6401

Az a baj, h. sokunknak teli van.....
.....a puttonya, IS!!.....

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek