Topiknyitó: hatosa 2017. 05. 09. 11:13

Magyarország-Európa-Világ hírek  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hatosa 2017. 05. 09. 11:13
Törölt hozzászólás
#1
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 05. 09. 11:18
#2
Tökre hiánypótló.
hatosa 2017. 05. 09. 11:27
Törölt hozzászólás
#3
hatosa 2017. 05. 09. 12:19
Törölt hozzászólás
#4
hatosa 2017. 05. 09. 14:02
Törölt hozzászólás
#5
hatosa 2017. 05. 09. 15:47
Törölt hozzászólás
#6
szivacs
szivacs 2017. 05. 09. 16:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#7
"normális hangnemben zajlik a beszélgetés" - helyes alapelv.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 05. 09. 16:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#8
"Amennyiben jól emlékszem volt egy rádiós műsorvezető aki hasonló módon fogalmazott." Nyilván a Barangóra célzol. Az első orbánság alatt mindent el is követtek hogy betiltsák a rádiót, jónéhány hónapra el is némították, komoly hörgés volt a rádió előtt, ott volt ugye amikor Sickratman mint Jézus ment a tüntető tömegbe egy táblával, hogy nem az igazság, csak a hús irgalmatlan tömege. Aztán ugyanez a rádió a jelenlegi orbánság alatt majdnem elvesztette a frekvenciáját, sokáig ment a baszakodás, csak közben lettek más célpontok. Úgyhogy kiváló példa a kettős mércére, mert ezzel szemben ez a fidesz lovag gyakorlatilag még annyit sem kap hogy ejnye.
hatosa 2017. 05. 10. 10:22
Törölt hozzászólás
#9
hatosa 2017. 05. 10. 10:23
Törölt hozzászólás
#10
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 05. 10. 12:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#11
De, arról írtam én is.
madxa 2017. 05. 11. 08:41
#12
"Mezei Ferenc (Budapest, 1942. január 17.) Széchenyi-díjas magyar fizikus: "... a CEU jelenlegi üzleti modelljét (tanítás magyar egyetemen, USA diploma kiállítási jogosítvány egy asszociált USA-beli postafiók egyetem által) csak akkor lehet, szabad és az ország számára előnyös fenntartani, ha ugyanezt az elvi lehetőséget biztosítjuk a többi magyar egyetem számára is, beleértve többek közt a versenytárs állami egyetemeket, pl.: ELTE, DE, SzTK, BME stb.

Ehhez annyi kell, hogy egy befektető cég az USA-ban akkreditációt szerezzen be, és szerződést kössön egy magyar egyetemmel az oktatási tevékenység ellátására, mint ahogy a KEE teszi a CEU számára.

Az egyetem diákjai részére ez USA-beli diploma egy térítésköteles külön opció lenne, ami az amerikai illetőségű befektető cégtől szerezhető be. Az utóbbi pedig a magyar egyetemnek fizet térítést a tanításért és így előmozdítja az egyetem fejlesztését, segíti kiváló hallgatók és oktatók vonzását, megnyerését." "Újabb rangsorra került fel a CEU: a Times Higher Education összeállította azoknak a felsőoktatási intézményeknek a listáját, amelyekben magas a külföldi hallgatók aránya. A lista élén az Egyesült Arab Emírségekben található American University of Sharjah áll: az ötezer hallgató 84 százaléka külföldi. A második helyet a CEU szerezte meg, ahol öt kontinens száz országból érkeznek hallgatók, 133 országból 13 887-en végeztek eddig az intézményben."
hatosa 2017. 05. 11. 11:19
Törölt hozzászólás
#13
szivacs
szivacs 2017. 05. 11. 11:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#14
Ugyan már! Egy minta jogállamban ezt természetes!
hatosa 2017. 05. 11. 11:35
Törölt hozzászólás
#15
hatosa 2017. 05. 13. 10:43
Törölt hozzászólás
#16
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 11:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#17
Sorban: 1. "Nem vádaskodik senki sem, kifogásoltuk, hogy volt egy LEX CEU Soros kérésére. Ez tény. Értelmetlen letagadni."A tv-t értelmetlen letagadni, nem is tagadja senki. (te amúgy tudod mit tartalmaz az a tv? Láttad már milyen súlyos és titkos dolgok vannak benne? ) de nem az a bajotok, hogy létezik, hanem hogy "privilegizál". Ez a vád (azon kívül, hogy orbán szerint csal). Tehát: mit tehet meg a Ceu, amit magyar egyetem nem, a tv szerint? Miben privilegizált? 2. "Azt sem tudtad cáfolni miért nem oktathatnának tovább a CEU-n magyar magánegyetemként?" hogyne cáfoltam volna. Csak téged sem érdekelnek ellenvélemények, ugyanazokat a paneleket ismételgeted, mintha nem érkeztek volna rá cáfolatok. A CEU amúgy amerikai egyetem, csak jelzem. Magyar egyetemként nehezen oktathatna...tudom, bonyolult kérdés ez. 3. "te is elismerted,hogy a CEU által kiadott diploma csak akkor ér valamit ha mint USA diplomaként állítják ki." ahogyan te is elismerted. Ezért nem marad minden ugyanaz, ha magyar diplomát ad ki csak, de ha te is elismerted, miért szajkózod ezt még mindig?
hatosa 2017. 05. 13. 12:07
Törölt hozzászólás
#18
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 14:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#19
Szerinted rendben van, hogy olyan dolgokkal vádaskodsz, amit nem láttál, nem értesz, nem tudod, hogy létezik-e, de nem is érdekel??Szerintem gyönyörü ars poetica az egész rendszeretekröl, és még büszkék is vagytok rá. Hihetetlen az a mélység, amit mutattok. A kérdéseidre nem kerülöm a választ, lévén hogy hosszasan kifejtettem és átbeszéltem veled, rendkívül türelmesen (azért is emlékszem rá, mert gondolkoztam erösen, hogy rászánjam-e az idöt, de megelölegeztem a bizalmat). És mint látom, teljesen hiábavalóan. A továbbiakban kérlek ne sérts meg azzal, hogy úgy teszel, mintha ez nem történt volna meg. Nem szeretem, ha teljesen hülyébe néznek. Az idömet sem szeretem pazarolni olyanokra, akik visszaélnek az efféle bizalommal.
hatosa 2017. 05. 13. 14:28
Törölt hozzászólás
#20

Topik gazda

hatosa
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek