Topiknyitó: Törölt felhasználó 1970. 01. 01. 01:00

ki mit gondol a Fotex rôl  

A Fotexnél tovább marad az érdektelenség?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 06. 21:11
Törölt hozzászólás
#8
Törölt felhasználó 2000. 09. 26. 16:21
#7
Annak ellenére, hogy nem a legideálisabb a tulajdonosi szerkezete,még mindig az egyik legigéretesebb papir.Főleg,hogy év végére megint egy jelentősebb emelkedés előtt áll,hiszen a részvény még mindig alulértékelt, ráadásul még elég spekulativ is ahhoz, hogy csak 300 körül mozogjon.
Törölt felhasználó 2000. 09. 26. 14:21
#6
Remelem latjatok milyen szepen alakul a Fotex arfolyama, ez nem véletlen.
Törölt felhasználó 2000. 09. 21. 11:06
#5
Én úgy gondolom, hogy a jelenlegi tőzsdei klimiban, aki a cégek eredményeinek tükrében probál meg kereskedni, igen csak ráfaraghat. Szerintem, ami jelen pillanatban a Fotex árfolyamát is felhajthatja az a spekuláció. Valamit csilnálni kell a piacon, ha nem akarsz az unalomtól meghalni.
jancsika 2000. 09. 20. 22:47
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Azért az elgondolkodtató, hogy a közismerten nem a legolcsóbb kiskereskedelmi árakkal dolgozó hálozat(fotex-csopor t), miként szembesül az interneten jelenlévő erős árversennyel, hiszen az az internetes vásárló, aki egy kicsit is ismeri a netet, bármelyik kategóriájában a fotex plazanál talál kedvezőbb vásárlási lehetőséget. És akkor nem beszélek azokrók akik, amúgy is a Fotex-csoporthoz járnak fizikailag, ők is egyszer megtalálhatják az olcsóbb e-shopokat.....
Törölt felhasználó 2000. 09. 20. 14:54
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Mélyre ható vizsgálatok nélkül csak annyit lehet megfogalmazni, hogy az internetes áruház koncepciójuk jó, egy meglévő árukészletre és meglévő logisztikára helyezték rá a szolgáltatást. Ugyanakkor még csak most melegszik a rendszer hiszen a hirdetett 24 órás szállítást még csak BP-en tudják vállalni. Még biztos, hogy finomodni fog az üzlet. A társaság ha nem hibázik nagyot Mo. legnagyobb B2C üzletét (fogyasztóknak történő internetes értékesítés) építheti ki, melynek értéke nem elhanyagolható. A tervek szerint a bevétel 5% származhat az év végén már internetes értékesítésből. Meglátjuk.
Másrészrő l a tulajdonosi kockázat nem elhanyagolható.
Összefoglalva: bátraké a szerencse (és persze a bukta is…) Személy szerint én minden bizonnyal helyet szorítanék a papírnak egy legalább 8 elemű részvény-portfólióba n.
Törölt felhasználó 2000. 09. 19. 15:50
#2
Én biztos vagyok benne, hogy a Fotex emelkedni fog. A papir még mindig alulértékelt, csak a jelenlegi piaci folyamatok fogták vissza.

Topik gazda

mallory
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek