Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:11
Előzmény: #58  penztaros_lorinc
#61
csak azt kívánom azoknak, akik helyeslik az akkori rendőri brutalitást, h egyszer ők is éljék át azt egy tüntetésen, akár másmilyen helyzetben, bárhol a világon, amit akkor kellett jó néhány honfitársamnak átélni... saját bőrükön érezzék a kiszolgáltatottságot és védtelenséget.ui.: "a tények makacs dolgok"
-pny 2017. 04. 05. 16:14
Törölt hozzászólás
#62
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:17
Előzmény: #59  penztaros_lorinc
#63
tehát úgy gondolod, egy demokráciában nincs helye a tüntetésnek, és aki tüntet az bomlasztó. javaslom ezt mond el mondjuk egy ceu-ért folyó tüntetésen, azoknak akik az utcát választották. bizonyára nagy sikered lesz.ezzel írásoddal végképp leszerepeltél előttem.amúgy, h van az h egy gazdasági tematikájú oldalon csak politikai témához szólsz hozzá, és csak ilyen topikokat hozol létre? semmi kereskedés? kilóg a lóláb, de nagyon...
-pny 2017. 04. 05. 16:18
Törölt hozzászólás
#64
-pny 2017. 04. 05. 16:23
Törölt hozzászólás
#65
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:33
Előzmény: #55  bluefrog
#66
Arra kell hozni egy törvényt, hogy ilyet kizárólag a magyar határon lehessen csinálniuk!
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 16:36
Előzmény: #63  bluefrog
#67
A békés tüntetés ellen semmi kifogásom. Csakhogy Te úgy állítottad be a dolgokat mintha 2006-ban arról lett volna szó kizárólag. Aki átélte az emlékszik rá, az időrendre is jórészt. Semmi atrocitás nem volt a TV székház felgyújtásáig. Ott Toroczkaiék túltolták a biciklit (bocs ő azóta pártelnök helyettes, meg polgármester lett, micsoda felelősségre vonás...) felgyújtottak egy vízágyús oszlatójárművet, több személyautót, + egy középületet. Az ezt követő napok randalírozásai során pedig több mint 100 rendőr sérült meg a békés tüntetők skandálásától gondolom. Ezt úgy beállítani mint békés tüntetők elleni rendőri túlkapást, erős... A rendőri erőszakot sem kedvelem, sőt. Viszont ne tegyünk már úgy mintha senki nem emlékezne az események láncolatára ha kérhetném. A rendőrök napokig töketlenkedtek, miközben minden este csatatérré változott a belváros. Az a párt pedig aki ilyen körülmények között az események epicentrumába hirdeti meg a tömegrendezvényét, miközben addig csak a Várban meg a Kossuth téren gyűltek, hát...
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 16:38
Előzmény: #17  bluefrog
#68
"így van éles a kontraszt, de ez csak annak köszönhető, hogy most a rendőrök nem kaptak utasítást, felhatalmazást brutalitásra." Bizony, csak annak köszönhető. Mert a tegnapi tüntetők is felgyújtották fél BP-t, meg a tv-székházat, mint 2006-ban az orbánista csürhe. Ja, nem.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:38
Előzmény: #61  bluefrog
#69
Igen, igazad van, a rendőröket el kell messze küldeni, amikor békés emberek melegedési célzattal tüzet gyújtanak a város közepén, meg kövekkel dobálják a darazsakat, amik ott repkednek a levegőben. Biztos vagyok benne, hogy a FIDESZ rendezvényén összegyűlteknek semmi problémájuk nem lett volna azzal, ha a kövekkel darazsakra vadászók elé kerültek volna, miközben a rendőrruhába öltözött civilek, vagy kik azt TV-n végignézték volna a laktanyájukban. Senki se hiányolta volna onnan a rendőrruhába öltözötteket. Senki!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:39
Előzmény: #63  bluefrog
#70
Valamit félreolvastál.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#71
hát öregem, neked fogadjunk h vmelyik pártközpontban tanították, h kell félre magyarázni és csúsztatni.ezt hol állítottam: "2010 előtt meg a durva törés-zúzáshoz is jogotok volt ellenzékben szerinted..."egyébként mi ez "a jogotok volt"? ki vagyok én? és kikhez tartozom. légyszíves írd már be a nevem, mely pártnak vagyok vagy voltam tagja, a párttagkönyvem számát, stb. te jól értesült... most már értem miért írják itt a fórumon rólad többen, h össze-vissza hazudozol... mellesleg:"Törni-zúzni, belvárost szétverni, középületet, autókat felgyújtani, rendőrökre brutálisan rátámadni (kockakövekkel, molotov koktélokkal) bűncselekmény." remélem a amikor a migráncsok tettek ilyeneket,akkor is beírtad ezeket...link ui.: a jövőben tényleg hanyagoljuk egymást, nem vagyok rád kíváncsi. remélem világos, nem kell még egyszer beírnom.
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 16:45
Előzmény: #67  kukutyinbenko
#72
Ja és még valami. Én spec arra is emlékszem amikor a TV ostrom napján a HírTV-s riporter élő adásban lelkendezett, hogy "ez forradalom...Wittner Máriáék ezt okt. 23-ra tervezték, de a tömeg nem tudott várni addig..." Nos Wittner Mária fideszes országgyűlési képviselő volt, a HírTV pedig Fidesz TV. Senki nem kérdezte meg azóta sem, honnan tudott a tisztelt riporter előre ilyesmiről egy spontán esemény kapcsán?
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:49
Előzmény: #67  kukutyinbenko
#73
az imént ha jól emlékszem pont Te linkeltél be röszkével kapcsolatos képeket. ott joguk volt a bevándorlóknak kővel dobálni és törni-zúzni? ott hány magyar rendőr sérült meg mert védte a magyar határt az illegális határátlépőktől? de egyvalamire még mindig nem válaszolt senki. miért nem volt a rendőrökön azonosító jel, miért voltak tömegével símaszkban, mikor állítólag ők csak azért mentek oda, h jogszerűen eljárjanak az eseteleges törvénysértőkkel szemben?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:52
Előzmény: #72  kukutyinbenko
#74
Nem, ez nem úgy volt. A Hír TV akkori stábja 40 kilós rejtett kamerával forgatott a TV székházat ostromló rendőrök között, magukat végig veszélynek tették ki, hiszen ha kiderült volna, hogy ők valójában riporterek, és forgatnak, akkor ki tudja mi történt volna velük. A Hír TV stábját dicséret illeti azért, hogy azt a bazi nagy kamerát el tudták rejteni, senki észre nem vette. Máig se értem, hogy ez hogyan történt meg, de ez nem csoda, hiszen azt se értem, hogy nekem honnan lett ennyi pénzem.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:00
Előzmény: #72  kukutyinbenko
#75
nyilván nem a kődobálásra és a gyújtogatásra célzott, hanem a tüntetésre, mármint h az lesz október 23-án. ennyi.de mindenki azt magyaráz bele amit akar. mellesleg ez a riporter még mindig a hír tv munkatársa. azé a hír tv-é amelyik ahol tudja bírálja (hol joggal, néha viszont erőltetve) a jelenlegi kormányt. szóval az összeesküvés elméleted megdőlni látszik. bocs de inkább tanulok most már, amit akartam leírtam, aki akarta megértette. azokkal az emberekkel meg tényleg nem tudok mit kezdeni, akik beskatulyázzák a másikat egyik vagy másik oldalra, csak azért mert bizonyos kérdésben más a véleménye mint nekik. meg azokkal se akik helyeslik az akkori rendőri fellépést MINDENKIVEL szemben, közben meg itt a fórumon naponta védelmezik a demokráciát és a jogállamiságot.
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 17:06
Előzmény: #73  bluefrog
#76
Ne már, Röszkénél ott értek véget a tüntetői túlkapások (kődobálás) ahol a 2006-s események kezdődtek. A szervek szintén maszkban, jelöletlenül, brutálisan léptek fel. 2006-ban amíg csak ennyi történt (kődobálás) a szervek tétlenül moziztak. Az erőszakos beavatkozáshoz sokkal durvább események láncolatára volt szükség anno.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:09
Előzmény: #68  goapsy1
#77
hát igen a csürhe, így néz ki mint ahogy a riportalanyok...link
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:19
Előzmény: #76  kukutyinbenko
#78
hány rendőr sérült meg röszkén miközben a magyar határt védte? erre még mindig nem válaszoltál, pedig voltak néhányan."2006-ban amíg csak ennyi történt (kődobálás) a szervek tétlenül moziztak." igazad van 2006-ban embert is öltek és nőket erőszakoltak meg a tüntetők, és MINDENKI akit a rendőrök helybenhagytak. gondolom a "szervek tétlenül moziztak" kijelentésnél a szerb rendőrökre és határőrökre gondolsz, akik a kisujjukat sem mozdították röszkénél.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 17:20
Előzmény: #73  bluefrog
#79
Igazad van, nem kellettek volna oda a rendőrök! Elég lett volna 2-3 rendőr, díszegyenruhában, egy megafonnal, amivel megkérik szépen a tűznél melegedőket, darazsakra feltört térkővel vadászókat, hogy a FIDESZ rendezvényén lévőket ne találják el. Így kellett volna legyen, békésen végignézni, hogy mi fog történni. Ha majd időd engedi, akkor azokról is írsz pár sort, akik a térkő feltörésében és rendeltetési helyétől távolabbi helyszínre történő eljuttatásában aktívan részt vettek? Velük még nem sikerült foglalkozni, csak az egyenruhát viselőkkel.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 17:24
Előzmény: #75  bluefrog
#80
Igen, nagyon félreérhető volt a szituáció, ahogy a Hír TV akkori riportere a TV székház ostromát háttérként használva, a tömeg közepén ujjongva a leendő október 23-át élteti. Lehet azért értik ezt félre, mert elfelejtette megemlíteni, hogy nem a TV székház ostromát ünnepli, hanem a bő egy hónappal későbbi eseményeket gondolta ott át és próbálta a gondolatait szavak formájában a TV nézők tudomására hozni. Szerencsétlen félreértés, nem több.
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 17:25
Előzmény: #77  bluefrog
#81
Miért, a riportalanyok voltak, akik macskakövekkel dobálták a rendőröket (!!) és rágyújtották a tévé székházát az ottani személyzetre? Na, azt a söpredéket kellett volna terrorizmus vádjával elítélni, ha ez nem tömeggyilkossági kísérlet, akkor semmi.
-pny 2017. 04. 05. 17:25
Törölt hozzászólás
#82
-pny 2017. 04. 05. 17:26
Törölt hozzászólás
#83
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 17:28
Előzmény: #77  bluefrog
#84
Nem kellett volna oda egy darab rendőr se, nyugodtan végigdrukkolhatták volna az eseményeket a laktanyájukban is, a TV mögött ülve. Egy pillanatig se hiányolta volna őket egyetlen egy FIDESZ rendezvényen részt vevő se. Egy játékos eseménybe fulladt volna az egész, ahogy kavicsokat dobálnak ide meg oda. Azt se értem, hogy tegnap minek vezényelték ki a rendőröket. Te érted?
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 17:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#85
Szerintem az egy buta ember aki a rendőröket hibáztatja, nem pedig a fideszes csőcseléket!
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 17:34
Előzmény: #78  bluefrog
#86
Te tényleg nem érteni magyar nyelv, vagy ez valami "tárgyalási technika" részedről?
-pny 2017. 04. 05. 17:36
Törölt hozzászólás
#87
-pny 2017. 04. 05. 17:39
Törölt hozzászólás
#88
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:51
Előzmény: #81  goapsy1
#89
"Miért, a riportalanyok voltak, akik macskakövekkel dobálták a rendőröket (!!) és rágyújtották a tévé székházát az ottani személyzetre?" felhívnám figyelmedet h 2006. okt. 23-i rendőri brutalitássról fejtettem ki a véleményemet itt a fórumon a nagy "demokratáknak". az általam belinkelt képanyag is arról szól, a tv székház ostroma szeptemberben volt...megértem én h muszáj összemosni a kettőt, a 2006. október 23-i rendőrterrort vmivel magyarázni kell.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:53
Előzmény: #86  kukutyinbenko
#90
értem én csak nem csak pénztáros kolléga tud cinizmussal válaszolni.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:56
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#91
na ez is egy "demokrata" hsz. köszi.szóval aki más véleményen van az buta, és aki akkor tüntetett az akkori kormány ellen az csőcselék. értem. köszönjük emese.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#92
akkor még egyszer, ismétlés a tudás anyja:"ui.: a jövőben tényleg hanyagoljuk egymást, nem vagyok rád kíváncsi. remélem világos, nem kell még egyszer beírnom."
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 18:01
Előzmény: #89  bluefrog
#93
Csakhogy az okt. 23-i események nem előzmények nélküliek. Addigra már túl voltunk a TV ostromon, szinte minden este csatatérré változtatták a belvárost, az ominózus napon pedig a bemelegítő körök után egy tank randalírozott a Deák téren az emberek között. EZUTÁN következett a durva rendőri fellépés. Ez nem összemosás, hanem időrendi sorrend. Előbb volt a sorozatos tüntetői provokáció, erőszak, nevezd ahogy tetszik, utána jött a durvulás a szervek részéről.
-pny 2017. 04. 05. 18:02
Törölt hozzászólás
#94
-pny 2017. 04. 05. 18:03
Törölt hozzászólás
#95
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:14
Előzmény: #93  kukutyinbenko
#96
légyszíves linkelj már be videót, képet az általam belinkelt videó riportalanyairól és mutasd be, h valóban részt vettek a tv ostromban és ott milyen bűncselekményeket követtek el (vagy akár 2006. okt. 23-án).ha nem tudsz ilyet, akkor bizonyítva van az összemosás.szóval kíváncsian várom:link
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 18:15
Előzmény: #89  bluefrog
#97
Nincs is ezzel gond, csak általában azok, akik rendőrterrort emlegetnek, általában "véletlenül" mindig kifelejtik azt a szűk másfél hónapos tombolást, gyújtogatást, és tömeggyilkossági kísérleteket, amik azt megelőzték.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:23
Előzmény: #97  goapsy1
#98
nem felejtem el és nem is helyeslem amit akkor a székházban a vandálok csináltak, már csak azért sem mert, közvagyont rongáltak. mint ahogy azt sem helyeslem, amikor más emberek autóját gyújtották fel, rongálták meg. de az összemosás ellen mindig tiltakozni fogok, igenis okt. 23-án ártatlanokat is bántalmaztak rendőrök, és nincsenek illúzióim, h mindezt politikai és rendőr elöljárói felhatalmazással tették.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#99
ha ennyire bátor vagy, fedd fel személyazonosságodat, összehozzunk egy találkozót és nyilvánosság előtt ismételted meg amit (#88)-ban leírtál, amivel megvádoltál, a zárójelben leírtra gondolok.olyan pert akasztok a nyakadba, h ihaj-csuhaj. nos, elég bátor vagy, vállalod a kijelentésedet?
-pny 2017. 04. 05. 18:31
Törölt hozzászólás
#100
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 18:32
Előzmény: #98  bluefrog
#101
a rendvédelmet minden kormány megvédiezt jegyezd meg jól kisbarátomés amikor az utcán vandálokkal keverednek a tüntetők, vagy fordítva, ne várj virágot
-pny 2017. 04. 05. 18:32
Törölt hozzászólás
#102
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#103
nos vállalod? mégsem vagy annyira bátor? látom már 1-2 topikból ki lettél tiltva a stílusod miatt... megvádoltál vmivel bizonyíts, vagy bizonyítva van h, olyan vagy mint a példaképed:link
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 18:46
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#104
a legkevésbé neked vagyok barátod.amúgy majd mikor a fidesz kormány alatt vernek szét brutálisan tüntetést, akkor jusson eszedbe amit most nekem írtál!ahogy nézem a ténykedésed te leszel a leghangosabb tiltakozó.. majd jön egymillió link, ahogy szoktad...
-pny 2017. 04. 05. 18:46
Törölt hozzászólás
#105
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 18:51
Előzmény: #96  bluefrog
#106
Te valami érdekes világban élhetsz. 1. oszlatás közben sehol a világon nem szokott a rendőrség tényfeltáró vizsgálatot végezni az alanyok múltbéli cselekedeteire vonatkozóan. Bemondják a megafonba hogy mi következik és elkezdenek aprítani mindenkit aki az útjukba kerül. Én is utálom hogy ezt tehetik, de az erőszakszervek már csak ilyenek. Állítólag mi a társadalom ruháztuk fel őket ilyen jogosítvánnyal. Hát én biztos nem, de belátom néha elkerülhetetlen a dolog sajnos. 2. viszonylag kevés ember szokta utólag belemondani a kamerába hogy hát igen ő dobta meg először a rendőrt aztán az verte meg őt. Mindenki a saját sérelméről beszél ilyenkor, mindenki csak áldozat, mindenki csak véletlenül keveredett bele. Főleg ha egy párhuzamos világban él valaki és forradalmárnak érzi magát (nekem is volt ilyen a családban, aki este visszament utcakövet szedni mert 56-ból kimaradt anno, ebből meg nem akart), de ez már nem kis részben a politika felelőssége is. 3. attól hogy nem linkelek be a füttyentésedre videót miért lenne bizonyítva bármilyen összemosási kisérlet? Érdekes logikai levezetés. De a logikád alapján linkelj már be egy videót vagy bármi hiteles forrást, hogy a képeken látható kisgyerekes apák/anyák, idős nők mivel dobálták vagy veszélyeztették a szerveket Röszkénél. Mert jórészt őket verték véresre, nem a fiatal suhancokat akik dobáltak. A külföldi újságírókról meg ne is beszéljünk, akiket szerb területen vertek véresre, majd azzal a szöveggel hogy ellátják őket, átvitték magyar területre, ahol segítség helyett letartóztatták őket. Mert erről viszont fényképekkel bizonyított állítások hangzottak el a baráti lengyel közszolgálati TV stábjának részéről. Ahogy arról is hogyan bántak velük ezután a fogdán. Pl. nem engedték felhívni a követségüket sem, vagy a tolmácsolás terén is erős hiányosságok merültek fel az eljárás során.
-pny 2017. 04. 05. 18:59
Törölt hozzászólás
#107
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 19:00
Előzmény: #106  kukutyinbenko
#108
szerb területen??? mikor még a szerbek is csak az ellen tiltakoztak, ha a magyar rendőrök vizet lőttek át vízágyúval szerb területre... de tegyük föl, tényleg át mentek magyar rendőrök a határon. akkor hol is voltak a szerb hatóságok, mikor már órák óta nőtt ott a feszültség? hm? vhogy ezzel nem foglalkozott a migráncsvédő média... "Ahogy arról is hogyan bántak velük ezután a fogdán. Pl. nem engedték felhívni a követségüket sem, vagy a tolmácsolás terén is erős hiányosságok merültek fel az eljárás során."ezt valszeg 2006. okt. 23-i eseményekből tanulták, h lehet ilyet is büntetlenül... amúgy a határátlépésnek is megvannak a szabályai, gondolom ezzel te is tisztában vagy.
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 19:09
Előzmény: #108  bluefrog
#109
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 19:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#110
tökéletes összefoglaló. bár látom, a fideszes trollok ismét sikeresen terelték el a témát a maffiájuk lopásairól :D
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 19:44
Előzmény: #109  kukutyinbenko
#111
érdekes, az előbb azt írtátok többen, h aki törvényt sértő, erőszakos csoportosulásba keveredik az ne csodálkozzon, ha kap néhányat, most ezt kifogásolod. a röszkénél tevékenykedő újságírók objektivitásáról pedig annyit, h:1. eszembe jutnak azok a képsorok - bizonyára Te is emlékszel rá - mikor a síneken fekszik egy migró és átkarol egy földön fekvő anyát aki a gyermekét féltve szorítja magához, miközben rendőrök körbe veszik őket és néhány rendőr megmarkolja az ürgét, és közben azok jajveszékelnek. ez a videó megvágva bejárta a világot, mindenki felháborodott mennyire brutálisak a magyar rendőrök. nos egyszer csak elő került a teljes felvétel amin látszott, h az addig üldögélő migró - nyilván látva, h kamera dolgozik a közelben - egyszer csak feláll és lerántja a földre az asszonyt a gyerekével együtt, majd nem engedi őket szorításból felállni. 2. az osztrák sajtószövetség az események után néhány hónappal elismerte, h a migránshelyzetről, a röszkei eseményekről nem objektíven, csúsztatva tudósított. a beismeréshez persze szükség volt arra, h a köztársasági elnökük és a kormányuk álláspontja megváltozzon a migrációval kapcsolatban kb 180 fokot... ha megtalálom hozzájuk a videót, tudósítást akkor belinkelem.
bluefrog 2017. 04. 05. 19:49
Törölt hozzászólás
#112
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 19:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#113
jav: tanuk ELÖTT
offshort
offshort 2017. 04. 05. 20:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#114
itt szemezgethetsz ! :) link érdemes azt a részt kikeresni amikor peticióban követelik h a fradit azonnal rakják vissza az aNBI-be ! (akkor épp nb2-be volt!) , ez csak azért érdekes h tlképp kik is voltak a "békés" tüntetők ! , valahogy pár óra alatt sikerült félretenniük a Bközepeknek az egymás iránt érzett évtizedes utálatukat és hamar összerándulni a "ria-ria-hungária" karlenditéses kiabálás alatt , fradi/ujpest/kispest/debrecen Bközepekről van szó ! vadai egyébként pár év mulva nevén nevezte a gyereket , vagyishogy akkor ov gyujtatta fel az mtv-t ! :)
-pny 2017. 04. 05. 20:24
Törölt hozzászólás
#115
-pny 2017. 04. 05. 20:26
Törölt hozzászólás
#116
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 20:34
Előzmény: #111  bluefrog
#117
nos az egyik megvan (3:14-től látható): link
Vazsmegyei 2017. 04. 05. 22:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#118
Kik ma a kormány ellen tüntetnek, lehetnek jóakarattal, akkor is csőcselék. csak azért mert a kormány ellen tüntetők mindig a csőcselékkel keveredik össze. Az elméleted szerint benne lehet a tömegben, csak még nem aktivizálódtak. Akik "akkor" a rendőri brutalitás ellen léptek fel azokból lehet csőcseléket csinálni?A "mostani rendőri" felvezetés mutatta meg, hogy nem kell neki menni a tömegnek, mert ez a tömeg szerény csoportosulásnak minősült és ebben a csőcselék nem tudott kiválni.2006-ban nem ezrek, hanem tízezrek voltak az utcákon. Es te mind a mai napig csak a csőcselékről emlékezel meg és nem a tízezrekről.
Vazsmegyei 2017. 04. 05. 22:42
Előzmény: #114  offshort
#119
Ez bizony szemeneszedett hazugság. A Vadai ott sem volt, utólag azt rágalmaz meg akit akar.A rendőröket is az ov nem rendelte oda? Az ov mondta nekik, hogy nem kaphatnak segítséget?Hihetetlen, hogy mire képes az emberi gyarlóság. Jó lenne, ha nem történelem hamisítással foglalkoznál egy Vadai-féle véleménnyel egyetértve.
-pny 2017. 04. 05. 22:49
Törölt hozzászólás
#120

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek