Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 08. 15. 21:39

lopják a fémet az épülő Mercedes gyárból  

azt hiszem vissza kell hozni hamarosan a középkori módszereket...

tyúk lopásért kezeket, orrokat levágni...



Rohadjon meg az ilyen bunkó magyar ember!! :(((



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 17:44
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#81
szép volt...:)
a szadeszesekkel ne törődj,mind1iknek van valami baja...nem írom le ,mert kitiltanak...:)
kassziopeia 2010. 08. 16. 18:01
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
Üdvözlet!

Szívesen látnám O.V.-t Bécsújhelyen kampányolni a kettős állampolgárság ügyiben. Vannak már Magyar helységtáblák?

bocs az offért.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 18:06
Előzmény: #82  kassziopeia
#83
Táblák vannak,csak LONG felirattal...:)
Egyébként nem tudom. Majd Vona kolléga kifüggeszti őket.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 23:01
Előzmény: #80  exmnbs1
#84
Kedves Pénznyelő és Exmnbs 1 !

Sajnálom-hogy nem tudok vele egy lenni....ha én lennék ő -miért nem ismerném be????értelmetlen-én egy nick-kel vagyok itt-nem úgy-mint más...lásd vonalka és társai----keressetek sok-sok pénzt-más nem számít...amiket leírtam 95%-ban egyeznek az ő véleményével is-bár ő nagyobb örömmel ment el innen és könnyebben-mint én teszem...és tettem....a további kísértet gyártáshoz pedig sok sikert....taertom...a sok szutyok bünözőt....színtől függetlenül---likvidálni....vagy rend vagy káosz lesz,....a cigokat már franciában is likvidálják...ne magyar tv-t nézzél....nézzetek....
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 23:33
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
"én egy nick-kel vagyok itt"

Persze. Mert az előzőt letiltották:)

"ha én lennék ő..."

Ugyan már. Persze és "véletlenül" pont ugyanúgy írsz mind tartalmilag mind sítlusban ("..."-ok, "---"-ek", stílus, még a helyesírási hibák is ugyanazok), "véletlenül" pont akkor jöttél ide, amikor ő lelépett, nagy haverok vagytok és "véletlenül" pont váltottátok itt egymást, a leírt háttérsztori is "véletlenül" ugyanaz, és ma "véletlenül" reagáltál arra mintha te írtad volna, amit még régebben ő írt. Persze, persze. Lehet, hogy itt vannak hülyék, de én nem vagyok az.

Össze-vissza kamuzol.

Topik gazda

_____
3 2 1

aktív fórumozók