Topiknyitó: balentum 2017. 07. 02. 16:23

Kisbüfik topikja  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hali
hali 2018. 01. 18. 22:31
#5700
Sziasztok!
Én eddig nem akartam beleszólni,de tételesen leírta Éva tegnap az eladásait (Nord)és beírta,hogy a minimumon vett 20k-t előtte...
Ennél részletesebben mit írjon??
Én elhiszem egyébként neki,mert simán meg lehetett csinálni..
Azt is tutira veszem,hogy igaz az 1 millió feletti januári nyeresége...olvasgatom miket vett és adott és annyi könnyen meg lehetett ennyi idő alatt!
Üdv:hali
Zsirosbeodon 2018. 01. 18. 22:28
Előzmény: #5693  sly36
#5699
ez így nem működik, beláthatnád már végre.....milyen alapon adjon neked lényegi infót, ha tőled semmit sem kap?
Éva - kis túlzással - üzletasszony (kereskedő) ezért ajánlj üzletet:
pl megmutatod neki miben vagy poziban, Ő meg igazolja állításainak igazságát.
A puszta hitetlenkedésed vajmi kevés ahhoz hogy itt bárkit tettekre sarkaljon
lizabell
lizabell 2018. 01. 18. 22:28
Előzmény: #5693  sly36
#5698
Nagyon jó az avatarod, tényleg. Csak nem illik hozzád, mert két napja itt nyomod az elszámoltató vércse stílust, ahelyett hogy a tőzsdére koncentrálnál. Totál mindegy, melyik topikba ír Éva, előbb utóbb megjelensz.
davidmate85
davidmate85 2018. 01. 18. 22:27
Előzmény: #5696  evazeller
#5697
Remelem ettől lesz jobb program mint egymás számláját nézegetni :D
evazeller
evazeller 2018. 01. 18. 22:26
Előzmény: #5694  evazeller
#5696
és majd a találkozó után / kb 10 vendégem lesz/ ha mind a tizen beírják, hogy igen , éva megmutatta a számláját és nem hazudott, akkor talán lekopik ez a nő rólam
-bubu-
-bubu- 2018. 01. 18. 22:23
Előzmény: #5690  sly36
#5695
Ez teljesen igaz ma is , hisz örök érvényű
de a topikolásra az élni és élni hagyni  is igaz kell legyen ........
hány abrerált barmot kellett kerülgetni az elmúlt 10 évben Te tudod a legjobban a különböző papír topikokba 
lásd telekom topik worfja 5Ft ja és sorolhatnám 
azok tényleg zavaróak, ha papírspecifikus topikról van szó de az ha valaki nyit magának topikot akkor ott szerintem nyugodtan írjon naplózzon azt amit szeretne és ez Évától teljesen független ...
Szerintem ezzel is egyetértesz , de ha nem beszéljük meg a másikban vagy felhívlak a mobilodon :o) puszi :)
evazeller
evazeller 2018. 01. 18. 22:23
Előzmény: #5692  evazeller
#5694
javítás: 1 127000 nyereségnél tartok
azaz januárban egymillió százhuszonhétezer nyereségnél tartok :)
és még nincs vége a hónapnak:)
és mivel lesz egy találkozó, akik eljönnek, nekik megmutatom a randomban a számlám:)
sly36
sly36 2018. 01. 18. 22:21
Előzmény: #5688  evazeller
#5693
A tegnapi vételeidet kértük többen is, hiába takarózol mással. Az miért nem sikerül?
Amúgy mondjak még csigàs viccet? Bár felesleges az is, úgysem értenéd. 
evazeller
evazeller 2018. 01. 18. 22:19
Előzmény: #5686  -bubu-
#5692
édes bubu, nem törekszem semmiféle guruságra
tényleg
minden nap kereskedem, ha tudok, és majd eljönnek hozzám a vendégek, megmutatom nekik az e havi keresetem
mai nappal léptem át az 1 milliós nyereséget ebben a hónapban, de majd meglátják, mert a random nem hazudik:)
egész pontosan ebben a hónapban eddig 1,127 000 nyerségnél tartok, ami persze nem lesz teljesen a miénk, mert 15% nyerségadót le kell számítani belőle
de a találkozón mindenkinek megmutatom a számlám és majd utána beírják, akik itt voltak, hogy tényleg igazat írok-e :)
Törölt felhasználó 2018. 01. 18. 22:18
Előzmény: #5685  Joe49
#5691
Márhogy én egyedül érzem magam és ne bántson érte sly? Ez igazán érdekelne, bár félek tőle, hogy a szándékaimmal ellentétben offtopik lenne a kifejtés.
sly36
sly36 2018. 01. 18. 22:15
Előzmény: #5686  -bubu-
#5690
"a tőzsde magányos harcosok küzdelme a piaccal"
Jutott eszembe most minderről ez az örök érvényű igazság, amit Tőled tanultam és véstem magamba úgy kb. 10 évvel ezelőtt és soha nem feledem.
Ezt ajànlom itt mindenkinek. 
Törölt felhasználó 2018. 01. 18. 22:14
Előzmény: #5682  sly36
#5689
Es meg valami, nem kizarolagosan Eva kommentjei miatt jovok ide, hanem a tobbiek kommentjeiert is. Itt nem arrol van szo, hogy en Eva kommentjeit elvezem olvasni, hanem arrol, hogy erdekes, beirasaik alapjan mentalitasban hasonlonak velt, joszandeku emberek jottek ide leirni tapasztalatokat, ha az ketforintozas volt, akkor az, ha meg ML papirok, akkor meg az. Miert nem lehet tudomasul venni, hogy van, aki beirja, hogy mit csinalt, van, aki meg nem, de beszelget rola? Miert faj neked, hogy kozzeteszi a tradjeit? Neked attol szarabb, ha latod?
evazeller
evazeller 2018. 01. 18. 22:11
Előzmény: #5682  sly36
#5688
kérek ma egy "utólagos" beírást , ahogy hazudod
amit láttam délig és eladtam, percre pontosan írtam, mit adtam
amit nem láttam déltől, beírtam most este percre pontosan, milyen vételeim teljesültek
nehogy azzal gyere, hogy utólag írom be, ha déltől nem vagyok itt és mégis adok megbízást és az teljesül
nézz utána, percre pontosan bíeirtam a teljesüléseket ma
szerintem magadra maradsz, támadó
nagyon, nagyon rossz jellem vagy
ráadásul szerintem buta
mert milyen ember az, aki átdobálja az összegyűjtött csigákat a szomszédhoz /hogy aztán visszamásszanak, és ráadásul a saját szomszédjának okoz galibát és ezen még röhög is/
mert te vagy ez a "jellem"
Törölt felhasználó 2018. 01. 18. 22:07
Előzmény: #5682  sly36
#5687
Lehet engem naivsaggal vadolni, de en elhiszem neki. Ugyan tolem ez az ugribugri daytrade tavol all, a rv-eimet honapokkal ezelott vettem, eladni semmit nem adtam el, mondjuk nincs nagy tetelem semmibol, de ettol meg van letjogosultsaga annak, amit csinal. Amennyire nezem a szamokat, nem mindig napi min es napi maxon vesz/ad, sokszor beirta azt is, ha egy rv-en 2 forintja volt, meg sokszor megirta azt is, ha nem ment ki valamije. Es sokszor kereszthivatkoztak olyan tapasztalatara a regmultrol, amirol nekunk itt nehanyunknak fogalma sincs (pl. a valaagot koveto evek tozsdei hangulatarol) 
En a te kommentaradatodat szintiszta trollkodasnak es rombolasnak tartom, bar az is vilagos, hogy nem egy 20 kommentes kisbufi fog teged kiteriteni ebbol. Megtalaltad most itt magadnak ezt a topikot is, es mashol is kikarikirozod a masikat, szerintem ez ocska es oncelu szemelyeskedes, ami sehova nem vezet. Itt eddig arrol beszelgettek a forumozok, hogy milyen kilatasok vannak, vagy hogy a RABA tobbre erdemes, de ha 0-an zart, akkor orultunk annak is, hogy legalabb nem esett (ezeket mindig balentum irta be, es mindig megmosolyogtam). Nem ertem, es soha nem is fogom megerteni, hogy felnott emberek miert erzik szukseget annak, hogy mas felnotteket megneveljenek egy anonim forumon.
-bubu-
-bubu- 2018. 01. 18. 22:05
Előzmény: #5682  sly36
#5686
Én arra szavazok, hogy hagyjuk Évát kibontakozni és legyen egy topik ahol jól érzi magát , naplózza kedvére a trédjeit és ha ez senki másnak de neki jó vagy segítség vagy hasznos akkor szeretetben békességben éljen ezzel a jogával............
Nem kell mindig válaszra lelni , megérteni dolgokat ,
régebben is leírtam ugyanezt vagy valami hasonlót, hogy ha kis csoportok jól elvannak egy egy topikban akkor az tök jó dolog, mint ahogy Mi is elvagyunk a miénkben  és többnyire nem baszogat senki , mostanra a bakter is elkerüli :) 
Nordba is írtam minap valami építő jellegűt szerintem teljesen emberi volt az is :) 
Ezúton kívánok Évának jó trédeket , Slynak több türelmet 
Joe49 2018. 01. 18. 22:02
Előzmény: #5682  sly36
#5685
És mi van, ha egyedül érzi magát.
Azt is meg lehet érteni. Ezért viszont nem kellene piszkálni.
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 01. 18. 22:01
Előzmény: #5682  sly36
#5684
Én a tudàsodat elkérném Tőled, emberileg meg hozzàtenném, ami van (ha van) aztàn én lennék az év embere.
evazeller
evazeller 2018. 01. 18. 21:58
Előzmény: #5681  Törölt felhasználó
#5683
szia csill, szerintem marad a topik, amit szeretsz, ha ezek a beugatók kimennek innen
és igazad van, tényleg jó a topik, meg tudunk beszélni sok mindent, csak tegnap jött a beugató, ma meg egy másik, de szerintem ezek eltakarodnak hamar
a provokátorok nem nyugszanak, főleg, ha első adandó alkalmat találnak
de semmi baj
provokátorok mindig mindenhol vannak
és szerintem ha nem találnak "zabálnivalót", el is tűnnek:)
sly36
sly36 2018. 01. 18. 21:54
Előzmény: #5681  Törölt felhasználó
#5682
Csak egyet szeretnék kérdezni Tőled, hogy Éva utólagos beírásai a "trédjeiről" szerinted érdemi vélemény,  érv vagy terv? Ha már ezt szereted itt olvasni. :o)
Törölt felhasználó 2018. 01. 18. 21:48
#5681
Sziasztok! 
Kezd ez a topik is elmenni nagyon negatív irányba, ide azért jött eddig az ember, mert kezelhető mennyiségű komment volt, ráadásul a kisbüfiket néha nagyobb büfik is "megtisztelték" a kommentjeikkel, ami szerintem érdekes volt. Amit itt jó igazán jó volt eddig, hogy kulturált hangvételben írtak az ideírók, és elég sokféle kereskedési stílusú ember megfordult itt, akár ismétlődően is. 
Ne rontsa már el senki önkényes, ócska és primitív személyeskedéssel és a másikra irányuló gyalázkodással. Szerintem nagyon méltatlan ez a hangvétel, és nem Éva hangvételére gondolok itt. Ez a kommentháború iszonyú öncélú, nem vezet semmire, csak rombol. 
Hónapokig olvastam a fórumot a regisztrációm előtt (a bemutatkozó kommentemet is ide írtam), azért is szántam rá magam, hogy van értelme, mert jó volt olvasni, de az utóbbi 1-2 hétben olyan mélyrepülés van a különböző papírok topikjaiban, hogy nem is érdekelnek a napi kommentek, pedig nekem fontos lenne, mert nem nézem egész nap a bet.hu-t meg a tőzsdét (dolgozom), és jó volt eddig a napközbeni infókat este átolvasni. De mostanában értékes/infóból van a legkevesebb. A topikok többsége öncélú sértegetésekből áll mostanság, csak a legfontosabbról nem, a papírokról, érdemi véleményekről, érvekről, tervekről nem szólnak.  Ne legyen ez a topik is ilyen.

Topik gazda

balentum
balentum
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek