Topiknyitó: Portfolio 2010. 10. 27. 16:40

Kocsis kivételével minden cégvezetőt leváltott Tarlós  

Ugrás a cikkhez
A BKV kivételével valamennyi kizárólagos fővárosi tulajdonban lévő cég vezetőjét leváltotta szerdai ülésén a Fővárosi Közgyűlés. Vitézy Dávid vezetésével megalakult a Budapest Közlekedési Központ - számolt be az MTI. A teljes városüzemeltetési...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=140559
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 17:34
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
pénznyelő idézek az előző hsz-edből:

"Ez így igaz. Ha végigolvasod ezt a topicot, pontosan ezt írtuk mi is. Te ezzel nem értettél egyet. Örülök, hogy már egyetértesz. "

Kérlek idézd melyik mai hozzászólásomban nem értettem egyet azzal hogy mindkét oldal hibás?

Azt hiszem ez korrekt kérés ugye?
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 17:09
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
"Szóval hagyjuk ezt a dolgot, mind a jobb és a bal oldal sáros a dologban vastagon."

Ez így igaz. Ha végigolvasod ezt a topicot, pontosan ezt írtuk mi is. Te ezzel nem értettél egyet. Örülök, hogy már egyetértesz.

A probléma csak az, hogy a fenti igazsága csak nekünk nyilvánvaló, a Fidesz szerint ők a jók, akik lassan már az alkotmányt is megkerülhetik, hogy a forradalmukat megvívhassák a rosszakkal szemben.

Örülök, hogy ez szerinted hazugság, mert mindkét oldal "sáros a dologban". Alkalmasint majd adj ennek nagyobb hangot is.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 17:07
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#52
Gem, úgy látom nem csak én, hanem senki nem értette meg, mit is akartál először mondani.

Számon kérted, hogy miért nem volt hőbörgés Kocsis kinevezésekor. Leírtuk, hogy de volt. Erre írtad, hogy nem ránk értetted. Erre megkérdeztem, hogy akkor kikre? Erre azt a választ kaptam, hogy nem értelek. Tényleg nem. Mert mindent megtettél, hogy ne értsünk.

Egyébiránt abszolút egyetértek fretekkel (mostani nickjén feketevipera). Pont így gondolom én is. Kocsis megtartása elképesztő hiba Tarlós részéről, főleg ennyire egyértelműen, hogy mindenki más megy, CSAK Ő nem. És ez valóban önmagában bizonyíték arra, hogy a korrupció marad. Sőt fretek által írt üzenettel is egyetértek, valóban a helyzet talán mégrosszabb, mert egyenesen az derül ki, amit én is sokszor írtam, hogy vannak rossz meg jó tolvajok, jó tolvaj az aki átállt hozzánk és már nekünk lop.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 17:00
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
ja. most már értem a törekvéseidet. talán hagyjuk is a vitát.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:58
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
"Ha elhiszed hogy ott nem lopnak a politikusok (és a hozzájuk közelállók) akkor elképesztő a naivitásod. A mértékén már vitatkozhatunánk ha lenne értelme, de nincs. Mindíg így volt és így is lesz.

Most a FIDESZ katonák lopnak 4 évig, akiknek ez nem tetszik azok "hőbörögnek". Eddig az MSZP katonák loptak és a másik oldal hőbörgött. Passz.

Csak ne állítsuk már be a dolgot úgy hogy ez a dolog egyoldalú!

Persze aki a kisebb lopást pozítívumként állítja a nagy lopással szemben annak mindegy is............... és most nem rád céloztam."

ugye világos, hogy erre a hsz-edre válaszoltam
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:52
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Az hogy az 1. és 50. hely között van különbség, úgy emlékszem nem vontam kétségbe. Vagy igen? Javíts ha tévednék. Melyik szimpatikusabb? Ez evidens.

És tévedsz nem a FIDESZ tett erre ígéretet, hanem az összes párt eddig, és hidd el ezután is erre fog ígéretet tenni. Csak hát minden párt ezzel szemben más irányba indul el.

Az MSZP ugyanerre tesz majd igéretet a 2014-es választások előtt ellenzékből, ide a rozsdást.

Szóval hagyjuk ezt a dolgot, mind a jobb és a bal oldal sáros a dologban vastagon. Most a FIDESZ kormányoz , ezért rajta csattan az ostor jogosan. De ne felejtsük el az elmúlt 8 esztendő vitathatatlan MSZP-SZDSZ "érdemeket" sem.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:39
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#48
egyfelől azt gondolom, hogy a korrupciós lista 1. és 50. helyezettje között érdemi különbség van. és nem kérdés, melyik szimpatikusabb. és az sem, hogy van értelme a listán jobb helyezés irányába elmozdulni és az sem kérdés, hogy a fidesz jórészt erre az elmozdulásra tett ígéretet. a baj az, hogy ellenkező irányban indult el.

másfelől: kocsis kinevezésekor hörögtem, most is hörgök. és kedvenc példám a Mrgit híd ügye a közgéppel a szoci-szadesz koalíció alatt.

Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:30
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Elgondolkodtató:

Egy ember beleesik egy árokba és nem bír kimászni. Arra megy egy orvos.
Hé doktor úr kisegítene?
Erre az orvos ír egy receptet, bedobja a gödörbe és továbbmegy.
Arra megy egy pap.
Hé atyám kisegítene?
Erre a pap leír egy imát, bedobja a gödörbe és továbbmegy.
Arra megy az emberünk egyik ismerőse. Hé haver kisegítenél? Erre az ismerős beugrik az emberünk mellé a gödörbe.
Megőrültél, most mindketten itt ragadtunk.
Erre az ismerős: Ez igaz, de én ismerem a kiutat!

Emberünk = a nép
Pap = FIDESZ
Orvos= MSZP

A tanúlság levonását rád bízom!
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:22
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Ha elhiszed hogy ott nem lopnak a politikusok (és a hozzájuk közelállók) akkor elképesztő a naivitásod. A mértékén már vitatkozhatunánk ha lenne értelme, de nincs. Mindíg így volt és így is lesz.

Most a FIDESZ katonák lopnak 4 évig, akiknek ez nem tetszik azok "hőbörögnek". Eddig az MSZP katonák loptak és a másik oldal hőbörgött. Passz.

Csak ne állítsuk már be a dolgot úgy hogy ez a dolog egyoldalú!

Persze aki a kisebb lopást pozítívumként állítja a nagy lopással szemben annak mindegy is............... és most nem rád céloztam.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 16:08
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
gondolom a korrupciós lista másik végéről kellene szemezgetned, hogy találj ilyen országot (Szingapúr, Dánis, Új-Zéland)
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:27
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
akkor nyisd ki a szemed, sok fórumon (itt is) "hőbörgünk" miatta.
Játék a szavakkal? Igen igazad van, de lássuk be a korábbi hsz-ek is ebbe a kategóriába tartoztak, csak ott nem akaródzott ez megemlíteni....

És abban is egyetértek hogy az "aki velünk van lophat" elv érvényesül. Igaz. Csak úgy mint a történelem folyamán az elmúlt 2000 évben. És kérdezem: mutass már egy olyan országot ahol ez nem így van?

Ne legyetek naívak: akárki lesz hatalmon mindig lesznek olyanok akik lopni fognak "felhatalmazással" és az aktuális ellenzék pedig mindig ki fogja jelenteni hogy ha rám szavaztok akkor én majd nem fogok.
Ez mindig igy lesz,szokjatok hozzá.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:22
Előzmény: #40  watson
#43
Honnan szedtem? Nézz körül a neten, szinte minden hírforrás beszámolt róla:)))
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:21
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#42
játék a szavakkal. kocsis helybenhagyása önmagában bizonyíték arra, hogy a korrupció terén nem javult a helyzet. annyival viszont rosszabb a helyzet, hogy az üzenet az, hogy aki velünk van, az lophat, aki nincs velünk, azt lecsukjuk. abban igazad van természetesen, hogy nemcsak a megtartásakor, hanem a kinevezésekor is hőbörögni kell(ett). a helyzet viszont az, hogy nem látom a felháborodást a megtartása miatt.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:17
Előzmény: #40  watson
#41
Így van kedves Watsonom. Csak úgy ahogyan a tartózkodásokkal az összes tisztelt politikus az elmúlt 20 évben!
Javaslom töröld el a tartózkodás lehetőségét.

Mellékesen jegyzem meg, az aktuális nézőponttól függ hogy a tartózkodást minek ítélik meg. Remélem érted mire gondolok. Gondolkodj.....
watson
watson 2010. 10. 29. 15:14
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#40
Ezt nem tudom honnan szedted, de tegyük fül hogy így volt.

Szóval aki egy bűnözőre nem mondott nemet, hanem tartózkodott az hozzájárult a megválasztásához. Sőt most a megtartásához, sőt még a számonkérését is elfelejtették (lásd Mrs Kocsis :))
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:13
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
Azt kell mondanom hogy alapvetően nem értetted meg a mondandóm lényegét.

Ja! Több mint hiba. Értem. És azért mert én "csak" hibának írtam ezért segget csináltam a számból?

Nem gondolom, hogy azon kellene vitatkoznunk hogy csak hiba vagy több mint hiba. Több mint hiba volt kinevezni és több mint hiba volt most helyben hagyni.

Remélem most már éppen eléggé a topik igényeinek megfelelően módosítottam a hsz-emet.
(bár biztosan így is lesz kifogás)

Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 15:02
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#38
úgy érted, nem háborogtunk itt sokan, amikor az mvm éléről nem a sittre, hanem a bkv vezérigazgatói posztjára került? de igen, tömeges volt a felháborodás a fórumon. tehát ez ügyben tévedsz. de ez mindegy is. a helyzet az, hogy kocsis helyben hagyása (ahelyett, hogy egyébként meggyanúsítaná végre az ügyészség pl. az mvm ügyben) több, mint hiba tarlós részéről. ha ezt te hibának mondod, akkor éppenséggel te csinálsz segget a szádból (csak hogy megismételjem a retorikai fordulatod).
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 14:01
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#37
pénznyelő: ha lehet röviden válaszolok: nem értesz jól
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 14:00
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#36
Akkor ha ugye jól értelek, akkor az a bajod, hogy a szocik bírálják a Fideszt Kocsis megtartása miatt. Te hallottál ilyet valahol? Én nem.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 14:00
Előzmény: #32  watson
#35
De látok, többet is. Például az egyiket én írtam a másikat más.
De félre a tréfát. :))

Kocsis Istvánt választotta meg a BKV vezérigazgatójává a Fővárosi Önkormányzat gazdasági bizottsága szerdán reggel - közölte Nyáry Krisztián, a főpolgármesteri hivatal kommunikációs igazgatója. Az új BKV-vezér öt évre kapott megbízást, és szeptember 1-jén áll munkába.

A szavazás eredménye: MSZP-SZDSZ-MDF igen
Fidesz tartózkodás

Keresem a konszenzust de hiába........
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 14:00
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#34
Akkor ha ugye jól értelek, akkor az a bajod, hogy a szocik bírálják a Fideszt Kocsis megtartása miatt. Te hallottál ilyet valahol? Én nem.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 13:59
Előzmény: #32  watson
#33
De látok, többet is. Például az egyiket én írtam a másikat más.
De félre a tréfát. :))

Kocsis Istvánt választotta meg a BKV vezérigazgatójává a Fővárosi Önkormányzat gazdasági bizottsága szerdán reggel - közölte Nyáry Krisztián, a főpolgármesteri hivatal kommunikációs igazgatója. Az új BKV-vezér öt évre kapott megbízást, és szeptember 1-jén áll munkába.

A szavazás eredménye: MSZP-SZDSZ-MDF igen
Fidesz tartózkodás

Keresem a konszenzust de hiába........
watson
watson 2010. 10. 29. 13:45
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#32
gem nem látsz itt valami ellentmondást?

"Ha nem nevezem ki nincs kit leváltani." vs. "négypárti konszenzus"
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 13:39
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
Igen olvastam a hsz-eket korábban, többségük Kocsis személyének múltjával és korántsem érdemes tevékenységével foglalkozott. Én a kinevezése és az őt kinevezőkkel kapcsolatban írtam a hozzászólásom.

Remélem valamelyest világos a kettő közötti különbség.
watson
watson 2010. 10. 29. 13:37
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
oszt mi lett az MVM milliárddal és Mrs Kocsis asszonnyal :)))

"Mrs István Kocsis megtartotta az MVM milliárdját
„Mrs Istvan Kocsis" a valódi tulajdonosa annak a brit bejegyzésű, offshore hátterű cégnek, amely nagyjából egymilliárd forintért adott bérbe egy horvátországi szállodát az MVM leányvállalatának, de a szerződésbontás után nem fizette vissza a bérleti díjat – írja az Index." link

1 év kevés volt ennek a tisztázására? asszem nagyon jól tudta hogy ezt soha nem fogják tisztázni. üggyes
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 13:33
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#29
Attase:) Igen, Intek vallásosan Fideszes, akinek ahogy a Fidesszel kapcsolatba kerülnek, máris megszépülnek és megszentülnek a komcsik, a tolvajok, a maffiózok. Csodálatos dolgokra képes a hit, az elvakultság.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 13:31
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#28
Gem, ahogy Watson írta, Kocsist itt gyakorlatilag mindenki szídta akkor is.
szivacs
szivacs 2010. 10. 29. 13:23
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#27
"...mindkét oldalnak meg kellene húznia magát..."

Ennél a szimpla ügynél is kibukott, hogy valójában nincs két oldal. Legalábbis a pártok és a hatalmi "elit" soraiban nincsenek valós oldalak. Eltérőnek feltüntetett látszatpolitikák és különböző gazdasági érdekcsoportok önös érdekei vannak csupán.

Két oldalra legfeljebb aszerint lehet osztani a társadalmat, hogy kik azok akik valamilyen mértékben hozzáférnek a beszedett közpénzekhez és van e vonatkozásban érdekérvényesítő képességük illetve kik azok akik nem férnek hozzá vagy csak kis mértékben de nincs ráhatásuk a részesedésükre.
Vagyis a valós érdekkülönbség a közforrások haszonélvezői és az abból kirekesztett tömegek között húzódik.
watson
watson 2010. 10. 29. 13:22
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
gem, te nemtom milyen nicken voltál itt korábban, de ha jól emlékszem egyöntetű felháborodás volt itt mindenki részéről (néhány személyeskedést leszámítva) a tolvaj Kocsis kinevezésekor, amit ugyebár a fele szoci fele fidesz önkormányzat ugyanilyen egyöntetűen választott meg.

"Csányinak köszönheti posztját a BKV-vezér
Kocsis Istvánt Csányi Sándor OTP elnök-vezérigazgató kezdeményezésre választották meg gyakorlatilag négypárti konszenzussal a BKV élére " link
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:53
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#25
Jópofa dolog a pártvallás:) a pintér is a keresztényi megbocsátás jegyében kapott pozíciót. Hátha leveti magárol a komcsi és az alvilági múltat. gyúrcsánynak nincs valami pozíció a kormányban? Bizonyítani akar látszik a szemén.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:34
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Pénznyelő: csak jó lenne mindkét dolgot a maga helyén kezelni. Magyarul ok-okozat. Ha nem nevezem ki nincs kit leváltani.
kinevezésekor nagyon hiányoltam a hangzatos cikkeket, hozzászólásokat stb, akár a jobbos akár a balos sajtóban és itt is a fórumon (vissza lehet olvasni)

Kérem szépen csönd volt. Ezzel nem mentem fel a Tarlóst az alól hogy hibázott tegnap. Ez tény.
Csak ne csináljunk a szánkból p..cs@t a kettős mércével
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:26
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
Persze, hogy kinevezni is gáz volt.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:25
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Intek:

"gondolom, még adnak neki egy lehetőséget a bizonyításra"

Te játszod ezt a döbbenetes naivitást? Ez nem a gimi, ahol megbukás előtt a rendes tanítónéni ad még egy esélyt a rosszfiúnak.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:21
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
Azért az is elgondolkodtató, olvasva a mai és a tegnapi Népszabi cikkeket a témában, hogy annó amikor kinevezték a BKV élére akkor hatalmas kuss volt a ballib oldalon.

Pofátlanság hogy most a helyén marad és még ennél is nagyobb pofátlanság volt akkor kinevezni. Ezért azt gondolom ebben a témában mindkét oldalnak meg kellene húznia magát nagy ívben.

Persze lehet vitatkozni azon hogy mi a nagyobb bűn: kinevezni vagy nem leváltani, de a fentiek tükrében ez nevetséges.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 12:09
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#20
azt hiszem nem jól értelmezted a hsz.emet........
én azt írtam, hogy azért nem váltják le /most/ Kocsist, mert őt nemrég, a BKV botrány kipattanása után nevezték ki.....
gondolom, még adnak neki egy lehetőséget a bizonyításra.....
de ebből azt kiolvasni, hogy azért maradt, mer ő a BECSÜLET az ehyhén szólva is szövegértelmezési probléma........
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:29
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Gratis, hogy miközben egymás után rohadnak le a buszok, azért egy nettó 7 milliárdos bizniszre van lóvé a Synergonnal.

Semmi nem fog szerintem változni a BKV-nál.
A busz ágazatot kiszervezik vállalkozó(k)nak (ezt már megírták egyes sajtótermékek), ezerrel világít, hogy ezen az úton szedik majd ki a pénzt a cégből mondván, hogy nem éri meg és nincs pénz 1000 új buszra.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:25
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#18
Úgy tűnik igen, intek szerint Kocsis maga a becsület.

Egyébként egyszerű a magyarázat. Jó komcsi, rossz komcsi, jó tolvaj, rossz tolvaj. Kocsis már jó tolvaj, mert nekik fog lopni. Ennyi:)
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:23
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#17
Intek, elárulod, hogy mi abban a sületlenség amit ide írtam? Szerintem te csak a nevemet olvastad most is és csípőből tüzelni akartál. Így ez most értelmetlenre és ilyen gyatrára sikerült.

Az állításom mindösszesen annyi volt, hogy nem semmi, hogy kidobnak MINDENKIT, de pont Kocsis marad. Az a Kocsis, aki a Horn kormány alatt a Tocsik ügynél volt az ÁPV Rt vezérigazgatója, az a Kocsis, akinek milliárdos ügyei voltak az MVM-nél. Ő az egyetlen, aki maradhat. Max. a kifejezésem volt rossz, mert ebben valóban semmi furcsa nincs, teljesen egyértelmű: azért, mert Kocsis nem csak a szociknak, nekik is lop/lopott vagy tud ilyenekről. Mi másért maradhatna.
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:21
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
kocsis látatlanba is életfogytigot és vagyonelkobzást érdemel...
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:19
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
te most azt magyarázod itt nekünk, hogy kocsis nem a legnagyobb tolvaj a közműcégek és állami vállalatok vezetői között?
Törölt felhasználó 2010. 10. 29. 11:15
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#14
már rég leírtam neked, hogy te csak olvasol, de nem érted meg a dolgokat. Tarlós, még megválasztása előtt nyilatkozta, hogy ha megválasztják, minden cégvezetót, ami a főváros irányítása alá tartozik levált..
kivétel ezek közül Kocsis, akit már a BKV botrányok után neveztek ki........
nem értem mi volt számodra ebben meglepő, amikor ezt hónapokkal előtte bejelentették...........
vagy már nem is olvasol, csak össze-vissza írsz sületlenségeket........
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 19:01
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#13
Tégla, ez tuti. Biztos emlékszel a Megyesi Péter idején a legnagyobb politikai feszültség alatt mi történt Pakson a " hármas blokban"? Nos, véletlenül vezérigazgató volt az úr ott.
opposition2002 2010. 10. 28. 14:19
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#12
Az olajügyek titkosításának feloldásával kapcsolatban írjál egy levelet Vonáéknak, hogy kezdeményezzék a Parlamentben, akkor még gyerekek voltak, így elvileg ők nem érintettek.

Persze a mögöttes támogatói kör ott is bejöhet...
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 13:53
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
pontosan erről van szó, vélhetőleg nem kis érdemei vannak az mszp-t végleg ellehetetlenítő bkv botrány kipattanásában
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 13:45
Előzmény: #4  martin36
#10
Azért az nem semmi, hogy mindenkit kidobnak, kivéve Kocsist. Ez több, mint átlátszó. Nyilván ő két irányba játszott. Pedig ő aztán végig lopta az ÁPV-től az MVM-en át az összes nagy állami cuccot. Nyilván nem pusziért maradhat.
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 13:37
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#9
csányi embere, másrészt hagyóék fejét kínálta tálcán hugoéknak.
sasa44 2010. 10. 28. 11:46
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
"tud az mindenkiről mindent, a szocik ugyanúgy helyzetbe hozták mint a fidesz. ".
Pontosan erről van szó, ne legyenek illúzióink.
/csak mellékesen kérdezem, mi van az olajügyekkel amit 80 évre titkosítottak? Most 2/3 birtokában nem lehetne feloldani a titkosítást, vagy ahhoz 4/5-öd kellene? Persze ha mindenki benne volt..../
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 11:17
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Kifizette a Vitézi-szállodát az Adrián, nnna
Törölt felhasználó 2010. 10. 28. 08:23
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
tud az mindenkiről mindent, a szocik ugyanúgy helyzetbe hozták mint a fidesz.
ennyire nem lehet nagy ember ez, végülis ha demján vagy csányi vagy széles azt megérteném, de WTF is Kocsis?
Törölt felhasználó 2010. 10. 27. 18:21
Előzmény: #4  martin36
#5
Sokat tud a fidesz vezetők viselt dolgairól.
martin36
martin36 2010. 10. 27. 17:04
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Ahányszor pozitív szemléletben felmerül Kocsis neve,mindig elgondolkodom:mit tudhat ez az ember,hogy milliárdos tolvajlás lopás után nem hogy a börtönben ülne cellatársként a többi bűnözővel,hanem még kiváltságosként a helyén is marad mindenkivel szemben?
Elképesztő........van igazság abban,hogy kicsit lopni nem érdemes.:-(
Törölt felhasználó 2010. 10. 27. 17:03
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Ez egy korekt eljárás, segítenek hogy ne legyenek illuzióink :)
Törölt felhasználó 2010. 10. 27. 16:56
Előzmény: #1  portfolio
#2
kész röhej, pont a legnagyobb bűnöző maradt a helyén.

tud nyalni ez a kocsis bárkinek pártfüggetlenül.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek