Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:57
#2
Mondjuk én nem érzem, hogy lopok. De néha már azt se tudom, hogy én vagyok az, aki nem én vagyok. Vagy micsoda. Én örülök annak, hogy dolgoztok, mert akkor sok adót fizettek be, így van mit tőletek elvenni, azt átcsoportosítani! Olyan jó néha ránézni a bankszámlámra. Az én nevemen fut a bankszámla!
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:02
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#3
Szegény magyárkáktól loptok, nem zavar? Szellemi előfeitek a zsidókat fosztogatták meg a tótokat.
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:08
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Mi dolgozunk, ti loptok. Mi dolgozunk, ti dolgoztok. Mi lopunk, ti loptok. Tiszta nyelvtan az egész.
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:16
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Talán az szdsz "tudjuk! Merjük! Tesszük! Briliáns kampánya óta nem volt ilyen űtős üzenet a köztereken! Tetszik.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:19
#6
""Titkos" hotelje is lehet Mészáros Lőrincnek Ausztriában" link Erről tud valaki mondani valamit? Már tényleg nem tudom követni. Izgulok, hogy jó helyre került-e az adótok!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:22
#7
"Átlépte a határokat Habony Árpád médiacége" link Gurulnak az adóforintok! Épül a nemzet!
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 10:24
Előzmény: #6  penztaros_lorinc
#8
Már minden topik LöLő-ről szól?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 10:31
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Népszerűség! Nemzeti kincs! Gazdasági csoda! Erről beszélni kell, mert bárki bejárhatja ezt az utat. Bárki!
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 11:08
Előzmény: #9  penztaros_lorinc
#10
bárki, aki okosabb Cukinál :)
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 11:13
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#11
kár, h az utolsó, szó annak idején lemaradt a "liberálisok" szlogenjéből: tudjuk! Merjük! Tesszük! ELCSESSZÜK! így lett volna teljes.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 11:28
Előzmény: #11  bluefrog
#12
Viktort mindig is nagyra becsültem. Rossz már a memóriám, így idéznék tőle pár gondolatot: "A Fidesznek igenis van elvi kiindulópontja… a modern XX. század végi liberalizmus" "Elöljáróban hadd jegyezzem meg, hogy a liberális szó helyett inkább a szabadelvűt használom, hiszen vidéken semmit nem értenek abból, ha azt mondom, liberális. A mérsékeltség hangsúlyozása nagyon fontos, mivel a Fidesz korábban valóban radikális párt volt." "Ennek az országnak a sorsát csak egy polgári középerőkből álló kormány tudja megnyugtatóan rendezni. Olyan polgári liberális kormány, amely […] nem enged sem egy jobb-, sem egy baloldali etatista gazdaságpolitika csábításának. Csak egy ilyen liberális kormány látszik alkalmasnak arra, hogy megértesse a polgárokkal, hogy a privatizáció lehetőség, hogy meggyőzze őket arról, hogy minden olyannyira várt intézkedés – legyen szó nyugdíjról, gyedről, családi pótlékról, munkanélküli-segélyről – csak akkor lehetséges, ha előteremtjük hozzá a szükséges pénzt. Márpedig pénz csak piacgazdaságban terem, pénz és piac pedig nincs a pénzforgatáshoz értő vállalkozók, tőkések nélkül… Hangulatkeltés folyik a bankárok, a bankok, a pénztőke és a nemzetközi pénzügyi intézmények ellen… Egy liberális kormány képes lesz arra, hogy kíméletlenül szembeszálljon az… idegengyűlölettel…" "A populizmus élő klasszikusai szájában a „liberális” szó káromkodás, szitok. A liberálisok ugyanis szabadságot követelnek a népnek, hogy vállalkozhasson és választhasson." "A radikális jobboldal nemzetiségi politikája patetikus magyarkodásban, hazafias frázisokban […] merül ki. Visszaélnek a nemzeti retorikával, valójában nemzetellenes politikát folytatnak." "A nacionalizmus […] és a politikai demagógia újjáéledését, az autoriter nosztalgia és a politikai szélsőségek fölerősödését tapasztaljuk az egész térségben. Ez az új, a szélsőjobb elvakult, demokráciaellenes erői által szított és a megnövekedett szociális feszültségeket kihasználó radikalizmus rendkívül veszélyes. A radikalizmus ma egészen mást jelent, mint tegnap. A tegnap radikalizmusa a demokrácia kiépítéséért és az emberi szabadságjogokért küzdött, a mai radikálisok pedig megpróbálják lerombolni a demokratikus rendszert." Orbán Viktor, és az Ő elvei!
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:01
Előzmény: #12  penztaros_lorinc
#13
látom felkészültél, az életed tényleg Viktornak szentelted :) a szadesz-féle liberalizmusról meg szavak helyett beszéljenek a képsorok maszkos, azonosító jel nélküli rendőrök brutalitásáról, gergényi kitüntetéséről: link csak jelzem, tegnap demszky már az első vonalban "harcolt"... azért remélem magyar ember tényleg nem felejt, talán egyszer lesz felelősségre vonás... mindenkinél...
treff
treff 2017. 04. 05. 12:29
Előzmény: #13  bluefrog
#14
...kezdve a mostani rezsimmel és mindegyik mocsokkal, aki kiszolgálja, hogy friss legyen az élmény és el ne évüljön!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 12:47
Előzmény: #13  bluefrog
#15
Hú, nagyon komoly a kontraszt a tegnapi tüntetés és a 2006-os között. Érdekes megnézni, köszönöm a hozzászólásod! A rendőrök ugyanazok, a tüntetők viszont lecserélődtek. Te melyik tüntető csoportba illesz bele? A 2006-osba, vagy a tegnapiba? Értelmi színvonalon mozogva.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:52
Előzmény: #14  treff
#16
ahogy írtam mindenki... nem ezzel vagy azzal kezdve. mindenki.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 12:57
Előzmény: #15  penztaros_lorinc
#17
így van éles a kontraszt, de ez csak annak köszönhető, hogy most a rendőrök nem kaptak utasítást, felhatalmazást brutalitásra. melyik csoportba? talán mindkettőbe, talán egyikbe sem. értelmi és érzelmi színvonalon mozogva...
andare 2017. 04. 05. 13:03
Törölt hozzászólás
#18
dexter 2017. 04. 05. 13:05
Előzmény: #12  penztaros_lorinc
#19
a csúti tolvajnak csak két elve volt:- minél többet lopni- és bármi áron hatalmon maradni, neki semmi nem számít, mindenen és mindenkin átgázol ennek érdekében
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 13:06
Előzmény: #17  bluefrog
#20
Te is úgy emlékszel, hogy 2006-ban a TV székházat, az ostromló rendőrök ellen védő békés polgárok esetével indultak az események?

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek