Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 08. 15. 21:39

lopják a fémet az épülő Mercedes gyárból  

azt hiszem vissza kell hozni hamarosan a középkori módszereket...

tyúk lopásért kezeket, orrokat levágni...



Rohadjon meg az ilyen bunkó magyar ember!! :(((



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:59
Előzmény: #59  exley
#61
de utálod őket?????,én mindkettőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcsányt és orbánt is....fogalmuk nincs a makroközgazdaságtanról a szolgáiknak!!!!!!!!!!!!amilyen a vezető-olyan az ország is......a derítő alján valahol megtalálod-ha nagyon keresed!
exley 2010. 08. 16. 11:05
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
Bifiduszos, maszoptatós, rügtün itélü számonkérés a Kecskeméti "don" kanyarban. Az elmult 20 év bünei sem évülhetnek el.
Magyarság elleni maszpotató-bifiduszos hadjárat fükolompsainak a kecskeméti itélö tábla elött kell végezniük, ahogyan acuslág fleto párosnak, ugy a fülkés kaj ibrahim párosnak is.
exley 2010. 08. 16. 11:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#63
Állitolag a területért a svábok fizettek 7 milliárd ft-ot a bifiduszosoknak. Hol a pénz?
Kecskemét a nyomor szélén tántorog. Nézzünk le a szegedi uti felüljáró alá. Az emberek tetvesek, betegek fertüzüek, putrikban élnek a város peremén, nesze nektek fitymésok.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 11:43
Törölt hozzászólás
#64
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 13:01
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#65
Gewinner:

"szvsz pénznyelő és csapata csort"

Az, hogy kamuzol itt össze-vissza haverról, aki elment (aki te vagy egyébként), hol dzsipped van, hol sportkocsid, korábban amerikába akartál menni, most az osztrákokhoz, stb. stb. nem érdekel. Csak magadat égedet az össze-vissza kamuzással.

Az ocsmány stílusodhoz, miszerint el kéne taposni a cigányokat, nem kívánok lealacsonyodni, sőt ezen a kocsmai szinten még vitázni sem óhajtok. Így nem érdekel, mit írsz. Ezzel is csak magadat minősíted.

Azt viszont kikérem magamnak, hogy rágalmazol.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 13:06
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#66
És te gewinner, te adózol? Csak mert egyszer kifejtetted, hogy "ezeknek egy fillért se" (ersze, akkor még a szocik voltak hatalmon, gondolom, most sem fizetsz). Így bizony te is élősködő vagy.
exley 2010. 08. 16. 14:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
A "nagyérdemütül", lehet tanulni. Mennyivel van elörébb a végtelenségig eladósodott, kecskeméti közép "elit"?
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 14:44
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
Haha!!!!

Már megint ítélkezel mások felett? Az nem véletlenül isten dolga lenne? Te is élősködő vagy, mások elméjét mérgezed a ballib propagandáddal! Nem szégyelled magad?

Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 14:45
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#69
Hülye gyerek.
Nekem a kedvenc házi állataim pont az a népcsoport,aki felszedi a síncsavarokat 1 kanna borért. Nem lennél olyan érzékeny,ha leköltöznél egy borsodi faluba és testközelből éreznéd a szagukat "szegínyeknek"...
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 15:49
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Nekem a kedvenc háziállatom a sárga(réz) színű tacskóm.
Hála Istennek nem láttam még a kisházában síncsavart, vagy üres boros kannát (sőt, szamurájkardot sem...) Ha mégis így lesz, gyanút fogok.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 15:56
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
..és még gyanúsabb lesz,ha nyolc kölyköt ellik a kis tacsi...:)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:04
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
:)
Kan az Istenadta, rövid pórázra fogva.
Méretét és kvalitásait meghazudtoló agresszivitással szokott a dzsípókra reagálni. (Tudja, hol a helye, és mi a dolga.)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:05
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
:)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:10
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#74
segítek ismét....egy dolog a számviteli nyereség és más dolog az adózandó nyereség---az nekem max 150k /év....de fizetek iprüzési adót-építményadót....osszák be----azt sem érdemlik-saját üzletben-saját kp-val.......természetesen maximálisra redukálom a nyereségem é már év elején tudtam ft-ra pontosan-hogy mennnyi lesz a nyereségem!...ha nem így tennék-ne lennék jó cégtulajdonos természetesen.....ezért így teszek!.........de tudod-már nem sokáig-eladás alatt minden--------és csak a tőkepiac marad----eur-chf-dollár longok-az adómentes!
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:16
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Na most árultad el, amit a stílusból eddig is tudni lehetett, hogy te vagy 620829. Ő írta ugyanis azt nekem, amire most reagáltál:)

Méghogy haver. Lebuktál, hazudozó...
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:23
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#76
látom könnyű Téged felhúzni......hogy mim van és mim nincs.....egyébként köszöni szépen a terepjáróm új és csak 6 hónapos múlt......ez az én dolgom-hogy mim van és lesz nem a TE dolgod-a véleményem magarhonról ismert és jövő év áprlilisában-amikor is majd 200-300 k-nyi ingatlan fog bedölni az ingatlanpiacra....féláron-csökkenő fehér népesség mellett-aki fizetnim is tudna......majd megnézem a leendő rakciókat.....Karinthia nincs olyanmessze-de ott jobb élni-mint itt.............bár most magyarhonban vagyok..............a haverom létezik ----és már írtam ő ft-ban 9 számjeggyel tolja.....most is 1500k-t swapolt eur-huf 291-ről 280-ra....számolj..............a cigokról a véleményem adott-----miért nem szidom a svábokat-horvátokat-görögöket..........??????????????????????

ja mert ők nem lopnak-nem ölnek és erőszakolnak 80 éves nnéniket és dolgoznak-nem pedig csak élőskődnek.....és megélhetési gyerekgyártást folytatnak.....huhhhhhhhhhhh....ne én legyek már a rossz!!!!!!
Én szívesen vitatkozom-de a közgazdaságtan az rideg számok összessége...és nem emocionális vélemény ütköztetés-----egyébként a sportkocsim sem rossz---de miért bánt ez Téged?én kerestem meg rá a pénzt!!!!és nem loptam vagy markecoltam !
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:30
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
Kis butus !

Ugyaolyan tar a fejünk-és egyformán utáljuk a cigokat és véletlenül együtt voltunk régen egy sport egyesületnél.....tehát 2 külön személy vagyunk-----bár én elfogadnám a tőkehelyzetét.....ő már szarik e kis hazára...írtam olvasd...keresett eur swappal 15 millát.. , 1 hónap alatt...szép házikóban lakik a Grossglockner lábánál , a TE tudásod az azonosításhoz kevés-mert a tények sajna megcáfoltak!
exmnbs1 2010. 08. 16. 16:46
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
én is felismertem reggel, csak lusta voltam beírni
exmnbs1 2010. 08. 16. 16:49
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#79
megy osztrákba haza, valahogy úgy mondja
exmnbs1 2010. 08. 16. 17:05
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#80
aha, és miért is kuncsorogtál az osztrák 6 szobás szolgálati lakás után 1 hónapja?

Topik gazda

_____
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek