Minden magyar ember politikai és nemzet fejlesztési topikja ez.Ceu, gdp, roma kérdés, dolgozói szegénység stb.Miért fogy a magyar?Ex, Vazsmegyei? Vélemény?
Na már te is a "fideszes" lebeszélőket támogatod? Későn kapcsolódtál! Hátha nem tudod kiről, akkor olvasd vissza topikokat és majd rájössz, mit akartál kérdezni!
Más: Ha megnézed, miért panaszkodik, -pny, hogy nem írnak a TOPIKjaiba, hát annak az az oka, hogy ki vannak tiltva a hozzászólók! Akinek meg kedve van oda írni, az mind "fideszes"! "Csakafideszről" kurmányoznak, lopnak, korrumpálnak! Ezért ők a nagy "fideszesek"! Ha valamit megakarsz tudni a FIDESZről, onnan mindent megtudhatsz, mert a KÖZmédia "nem" foglalkozik a FIDESSZEL, annyit.
Pal, ha ide jössz!! és belenézel a PORTFOLIOS oldalamra megláthatod, hogy honnan vagyok kitiltva! és kik törölték a hozzászólásaimat! Egyébként amire rájöttél, hogy hiányzott a beírásod, azt nyomonkövetheted ott is ahol kimaradtak a hozzászólások! Még a kitiltottaké is megvan, ha VÁLASZOLTAK rá!
Én neked jelzem, hogy sok disznó forgolódik a mészáros körül is! Jó lenne, ha félreérthetetlen lennél! Ugye, most majd rájössz, hogy Don Diegonak igaza volt! - Don Diego jól reagálta le a beírásod!
Nem kellett kitalálnom, Simeone konkrétan leírta, hogy Orbán. Tőle kérdezd meg, hogy miért gondolja Orbánról, hogy ő a “legnagyobb disznó”. Engem is érdekelne a válasz. Jelezz neki a riadóláncotokon, hogy gyorsan válaszoljon.
De a Soros olvassa, hogy miket zagyváltok és az állandó hibázásotok miatt vagytok frusztráltak! Te is egyre többször nyúlsz mellé a klaviátorodon! Egyébként a miniszterelnököd? azért nem olvassa, mert valószínű nem ért a szóból, a magyar szóból!
és mészárosék nem vesznek tözsdeiit ,mindig hazudnak ,tehát
vesznek,orbán azt mondta ne azt nézzék mit mon mit csinél ezek is azt
csinálják,pénzmosás megy pintér megy nyugdijba,és ki lesz a vezetö egy
gyerek.no erre varják a gombokat.magyarországra hozzák a bolondokat,és
itt vannak a bolondok noé bárkálja
Most sem érted! Ez a szinted! Ne csodálkozz! Önkritikád nincs, bocsánatot kérni nem tudsz, égsz mindig mint csipkebokor a sivatagba és etikátlanul folytatsz provokációt, ami túlmegy minden emberi megnyilvánuláson! És mindezt egy Magyarországon "vezető" gazdasági hírforrásnál! Szégyen, hogy meglehet tenni ennél a vezető gazdasági hírportálnál! Remélem figyel azért az admin!
Elképesztő az a hazugság cunami amit művelsz.A momentumod menni fog a levesbe ne csodálkozz rajta,jól leképezed a vezetőit....hazudni-hazudni-hazudni,miután kiderül a hazugság-->>görcsösen,gátlástalanul tagadni-tagadni,no comment.
Én is megismétlem: . Feleslegesen mentegetőzöl,teljesen egyértelmű kit disznóztál le,egyes szám 3.személyben,kár terelned. "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Egy disznóról írsz,nem többről,eléggé világos kire gondoltál.Jelentettem,kíváncsian várom hogy reagál erre a pf. Nagyon gyerekes amit művelsz! Ez még egy kocsmában sem menne el!
Én is megismétlem: . Feleslegesen mentegetőzöl,teljesen egyértelmű kit disznóztál le,egyes szám 3.személyben,kár terelned. "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Egy disznóról írsz,nem többről,eléggé világos kire gondoltál.Jelentettem,kíváncsian várom hogy reagál erre a pf. Nagyon gyerekes amit művelsz! Ez még egy kocsmában sem menne el!
Megismétlem: Orbánról csak te beszéltél. Én a vágóhíd kockázatairól írtam egy sertésbetegség kapcsán, hiszen a mészáros disznókkal dolgozik, így a legnagyobb disznóhoz is közel áll.
Feleslegesen mentegetőzöl,teljesen egyértelmű kit disznóztál le,egyes szám 3.személyben,kár terelned. "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Egy disznóról írsz,nem többről,eléggé világos kire gondoltál.Jelentettem,kíváncsian várom hogy reagál erre a pf. Nagyon gyerekes amit művelsz! Ez még egy kocsmában sem menne el!
Én vágóhídról, az ittani disznókról és levágójukról, a mészárosról írtam. Orbánnal te kötötted össze ezt, te tudod miért. . Szóval miért is gondolod, hogy “a legnagyobb disznó” = Orbán?
Az “ő volt a soros”-ra se történt semmi retorzió itt. Pedig ott egy legyilkolt állatt felett mosolyogtak emberek. . Tehát még ha a te igazolt kettős mércéddel is nézzük, amit írtam, akkor is sokkal enyhébb...
Megy a szokásos mellébeszélés,úgyhogy befejeztem.Ha ezért nem fognak megint felfüggeszteni,azzal nagy szegénységi bizonyítványt állít ki magáról a portfólió,de jelentettek már fel ilyenért fórumozót,és az oldal üzemeltetőjét meszelték el érte,amiért hagyta a felületén hozzátenni.
Orbánról kizárólag te beszélsz. Én Kopejka bemásolt sertésbetegséges hírére írtam le a vágóhidak veszélyét, miszerint a mészáros disznókkal van körülvéve és a legnagyobb disznóhoz is közel áll, ezért aggódom az egészségükért.
"Szerinted a legyikolt disznón olvasható “ő volt a soros” feliratot tartalmazó kép csak egy disznóvágásról szólt." Soha nem írtam ilyet,még egyszer leírom: ne állíts olyat a nevemben amit soha nem mondtam! Ne hazudj! . "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Eléggé egyértelmű kire céloztál egyes szám 3.személyben,kár hazudnod,csak magadat járatod le még jobban!
Szerinted a legyikolt disznón olvasható “ő volt a soros” feliratot tartalmazó kép csak egy disznóvágásról szólt. . Szerintem meg az, hogy egy sertésbetegség kapcsán leírom, hogy a mészáros disznókkal van körülvéve és közel áll a legnagyobb disznóhoz is - ez a vágóhídról szól.
Feleslegesen mentegetőzöl,teljesen egyértelmű kit disznóztál le,egyes szám 3.személyben,kár terelned. "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Egy disznóról írsz,nem többről,eléggé világos kire gondoltál.Jelentettem,kíváncsian várom hogy reagál erre a pf.
Én a vágóhídi mészárosra és a disznókra gondoltam Kopejka híre kapcsán, miszerint betegek lehetnek a malacok (és akkor a mészárosok is veszélyben vannak). . Te mire gondoltál?
Honnan veszed,hogy nem zavart? Ne nyilatkozzál olyanról amiről fogalmad sincs.Annyit elárulok,hogy amit az előbb műveltél a disznózással,örülhetsz ha feljelentés nélkül megúszod! Volt már erre precedens...
Nem ezt nem fogjuk játszani megint,ez egy teszt is egyben,hogy mennyire fér bele a portfóliónál burkoltan ledisznózni a miniszterelnököt! Ez kritikán aluli volt tőled,menjél a szélsőliberális haverjaiddal kocsmába,talán ott belefér,itt nem.Tudod ez egy gazdasági fórum.
Feleslegesen mentegetőzöl,teljesen egyértelmű kit disznóztál le,egyes szám 3.személyben,kár terelned. "A mészáros közel van a legnagyobb disznóhoz is. Aggódom az egészségükért:)" . Egy disznóról írsz,nem többről,eléggé világos kire gondoltál.Jelentettem,kíváncsian várom hogy reagál erre a pf.
Nem értelek. A mészáros foglalkozásilag a vágóhídon dolgozik. Nézz utána a szó jelentésének. Ott - a magyar húsfogyasztási szokások miatt - 90%-ban disznókkal foglalkozik. És bizony, ha szegény malacok betegek, ő is veszélyben van. . Én erről írtam. . Te mire gondoltál?
2014, a riport keletkezése! Valószínű most kell újra bedobni, nagy reklám! egy felesleges ügyet felmelegíteni. Senki nem hiszi, már ,hogy mindent el kell hinni, ami ámerikából ömlik a világra! A biblia üzleti titkai! Van akinek ettől megváltozik a gondolkodása!
Ez a hír legalább olyan ütős, mint amit Konrád György berlini üzenete mond! Egy lejárató kampány részei! Bátrak mint a cigány lova, miután a falnak ment!
Törölt felhasználó2018. 01. 13. 15:37
#881
Mihai Tudose román miniszterelnök óriási felháborodást keltett egy tévéinterjúban elhangzó mondatával, amellyel alaposan beletenyerelt a magyar-román-viszonyba. Szijjártó Péter külügyminiszter be is kérette miatta a román nagykövetet. A román külügy pénteken késő délután erre annyit reagált, hogy szerintük nem volt magyarellenes Tudose kijelentése, amely a székelyföldi autonómia kapcsán úgy hangzott:Ugyanaz lesz a válaszom, mint amikor, nem tudom milyen nap alkalmából, zászlót próbáltak kitűzni. Ekkor világossá tettem, hogy ha az a zászló lobogni fog a szélben, ott fognak lobogni mellette a helyi felelősök is. https://index.hu/kulfold/2018/01/13/regen_latott_vihart_kavart_a_roman_miniszterelnok_kijelentese/
Magyarok fóruma.