Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:57
#2
Mondjuk én nem érzem, hogy lopok. De néha már azt se tudom, hogy én vagyok az, aki nem én vagyok. Vagy micsoda. Én örülök annak, hogy dolgoztok, mert akkor sok adót fizettek be, így van mit tőletek elvenni, azt átcsoportosítani! Olyan jó néha ránézni a bankszámlámra. Az én nevemen fut a bankszámla!
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:02
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#3
Szegény magyárkáktól loptok, nem zavar? Szellemi előfeitek a zsidókat fosztogatták meg a tótokat.
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:08
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Mi dolgozunk, ti loptok. Mi dolgozunk, ti dolgoztok. Mi lopunk, ti loptok. Tiszta nyelvtan az egész.
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:16
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Talán az szdsz "tudjuk! Merjük! Tesszük! Briliáns kampánya óta nem volt ilyen űtős üzenet a köztereken! Tetszik.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:19
#6
""Titkos" hotelje is lehet Mészáros Lőrincnek Ausztriában" link Erről tud valaki mondani valamit? Már tényleg nem tudom követni. Izgulok, hogy jó helyre került-e az adótok!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:22
#7
"Átlépte a határokat Habony Árpád médiacége" link Gurulnak az adóforintok! Épül a nemzet!
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:24
Előzmény: #6  penztaros_lorinc
#8
Már minden topik LöLő-ről szól?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:31
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Népszerűség! Nemzeti kincs! Gazdasági csoda! Erről beszélni kell, mert bárki bejárhatja ezt az utat. Bárki!
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 11:08
Előzmény: #9  penztaros_lorinc
#10
bárki, aki okosabb Cukinál :)
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 11:13
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#11
kár, h az utolsó, szó annak idején lemaradt a "liberálisok" szlogenjéből: tudjuk! Merjük! Tesszük! ELCSESSZÜK! így lett volna teljes.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 11:28
Előzmény: #11  bluefrog
#12
Viktort mindig is nagyra becsültem. Rossz már a memóriám, így idéznék tőle pár gondolatot: "A Fidesznek igenis van elvi kiindulópontja… a modern XX. század végi liberalizmus" "Elöljáróban hadd jegyezzem meg, hogy a liberális szó helyett inkább a szabadelvűt használom, hiszen vidéken semmit nem értenek abból, ha azt mondom, liberális. A mérsékeltség hangsúlyozása nagyon fontos, mivel a Fidesz korábban valóban radikális párt volt." "Ennek az országnak a sorsát csak egy polgári középerőkből álló kormány tudja megnyugtatóan rendezni. Olyan polgári liberális kormány, amely […] nem enged sem egy jobb-, sem egy baloldali etatista gazdaságpolitika csábításának. Csak egy ilyen liberális kormány látszik alkalmasnak arra, hogy megértesse a polgárokkal, hogy a privatizáció lehetőség, hogy meggyőzze őket arról, hogy minden olyannyira várt intézkedés – legyen szó nyugdíjról, gyedről, családi pótlékról, munkanélküli-segélyről – csak akkor lehetséges, ha előteremtjük hozzá a szükséges pénzt. Márpedig pénz csak piacgazdaságban terem, pénz és piac pedig nincs a pénzforgatáshoz értő vállalkozók, tőkések nélkül… Hangulatkeltés folyik a bankárok, a bankok, a pénztőke és a nemzetközi pénzügyi intézmények ellen… Egy liberális kormány képes lesz arra, hogy kíméletlenül szembeszálljon az… idegengyűlölettel…" "A populizmus élő klasszikusai szájában a „liberális” szó káromkodás, szitok. A liberálisok ugyanis szabadságot követelnek a népnek, hogy vállalkozhasson és választhasson." "A radikális jobboldal nemzetiségi politikája patetikus magyarkodásban, hazafias frázisokban […] merül ki. Visszaélnek a nemzeti retorikával, valójában nemzetellenes politikát folytatnak." "A nacionalizmus […] és a politikai demagógia újjáéledését, az autoriter nosztalgia és a politikai szélsőségek fölerősödését tapasztaljuk az egész térségben. Ez az új, a szélsőjobb elvakult, demokráciaellenes erői által szított és a megnövekedett szociális feszültségeket kihasználó radikalizmus rendkívül veszélyes. A radikalizmus ma egészen mást jelent, mint tegnap. A tegnap radikalizmusa a demokrácia kiépítéséért és az emberi szabadságjogokért küzdött, a mai radikálisok pedig megpróbálják lerombolni a demokratikus rendszert." Orbán Viktor, és az Ő elvei!
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:01
Előzmény: #12  penztaros_lorinc
#13
látom felkészültél, az életed tényleg Viktornak szentelted :) a szadesz-féle liberalizmusról meg szavak helyett beszéljenek a képsorok maszkos, azonosító jel nélküli rendőrök brutalitásáról, gergényi kitüntetéséről: link csak jelzem, tegnap demszky már az első vonalban "harcolt"... azért remélem magyar ember tényleg nem felejt, talán egyszer lesz felelősségre vonás... mindenkinél...
treff
treff 2017. 04. 05. 12:29
Előzmény: #13  bluefrog
#14
...kezdve a mostani rezsimmel és mindegyik mocsokkal, aki kiszolgálja, hogy friss legyen az élmény és el ne évüljön!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 12:47
Előzmény: #13  bluefrog
#15
Hú, nagyon komoly a kontraszt a tegnapi tüntetés és a 2006-os között. Érdekes megnézni, köszönöm a hozzászólásod! A rendőrök ugyanazok, a tüntetők viszont lecserélődtek. Te melyik tüntető csoportba illesz bele? A 2006-osba, vagy a tegnapiba? Értelmi színvonalon mozogva.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:52
Előzmény: #14  treff
#16
ahogy írtam mindenki... nem ezzel vagy azzal kezdve. mindenki.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:57
Előzmény: #15  penztaros_lorinc
#17
így van éles a kontraszt, de ez csak annak köszönhető, hogy most a rendőrök nem kaptak utasítást, felhatalmazást brutalitásra. melyik csoportba? talán mindkettőbe, talán egyikbe sem. értelmi és érzelmi színvonalon mozogva...
andare 2017. 04. 05. 13:03
Törölt hozzászólás
#18
dexter 2017. 04. 05. 13:05
Előzmény: #12  penztaros_lorinc
#19
a csúti tolvajnak csak két elve volt:- minél többet lopni- és bármi áron hatalmon maradni, neki semmi nem számít, mindenen és mindenkin átgázol ennek érdekében
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 13:06
Előzmény: #17  bluefrog
#20
Te is úgy emlékszel, hogy 2006-ban a TV székházat, az ostromló rendőrök ellen védő békés polgárok esetével indultak az események?
dexter 2017. 04. 05. 13:08
Előzmény: #17  bluefrog
#21
2006-ban meg a rendőrök kezdtek gyújtogatni és szétverni mindent a belvárosban...
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 13:09
Előzmény: #19  dexter
#22
Most kire gondolsz? Pontosíts, mert vannak, akik csak a nevüket adják ilyen tettekhez, de valójában nagyon becsületes emberek, egyszerű kádárok, bádogosok, gázszerelők, juhászok, mészárosok, stb.. Ne vegyünk mindenkit egy kalap alá!
dexter 2017. 04. 05. 13:14
Előzmény: #22  penztaros_lorinc
#23
aki akarja, megérti... (amúgy kivételesen nem a gázszerelőre)
gambadoro 2017. 04. 05. 13:15
Előzmény: #13  bluefrog
#24
vicces, amikor a fidesz vs. szadeszt emlegetsz:))))))))) szerencsére a népnemzeti fideszben több a szadeszes kiszes bolsevik moszkovita mint bármelyik más pártban:)))) de ez ne zavarjon mármint az igazság:))))
gambadoro 2017. 04. 05. 13:19
Előzmény: #19  dexter
#25
valszeg megbolondult tényleg nemzetvédő supermanusnak hiszi magát
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 13:21
Előzmény: #20  penztaros_lorinc
#26
már bocs de a tv székház ostroma szeptember közepén volt, a belinkelt videó dátuma meg október 23... más az időpont, más a helyszín. sok ember aki ott volt a rendőri brutalitásnál ott sem volt a tv székháznál.Te hogy látod, a rendőrök az ütés vagy rúgás előtt, megkérdezik a civilt, h ott volt-e a tv székháznál? mert én azt látom, h válogatás nélkül verik az embereket. mellesleg ha vki ott volt a székház ostromnál, azt sem így kell felelősségre vonni jogállamban...
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 13:24
Előzmény: #21  dexter
#27
neked csak azt kívánom, h éld át azt amit amit 2006.okt. 23-án megvert és megalázott civilek és rokonaik éltek át azokban a napokban... amit tettek arra nincs mentség. és arra sincs mentség, h nem vonták felelősségre sem őket sem az akkori politikai és rendőri vezetőket.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 13:29
Előzmény: #24  gambadoro
#28
legfőképp több mint a szadeszben. mert az a párt hál' Istennek és a magyar választópolgárok többségének már nem létezik.amúgy örülök, h "megértetted" a mondandóm lényegét...jössz ilyen kiszes baromsággal... gratulálok.
gambadoro 2017. 04. 05. 13:31
Előzmény: #28  bluefrog
#29
elvtelen embereknek baromság aki végigélte annak meg nem a kiszes senkiből lett a pártsenki aztán a párttitkársenki és így tovább neked ez tetszik hurrá kádár országa
gambadoro 2017. 04. 05. 13:33
Előzmény: #27  bluefrog
#30
ez a pintér vagy ki honnan került elő? felelősségre vonták már? hehe 2006-os végrehajtók közül többen azóta kerületi kapitányok, osztályvezetők lettek te mégis miről beszélsz?
pomperj
pomperj 2017. 04. 05. 13:42
Előzmény: #20  penztaros_lorinc
#31
Ugyan ! Vilagos, hogy forditva van:Halalra dologzza magat nepunk bolcs vezere es tanitoja, hogy a dolgozo magyar nep egyszeru fiai tobbet lophassanak!
dexter 2017. 04. 05. 13:43
Előzmény: #27  bluefrog
#32
érdekes engem nem vertek meg, pedig én is kint voltam igaz, én nem dobáltam a rendőröket, nem támadtam rájuk, hanem amikor láttam, hogy itt orbánék hergelik a népet és balhé lesz, inkább hazamentem a rendőrök kérték orbánék, hogy ne ott tartsák meg a gyűlést, de ők nem engedtek és az astóriánál szervezték meg, valószínű abban reménykedtek benne, hogy balhé lesz, amit saját maguk oldalára tudnak fordítani és be is jött nekik az milyen érdekes, hogy orbánnak, ha tényleg fontosak lettek volna az emberek, akkor megkérhették volna a tömeget, hogy nem menjenek a deák tér irányába, hanem hagyják el a helyszínt pl. a keleti, vagy a híd felé; de nem, amikor megtudták, hogy balhé van a deák téren, akkor fogták magukat, farkukat behúzva egy szó nélkül leléptek magukra hagyva az ott lévő embereket az kétségtelen, hogy a rendőrök nem álltak a helyzet magaslatán, meg azonosítót sem viseltek, amiért valóban elő lehetett volna venni valakit, de nem úgy kezdődött, hogy a rendőrök visszaütöttek orbánéknak balhé kellett és meg is tettek mindent, hogy megkapják, és meg is kapták
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 13:50
Előzmény: #30  gambadoro
#33
felhívnám figyelmedet az általam korábban leírt MINDENKI szóra. (#16)mondom én, h nem érted a lényeget.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 14:07
Előzmény: #32  dexter
#34
gondolod, h nem viseltek azonosítót (amit törvény írt elő akkor is...), az véletlen volt? meg az, h nagy részük maszkban volt? ugyan már szabad kezet kaptak a vérengzéshez. és azt gondolod, h csak kődobáló civileket vertek és aláztak meg, akkor javaslom nézd meg a videót az elejétől a végéig, nekem nem tűnnek huligánnak a megalázottak:link arra meg felhívnám figyelmedet h bárkinek, bárhol joga van tüntetni demokráciában, míg azzal nem korlátoz vagy veszélyeztet másokat. különben a spontán demonstráció mint olyan nem is létezne. márpedig ha nem létezne, akkor a történelem során sosem lett volna rezsimeket leváltó forradalom.az meg h a fidesz vezérei mit tettek akkor vagy mit tesznek most az nem mentség a másik oldalnak sem...mit ahogy a korábbi kormányok bűnei sem mentség nekik, vagy másnak.
dexter 2017. 04. 05. 14:16
Előzmény: #34  bluefrog
#35
nem érted, ha valaki ott van, ahol a balhé van, az ne csodálkozzon, ha kap a gumibottal (avagy ha valaki kiáll az út szélére, ne csodálkozzon, ha kurvának nézik); az tényleg kérdés, hogy megfelelő arányú volt-e az intézkedés azért te sem gondolod komolyan - nem felmentve a rendőröket - , hogy megkérdeznek majd mindenkit egy ilyen esetnél, hogy dobált-e kővel, vagy csak nézelődő a balhé közepén, mert csak akkor suhint a gumibottal ha kődobáló én nem akarok senkit menteni, de azért ne állítsuk már mártírnak azokat, akik szétverték budapest belvárosát, ill. a fidesz vezetést sem, akik direkt hergelték a tömeget; mind a két fél hibás volt az ott kialakult helyzetért, a rendőrök is, meg akik velük szemben álltak azok is
dexter 2017. 04. 05. 14:17
Előzmény: #34  bluefrog
#36
tűntetni joga van, szétverni a várost és gyújtogatni nem, az köztörvényes büncselekmény még akkor is ha a tüntetés jelszava mögé bújik...
-pny 2017. 04. 05. 14:19
Törölt hozzászólás
#37
-pny 2017. 04. 05. 14:21
Törölt hozzászólás
#38
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 14:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#39
nézz utána h mit írnak elő a jogszabályok pl. azonosító jelre vonatkozólag.főállású bértollnokokkal meg nem kommunikálok, úgyhogy a jövőben hanyagoljuk egymást kedves pny
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 14:41
Előzmény: #35  dexter
#40
tehát korábban mikor a fidesz székházat megrongálták tüntetők, akkor a rendőröknek joguk lett volna mindenki agyba főbe verni aki ott van? Te lettél volna a leghangosabb ha ez megtörténik.amúgy ilyen erővel az összes tüntetést nagyon egyszerű lenne a mindenkori hatalomnak felszámolni, csak néhány tucat embert kellene elvegyíteni a tömegben akik elkezdenek erőszakoskodni, és már kezdődhetne is a tiltakozás felszámolása brutális eszközökkel... ki tudja talán ilyen is történt annak idején. mit ahogy abban sem lehetünk biztosak csak rendőrök voltak egyenruhában, mivel se az arcuk nem látszott sem azonosítójel nem volt rajtuk. "Az ENSZ kínzás elleni bizottsága (Committee against Torture – CAT) 2006. novemberi jelentésében különös aggodalmának adott hangot a 2006 szeptemberében és októberében Budapesten lezajlott tüntetések során történt rendőri fellépésre – aránytalan kényszerítőeszköz-használatra és bántalmazásokra – vonatkozó híradások miatt.2007. február 21-én a Magyarországra látogató Franco Frattini, az Európai Bizottság alelnöke a rendőrök képzését, a rendőri azonosítók használatát és a gumilövedékek használatának mellőzését, valamint a civil kontroll megerősítését és az erőszakot elszenvedettek eseteinek kivizsgálását szorgalmazta.Az Amnesty International éves jelentésének Magyarországról szóló fejezete a rendőrség által alkalmazott túlzott mértékű erőszakról és durva bánásmódról tudósított, melyet a 2006. szeptember 17. és 20. közötti időszakban és október 23-án, az 1956-os forradalom kitörésének évfordulóján történtek meg."forrás: wikipédia

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek