Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 08. 15. 21:39

lopják a fémet az épülő Mercedes gyárból  

azt hiszem vissza kell hozni hamarosan a középkori módszereket...

tyúk lopásért kezeket, orrokat levágni...



Rohadjon meg az ilyen bunkó magyar ember!! :(((



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 23:33
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
"én egy nick-kel vagyok itt"

Persze. Mert az előzőt letiltották:)

"ha én lennék ő..."

Ugyan már. Persze és "véletlenül" pont ugyanúgy írsz mind tartalmilag mind sítlusban ("..."-ok, "---"-ek", stílus, még a helyesírási hibák is ugyanazok), "véletlenül" pont akkor jöttél ide, amikor ő lelépett, nagy haverok vagytok és "véletlenül" pont váltottátok itt egymást, a leírt háttérsztori is "véletlenül" ugyanaz, és ma "véletlenül" reagáltál arra mintha te írtad volna, amit még régebben ő írt. Persze, persze. Lehet, hogy itt vannak hülyék, de én nem vagyok az.

Össze-vissza kamuzol.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 23:01
Előzmény: #80  exmnbs1
#84
Kedves Pénznyelő és Exmnbs 1 !

Sajnálom-hogy nem tudok vele egy lenni....ha én lennék ő -miért nem ismerném be????értelmetlen-én egy nick-kel vagyok itt-nem úgy-mint más...lásd vonalka és társai----keressetek sok-sok pénzt-más nem számít...amiket leírtam 95%-ban egyeznek az ő véleményével is-bár ő nagyobb örömmel ment el innen és könnyebben-mint én teszem...és tettem....a további kísértet gyártáshoz pedig sok sikert....taertom...a sok szutyok bünözőt....színtől függetlenül---likvidálni....vagy rend vagy káosz lesz,....a cigokat már franciában is likvidálják...ne magyar tv-t nézzél....nézzetek....
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 18:06
Előzmény: #82  kassziopeia
#83
Táblák vannak,csak LONG felirattal...:)
Egyébként nem tudom. Majd Vona kolléga kifüggeszti őket.
kassziopeia 2010. 08. 16. 18:01
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
Üdvözlet!

Szívesen látnám O.V.-t Bécsújhelyen kampányolni a kettős állampolgárság ügyiben. Vannak már Magyar helységtáblák?

bocs az offért.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 17:44
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#81
szép volt...:)
a szadeszesekkel ne törődj,mind1iknek van valami baja...nem írom le ,mert kitiltanak...:)
exmnbs1 2010. 08. 16. 17:05
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#80
aha, és miért is kuncsorogtál az osztrák 6 szobás szolgálati lakás után 1 hónapja?
exmnbs1 2010. 08. 16. 16:49
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#79
megy osztrákba haza, valahogy úgy mondja
exmnbs1 2010. 08. 16. 16:46
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
én is felismertem reggel, csak lusta voltam beírni
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:30
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
Kis butus !

Ugyaolyan tar a fejünk-és egyformán utáljuk a cigokat és véletlenül együtt voltunk régen egy sport egyesületnél.....tehát 2 külön személy vagyunk-----bár én elfogadnám a tőkehelyzetét.....ő már szarik e kis hazára...írtam olvasd...keresett eur swappal 15 millát.. , 1 hónap alatt...szép házikóban lakik a Grossglockner lábánál , a TE tudásod az azonosításhoz kevés-mert a tények sajna megcáfoltak!
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:23
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#76
látom könnyű Téged felhúzni......hogy mim van és mim nincs.....egyébként köszöni szépen a terepjáróm új és csak 6 hónapos múlt......ez az én dolgom-hogy mim van és lesz nem a TE dolgod-a véleményem magarhonról ismert és jövő év áprlilisában-amikor is majd 200-300 k-nyi ingatlan fog bedölni az ingatlanpiacra....féláron-csökkenő fehér népesség mellett-aki fizetnim is tudna......majd megnézem a leendő rakciókat.....Karinthia nincs olyanmessze-de ott jobb élni-mint itt.............bár most magyarhonban vagyok..............a haverom létezik ----és már írtam ő ft-ban 9 számjeggyel tolja.....most is 1500k-t swapolt eur-huf 291-ről 280-ra....számolj..............a cigokról a véleményem adott-----miért nem szidom a svábokat-horvátokat-görögöket..........??????????????????????

ja mert ők nem lopnak-nem ölnek és erőszakolnak 80 éves nnéniket és dolgoznak-nem pedig csak élőskődnek.....és megélhetési gyerekgyártást folytatnak.....huhhhhhhhhhhh....ne én legyek már a rossz!!!!!!
Én szívesen vitatkozom-de a közgazdaságtan az rideg számok összessége...és nem emocionális vélemény ütköztetés-----egyébként a sportkocsim sem rossz---de miért bánt ez Téged?én kerestem meg rá a pénzt!!!!és nem loptam vagy markecoltam !
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:16
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Na most árultad el, amit a stílusból eddig is tudni lehetett, hogy te vagy 620829. Ő írta ugyanis azt nekem, amire most reagáltál:)

Méghogy haver. Lebuktál, hazudozó...
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:10
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#74
segítek ismét....egy dolog a számviteli nyereség és más dolog az adózandó nyereség---az nekem max 150k /év....de fizetek iprüzési adót-építményadót....osszák be----azt sem érdemlik-saját üzletben-saját kp-val.......természetesen maximálisra redukálom a nyereségem é már év elején tudtam ft-ra pontosan-hogy mennnyi lesz a nyereségem!...ha nem így tennék-ne lennék jó cégtulajdonos természetesen.....ezért így teszek!.........de tudod-már nem sokáig-eladás alatt minden--------és csak a tőkepiac marad----eur-chf-dollár longok-az adómentes!
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:05
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
:)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 16:04
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
:)
Kan az Istenadta, rövid pórázra fogva.
Méretét és kvalitásait meghazudtoló agresszivitással szokott a dzsípókra reagálni. (Tudja, hol a helye, és mi a dolga.)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 15:56
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
..és még gyanúsabb lesz,ha nyolc kölyköt ellik a kis tacsi...:)
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 15:49
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Nekem a kedvenc háziállatom a sárga(réz) színű tacskóm.
Hála Istennek nem láttam még a kisházában síncsavart, vagy üres boros kannát (sőt, szamurájkardot sem...) Ha mégis így lesz, gyanút fogok.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 14:45
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#69
Hülye gyerek.
Nekem a kedvenc házi állataim pont az a népcsoport,aki felszedi a síncsavarokat 1 kanna borért. Nem lennél olyan érzékeny,ha leköltöznél egy borsodi faluba és testközelből éreznéd a szagukat "szegínyeknek"...
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 14:44
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
Haha!!!!

Már megint ítélkezel mások felett? Az nem véletlenül isten dolga lenne? Te is élősködő vagy, mások elméjét mérgezed a ballib propagandáddal! Nem szégyelled magad?

exley 2010. 08. 16. 14:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
A "nagyérdemütül", lehet tanulni. Mennyivel van elörébb a végtelenségig eladósodott, kecskeméti közép "elit"?
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 13:06
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#66
És te gewinner, te adózol? Csak mert egyszer kifejtetted, hogy "ezeknek egy fillért se" (ersze, akkor még a szocik voltak hatalmon, gondolom, most sem fizetsz). Így bizony te is élősködő vagy.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 13:01
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#65
Gewinner:

"szvsz pénznyelő és csapata csort"

Az, hogy kamuzol itt össze-vissza haverról, aki elment (aki te vagy egyébként), hol dzsipped van, hol sportkocsid, korábban amerikába akartál menni, most az osztrákokhoz, stb. stb. nem érdekel. Csak magadat égedet az össze-vissza kamuzással.

Az ocsmány stílusodhoz, miszerint el kéne taposni a cigányokat, nem kívánok lealacsonyodni, sőt ezen a kocsmai szinten még vitázni sem óhajtok. Így nem érdekel, mit írsz. Ezzel is csak magadat minősíted.

Azt viszont kikérem magamnak, hogy rágalmazol.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 11:43
Törölt hozzászólás
#64
exley 2010. 08. 16. 11:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#63
Állitolag a területért a svábok fizettek 7 milliárd ft-ot a bifiduszosoknak. Hol a pénz?
Kecskemét a nyomor szélén tántorog. Nézzünk le a szegedi uti felüljáró alá. Az emberek tetvesek, betegek fertüzüek, putrikban élnek a város peremén, nesze nektek fitymésok.
exley 2010. 08. 16. 11:05
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
Bifiduszos, maszoptatós, rügtün itélü számonkérés a Kecskeméti "don" kanyarban. Az elmult 20 év bünei sem évülhetnek el.
Magyarság elleni maszpotató-bifiduszos hadjárat fükolompsainak a kecskeméti itélö tábla elött kell végezniük, ahogyan acuslág fleto párosnak, ugy a fülkés kaj ibrahim párosnak is.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:59
Előzmény: #59  exley
#61
de utálod őket?????,én mindkettőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcsányt és orbánt is....fogalmuk nincs a makroközgazdaságtanról a szolgáiknak!!!!!!!!!!!!amilyen a vezető-olyan az ország is......a derítő alján valahol megtalálod-ha nagyon keresed!
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:59
Előzmény: #59  exley
#60
de utálod őket?????,én mindkettőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcsányt és orbánt is....fogalmuk nincs a makroközgazdaságtanról a szolgáiknak!!!!!!!!!!!!amilyen a vezető-olyan az ország is......a derítő alján valahol megtalálod-ha nagyon keresed!
exley 2010. 08. 16. 10:50
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#59
A bfiduszos, ingyenélük vajön miért nem pusztulnak éhen?
exley 2010. 08. 16. 10:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#58
Nem értek egyett: Németország töretlenül halad a Willy Brandt, Helmuth Schmidt által megkezdett uton. Mi éles kanyarral lefordultunk a Kádári szociáldemokrácia utjárol. Most megnézhetjük magunkat. mindenfelé kaosz nélkülözés kilátástalanság. Azn állam nem volt hajlandó megvédeni polgárait a deviza valuta spekulnsoktól. Elszegényedtünk, a 100 milliárdos államadosság mellé itt van sok milliárd bedült svájci frankos. 20 áv központ bankárkodás fekete levese. Hiába most csak aft hitel mindenek vége. Jöhet a revolució. A fülkés is erre vár, de fülkében nbevetséges errül álmodozni.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:47
Törölt hozzászólás
#57
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:46
Előzmény: #43  exley
#56
aki nem dolgozik nem eszik és éhenhal......van ilyen !
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:45
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#55
Krizinger....ő nem a TE szinted....nevetni és nem vitatkozni vele----
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#54
Ebből is látszik, hogy nem jól ismered.
Egyébként meg felénk a TSZ vagyon java érdekes mód pont igazi vörös szegfűs emberekhez került, nem a gazdákhoz, akik dolgoztak is. Ma pedig röhögnek a markukba, hogy milyen szépen megszívatták kisemmizték a többieket, úgyhogy nekem itt ne tarts kiselőadást, hogy mi hogy van, mert nem ebben a régióban élsz és nem láttál semmit, csak hallottál.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:40
Törölt hozzászólás
#53
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:39
Előzmény: #20  exley
#52
mert kérdeztél-válaszolok.....egy felmérés szerint magyarhon lakosságának 70%-a nem üti meg az EMBERI szintet......szemetel-csikket eldob-tolakszik-nincs felelősségtudata..........stb............ez a véleményem-----ez az ország egy nagy zsákutca minden oldalról nézve----jog és következmények nélküli ország--------haverom már elment -én is nemsokára.......házikóm eladása folyamatban !
itt csak az tud érvényesülni-akinek semmilye nincs papíron.....magyarul nem végrehajtható---így lehet zrt-je akár.......nem kell fizessen közterheket ...stb.....mert a zrt-t fogják perelgetni......ő meg ugyi nem végrehajtható-----------no ez az ocsmány és undorító az én szememben!

szvsz pénznyelő és csapata csort-ő védi annyira a kis kocosókat+
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:37
Törölt hozzászólás
#51
exley 2010. 08. 16. 10:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#50
Szia csendeske!

Kecskemétn azota fejlédik amiöta a szovjet kgb-s tisztek a tolvaj mszmps gajdócsi kihajintották a pártház 10-ik emeletérül.
A jelenlegi fideszes városvezetésröl a mercedeszes gestápo fog gondoskodni.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#49
Csendeske!

Mielőtt még ítélkeznél a gazdákról, javaslok egy pár napos nyaralást számodra az Alföldön.
Nem kéne egy kalap alá venni mindenkit, nem mindenki vitt mindent, amit látott a TSZ-ek szétverésekor.
Jellemzően pár ember lopta el szinte mindenhol a fő vagyont, ők ma élnek százmilliókkal a zsebükben, mint Marci Hevesen.

A többség viszont szenved, mert évek óta tartoznak a szőlőfelvásárlók a szőlő felvásárlási árával. Mindent bagóért vesznek meg tőlük, ti pedig a nagyvárosban mást se láttok, hogy rohadt drágán árulják a hipermarketek, zöldségboltok a gyümit és ez alapján hiszitek azt, hogy olyan marha nagy lehet a jólét azok számára, akik a mezőgazdaságban dolgoznak.
Szét kellene először nézni és nem hülyeségeket írni, mint ahogy tetted ebben a hozzászólásodban.
Igen, az alföldi városok nagy része Fideszes, nem véletlenül. Az MSZP-SZDSZ ott intett be nekik, ott lehetetlenítette el őket, ott adott nekik pofont, ahol csak lehetett. Lásd pl. alkalmi munkavállalói kiskönyv esete.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:23
Törölt hozzászólás
#48
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:14
Törölt hozzászólás
#47
exley 2010. 08. 16. 10:06
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Szerintem az IMF nélkül szétestünk volna. Nem baj a fülkés ezt is megszervezei és a német oldalán éhen düglik nem csak a hajléktalan, hanem az elkényeztetett őgyvéd orvos csemeték is, aki szentként imádják az orsos fülkést.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 10:02
Előzmény: #43  exley
#45
És mi köze van ennek a németekhez , hogy alkoholista , játékgép függő csövesek halnak meg , megmondom , neked semmi. Holnaptól ha Németország semmit se venne innen , akkor szombaton ki lehetne rakni a táblát a határokhoz hogy belépni tilos , az ország szétesés közben van.
exley 2010. 08. 16. 10:01
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
Emlékszel a német csaptok m,enekülésére a ruszkik elöl..Bajárol, hogy ne utazonn haza a vagon öresen termüfüldel raktták meg. Ennyit a nácikról.
exley 2010. 08. 16. 09:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#43
,de volt ennivaló, a námettül ehén dögölhetsz, ahogy már düglik is a polgár, a megyei körházahkbaqn naponta hal meg egy hajláktalan akit az utcáról szállitanak be..
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:57
Előzmény: #40  exley
#42
Jaj ne idegesíts , hány magyar lett hirtelen gazdag amikor kitelepítették az itteni német lakosság jelentős részét , és a vagyonukat meg ellopták. A Németország kifizette a magyar áruk ellen értéket , ez a ruszkikról nem mondható el . Egyszerűen idegesítően primitív vagy , szerintem te biztos valami belterjes valami lehetsz .
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:54
Törölt hozzászólás
#41
exley 2010. 08. 16. 09:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#40
Igy tudják összeszedni a bogáncsot a homokban a képviselök és a német akárkik. Három évtizede a Tsz területén aktiv mezügazdasági termeleés folyt, a parasztok milliomosok lettek az orosz piacból, most koldus szegények a német nagytüke árnyékában. EZ van-
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:45
Törölt hozzászólás
#39
exley 2010. 08. 16. 09:44
Előzmény: #37  exmnbs1
#38
A DAIMLER CSAK AZÉRT VAN ITT, HOGY SZEREZZEN EGY HOROR ÉLMÉNYT, kapitalista dekadencia, Stuttgart egy menyország, otthon nem akar kekeckedni, hát eljün a magyar vadak közé.
exmnbs1 2010. 08. 16. 09:39
Előzmény: #31  exley
#37
bizony lopnak arra, egy ismerős tanyája ott van tőle párszáz méterre, mióta felszerelte a riasztót időnként beriaszt mostanában is
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:38
Törölt hozzászólás
#36
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:38
Előzmény: #19  exley
#35
A te egy agyon iskolázott rántott hús szellemi képességeivel rendelkezel.
exley 2010. 08. 16. 09:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#34
Kültség a Daimlernek? A örzés? Av fehérgallárosok sokkal nagyobb veszély hunniában, lásd audi, amikor füldögyletért a hivatalnokok 2 db zsir ujja audit kértek , fletott rügtön lerendelte az audi elnöke györben és felavatitt egy szállito szalagot, a két köztisztviselött azota kübényászatban alkalmazzák.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:36
Előzmény: #31  exley
#33
Ha ez így van, föl kell tenni a kérdést:
1. Miért tudják ezt megtenni?
2. Mit tehet Magyarország azért, hogy ugyanezt az érdekérvényesítő képességet elérje?
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#32
megoldják. a multiknál megvan a szellemi kapacitás arra, hogy kitalálják hogyan
exley 2010. 08. 16. 09:34
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
Megszervezték, ezért tudnak titkosan berepélni az izraeli felderitö repülök, ellötte egyeztetnek Moszkvával és a Nato parancsnoksággal. A Varsói szerzödés idelyén sem kérdezték meg a cinegét, jöhetnek.e a mig ezredek bereülést gyakorolni.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:32
Törölt hozzászólás
#30
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#29
Idejönnek így is a cégek, csak nyilván védelmet is szerveznek a gyáraik köré.
exley 2010. 08. 16. 09:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#28
Sztem a nénómet szállitja el a cuccait, szvsz.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:26
Törölt hozzászólás
#27
exley 2010. 08. 16. 09:23
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Akkor ki van az egykori Dózsa Tsz területén?
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:22
Előzmény: #24  exley
#25
Hát mondjuk ne is menjen senki más magánbirtokára! Se éjjel, se nappal.
exley 2010. 08. 16. 09:20
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#24
dél-amerikanizálódótt már réges régen a térség amióta a szovjet csapatok elhagyták, Kecskemétet. Szerényen hallagat a karhatalom, üket is azzonal kilövik és elássák, ha magán birtokra merészkednek éjjel.
exley 2010. 08. 16. 09:16
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
Jártál már Kecskemét egykori Dózsa Tsz területén? Ott székel most a Damler, Menj oda éjjel azt hiszik disznó tolvaj vagy, azonnal szitávaá lünek, holtestedet elássák. Az örzü-védük szöme láttára, te okos tojás.
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:13
Előzmény: #20  exley
#22
jaj.

jobb demonstrációt nem is mutathattál volna a populizmusra
Törölt felhasználó 2010. 08. 16. 09:12
Előzmény: #19  exley
#21
hogy te milyen primitív vagy...!!!

Topik gazda

_____
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek