Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 10. 30. 23:55

Kérdés Fidesz híveknek  

Szerintetek:

1. elfogadható-e az, hogy az adóhatóság elnöke ilyen súlyos vádakra nem reagál, helyette elmenekül az országból?

2. elfogadható-e, hogy a kormány reakciója az, hogy "nem kérdeztem meg" és nem vizsgálnak semmit?

3. egy jogállamban kellene-e, hogy mindezeknek legyen valamiféle személyi következménye?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
wgl 2014. 10. 31. 06:18
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Ez egy következmények néküli ország, tehát természetesen elfogadható hogy a prolitikai elit azt csinál amit akar, annyit lop, csal, hazudik amennyit akar, tehát azt csinál amit akar és ennek részükre semmi következménye nem elsz hacsak nem kap egy dicséretet vagy netán kitüntetik.
wgl 2014. 10. 31. 06:22
Előzmény: #2  wgl
#3
Abban az országban ahol a hatalmon lévő pártnak alaptörvénye a lopni, csalni, hazudni, a Nemzeti Elhülyítés Rendszere pedig dübörög, mit várhatunk az állami vezetőktől?

Abban az orsazágban ahol a miniszterelnők falusi budijának sarkába 10 mrd közpénzért stadiont és futaballakadémiát építenek ...

Abban az országban ahol a miniszterÁlnok magáról mondja hogy hazaáruló és semmi nem történik?

OV 2010 Felcsút: "Ha valaki a az emberek vagyonát, azaz a közvagyont saját örömére herdálja el, az saját hazáját árulja el!"
link

Abban az országban ahol a népet képviselők a Parlamentben felesküsznek arra, hogy az őket megválasztók érdekét fogják védeni, képviselni, de 5 perc múlva már azon dolgoznak hogyan lehet közvagyont magánvagyonná konvertálni és minél hosszabb ideig hatalomban, a speiz kulcs közelében maradni, és ezért képesek esküjüket megszegni,..

Abban az országban ahol az állami vezetőknek állampolgári jog hülyének lenni, hatalmas károkat okozni és ezért dicséret jár,...

Abban az országban ahol 40 új adó adóemelés után lehet azt hazudni adót csökkentettünk, ahol válastási igéretben megigérte a jövendő miniszterelnök
-nem lehet egykulcsos adó mert igazságtalan,
-megvédjük a manyupot!
- létrehozunak 1 millió új munkahelyet és ennek az ellenkezői valósulnak meg...
De nem igérte az alkotmány átírását-megszüntetését, választási törvényekbe a csalást beépítik, saját magánhadsereget építenek ki, az állami felépítményt szétverik, iskolatárs, rokon kerül minden fontos pozicióba, .....

Abban az országban ahol a miniszterelnök azt hazudja sosem hazudott aztán bevalja pávatáncos és sose azt nézzék mit mond hanem mit tesz, és napi szinten hazudik, ő tartja hazudozás világcsúcsúát 5 perc alatt 7 vaskos hazugsággal, ....

Abban az országban ahol egy székháztolvaj 20 éve játszhatja kisded játékait, felépíthet egy fideszegyházat és hazug álnacinalista lózungokkal meghülyíthet 2 millió embert akik azt hiszik többségben vannak, de a valódi többség meg kussol?

Abban az országban ....

Abban az országban ahol a fentieket és még sok mindent megtesznek az ország polgárainak többségének akarata ellen ezt meddig lehet következmények nékül elkövetni?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 10. 31. 06:36
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
rosszul kérdeztél, így nem fognak tolongani a nertársak

1. éljen-e orbán viktor?
2. a rezsicsökkentés jó?
3. magyarország jobban teljesít?

na ilyeneket kell kérdezni

komolyan, az ilyen fórumokat is állami kézbe kellene venni már, elképesztő, hogy emberek hogy használják az ilyen felületeket, és csak áfát fizetnek a net után közben
hari69
hari69 2014. 10. 31. 06:57
Előzmény: #4  Bekre_Pal
#5
USA-ból kellene ide szakértői kormány. Azok biztos nem lennének korruptak!
Törölt felhasználó 2014. 10. 31. 11:56
Előzmény: #4  Bekre_Pal
#6
:)
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 14:46
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
1 Szerződést bontott Ákossal a Telekom

2 Felmondja a kormány az összes Magyar Telekom-szerződését
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 15:03
Törölt hozzászólás
#8
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 17:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
Dááátum...
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:53
Előzmény: #3  wgl
#10
Nem a kormány a hibás, hanem mi, nem ők szavaznak magukra egyelőre.
Bár még az is el fog egyszer jönni.
Nem kell lázadni, tüntetni, az egzisztenciát veszélyeztetni, mindössze el kellene sétálni az adott napon a szavazó fülkéig , s nem a diktátorokra szavazni.
Nem kell hozzá bátorság,még tollat és papírt is adnak.Ha nincs jó, szavazz a kevésbé rosszra!
Törölt felhasználó 2015. 12. 20. 16:53
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#11
bigyula 2015. 12. 21. 07:59
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
"Nem a kormány a hibás, hanem mi..."

Attól még csinálhatnák normálisan, tisztességesen is...
Törölt felhasználó 2015. 12. 22. 12:24
Előzmény: #12  bigyula
#13
Tudod, hogy most is a két rossz közül a kevésbé rosszat "választottuk"!
bigyula 2015. 12. 22. 12:52
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Ebben nem értünk egyet. Lett volna több választási lehetőség is...
ts3 2015. 12. 22. 13:10
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
"Tudod, hogy most is a két rossz közül a kevésbé rosszat "választottuk"!"

Az mszp több focipályát épített volna, vagy kevesebb pénzt hagyott volna az oktatásban, egészségügyben?
Te is tudod, hogy ez nem igaz.
Törölt felhasználó 2015. 12. 23. 13:28
Előzmény: #14  bigyula
#16
sanka 2015. 12. 23. 16:42
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#17
Na ne viccelj már.
csa-csi
csa-csi 2015. 12. 23. 16:52
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Szűkmarkú volt!
Törölt felhasználó 2015. 12. 28. 09:54
Előzmény: #18  csa-csi
#19
a nemzeti pacsirta erről nem szólt?
a zembereknek?
link
link
Törölt felhasználó 2016. 01. 02. 18:13
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Jacek Tacik válasza a magyar rendőröknek az eljárást megszüntető levélre
Kedves magyar rendőrség!
Most kaptam meg a levelüket, melyben közlik, megszüntették az ügyemben indított eljárást és vizsgálatot. Már több mint három hónap telt el azóta, hogy találkoztunk a határon Horgosnál, Szerbiában. Fejbe ütöttek, megbilincseltek, majd bevittek a szegedi rendőrállomásra. Önök azzal vádoltak meg engem, hogy rátámadtam az egyik rendőrükre, és illegálisan léptem át a határt. Most pedig azt írják, ezek egyike sem történt meg, és "véletlenül" léptem be az önök országába.
Szeptember 16-án a horgosi-röszkei határátkelőnél önök összecsaptak a migránsokkal, akik Magyarországra akartak jutni. Önök ok nélkül léptek fel erőszakosan, ütötték a férfiakat ugyanúgy, mint a nőket és a gyerekeket. Sőt: önök rátámadtak az eseményről tudósító külföldi újságírókra is.
Az a benyomásom, hogy önöknek vagy fogalmuk sincs arról, mi történt valójában, vagy nem is akarják megtudni.
1. Az egyik rendőrüket egy migráns provokálta, aki ezért megpróbálta elkapni őt, de nem sikerült. Egy másik rendőr követte őt, majd még újabbak és újabbak. Végül önök mind feléjük rohantak (ez megvan nekünk lefilmezve). Kaotikusnak tűnt az egész, nem pedig szervezettnek. Hirtelen önök közül néhányan gumibotozni kezdték az újságírókat.
2. Egy mikrofon volt a bal kezemben. Az operatőröm közvetlenül mellettem állt. Önök tudták, hogy egy tévécsatornától vagyunk, de ezt figyelmen kívül hagyták és megvertek engem.
3. Folyt belőlem a vér és le voltam sokkolva. Láthatnak engem a fotón, amit Warren Richardson készített. Emlékeznek rá? Ő az az ausztrál fotós, akit önök közül néhányan megvertek, majd velem és egy szlovák újságíróval együtt letartóztattak.
4. A kollégáik láttak el. Megmutattam nekik az útlevelemet és a sajtóigazolványomat, és elmagyaráztam, mi történt. Egészen együttérzőnek tűntek. Azt hittem, segítenek nekem visszajutni a határ szerb oldalára, hogy megtaláljam az operatőrömet. Ehelyett megbilincseltek és átkényszerítettek Magyarországra.
5. Azzal vádoltak, hogy megütöttem egy magyar rendőrt.
6. Órákat töltöttem egy szegedi kórházban. Tényleg három felfegyverzett rendőrt küldtek oda, hogy őrizzenek engem?
7. A szegedi rendőrállomáson láthattam, önök hogyan bántak a menekültekkel. Önök megalázták őket. Emlékszem egy öregemberre, cipő nélkül, megbilincselve, elcsigázva, amint egy zsúfolt szobában áll és éppen átvizsgálják a táskáját. Miért kellett mindannyiunk elé tárni az ő alsónadrágját és más személyes holmijait, és végighallgatnunk az ő kikérdezését?
8. Önök nem hagyták, hogy kapcsolatba lépjek a lengyel nagykövetséggel. A lengyel főkonzult pedig, aki végül mégiscsak értesült a velem történtekről, több mint két órán keresztül váratták, mire beszélhetett az önök kollégájával. Ilyesmi korábban soha nem történt.
9. Annak ellenére, hogy az egyik rendőrük azt mondta nekem, engem Magyarországon vettek őrizetbe, nem pedig Európában, szeretném kiemelni: Magyarország az Európai Unió tagja 2004 óta és emiatt továbbra is kötelessége betartani az európai törvényeket és normákat.
10. Több órán keresztül fogva tartottak. De elfelejtették elvenni a telefonomat. Sikerült kapcsolatba lépnem a munkahelyemmel és megírni Twitteren, hogy mi történik velem.
11. A kihallgatásom két órán át tartott. Önöket törvény kötelezte rá, hogy adjanak belőle (a kihallgatási jegyzőkönyvből) nekem egy másolatot, de ezt nem tették meg. Most pedig azt állítják a levelükben, hogy én azt mondtam, "véletlenül" léptem át a magyar határt. Ez nem igaz. Én ilyet nem mondtam. Sőt, eleve az önök emberei kényszerítettek, hogy belépjek Magyarországra.
Szeretném azt hinni, hogy a levelük tudáshiányról árulkodik, nem pedig rosszindulatról és arról, hogy megkísérelnek elmenekülni a törvénytelen akció felelőssége elől.
Tisztelettel,
Jacek Tacik

link

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók