Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 19:41

LMP-HP  

Ha már annyira nagy kampány volt itt a szélső-jobboldalnak...



link



link



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 23:03
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
"Egyébként mikor társadalmi problémákról beszélgetünk, akkor szerintem a többséget kell figyelembe venni, nem az egyént. " -gondolod?

Akkor most bennünket többségként az alapján kéne megíténie a világnak amit a kormáyunk tesz nyolcadik éve?

"valahogy mindig olyan érzésem támad, hogy a jobb szélső tűnik higgadtabbnak és a "hátrányosan megkülönböztettetek" pedig szélsőségesek."

Nem nagyon értem, Pontosan tudod ki milyen származású itt a fórumon? Hogy ki kinek a hátsójában liheg, azt észrevenni könnyen.

Amiről írsz , nem egy népet jellemez, hanem annak rezsimjét, illetve ezen rezsim szolgáit a világban.
Így gondolom.

Szép napot. Szia.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:57
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Kedves mnkj !

Nem alkotnak semmivel zártabb közösséget, mint mondjuk mi, magyarok. A cionisták persze hasonlóan összetartóak, mint mondjuk hazánkban az ultrabal.
Pláne, sok zsidó származású magyar nagyobb hazafi mint a sok szdsz portáslelkű. De ezt hagyjuk. Nem kevés zsidó fiatalt vertek már hazájukban azért, mert a palesztinok szisztemtikus irtásából elegük van.Például.
De erről persze nem hallani semmit.Lézetik Izraelben jobboldal is (nem szélsőjobb, ne keverjük), csak nem tudod ezek szerint.

Szóval ne általánosíts. A "zsidók így meg zsidók úgy" ....nem . Ezt ne.

Köszönöm.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:46
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#18
Kedves _dlph!

Nem akarok zsidózni. Azt hiszem tisztességesen fogalmaztam. Ezt tőled is elvárom. Főként, hogy korábban megjegyzéseket tettél másoknak.

De ezek szerint szerinted is egy zárt közösséget alkotnak? Ha ez így van, miért ők a leghangosabbk az állítólgos kirekeszők ellenében?

Egyébként mikor társadalmi problémákról beszélgetünk, akkor szerintem a többséget kell figyelembe venni, nem az egyént. De nem akarok ebbe mélyen belemenni, mert hiányosak az ismereteim zsidókkal kapcsolatban, csak itt a fórumot olvasgatva, valahogy mindig olyan érzésem támad, hogy a jobb szélső tűnik higgadtabbnak és a "hátrányosan megkülönböztettetek" pedig szélsőségesek. Persze lehet, hogy tévedek.
kenyeres 2009. 06. 06. 22:43
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#17
Látom felejtessz. Te Mózes átlátszó vagy mint az üveg,ezt a dumát már mi nem eszük meg.Kopogtassál a szomszédba, csókol a mama csomag nincs.PROVOKÁTOR ki a f@szom küldött ide? DDD
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:31
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
én arab? te eszement te,,,
úgy vagyok én arab, hogy te zsidó, vagy jogász
kértelek már, ne cincogj a felnőttek dogába
hess innen...ne égess magaddal
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:29
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
de hülye vagy
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:28
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Huuuhhhhh

Egy arab védi a zsidókat.
Na ezt is megértük.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:25
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Nem mind édes öcsém. Nem mind. Minden népnek vannak tisztességes tagjai is. Kissé nyisd ki a szemed és majd meglátod. Ne általánosíts, mert az a tömény faszság jele,. Ha most ezen a fórumon itt zsidózni kezdesz, a füledre lépek.

Vetted?
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:00
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#12
Kedves Gudakes1!
Szerinted, mindennemű gyalázkodástól mentesen és nem összehasonlítva más csoportokkal, a zsidók nem kirekesztőek?
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 19:15
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
jaja, itt aki nem Jobbik-hívő, az vagy zsidó, vagy cigány, vagy valamelyik a kettő közül +komcsi!
Aki meg azt mondja, hogy ez talán nem így van, az magyarellenes! :D
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 18:57
Előzmény: #5  zotya32
#10
jobbiknak mi a programja?
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 15:49
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Így van jól mondod LMP Humanista Párt = SZDSZ
A kettő együtt alkotja majd az ÚJ neoliberalizmust.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 14:43
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Látszik téged is úgy etetnek meg mindennel ahogy csak akrnak.. Gondolok itt a jobbikra...
Egyébként ha nem tudnád !
LMP = SZDSZ
Tudják már a kis libsik hogy végük, ezért felhoznak egy új pártot gondolván a jövőjükre.
Eddig is köztudott volt hogy az LMP olyan szdsz ifjúsági szervezet féleségnek indult...
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:57
#7
Kárpátia-Magyarnak születtem

link
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:53
Előzmény: #5  zotya32
#6
Jobb ha megérted, és elfogadod: A Jobbik egy nyiltan rasszista, és militarista, kirekesztő szervezet, ami igencsak a szélsőjobboldal jellemzői közé tartozik.

De ez a topik nem erről szól, csak belinkeltem néhány filmet, hogy ne csak a jobbikos szarsággal legyen teli a fórum!
zotya32 2009. 06. 05. 20:18
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Jobbik sem szélsőséges. Egyik párt sem bal, jobb, közép. Mi alapján 'sorolják be', illetve minek ez? teljesen felsleges. Nem a cetli, hanem a program a lényeg. Szerintem.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 20:07
Előzmény: #3  zotya32
#4
Én nem nevezném annak.
Azt hiszem, olyanok hangzanak el filmekben, amit bárki fenntartás nélkül elfogadhat!
Nem kell feltétlen topic, de ha már vannak ezek e jó kis filmek, hátha megnézitek. :)
Talán kissé visszabillen a mérleg. :)
zotya32 2009. 06. 05. 19:48
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
És most a szélsőbalnak is kell egy topik, 4 órával a kampánykuss előtt? :-) :-)
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 19:48
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2

Topik gazda

Gudakes1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek