Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marcus 2012. 04. 03. 08:34
Előzmény: #1537  pancserlama.
#1540
"Meg van sértődve a kormány oldal, indul az ismételt tisztogatás?!"
...na ja, ha valaki előkapja a fegyvert és lövöldözni kezd,ott bizony előbb-utóbb visszalőnek...tudod, mindig az erősebb kutya ba@ik...aztán marad a sírás, rívás, nyivákolás...
pampa 2012. 04. 03. 08:23
Előzmény: #1538  pancserlama.
#1539
Távozik Tulassay Zsolt
BL
Forrás: MTI
2012. április 03., kedd 06:16
Lemond a Semmelweis Egyetem (SE) Habilitációs Bizottságának elnöki tisztéről Tulassay Zsolt – ezt közleményben tudatta keddre virradóra.
Megosztás Nyomtatás
A Magyar Hírlap keddi számában írt arról, hogy a Clinical Gastroenterology tudományos folyóirat főszerkesztője visszavonta két orvosnak, Tulassay Zsoltnak és Herszényi Lászlónak 2010 áprilisában a lapban megjelent közös munkáját. Tulassay Zsolt Tulassay Tivadarnak, a Semmelweis Egyetem rektorának a testvére.

Az egyetem körül kialakult helyzet miatt nem ért meglepetésként ennek a néhány évvel ezelőtti történetnek a felelevenítése, amelynek értelmezéséről már akkoriban is hosszas vita folyt – írta közleményében Tulassay Zsolt. Az SE által az MTI-hez eljuttatott közleményben az orvos felidézte: a lap kiadója kérte fel egy orvosi téma szakirodalmát összefoglaló közlemény megírására 2009-ben. A felkérést kollégájával, Herszényi Lászlóval megosztva teljesítették.

„A megjelenést követően a szerkesztőség a következőt jelezte: összefoglalónk néhány általános megállapítást tartalmazó mondata – és nem új eredményeket bemutató szövegrésze – azonos Wallace és munkatársai 2008-ban megjelent, szintén összefoglaló jellegű munkájának néhány mondatával” – írta Tulassay Zsolt. Hozzátette: a forrást az irodalomjegyzékben feltüntették, és a szövegben is idézték. „A társszerzőségben írt összefoglalóban megjelent, átvett mondatokról a szerkesztőségi levélből csak utólag értesültem” – írta.

Mint kifejtette, ezt követően az idézetek jellegéről hosszas levelezést folytattak a szerkesztőség munkatársaival, amelynek nyomán a szerkesztőség úgy döntött, visszavonják a cikket. Hozzátette: „ennek során kértük, hogy a mi álláspontunk is jelenjen meg a lapban, ezt a kérést a kiadó nem teljesítette”. Tulassay Zsolt közleményét azzal zárta: „az egyetem körül kialakult jelenlegi érzékeny helyzetben úgy tartom helyesnek, hogy a Semmelweis Egyetem Habilitációs Bizottsági elnöki tisztemtől megválok”.

kezdenek dőlni a dominók.ezért nem jó meglökni egyet....
pancserlama.
pancserlama. 2012. 04. 03. 08:18
Előzmény: #1537  pancserlama.
#1538
Hoppáá

link
pancserlama.
pancserlama. 2012. 04. 03. 08:15
Előzmény: #1535  Törölt felhasználó
#1537
Jó reggelt!
Még hogy mennyire bevillan Rákosi ?!))
Mennyire kísért múlt ?
Ma reggel RTL, Kósa burkoltan megfenyegette a Tulassayt, kifogásolta az egyetem gazdálkodását…. kritizálta a lemondása miatt. Persze Palit egekbe magasztalta ugyanezért
Erre a következő vendég a KDNP s Pálffy, pártársának jelezte előre, a pártfegyelem elmaradása miatti kényszergyógykezelés….!! Itt bent maradt a levegő (m) !
Ilyen pasik miatt a pártellenségeket 56 után tömegesen küldték az elemosztályokra.
Meg van sértődve a kormány oldal, indul az ismételt tisztogatás?!
Sigorszky 2012. 04. 02. 21:56
Előzmény: #1535  Törölt felhasználó
#1536
Én bizony nem tudtam élőben követni, dolgoztam, csak a híradásokat futottam át fél szemmel. Nekem elég is a lemondás ténye, a bohóc színjátékukra nem vagyok kíváncsi.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 21:34
Előzmény: #1504  Sigorszky
#1535
Azon én is röhögtem.
De az az undorító, amit Lázár csinált... lehetett még lejjebb vinni, pedig ezt már kétszer írtam. :D

Amúgy figyeltétek, ahogy Orbán "előtapsolt"?
Rendesen félelmetes volt.
Rögtön bevillant Rákosi.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 21:12
Előzmény: #1533  Törölt felhasználó
#1534
S. Pál:
Viktor, én már nem bírom tovább!
3 órán keresztül válaszoltam a spontán kérdéseidre, pedig Obersovszky még vigasztalt is, amikor sírva fakadtam. Az emberek már nem hiszik el, hogy az a sok hülye jön szembe az autópályán.
És már a Hír TV-be sem mehetek, mert ennyire ők sem köpik szembe magukat.

O. Viktor:
Nem baj, beadjuk, hogy ellenzéki TV.

S. Pál:
De Viktor, le fognak buktatni.

O. Viktor:
Akkor nincs más hátra, le kell mondanod az országgyűlésben.

S. Pál:
De nem jövök ki belőle rosszul?

O. Viktor:
Nem! Végigköpködöd az egész beszédedet, majd a nemzet egysége miatt lemondasz szerényen és nagylelkűen. Lázár meg beadja, hogy a bűnös rektor lemondott, te meg eddig azért nem, mert nagyszerű sportember vagy.

S. Pál:
De mi lesz az ellenzékkel?

O. Viktor:
Ne aggódj! A bizottság és a mi szavunk lesz szemben az övékkel és, ha nagyon kötözködnek, akkor Kövér majd kivezetteti őket.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 20:59
#1533
Nem volt szimpatikus, hogy a lemondásában is végig köpködött mindenkit.
Az azonban szimpatikus volt, hogy az Alkotmány szellemében mondott le, noha az általam korábban leírt alkotmánysértésekből csak a legkellemesebbet említette.
Sajnos még most is hazudozott, ill. hazudoztak érte.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 20:19
Előzmény: #1531  Sigorszky
#1532
Tisztelt doktor doktorovics doktorov.

Elindultak a hajszálrepedések, kakaskának hazai pályán törték meg az akaratát .

Minél inkább havazik, annál inkább hózik,
minél később távozik, annál jobban zakózik.
Sigorszky 2012. 04. 02. 20:08
Előzmény: #1529  Törölt felhasználó
#1531
Kedves Dr tanult Kollégám, az az egy biztos, hogy nem ez a harcunk volt a végső, sok örömre a lemondás után sem lehet okunk, csutinak még egy darabig nem lesz fel is, le is út.
Sigorszky 2012. 04. 02. 20:04
Előzmény: #1527  Törölt felhasználó
#1530
"Újabb magyar kérdések kerülhetnek az Európai Bíróság elé "
A csúcsabszurd az volna, ha most az EU beszólna, hogy nono, el a kezekkel Palitól, mielőbb vissza kell helyezni a pozijába, mert különben OV még a készenlétbe helyezett lóf@szt se kapja meg.
(Jajj, rosszat álmodtam, pedig ébren vagyok!)

Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 19:33
Előzmény: #1528  Phylaxa
#1529
Nekem oly mindegy lenne , de ne hülyítsük tovább a népet, mert örökre a szarba ragadunk.
Semmi nem volt korrekt, Orbán pár órával előtte utasította,/ kérte, meggyőzte/ hogy mondjon le.
Hasznos volt, időszerű volt, célszerű volt, de korrekt, az egy pillanatig sem volt! A sok sok rossz mellett óhatatlanul csinálhatott valami jót is ez a kormány 2 év alatt, biztos így volt. De ezek a vidékről jött ambiciózus ,ugyanakkor kisebbségi érzésekkel induló kollégista fiuk a korrektség fogalmát soha életükben nem ismerték, vagy ha hallottak is róla, gyakorolni egy percig sem gyakorolták.
Nem is fogják.
Phylaxa 2012. 04. 02. 19:20
Előzmény: #1526  Törölt felhasználó
#1528
Így volt korrekt. Örülök, hogy belátta. Ennyi.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 19:10
Előzmény: #1526  Törölt felhasználó
#1527
18:22 | Újabb magyar kérdések kerülhetnek az Európai Bíróság elé

Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 19:08
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1526
Pali bátyánk, a vén blogger elolvasta tegnap a topicot, s nyilvánvalóvá vált az egyetlen lehetőség:
LEMONDOTT.
Kimásolt egy lemondó beszédet, s felolvasta az Ország Házában.
Megteremtette az egységet, mert az összes párt jelenlévő tagja tapsolt.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 18:06
Előzmény: #1524  loliense
#1525
Agyő , kis lovag, érd el a jó célodat,
hiányodban nézzünk bután, arcunk derül holnapután.
loliense 2012. 04. 02. 17:48
Előzmény: #1522  Törölt felhasználó
#1524
Tisztelt Dr.kolléga!

Utolsó hozzászólásként:

Nem csak ti a 2 Dr.,de a nyugat felháborítóan cinikus hozzáállása miatt,ahogyan lereagálták-tok a Palkó lemondását és Lackó kinevezését,
(dax,Amerika plusszban)!-bejelentem,hogy a mai napon lemondok a Szemmel-Versz Egyetem Gége és Hasnyálipari frakciótagságáról!

Holnap szándékosan,dolgaimat fogom intézni,így nyomatékosítom a nem itt létemet!

Most pedig átadom helyemet:Dr.Puritannak illetve Dr.Spongyának,akik eddig önmegtartóztató módon,csak napi 480 oldalt másoltak be a független és önállóan szabad kormánypárticivil gondolatokból!
szivacs
szivacs 2012. 04. 02. 17:26
Előzmény: #1520  Törölt felhasználó
#1523
Nem lehet rá más méltóbb, mint az európai alapértékeket és a gyermekszeretetet személyében is a leginkább megtestesítő
Cohnbendit Dániel!
Kiváló fék és ellensúly lenne!
Playbackben elénekli a himnuszt és soron kívül leteszi az állampolgári esküt.
A hármas állampolgárság pedig kifejezett előny (kivéve ha szlovák)!
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 17:24
Előzmény: #1519  loliense
#1522
Gyerek filmről jut eszembe, volt egyszer egy "gombháború" c. film. Ott vezért választottak, és a legkisebb fiú azt tanácsolta, "hogy az legyen a vezér, akinek a legnagyobb a fütyülője"

Persze felmerülhetnek komolyabb kritériumuk is, mint nem bunkó, nem talpnyaló, nem diktatórikus,nem hazudós, de akkor félő, hogy itt maradunk jelölt nélkül.
pampa 2012. 04. 02. 17:21
Előzmény: #1520  Törölt felhasználó
#1521
Akkor inkább a Fábri, jobbak a poénjai.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek